کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    حتما نبايد بعد تمام شدن تمرين جايزه داد هنگاميكه شما باهاش تمرين ميكنيد و اون هم جواب ميده بايد جايزه داد و در مراحل بالاتر بايد هنگامي جايزه داد كه كلمه رو واضح تر از قبل بگه. دادن جايزه مثل گردو پسته خوبه اما بايد كوچك باشه تا سريع بخوره و بتونيد به ادامه تمرين برگرديد.

هميشه بايد اب اشاميدني رو جوشوند و وقتي سرد شد به طوطي بديم .
    اما ابهاي تهران ميگن آلوده به نيترات و اگه اينطور باشه با جوشوندن هم فايدهاي نداره.

خوب در این صورت که آب آلوده به نیترات با جوشوندن هم نیتراتش از بین نمی ره باید چه کار کنیم؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    خوب در این صورت که آب آلوده به نیترات با جوشوندن هم نیتراتش از بین نمی ره باید چه کار کنیم؟
    فكر كنم بهترين كار دادن آب معدني باشه.چون نيترات خطرناكه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    شما از همين امروز مي تونيد شاه پرهاش رو بزنيد و به نظر من بعد از زدن شاه پر ها 2 هفته صبر كنيد بعد بياريدش بيرون.
    البته بايد كاسكوتون رو ببريد پيش يك پرنده فروش يا دامپزشك تا براتون شاه پر هاش رو كوتاه كنه.....زماني كه شاه پر هاش كوتاه ميشه سعي كنيد دور از كاسكو باشيد تا شما رو نبينه چون اگر ببينه باهاتون تا يه مدتي بد ميشه.....2 شاه پر اول هر بال رو نبايد زد و 8-9 تاي بعدي رو بايد چيد....هر شاه پري كه چيده ميشه بايد حدود دو سومش كوتاه بشه.
    شما از امروز به بعد بايد سعي كنيد كه يواش يواش باهاش كار كنيد تا از دستتون غذا بگيره....اگر صفحات قبل رو خونده باشيد من و دوستان قبلا گفتيم كه بايد مقداري گرسنش بزاريد و بعد دونه دونه با دو انگشتتون تخمه يا گردو يا بادام زميني يا يك قطعه سيب رو ببريد جلوي منقارش تا ازتون بگيره....نبايد در روزهاي اول غذا رو كف دستتون بريزيد ......در دفعات اول ممكنه كاسكو اصلا بترسه و از دست شما و غذا دور بشه اما شما كنار نكش و باز غذا رو ببر جلوي منقارش.....ممكنه از دستتون بگيره و بندازه كف قفس و باز شما بايد سماجت كنيد تا نهايتا از دستتون بگيره و بخوره....يكبار كه اين كار رو بكنه ديگه از اون به بعد از دستتون ميگيره و مي خوره.[/quote]

سلام و خيلي ممنون
    من ميتونم ببرمش حموم؟
    آخه رفته تو لك.
    خيلي ممنون

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    فكر كنم بهترين كار دادن آب معدني باشه.چون نيترات خطرناكه.

بهترین راه به نظر من خرید یه دستگاهro هست که هم سلامت خانواده خودتون رو تضمین می کنه هم طوطی تون رو . این دستگاه تمام مواد مضر و زائد آب رو می گیره.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم که کف دریا را میشه از عطاریها تهیه کرد یعنی فله باشه و بدونه مارک مشکلی نداره؟
    و درمورد آب من در اهواز هستم و آب اهواز هم معروفه به کثیف بودن وشوری و من از آب لوله برای کاسکو استفاده میکنم آیا مشکلی داره یا از آب تصفیه خونگی استفاده کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط khaled3 : 3rd August 2010 در ساعت 09:35 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط dvm_sarmadi نمایش پست ها
    بهترین راه به نظر من خرید یه دستگاهro هست که هم سلامت خانواده خودتون رو تضمین می کنه هم طوطی تون رو . این دستگاه تمام مواد مضر و زائد آب رو می گیره.
    حالا اين دستگاهو از كجا ميشه تهيه كرد؟
    قيمتش چنده؟
    مطمئن هستيد كه نيتراتو از بين ميبره؟
    خيلي ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم که کف دریا را میشه از عطاریها تهیه کرد یعنی فله باشه و بدونه مارک مشکلی نداره؟
    و درمورد آب من در اهواز هستم و آب اهواز هم معروفه به کثیف بودن وشوری و من از آب لوله برای کاسکو استفاده میکنم آیا مشکلی داره یا از آب تصفیه خونگی استفاده کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    فكر ميكنم مشكل داشته باشه.به نظر من اصلا اين آبو به كاسكوتون نديد چون نمك براي كاسكو سمه.
    ویرایش توسط F&P77 : 3rd August 2010 در ساعت 10:40 PM دلیل: پست های مکررو پشت سر هم

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    حالا اين دستگاهو از كجا ميشه تهيه كرد؟
    قيمتش چنده؟
    مطمئن هستيد كه نيتراتو از بين ميبره؟
    خيلي ممنون

قیمتش از 100.000 تومان به بالا است و یه خوبش 150.000 قسمت داره و فیلتر پنج مرحله ای که همه مواد مضر آب رو می گیره و شیرش کنار سینک تو آشپزخانه وصل می شه و بازار اصلیش خیابان سعدی هستش. کلا دستگاه مفیدیه و امروزه خیلی ها ازش استفاده می کنند

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    من از ساعت 2بعد از ظهره كه غذاي ميشارو برداشتم و ميخوام با دست بهش غذا بدم.ولي تا الان كه ساعت 5/11شبه هنوز از دستم غذا نگرفته.وقتي نزديكش ميكنم و ميخوام بچسبونم به نوكش يا وقتي با غذا دنبالش ميكنم پر ميزنه و غار ميزنه و از دستم نميگيره.چيكار كنم؟
    غذاشو براش بذارم؟
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط dvm_sarmadi نمایش پست ها
    قیمتش از 100.000 تومان به بالا است و یه خوبش 150.000 قسمت داره و فیلتر پنج مرحله ای که همه مواد مضر آب رو می گیره و شیرش کنار سینک تو آشپزخانه وصل می شه و بازار اصلیش خیابان سعدی هستش. کلا دستگاه مفیدیه و امروزه خیلی ها ازش استفاده می کنند
    سلام
    لطفا اين دوتا پست پشت همو ويرايش نكنيد چون اون سواله و اين نقل قول.خيلي ممنون.
    نگفتيد.مطمئن هستيد كه نيترات هم اين دستگاه ها از بين ميبرن؟
    خيلي ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    کاسکوی من بیشتر وقتی تنهاست حرف میزنه سوت میزنه جمله میگه که من نمی فهمم چی می گه فکر می کنم هر چی بلده خودش یاد گرفته بیچاره کاسکو می گفت البته خیلی آهسته و نا مفهوم الان که رو در رو باهاش کار کردم یکم بلند تر میگه
    از اساتید خواهش می کنم اگه امکان داره آموزش شرطی کردن بدن
    این خانمی که از پرندش با میکروفن سوال میکنه کاسکو جواب میده چه جوریه من که هر چی فکر کردم به جایی نرسیدم...........خیلی سوال می پرسه یکی دوتا نیست که .....

صفحه 100 از 1238 نخستنخست ... 50818283848586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191502006001100 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)