صفحه 34 از 475 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525384134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 4744
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام .وقتی فکر کردم که مرغ عشق هام جفتگیری کردند براشون لونه رو گذاشتم الان دوروزه که میرن توی لونه.چیز عجیب اینه که نر هم میره توی لونه.همش میرن ومیان بیرون و گاهی اوقات هم چنددقیقه ای فقط ماده توی لونست.یا اینکه باهم دیگه میرن ومیمونند داخل اما معمولا وقتی نر میره تو سریع جفتشون میان بیرون اما خیلی سر وصدا میکنند.قضیه چیه؟میخوان تخم بذارند؟اینسری دم ماده اصلا حالت نبض نداره.
    متاسفانه شما خیلی عجول هستید و با یک حرکت که از پرنده هاتون دیدین دوباره لونه گذاری کردین و الان که به لونه رفت و آمد رو شروع کردن دیگه برداشتن لونه هم درست نیست.بهتره با غذاهای گرم هردو رو آماده کنید تا سریعتر جفت گیری کنن و ایشالا این سری جا گرم کردنشون با تخم گذاری هم همراه باشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    متاسفانه شما خیلی عجول هستید و با یک حرکت که از پرنده هاتون دیدین دوباره لونه گذاری کردین و الان که به لونه رفت و آمد رو شروع کردن دیگه برداشتن لونه هم درست نیست.بهتره با غذاهای گرم هردو رو آماده کنید تا سریعتر جفت گیری کنن و ایشالا این سری جا گرم کردنشون با تخم گذاری هم همراه باشه.
    من فکر کردم دارم کار درستی انجام میدم!!!
    فقط رفت وامد مرغ عشق نر به لونه هم طبیعیه؟من توی چند تا تاپیک خوندم که ماده نر رو به لونه راه نمیده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    من فکر کردم دارم کار درستی انجام میدم!!!
    فقط رفت وامد مرغ عشق نر به لونه هم طبیعیه؟من توی چند تا تاپیک خوندم که ماده نر رو به لونه راه نمیده
    نه اصلا همچین چیزی نیست و اکثر مواقع نوبتی روی تخم ها میخوابن و به جوجه ها غذا میدن.ماده مدت بیشتری توی لونه میمونه نسبت به نر ولی اینطور نیست که اصلا به لونه راهش نده.نر بیشتر وظیفه ی غذادهی به ماده رو به عهده داره.دیگه حالا که لونه گذاشتی به لونه کاری نداشته باش.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    من يه جفت مرغ عشق دارم.نميدونم وافعا جفت اند يا نه.روز اولي كه گذاشتمشون پيش هم جفتگيري كردند ولي الان هيچ كاري به هم ندارن.حتي سرهمديگه رو هم نميخوارونن.الان دوهفته است.همه ي پرنده هام آزادن ولي من اين دوتا رو واسه اينكه به هم عادت كنن گذاشتمشون تو قفس.لونه هم واسشون گذاشتم.به نظرتون جفتن؟اينكه لونه گذاشتم كار درستيه؟