صفحه 5 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 194
    همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم من رفتم برای اورفلو طلق بخزم از پامنار . طلق مشکی 10 میل و 8 میل برای کل اورفلو خیلی گرون در میومد . خلاصه یکی از مغازه دار های اونجا گفت 3 میل ببر . من هم سه میل گرفتم و با لیزر طرح بالای اورفلو رو طراحی کرد بعد هم برش داد کلا شد 28 تومن . دلی الان هرچی فکر میکنم این 3 میل ضعیفه و می خوام پشتشو شیشه بزنم . سوالم اینه که من تانکم 10 میله . اورفلو رو اگه با شیشه 6 میل بزنم بعد این طلق 3 میل رو روش بزنم خوبه محکم میشه ؟
    بعد واسه تانک 100*50*60h اورفلو 20*20 خوبه دیگه ؟
    سلام
    بهترین کار اینه که با توجه به جایگیری فیتینگها و درنظر گرفتن فضا برای اچار کشی و خود مهره ان ابعادو در نظر بگیرین
    شما بهتره با شیشه دودی اور فلو رو درست کنید و 10 سانت بالاشو پلکسی یا همون طلق بچسبونید که 5 سانتش که برش نخرده میچسبه به شیشه و 5 سانت برش خردش بالا میمونه که همون 3 یا4 میل خوبه و بیشتر از 7 8 تومن در نمیاد از شما خیلی خیلی گرون گرفتن ابعاد تانک شما دقیقا مثل ماله منه توی البوم من یه نگاه بکنید کاملا مشخص چه شکلی هست

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام
    یه سوال دارم من رفتم برای اورفلو طلق بخزم از پامنار . طلق مشکی 10 میل و 8 میل برای کل اورفلو خیلی گرون در میومد . خلاصه یکی از مغازه دار های اونجا گفت 3 میل ببر . من هم سه میل گرفتم و با لیزر طرح بالای اورفلو رو طراحی کرد بعد هم برش داد کلا شد 28 تومن . دلی الان هرچی فکر میکنم این 3 میل ضعیفه و می خوام پشتشو شیشه بزنم . سوالم اینه که من تانکم 10 میله . اورفلو رو اگه با شیشه 6 میل بزنم بعد این طلق 3 میل رو روش بزنم خوبه محکم میشه ؟
    بعد واسه تانک 100*50*60h اورفلو 20*20 خوبه دیگه ؟
    بله 3میل خیلی ضعیفه و بهتره که همونطور که محمد گفت اورفلو رو با شیشه6میل درست کنید
    و برایه شونه بالاش از قسمت برش خورده طلقتون استفاده کنید که خیلی تمیزتر در میاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    دوستان سلام

یه سوال برام پیش اومده من تو یه مغازه دیدم که به جای اورفلو(که ما استفاده می کنیم)کف اک رو که سوراخ کرده یه فیتینک وصل کرده
    و از فتینک یه لوله تا سطح اب اک اورده بود اب از لوله رد می شد لوله اون هم شماره 4 بود ازش در مورد سروصدا
    اون پرسیدم گفت که اصلا صدا نمی ده نظر شما در مورد این مورد چیه بسیار ساده بود ایا کار امد هست یا نه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    دوستان سلام

یه سوال برام پیش اومده من تو یه مغازه دیدم که به جای اورفلو(که ما استفاده می کنیم)کف اک رو که سوراخ کرده یه فیتینک وصل کرده
    و از فتینک یه لوله تا سطح اب اک اورده بود اب از لوله رد می شد لوله اون هم شماره 4 بود ازش در مورد سروصدا
    اون پرسیدم گفت که اصلا صدا نمی ده نظر شما در مورد این مورد چیه بسیار ساده بود ایا کار امد هست یا نه؟
    سلام بهنام عزیز

ببین واسه شدنش میشه ولی چند تا عیب هم هم داره
    اول از همه حذف شدن محل فیلتر wet/dry که خودش کلی تو اکسیژن رسانی و فیلتر بیولوژیکی تاثیر مثبت داره
    دیگه جایی واسه قرار دادن فیلتر و مواد مختلف نداری .
    واز طرفی نماش خیلی بد میشه نیم متر لوله وسط آکواریوم ؟؟؟؟ ولی اوورفلو بعد از یه مدت جلبک کورالین روشو میپوشونه .
    من در درجه اول اوور رو بیشتر میپسندم و بعد از اون این حالت که پشت تانک رو سوارخ کنیم و از فیتینگ استفاده کنیم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    سلام بهنام عزیز

