صفحه 15 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 194
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15221
    [quote=علیرضا نوروزی;165620]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadighaedi نمایش پست ها

من الآن برای کار اومدم بیرجند و به اینترنت دسترسی ندارم و با تلفن همراه جواب شما رو میدم اگه عجله نداری تا هفته دیگه باید صبر کنید تا بیام با کامپیوتر برات نقشه بکشم
    شما در قسمت آلبوم آکواریوم گیاهی میتونید عکسهای آکواریوم گیاهی من رو ببینید که دارای سامپ داخلی هستش برای تانک 500 لیتری هم میشه سامپ داخلی گذاشت ولی جای بیشتری رو باید اختصاص بدید برای سامپ که ابعاد آکواریوم رو بزرگتر میکنه
    اورفلو برای آب شیرین دو جداره هستش شیشه جلویی یا فلکسی هم بالاش شیار داره هم پایینش و شیشه داخلی به اندازه ای باید باشه که شما دوست دارید سطح آب داخل تانک اونقدر باشه

send by tapatalk

اقا ممنون هر وقت تونستی لطف میکنی من منتظره راهنمای شما هستم
    اگر امکان داره یه طرحی رو بگین که تانک دیگه نیازی به ساکشن نداشته باشه وهمیشه اب تمیز باشه اخه خانم خونه همش از تمیزکردن تانک شاکی وای به اینکه تانکم بزرگترم بشه بخوای هر ماه تمیز کاری کلی داشته باشی

رفیق خوب پزشک زندگیست، تا آخر عمر مریضتم رفیق !

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15221
    [quote=علیرضا نوروزی;165620]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadighaedi نمایش پست ها

من الآن برای کار اومدم بیرجند و به اینترنت دسترسی ندارم و با تلفن همراه جواب شما رو میدم اگه عجله نداری تا هفته دیگه باید صبر کنید تا بیام با کامپیوتر برات نقشه بکشم
    شما در قسمت آلبوم آکواریوم گیاهی میتونید عکسهای آکواریوم گیاهی من رو ببینید که دارای سامپ داخلی هستش برای تانک 500 لیتری هم میشه سامپ داخلی گذاشت ولی جای بیشتری رو باید اختصاص بدید برای سامپ که ابعاد آکواریوم رو بزرگتر میکنه
    اورفلو برای آب شیرین دو جداره هستش شیشه جلویی یا فلکسی هم بالاش شیار داره هم پایینش و شیشه داخلی به اندازه ای باید باشه که شما دوست دارید سطح آب داخل تانک اونقدر باشه

send by tapatalk
    سلام استاد من هنوز منتظر راهنمایی های شما هستم اگر امکان داره لطفا نقشه یا توضیحی واسم بدین

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    [QUOTE=hadighaedi;167759]
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها

سلام استاد من هنوز منتظر راهنمایی های شما هستم اگر امکان داره لطفا نقشه یا توضیحی واسم بدین
    سلام
    من استاد نیستم برادر ولی شرمنده یادم رفت ایجا بنویسم در فروم آب شیرین در تایپیک فیلتراسیون موضوعش رو ایجاد کردم لطفا اونجا رو چک کنید

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    با سلام
    من بالای تانک رو برای اور فلو سوراخ کردم ولی میزان ابی که به سامپ میره کمتر از میزان ابی است که پمپم به سمت تانک میفرسته
    به نظرتون چه جوری این مشکل رو حل کنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    با سلام
    من بالای تانک رو برای اور فلو سوراخ کردم ولی میزان ابی که به سامپ میره کمتر از میزان ابی است که پمپم به سمت تانک میفرسته

دوست عزیز میشه یه عکس از این قسمت قرار دهید تا بشه بهتر شما رو راهنمایی کرد.ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    قطر سوراخها 2 سانتی متر هست
    یکی رو برای ورودی لی و دیگری رو برای خورو جی اب در نظر گرفته بودم ولی وقتی که دیدم با یه سوراخ جواب نمی ده هر دو رو برای خروجی گذاشتم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    قطر سوراخها 2 سانتی متر هست
    یکی رو برای ورودی لی و دیگری رو برای خورو جی اب در نظر گرفته بودم ولی وقتی که دیدم با یه سوراخ جواب نمی ده هر دو رو برای خروجی گذاشتم

دوست عزیز تو عکس که مشخص نیست ولی تنها راه ان این است که مقدار سطح اب رو بالاتر ببرید تا مشکل حل شه البته از طریق ریختن اب به وسیله
    خودتون هست تا ان کم بود اب جبران بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15468

اور فلو

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    بنده تانکی با ابعاد 100*50*50 با سمپ 4خانه با ابعاد 50*22*30در حال راه اندازی دارم،میخام از سیستم اور فلو در پشت تانک،بالاترین نقطه به سطح اب با فیتینگ 3سانتی راه اندازی کنم،سوالی که دارم اینکه چون تانکم پلنته و بدون پل بالا و تاج سطح ابو لب به لب میخام....ایا همچین چیزی امکانش هست؟!اگر هست با توجه به ابعاد ساپم و عدم اطلاع از قدرت پاور هدم چیجوری ممکنه عملیش کنم،با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zeyno نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    بنده تانکی با ابعاد 100*50*50 با سمپ 4خانه با ابعاد 50*22*30در حال ره اندازی دارم،میخام از سیستم اور فلو با در پشت تانک،بالاترین نقطه به سطح اب با فیتینگ 3سانتی راه اندازی کنم،سوالی که دارم اینکه چون تانکم پلنته و بدون پل بالا و تاج سطح ابو لب به لب میخام....ایا همچین چیزی امکانش هست؟!اگر هست با توجه به ابعاد ساپم و عدم اطلاع از فدرت پاور هدم چیجوری ممکنه عملیش کنم،با تشکر

سلام
    به پارسی پت خوش اومدید

شما اگه منظورتون اورفلو در پشت فقط نصب فیتینگ در پشت تانکه میشه ، شما 10 سانت از لبه شیشه فیتینگ رو بزارید و از داخل با یه زانو و یه تیکه لوله سطه دلخواه آب رو تنظیم کنید
    مثل تانک آقا داوود گل

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    با سلام

سلام
    لطفا ظرفیت تانک و ظرفیت واتر پمپ رو بنویسید
    به نظر من سایز لوله های استفاده شده از تانک به سامپ احتمالاً باید ضعیف باشه ، یه عکس هم از لوله ها بزارید

صفحه 15 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)