صفحه 67 از 102 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 1017
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    نظر دوستان راجبه سیستم نور زیر چیه
    2تا متال 14000کلوین BLV
    2تا مهتابی جیزمن 85سانی یکی سوپر اکتنیک یکی اکتنیک بلو
    ابعاد تانک 120.60.60

فربد تانک جدید منم دقیقا همین ابعاده ( 1000 لیتری که به دوستان گفتم حجم فرگ تانکو داستانای دیگه بود) دیگه به این نتیجه رسیدم کل نور رو مهتابی بگیرم .....
    حالا بقیه دوستان هم نظر بدن بسیار خوبه

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    فربد تانک جدید منم دقیقا همین ابعاده ( 1000 لیتری که به دوستان گفتم حجم فرگ تانکو داستانای دیگه بود) دیگه به این نتیجه رسیدم کل نور رو مهتابی بگیرم .....
    حالا بقیه دوستان هم نظر بدن بسیار خوبه
    اره مهتابی هم گزینه بدی نیست روش باید فکرکنم فقط مشکل هر سال عوض کردنش هست باز متالو من 5 تا 6 ساعت تو روز روشن میکنم جا داره تا 1.5 سال هم بکشمش
    ولی ترکیب رنگ مهتابی عالی میشه همه طیفارو پوشش میده رنگی که از مرجان بیرون میکشه عالیه
    من مد نظرم بود یه 20 تا دونه ال ای دی فقط برا طلوع غروب اضافه کنم که یکم هزینه برداره
    نظرت چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    اره مهتابی هم گزینه بدی نیست روش باید فکرکنم فقط مشکل هر سال عوض کردنش هست باز متالو من 5 تا 6 ساعت تو روز روشن میکنم جا داره تا 1.5 سال هم بکشمش
    ولی ترکیب رنگ مهتابی عالی میشه همه طیفارو پوشش میده رنگی که از مرجان بیرون میکشه عالیه
    من مد نظرم بود یه 20 تا دونه ال ای دی فقط برا طلوع غروب اضافه کنم که یکم هزینه برداره
    نظرت چیه؟
    ال ای دی رو خیلی زیاد باید هزینه کنی به نظرم اگر طیف کامل مهتابی بگیری خودش کاملا جوابگو میشه. مشکل قاب برا مهتابی وجود داره که امروز تو ذهنم اومد مثلا اگر 10 تا مهتابی رو تانک قرار میگیره میشه داد اقا فرشید قابو بسازه کارش تمیزه البته اگر این کار رو بکنن بعد خودشون کنترلر های نسبتا خوبی هم دارن میشه داد این کنترلر رو رو قاب تعبیه کنن که مثل قاب های حرفه ای ATI بشه مهتابیارو با فاصله 2 ساعته یا .... روشن کرد خیلی سیستم خوبی میشه فقط اگر ایشون یا هرکس دیگه ای همچین قابیو بسازن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    ال ای دی رو خیلی زیاد باید هزینه کنی به نظرم اگر طیف کامل مهتابی بگیری خودش کاملا جوابگو میشه. مشکل قاب برا مهتابی وجود داره که امروز تو ذهنم اومد مثلا اگر 10 تا مهتابی رو تانک قرار میگیره میشه داد اقا فرشید قابو بسازه کارش تمیزه البته اگر این کار رو بکنن بعد خودشون کنترلر های نسبتا خوبی هم دارن میشه داد این کنترلر رو رو قاب تعبیه کنن که مثل قاب های حرفه ای ATI بشه مهتابیارو با فاصله 2 ساعته یا .... روشن کرد خیلی سیستم خوبی میشه فقط اگر ایشون یا هرکس دیگه ای همچین قابیو بسازن
    اگه قبول کنن که خوبه!
    اگه فقط کنترلری داشتن که طبق برنامه خاموش روشن میکرد فقط و اون سیستم دایمینگ رو نداشت هزینشم پایین تر بود خیلی عالی بود منم برا روشن خاموش کردن 6 7 دستگاهام میخوام یه همچین چیزیو
    حالا ریف شدن تانک من بستگی به پی اچ کنترلرا داره اگه ردیف شه ریف میکنم اگه نه قیدشو میزنم چون کلسیوم راکتورو نمیخوام بدون کنترلر راه بندازم همش استرسه اونجوری قبلا داشتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    اگه قبول کنن که خوبه!
    اگه فقط کنترلری داشتن که طبق برنامه خاموش روشن میکرد فقط و اون سیستم دایمینگ رو نداشت هزینشم پایین تر بود خیلی عالی بود منم برا روشن خاموش کردن 6 7 دستگاهام میخوام یه همچین چیزیو
    حالا ریف شدن تانک من بستگی به پی اچ کنترلرا داره اگه ردیف شه ریف میکنم اگه نه قیدشو میزنم چون کلسیوم راکتورو نمیخوام بدون کنترلر راه بندازم همش استرسه اونجوری قبلا داشتم
    ph کنترلر جدا مارکای معتبر تو نواب پیدا میشه فکر نمیکنم اونقدرا هم گرون باشه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    ph کنترلر جدا مارکای معتبر تو نواب پیدا میشه فکر نمیکنم اونقدرا هم گرون باشه
    امیریکن پین پوینت 700 تومن
    2تا میخوام میشه 1.400
    هیچی نداره بردش یه ماژول پی اچ فقط بعد تعطیلات میرم سراغش برا ساخت اینی که دنبالشم
    لول سوویچم کنارش هست
    با نت هم کنترل میشه کرد از هر جای دنیا
    تو کامپیوترم بهت گراف میده
    فقط یه کنترلر برا روشن خاموش کردن لامپا میخوام یه سیستم نپتون مید این وطن تحویل جامعه بدم
    ویرایش توسط farbodb : 30th July 2014 در ساعت 02:30 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    امیریکن پین پوینت 700 تومن
    2تا میخوام میشه 1.400
    هیچی نداره بردش یه ماژول پی اچ فقط بعد تعطیلان میرم سراغش برا ساخت اینی که دنبالشم
    لول سوویچم کنارش هست
    با نت هم کنترل میشه کرد از هر جای دنیا
    تو کامپیوترم بهت گراف میده
    فقط یه کنترلر برا روشن خاموش کردن لامپا میخوام یه سیستم نپتون مید این وطن تحویل جامعه بدم

