کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    7469
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خب پس با اون حوله نرید سمتش شاید از رنگش می ترسه . بعضی وقتا طوطی منم از بعضی از لباسای رنگی من می ترسه و اصلا نزدیک نمیشه .

پف کردن همیشه نشونه ناراحتی نیست با این توضیحات شما من حالتی از ناراحتی نمی بینیم .

بهتره بالش رو کوتاه کنید تا وقتی بیرون از قفس هست پرواز نکنه و بعد باهاش روی دست آوردن رو تمرین کنید. قفسش اگه 1033 هست در قفس رو از بالا باز کنید تا روی چوب نشیمن بشینه و بتونید باهاش کار کنید

باید با غذا دادن با دست ، یه کار کنید که وقتی غذا رو میبرید سمتش طوطی خودش بیاد ازتون بگیره . یعنی غذا رو تو جهات مختلف نگه دارید که برای گرفتن غذا دست شما رو دنبال کنه .

این دوتا کلیپ رو ببین . منظورم از دنبال کردن دست برای گرفتن غذا اینه . می تونید از چوب هم استفاده نکنید .

http://www.parsishare.ir/do.php?filename=13275443041.zip

http://www.parsishare.ir/do.php?filename=13094586501.rar

بعد که یاد گرفت دست شما رو دنبال کنه ، می تونید مثل این کلیپ عمل کنید :

http://www.parsishare.ir/do.php?filename=13288949171.zip

این تاپیک ها هم رو بخونید

آموزش تصویری روی دست آوردن طوطی

آموزش روي دست آمدن طوطي ها يا step up

با کمال ناباوری ببینید طوطی شما روی دست می آید بدون اینکه کوچکترین گازی بگیرد.

سوال آخرتون رو هم متوجه نشدم
    ممنونم باز از پاسخ ها و مطالبتون
    درمورد دنبال کردن غذا با دست که باید بگم این آقا پسر مثل اولیور توییست گشنستو تا غذای مورد علاقشو میبرم سمتش از هر جهتی که باشه باز میگیره و میخوره
    سوال آخرم این بود که طبیعی هست که با دوش دنبالش کنم تا خیس بشه ایشون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    7469
    یک سوال دارم و اونم اینه که این آقا پسر رو کجا قرار بدم.
    الان سه کنج اتاقه و در ارتفاع حدودا یک متری از زمین.خوبه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_007 نمایش پست ها
    ممنونم باز از پاسخ ها و مطالبتون
    درمورد دنبال کردن غذا با دست که باید بگم این آقا پسر مثل اولیور توییست گشنستو تا غذای مورد علاقشو میبرم سمتش از هر جهتی که باشه باز میگیره و میخوره
    سوال آخرم این بود که طبیعی هست که با دوش دنبالش کنم تا خیس بشه ایشون
    پس از این ویژگیش که دنبال دست میاد خیلی راحت می تونید استفاده کنید برای اینکه بتونید بیاریدش روی دست . دیدن اون کلیپ ها و خوندن اون تاپیک ها بهتون کمک می کنه که بتونید این تمرین رو باهاش انجام بدید . غذای مورد علاقش رو هم کم کم از غذاییش حذف کنید .

اگه موقع حموم کردن قار نمی زنه پس نمی ترسه مشکلی نیست . بعد که بالش رو کوتاه کردید و یکم رام تر شد می تونید یه استند برای حمومش درست کنید و بذارید روی اون بشینه .

یک سوال دارم و اونم اینه که این آقا پسر رو کجا قرار بدم.
    الان سه کنج اتاقه و در ارتفاع حدودا یک متری از زمین.خوبه؟
    جایی که الان هست خوبه . یعنی چون مشکلی از لحاظ ترسش ندارید پس دیگه به قفس و ارتفاعش دست نزنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    7469
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    پس از این ویژگیش که دنبال دست میاد خیلی راحت می تونید استفاده کنید برای اینکه بتونید بیاریدش روی دست . دیدن اون کلیپ ها و خوندن اون تاپیک ها بهتون کمک می کنه که بتونید این تمرین رو باهاش انجام بدید . غذای مورد علاقش رو هم کم کم از غذاییش حذف کنید .

اگه موقع حموم کردن قار نمی زنه پس نمی ترسه مشکلی نیست . بعد که بالش رو کوتاه کردید و یکم رام تر شد می تونید یه استند برای حمومش درست کنید و بذارید روی اون بشینه .

جایی که الان هست خوبه . یعنی چون مشکلی از لحاظ ترسش ندارید پس دیگه به قفس و ارتفاعش دست نزنید .
    چرا غذای مورد علاقشو کم کم حذف کنم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چرا غذای مورد علاقشو کم کم حذف کنم؟
    برای اینکه بتونید برای آموزش ازش استفاده کنید .