البته اصلا كاري به لونه ندارن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    من يه جفت مرغ عشق دارم.نميدونم وافعا جفت اند يا نه.روز اولي كه گذاشتمشون پيش هم جفتگيري كردند ولي الان هيچ كاري به هم ندارن.حتي سرهمديگه رو هم نميخوارونن.الان دوهفته است.همه ي پرنده هام آزادن ولي من اين دوتا رو واسه اينكه به هم عادت كنن گذاشتمشون تو قفس.لونه هم واسشون گذاشتم.به نظرتون جفتن؟اينكه لونه گذاشتم كار درستيه؟البته اصلا كاري به لونه ندارن
    سلام.اینکه صرفا کنار هم باشن تا جفت بشن کار مناسبی نیست و جواب نمیده.ممکنه جفت در روز اول از سر مستی جفت گیری هم بکنن و در روزهای بعد هیچ ارتباطی نداشته باشن که در این شرایط بهتره جفت رو توی گله رها کنید تا خودشون جفت انتخاب کنن.درشرایطی که جفت آماده ی تخم گذاری نیستن گذاشتن لونه حکم سرگرمی براشون پیدا میکنه و بعد مدتی براشون عادی میشه و بهش کاری ندارن دیگه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    مرغ عشق های من الان دو روزه که بیشتر اوقات رو توی لونه هستن.امروز هم خیلی کم میان بیرون ووقتی میان خیلی سر وصدا میکنند امکان داره که جفتگیری کرده باشند وبخوان تخم بذارن؟وقتی هم که بیرون هستن نر خیلی مزاحم ماده میشه وهمش براش ادا درمیاره وسعی میکنه جفتگیری کنه
    یه سوال دیگه هم دارم گفتم توهمین پست بپرسم اگر تا زمانی که من جوجه عروس رو خریدم.ایناهم خونمون بودن ،حضور اون باعث استرس اینا نمیشه؟یا حضور اینا باعث نمیشه که اون سخت تر رام بشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    مرغ عشق های من الان دو روزه که بیشتر اوقات رو توی لونه هستن.امروز هم خیلی کم میان بیرون ووقتی میان خیلی سر وصدا میکنند امکان داره که جفتگیری کرده باشند وبخوان تخم بذارن؟وقتی هم که بیرون هستن نر خیلی مزاحم ماده میشه وهمش براش ادا درمیاره وسعی میکنه جفتگیری کنه
    یه سوال دیگه هم دارم گفتم توهمین پست بپرسم اگر تا زمانی که من جوجه عروس رو خریدم.ایناهم خونمون بودن ،حضور اون باعث استرس اینا نمیشه؟یا حضور اینا باعث نمیشه که اون سخت تر رام بشه؟
    در مورد اینکه آیا امکان داره که جفت گیری کرده باشن جز خود شما که ازشون نگهداری میکنه کسی نمیتونه نظری بده.ولی امکان اینکه دارن واسه تخم گذاری آماده میشن خیلی زیاده و به احتمال زیاد تخم گذاری خواهند کرد که این هم باز باید صبر کنی تا ببینی خدا چی بخواد.در مورد عروس هلندی هم وقتی هرکدوم قفس جدا داشته باشن مزاحمتی هم وجود نخواهد داشت.و مرغ عشق و عروس هلندی تربیتشون ربطی به هم نخواهد داشت.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395

