صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 593
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    کاملا درسته همشون تقریبا همینجور هستند
    در مورد جلبک سبز کلسیمی هم منم دارم تو تانکم منتهی از قهوه ای شدن سنگها خبری نیست
    آقا من تقریبا به شکست خوردم. دو ماه هست که سیفون نزدم. ۲۰ روز پیش یک عکس از آکروپورام گرفتم و دیروز هم یک عکس. متاسفانه هیچ رشدی نکرده بود. نتیجه تست هفته پیش هم با این هفته توی همه چیز مخصوصا کلسیم و منیزیم هیچ تغییری نکرده بود و همه چیز در بهترین حالت بود. این در حالی بود که هیچ محلولی به جز عناصر کمیاب کنت اضافه نکرده بودم و همین نشون میده که هیچ اسکلت سازی نشده و آکروپورا رشدی نباید داشته باشه. از طرفی هم سنگها همونجوری که گفتم قهوه ای نارنجی شدن. حالا اگر شما تجربه ی دارقد ممنون میشم در اختیارم بذارید تا منم بتونم به نتیجه شما برسم. پیروز باشید

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    آقا من تقریبا به شکست خوردم. دو ماه هست که سیفون نزدم. ۲۰ روز پیش یک عکس از آکروپورام گرفتم و دیروز هم یک عکس. متاسفانه هیچ رشدی نکرده بود. نتیجه تست هفته پیش هم با این هفته توی همه چیز مخصوصا کلسیم و منیزیم هیچ تغییری نکرده بود و همه چیز در بهترین حالت بود. این در حالی بود که هیچ محلولی به جز عناصر کمیاب کنت اضافه نکرده بودم و همین نشون میده که هیچ اسکلت سازی نشده و آکروپورا رشدی نباید داشته باشه. از طرفی هم سنگها همونجوری که گفتم قهوه ای نارنجی شدن. حالا اگر شما تجربه ی دارقد ممنون میشم در اختیارم بذارید تا منم بتونم به نتیجه شما برسم. پیروز باشید
    به نظر من برای sps ها ضروری هستش چون شدیدا به املاح حساس هستند یک عکس از تانکتون بزارید ممنون میشم چون به نظر من ته حرفه ای گری اکواریوم ریف تانک sps هستش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    به نظر من برای sps ها ضروری هستش چون شدیدا به املاح حساس هستند یک عکس از تانکتون بزارید ممنون میشم چون به نظر من ته حرفه ای گری اکواریوم ریف تانک sps هستش
    دوست عزیز این موضوع حرفه ای گری و ارتباطش با اس پی اس ها یه مدت در فروم Reef2Reef مطرح بود باید بگم که اونجا جمع بندی بحث ها این بود که این موضوع صادق نیست حتی خیلی ها عنوان کرده بودن که نگهداری از NPS شاید نیازمند تخصص بیشتری باشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    احمد جان همونجوری که دوستمونم گفتن بر عکس چیزی که تو ایران همه فکر میکنن٬ نگهداری از sps ها خیلی راحت هست و بنده هم یک آکروپورا برای تست گرفتم که تو ۲-۳ ماه اول نه تنها رنگش از قهوه ای به سبز تغییر کرده، بلکه رشد بسیار عالیی هم داشته. ولی تو بیست روز اخیر رشد نداشته و دلیلش رو هم قبلا گفتم خدمتتون. در مورد عکس هم توی امضام آدرس آلبومم هست و میتونید عکس ها رو تو صفحه ۱۵ ببینید. باز هم ممنون از راهنماییتون.
    ویرایش توسط imaan : 1st March 2015 در ساعت 04:36 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام احمد اقا خوبی شما
    اگه یه توضیح کامل بدی که الآن چه کارهایی انجام میدی و چه موادی رو اضافه میکنی برای من و دیگر دوستان مفید خواهد بود ممنون

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام احمد اقا خوبی شما
    اگه یه توضیح کامل بدی که الآن چه کارهایی انجام میدی و چه موادی رو اضافه میکنی برای من و دیگر دوستان مفید خواهد بود ممنون
    علیرضا جان
    الان من بخاطر مشغله خیلی کم میرسم به اکواریومم
    کلا هفته ای یکبار اضافه کردن المنتال و باکتری و محلول مزخرف ید شرکت دلتا مارین (آخرین باری هست که این حماقت رو میکنم و محصولاتش رو میگیرم)قبلا ید برایت ول میزدم خیلی وضعیت بهتر بود.هر دوهفته یکبار پد الگون رو تعویض میکنم هر هفته هم کالک رد سی رو با سرکه سفید قاطی میکنم میزارم میمونه به تانک اضافه میکنم الانم که در حال تست ماهی های اب شیرین هستم

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    احمد جان همونجوری که دوستمونم گفتن بر عکس چیزی که تو ایران همه فکر میکنن٬ نگهداری از sps ها خیلی راحت هست و بنده هم یک آکروپورا برای تست گرفتم که تو ۲-۳ ماه اول نه تنها رنگش از قهوه ای به سبز تغییر کرده، بلکه رشد بسیار عالیی هم داشته. ولی تو بیست روز اخیر رشد نداشته و دلیلش رو هم قبلا گفتم خدمتتون. در مورد عکس هم توی امضام آدرس آلبومم هست و میتونید عکس ها رو تو صفحه ۱۵ ببینید. باز هم ممنون از راهنماییتون.
    من تجربه خوبی نداشتم راستش رو بخوای . تانکتون بسیار زیبا و تمیز هستش واقعا لذت بردم بنظر من حیفه و همون رویه قبلتون رو برید مناسب تره

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    دوستان من قصد دارم تانکم رو به صورت کامل بفروشم تو چند روز آینده هم آگهیش رو تو بازار میزارم هرکسی خواست میتونه پیام بده

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    خیلی جالبه تانک رو تو یک سایت خرید و فروش لوازم دست دوم گذاشتم بیشتر از خریدار ها ، کسایی زنگ میزنن و میپرسن چیکار کردی رنگ لایو راک ها اینجوری شده
    ویرایش توسط ahmadeng : 1st June 2015 در ساعت 05:41 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    خیلی جالبه تانک رو تو یک سایت خرید و فروش لوازم دست دوم گذاشتم بیشتر از خریدار ها ، کسایی زنگ میزنن و میپرسن چیکار کردی رنگ لایو راک ها اینجوری شده
    احمد آقا
    هزینه مشاوره بگیری واسه این رنگ لایوراک ها پول تانکت کامل در میاد فکر کنم ... خخخخ
    حیفه جز تانک های ناب بود ...

صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)