یدونش که واجبه !!
    اونیکیم مگه برا کلسیم راکتور نمیخوای؟؟ بجاش 700 هزار تومن دوزینگ پمپ 3 کاناله ی مارین سرس بگیر از شر کلسیم راکتورو کپسولو کنترلرو همه چیزم خلاص میشی!
    امریکن پین پوینت فرهاد داره؟
    ویرایش توسط benyamin : 30th July 2014 در ساعت 02:30 AM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    یدونش که واجبه !!
    اونیکیم مگه برا کلسیم راکتور نمیخوای؟؟ بجاش 700 هزار تومن دوزینگ پمپ 3 کاناله ی مارین سرس بگیر از شر کلسیم راکتورو کپسولو کنترلرو همه چیزم خلاص میشی!
    امریکن پین پوینت فرهاد داره؟
    یدونه راکتور کلسیوم
    یکیم رو تانک اصلی بزارم
    یه مقاله خوندم دوزینگ پمپو با کلسیوم راکتور مقایسه کرده بود یادم نیست دقیق الان ولی زیاد جالب ننوشته بود راجبه دوزینگ کردن کلسیوم
    اشکان گفت میارم بخوای
    فرهاد مدیک داره 900

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    یدونه راکتور کلسیوم
    یکیم رو تانک اصلی بزارم
    یه مقاله خوندم دوزینگ پمپو با کلسیوم راکتور مقایسه کرده بود یادم نیست دقیق الان ولی زیاد جالب ننوشته بود راجبه دوزینگ کردن کلسیوم
    اشکان گفت میارم بخوای
    فرهاد مدیک داره 900
    اصلا رو کارایی دوزینگ پمپ شک نکن چون بعدا 4 کانال دیگه هم برای بقیه عناصر میتونی بهش اضافه کنی دردسر کلسیم راکتور رو هم نداره ایشالا تانک بالای یکی دو هزار لیتر خواستی بزنی به فکر کلسیم راکتور باش

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    اصلا رو کارایی دوزینگ پمپ شک نکن چون بعدا 4 کانال دیگه هم برای بقیه عناصر میتونی بهش اضافه کنی دردسر کلسیم راکتور رو هم نداره ایشالا تانک بالای یکی دو هزار لیتر خواستی بزنی به فکر کلسیم راکتور باش
    دوزینگ میزاری باید سیفون هفتگی صد در صد داشته باشی وگرنه تانک به فنا میره
    باید از کلرید کلسیم استفاده کنیم که همین باعث انبار شدن سدیم تو تانک میشه و تو طولانی مدت دچار اوردوز سدیم میشه اگه سیفون هفتگی نداشته باشیم
    ولی خوبیش اینه کنارش 2 تا عنصر دیگه هم میتونی اضافه کنی
    تاپیک نورو به بیراهه کشیدیم

صفحه 67 از 102 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)