صفحه 30 از 60 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 593
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    امروز رفتم چسب ریف اینستنت اوشن گیر آوردم 45 تومن (البته اصل آمریکا)فراگ ها رو چسبوندم رو یک لایو راک خیالم راحت شد.(خانه آکواریوم داشت ولی خیلی گرون میداد منم تمام مغازه ها رو زیر رو رو کردم ولی هیچکس نداشت)
    احمد جان مگه جنگ شده ، هنوز که جنگ نشده خیلی بهت گرون داده
    کاش به من می گفتی من داشتم بهت نصفشو می دادم خودم هم فکر کنم 18 خریدم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    احمد جان مگه جنگ شده ، هنوز که جنگ نشده خیلی بهت گرون داده
    کاش به من می گفتی من داشتم بهت نصفشو می دادم خودم هم فکر کنم 18 خریدم
    این داداش وسطی خانه اکواریوم دیگه روی امیر روحی رو هم کم کرده(هرچی داداش بزرگه گفت من بهش گفتم 30 گفت نه شده 2000 تومن!!! نداد)البته امیر روحی بخاطر تقلبش و جنس استوک بجای نو فروختن همچنان با باباش در صدر ... هستند. :47:
    البته تو این وضعیت خراب احتمالا تا چند وقت دیگه اصلا نخواهد بود که بخریم مثل متال و T5 و باکتری و... بهش میگم خیلی نامردیه جنس 8 ی رو 45 هزار تومن بفروشید میگه حمل خورده فکر کنم هزینه دیسکو و بارش هم تو دبی میکشه روش . آدم اگه سالی یکبار خودش بره مایحتاج یکسالش رو بیاره فکر کنم خرج سفرش هم در بیاد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    این داداش وسطی خانه اکواریوم دیگه روی امیر روحی رو هم کم کرده(هرچی داداش بزرگه گفت من بهش گفتم 30 گفت نه شده 2000 تومن!!! نداد)البته امیر روحی بخاطر تقلبش و جنس استوک بجای نو فروختن همچنان با باباش در صدر ... هستند. :47:
    البته تو این وضعیت خراب احتمالا تا چند وقت دیگه اصلا نخواهد بود که بخریم مثل متال و T5 و باکتری و... بهش میگم خیلی نامردیه جنس 8 ی رو 45 هزار تومن بفروشید میگه حمل خورده فکر کنم هزینه دیسکو و بارش هم تو دبی میکشه روش . آدم اگه سالی یکبار خودش بره مایحتاج یکسالش رو بیاره فکر کنم خرج سفرش هم در بیاد.:smile (267):
    احمد یه آمار در بیار ببین مرکز پخشش کجای دوبی است تا من یه حالی به همشون بدم (الان که همه بار ها از دوبی داره قاچاق می یاد کسی قانونی دیگه نمی یاره )

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    احمد یه آمار در بیار ببین مرکز پخشش کجای دوبی است تا من یه حالی به همشون بدم (الان که همه بار ها از دوبی داره قاچاق می یاد کسی قانونی دیگه نمی یاره )
    پویا اوردی منم میخوام یا اگه نمیاری از همونی که خودت داری یکم به ما بده:smile (14):

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    ادرسشو تو دبی بگیرید
    میشه به کسایی که میرن بگی بیارن
    اگه ادرشو گیر اوردید به منم بگید :smile (36):
    اگرم اوردید پویا جان منم میخوام :smile (132):

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    اتفاقا به یکی از دوستان سپردم آمارشو در بیاره از چین یک ترخیص کار هستش لای جنس ها میاره برا مون هر در میاد تحویل تهران 3200 تومن میخوام ببینم اگه شد محصولات برایت ول و سیچم رو بیاریم(خوب کاسبی هستش:smile (267)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    اتفاقا به یکی از دوستان سپردم آمارشو در بیاره از چین یک ترخیص کار هستش لای جنس ها میاره برا مون هر در میاد تحویل تهران 3200 تومن میخوام ببینم اگه شد محصولات برایت ول و سیچم رو بیاریم(خوب کاسبی هستش:smile (267)
    کم کم داری خودکفا میشی احمد جان تو وسایل:smile (4):

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    همیشه تو سیستم های مثل فروشندگان ایرانی اینقدر زیاده خواهی میکنن که بقیه بفکر این کار میوفتن (آخه روحی با پورشه اش که میاد بقیه میخوان به اون برسن نمیدونن که اون حاصل 2 نسل کلاهبرداری هستش نه 1 ساله)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    همیشه تو سیستم های مثل فروشندگان ایرانی اینقدر زیاده خواهی میکنن که بقیه بفکر این کار میوفتن (آخه روحی با پورشه اش که میاد بقیه میخوان به اون برسن نمیدونن که اون حاصل 2 نسل کلاهبرداری هستش نه 1 ساله)
    من که یه بار بیشتر ازش خرید نکردم اونم زیاد گرون نخریدم ولی اخر نامردیه یه جنسی که مثلن10تومن ارزش بیشتر نداره رو 50تومن بفروشی
    یا یه جنسی که کیفیت مورد نظر رو نداره از اون به عنوان بهترین جنس تو بازار نام ببری ولی روزیم میرسه که اینجور فروشنده ها دیگه جایی تو بازار ندارن

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    دیروز بعد از مدتها تونستم ماهی رو که من از همه بیشتر دوستش دارم پیدا کنم(ناسو) البته من دونبال سایز کوچیکش بودم که مارین یکدونه 5 -6 سانتی داشت گرفتم.:26:
    الان حسین جان میاد و پوست از کله من میکنه که باز جراح اضافه کردی

صفحه 30 از 60 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)