اگه غذای مورد علاقش جز غذاهای چربه مثل تخمه پسته بادوم ... از وعده های غذایی باید حذف بشه تا فقط برای آموزش ازش استفاده کنید ولی اگه جز میوه ها یا غذاهای دیگست به اندازه ای بهش بدید که براش تکرار نشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    7469
    امروز پرهای این آقازاده رو زدیم و خیلی خوشگل شد ولی یک سوالی که از دوستانم هست اینه که این آقا پسر تنها بادام زمینی با پوست و سیب و بلال و کاهو میخوره و اصلا لب به گردو تخم کدو خام نمیزنه.
    چیکار کنم تا همه چیز خور بشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    امروز پرهای این آقازاده رو زدیم و خیلی خوشگل شد ولی یک سوالی که از دوستانم هست اینه که این آقا پسر تنها بادام زمینی با پوست و سیب و بلال و کاهو میخوره و اصلا لب به گردو تخم کدو خام نمیزنه.
    چیکار کنم تا همه چیز خور بشه.

بادام زمینی بر خلاف تصور خیلی ها خوب که نیست هیچ ، مضر و سمی هم محسوب میشه!!!
    سیب و بلال عالیه....به مرور به بقیه غذا ها هم عادت میکنه.کلا غذا ها و دانه های چرب رو به مرور حذف کنید.فوقش روزی چند عدد تخمه کافیه.بیشتر جوانه حبوبات و سبزیجات تازه بهش بدید.به مرور....کاسکو به دلیل هوش بسیار بالایی که داره به همه چیز حتی غذا های جدید هم بد بینه.یواش یواش به همشون عادت میکنه
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    باسلام خدمت همه دوستان عزیز
    جوجوی دردانه من یک هفته است که جوجو ، صبح بخیر را با سوت می گه ، مابین این سوتها یک چیزهایی می گه که من متوجه نمی شم هر چی هم دقت می کنم نمی فهمم که چی می گه ، خلاصه اینکه به امید خدا انگار داره زبون باز می کنه .
    البته دوستان مسئله که برایم پیش آمده این است که جوجو علاقه زیادی به چیزهای ترش داره ، چند وقت پیش داشتم آب لیمو ترش می گرفتم خودش آمد و پوستهایش را برمی داشت و می خورد ، دیشب هم آمد کنار ظرف سالاد که محتوی کمی سرکه و آب لیمو بود و شروع کرد به خوردن ، چند وقت پیش داشتم رب انار می خوردم آمد کنارم و انگشتم را لیس می زد اصلا با چیزهای شیرین رابطه ندارد حتی میوه های ترش را بیشتر ترجیح می دهد نمی دونم چکار کنم آیا برایش ضرر دارد ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستان عزیز
    جوجوی دردانه من یک هفته است که جوجو ، صبح بخیر را با سوت می گه ، مابین این سوتها یک چیزهایی می گه که من متوجه نمی شم هر چی هم دقت می کنم نمی فهمم که چی می گه ، خلاصه اینکه به امید خدا انگار داره زبون باز می کنه .
    البته دوستان مسئله که برایم پیش آمده این است که جوجو علاقه زیادی به چیزهای ترش داره ، چند وقت پیش داشتم آب لیمو ترش می گرفتم خودش آمد و پوستهایش را برمی داشت و می خورد ، دیشب هم آمد کنار ظرف سالاد که محتوی کمی سرکه و آب لیمو بود و شروع کرد به خوردن ، چند وقت پیش داشتم رب انار می خوردم آمد کنارم و انگشتم را لیس می زد اصلا با چیزهای شیرین رابطه ندارد حتی میوه های ترش را بیشتر ترجیح می دهد نمی دونم چکار کنم آیا برایش ضرر دارد ؟
    مرکباتی مثل لیموی ترش مسلما ضرری نداره ولی رب انار رو نمیتونم با اطمینان راجع بهش نظر بدم.احتمالا کمش مشکلی نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    9278
    سلام اقاي اژيده و سپيده خانم
    تو اين 7روز يابيشتر كاسكو من ديگه پري نجويده و ترسش هم از من كمتر شده فقط هر زمان ميخواهم اب غذا را بگذارم از قفس بالا ميره (فرار ميكنه همين)
    فكر كنم نزديك به يك ماه شده كه كاسكو به منزل اوردم
    وتو اين مدت فقط براي اب وغذا طرفش رفتم فقط روزي10 دقيقه از فاصله يك متري باهاش حرف زدم كه ترسش از من كمتر بشود
    فقط ميخواستم بدونم كه من همين مراحل دادن اب و غذا را طي كنم ؟؟؟
    يا اينكه روزها بيشتر نزديكش باشم يا جاشو تغيير بدهم ؟؟؟
    در ضمن ارتفاع را دوباره 20سانت بيشتر كردم
    باتشكر

صفحه 519 از 1238 نخستنخست ... 194194695005015025035045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245255265275285295305315325335345355365375385696191019 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)