آقا رضا سلام

شما نسبت به مرغ عشقهاتون خیلی حساسیت نشون میدی و هر حرکتی که آنها انجام میدهند فکر میکنید که باید کاری نسبت بهشون انجام بدید. متاسفانه این حساسیت زیادی همیشه تبعات خوبی بهمراه نداره بلکه موجب اذیت و وارد آمدن استرس به پرنده هم میشه.
    فکر میکنم همنطور که دوستان هم اشاره کردند اگر یک محیط آرام و بدون دخالت انسانی همراه با تغذیه مناسب رو براشون فراهم کنی ، بزودی شاهد تخمگذاری و جوجه دار شدن پرنده هات خواهی بود.
    کافیه یکم صبور باشی و زیادی نسبت به اونها کنجکاوی نشون ندید

موفق باشی...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10661
    همین طور که دوست عزیزمون پست قبلی گفتن اقا رضا زیاد حساس نباش رو پرنده هات من اولین جفتی که خریده بودم مولد بودن من 1 ماه اینا رو تقویت کردم ولی نره هر کاری میکرد ماده زیر نمیداد تا این که دیگه خسته شدم از تقویت ولشون کردم به حال خودشون فقط میرفتم غذاشون رو میزاشتم دیگه کاری به کارشون نداشتم حدود 2 هفته اینجوری گذشت تا اینکه یه روز اومدم غذا رو بزارم دیدم نره رو کمر مادست و دارن جفت گیری میکنن و من سریع لونه رو گذاشتم و 2 وز بعدش تخمش رو گذاشت بعد از اون من هر جفتی دستم بوده کاری به کارشون نداشتم فقط تغذیشون رو میزاشتم و میرفتم شما هم اگه بخوای هر روز چکشون کنی و ساعت ها بشینی پیششون صاحب جوجه نمیشی پس حساس نباش ای چرا جفت گیری نمیکنن چرا تخم نمیزارن شما فقط تغذیشون رو بزار و در روز کمتر بهشون سربزن ایشالا که تخم میزارن
    موفق باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    در مورد اینکه آیا امکان داره که جفت گیری کرده باشن جز خود شما که ازشون نگهداری میکنه کسی نمیتونه نظری بده.ولی امکان اینکه دارن واسه تخم گذاری آماده میشن خیلی زیاده و به احتمال زیاد تخم گذاری خواهند کرد که این هم باز باید صبر کنی تا ببینی خدا چی بخواد.در مورد عروس هلندی هم وقتی هرکدوم قفس جدا داشته باشن مزاحمتی هم وجود نخواهد داشت.و مرغ عشق و عروس هلندی تربیتشون ربطی به هم نخواهد داشت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط submarine نمایش پست ها
    آقا رضا سلام

شما نسبت به مرغ عشقهاتون خیلی حساسیت نشون میدی و هر حرکتی که آنها انجام میدهند فکر میکنید که باید کاری نسبت بهشون انجام بدید. متاسفانه این حساسیت زیادی همیشه تبعات خوبی بهمراه نداره بلکه موجب اذیت و وارد آمدن استرس به پرنده هم میشه.
    فکر میکنم همنطور که دوستان هم اشاره کردند اگر یک محیط آرام و بدون دخالت انسانی همراه با تغذیه مناسب رو براشون فراهم کنی ، بزودی شاهد تخمگذاری و جوجه دار شدن پرنده هات خواهی بود.
    کافیه یکم صبور باشی و زیادی نسبت به اونها کنجکاوی نشون ندید

موفق باشی...
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirOver نمایش پست ها
    همین طور که دوست عزیزمون پست قبلی گفتن اقا رضا زیاد حساس نباش رو پرنده هات من اولین جفتی که خریده بودم مولد بودن من 1 ماه اینا رو تقویت کردم ولی نره هر کاری میکرد ماده زیر نمیداد تا این که دیگه خسته شدم از تقویت ولشون کردم به حال خودشون فقط میرفتم غذاشون رو میزاشتم دیگه کاری به کارشون نداشتم حدود 2 هفته اینجوری گذشت تا اینکه یه روز اومدم غذا رو بزارم دیدم نره رو کمر مادست و دارن جفت گیری میکنن و من سریع لونه رو گذاشتم و 2 وز بعدش تخمش رو گذاشت بعد از اون من هر جفتی دستم بوده کاری به کارشون نداشتم فقط تغذیشون رو میزاشتم و میرفتم شما هم اگه بخوای هر روز چکشون کنی و ساعت ها بشینی پیششون صاحب جوجه نمیشی پس حساس نباش ای چرا جفت گیری نمیکنن چرا تخم نمیزارن شما فقط تغذیشون رو بزار و در روز کمتر بهشون سربزن ایشالا که تخم میزارن
    موفق باشی
    دوستای عزیزم ازهمتون ممنونم.باور کنید من شاید خیلی حساس باشم اما واقعا کاری به کارشون ندارم ومزاحمشون نمیشم اما همونطوری که قبلا گفتم موقعیت قفس طوری هست که هرجایی نشسته باشم میتونم حرکاتشون رو زیر نظر بگیرم وببینم حتی شده از توی آینه
    بازم از راهنمایی هاتون ممنونم

صفحه 34 از 475 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525384134 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)