ببین واسه شدنش میشه ولی چند تا عیب هم هم داره
    اول از همه حذف شدن محل فیلتر wet/dry که خودش کلی تو اکسیژن رسانی و فیلتر بیولوژیکی تاثیر مثبت داره
    دیگه جایی واسه قرار دادن فیلتر و مواد مختلف نداری .
    واز طرفی نماش خیلی بد میشه نیم متر لوله وسط آکواریوم ؟؟؟؟ ولی اوورفلو بعد از یه مدت جلبک کورالین روشو میپوشونه .
    من در درجه اول اوور رو بیشتر میپسندم و بعد از اون این حالت که پشت تانک رو سوارخ کنیم و از فیتینگ استفاده کنیم .

سلام از ماست سعید جان
    راستش در موردش میشه گفت از نظر نما دورش از سنگ زنده استفاده کرد و از نظر فیلتر هم بیوبال و چند لایه کوچک فیلتر حذف میشه
    که اگه در سامپ فیلتر و مدیا کامل باشه مشکلی پیش نمی یاد .

راستش می خوام اک جدید راه بندازم بخاطر همین این مورد چشمو گرفته که استفاده کنم نظر شما چیه من در این اک جدید می خوام بزنم تو کار مرجان باز راهنمایی کنید ممنونم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    بهنام جان نظرت راجع به سوراخ روی شیشه پشتی چیه ؟ البته ایده خودتم خوبه و جالبه من دوسش دارم فقط تو آببندیش دقت کن و سعی کن موقع چیدن سنگها به لوله ضربه وارد نشه چون ارتفاع لوله بلنده کوچیکترین صربه به لوله گشتاور زیادی رو تولید میکنه و میتونه خرابکاری کنه .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    بهنام جان نظرت راجع به سوراخ روی شیشه پشتی چیه ؟ البته ایده خودتم خوبه و جالبه من دوسش دارم فقط تو آببندیش دقت کن و سعی کن موقع چیدن سنگها به لوله ضربه وارد نشه چون ارتفاع لوله بلنده کوچیکترین صربه به لوله گشتاور زیادی رو تولید میکنه و میتونه خرابکاری کنه .

والا سعید جان این مورد ضربه رو گفتی یه مقدار دو دل شدم شاید رفتم سر سوراخ شیشه از پشت بازم ممنون از راهنمایی.

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام من امروز برای یه کاری رفته بودم گمرک اونجا تو سالن اصلیش یه آکواریوم از ایم آماده های ماهیران بود یه نکته بهش برخوردم اونم توی اورفلو بود

چرا اورفلوش این جوریه ؟ شاید تو عکس معلوم نباشه اون لوله بزرگه تا بالا اومده بود و بالاش درپوش داشت و از حدود 5 سانت پایین تر این زانو 90 درجه رو به پایین بود . سیستم کار این چجوربه ؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    سلام من امروز برای یه کاری رفته بودم گمرک اونجا تو سالن اصلیش یه آکواریوم از ایم آماده های ماهیران بود یه نکته بهش برخوردم اونم توی اورفلو بود

چرا اورفلوش این جوریه ؟ شاید تو عکس معلوم نباشه اون لوله بزرگه تا بالا اومده بود و بالاش درپوش داشت و از حدود 5 سانت پایین تر این زانو 90 درجه رو به پایین بود . سیستم کار این چجوربه ؟؟؟

دوست عزیز سیستم خاصی نداره از این مدل بعضی از بچه ها هم دارن ولی این مدل با ارتفاع بلند هست بیشتر این مدلی هست.

این مدلی که شما دیدید بیشتر برای پیشگیری برای ورود اب بیش از حد به سامپ ،لوله رو بالا تر زده چون برای ورود اب اورفلو یه چرخش گذاشته که
    ورودی ان از پایین هستش بیشتر در مورد سامپهای با حجم کم هست که اگه برق رفت اب زیاد وارد سامپ نشه ولی باز به نظر من این مورد زیاد تعریفی نیست.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360

سیستم خاصی نیست برایه جلوگیری از ورود هوا به لوله و از بین بردن صدا این زانو رو میزنن و صداایه ریزش اب تو لوله رو از بین میبره(دقیقن کار صدا خفه کن رو انجام میده)
    اون لوه ای که همم بلندتر ممیگیرن و سرش هیچ چیزی نست یه جورایی برایه مواقع اضطراریه که اب از اون لوله ای که سرش زانویی خورده پایین نمییره

صفحه 5 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)