مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام . بله چوب نشیمن . دوتا بود از اول یکی جلو یکی عقب . یکی ساده یکی سوهان دار . اصلا مشکلی باهاشون نداشت. متاسفانه بعد از شستن یکم شل بوده . .یعنی پاشو که روی سوهان دار میذاشت باعث میشد یکم لق بخوره و شروع به بال زدن کنه . دوبار بال زدنش رو دیدم متوجه شدم و کامل محکم کردم اما اصلا روشون نمی ایسته .احتما میدم از همون ترسیده . مکان رو هم دقیقا سر جای قبلی وصل کردم .
    الا باید چیکارکنم ؟
    دوتا پست آخر تبلیغ برای یه فروشنده بود که پاک شد . می تونید این موارد رو تو پیام خصوصی هماهنگ کنید .

دلیلش همینه که شل بسته شده . اگه هنوز از شما هم میترسه . کار خاصی نمیتونید انجام بدین . خودش باید یه بار دیگه پاشو بذاره روی چوب نشیمن تا مطمئن شه که محکم شده . من معمولا تو همچین حالتی طوطیمو میارم روی دستم و آروم به چوب نشیمن نزدیک میکنم و اجازه میدم تست کنه دوباره . وقتی مطمئن شد از محکم بودنش میره میشینه . کاملا مطمئن بشید که محکمه . اگه دیدید به خاطر این ترس آب و ذاشو نمی خوره یه مدت اون چوب رو بردارید و چوب معمولی رو بذارید براش و تا وقتی که ترسش بریزه و آرومتر شه .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوستان کسی کلیپ آموزشی از کاسکو ها از برادران وومچ (womach brother) یا افراد دیگه داره ؟ اگه آره در صورت امکان آپلود بشه ...ممنون میشم خیلی دنبالشون هستم .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان کسی کلیپ آموزشی از کاسکو ها از برادران وومچ (womach brother) یا افراد دیگه داره ؟ اگه آره در صورت امکان آپلود بشه ...ممنون میشم خیلی دنبالشون هستم .
    کلیپ هاشون فروشیه . اگه هم بشه پیدا کرد احتمالا تو یوتیوب هست . دنبال چه موضوعی از تربیت طوطی هستید ؟ تربیت کننده های دیگه هم هستن که کلیپ هاشون هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    کلیپ هاشون فروشیه . اگه هم بشه پیدا کرد احتمالا تو یوتیوب هست . دنبال چه موضوعی از تربیت طوطی هستید ؟ تربیت کننده های دیگه هم هستن که کلیپ هاشون هست
    موضوع خب آموزش دیگه . آموزش های مختلف . مثل پرواز به سمت ما . یا مثلا رفتار شناسی یا آموزش انواع حرکات نمایشی ... . کلا ویدئو هایی که مربوط به کاسکو ها باشه .
    شخص برام زیاد مهم نیست موضوع برام مهمه . متاسفانه خیلی تو یوتوب و سایت های ویدئویی گشتم . آموزش کامل حرکتی نبود .
    برای مثال دنبال ویدئو های خانوم barbara heidenreich بودم منتها پیدا نکردم . کلا هر تربیت کننده ای که دارید .
    اگر ویدئو هست لطفا آپلود بشه .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

موضوع خب آموزش دیگه . آموزش های مختلف . مثل پرواز به سمت ما . یا مثلا رفتار شناسی یا آموزش انواع حرکات نمایشی ... . کلا ویدئو هایی که مربوط به کاسکو ها باشه .
    شخص برام زیاد مهم نیست موضوع برام مهمه . متاسفانه خیلی تو یوتوب و سایت های ویدئویی گشتم . آموزش کامل حرکتی نبود .
    برای مثال دنبال ویدئو های خانوم barbara heidenreich بودم منتها پیدا نکردم . کلا هر تربیت کننده ای که دارید .
    اگر ویدئو هست لطفا آپلود بشه .
    تو این بخش :

آموزش به طوطی سانان

ترفندها و آموزش ها قرار داده شده که بعضی هاشون همراه با کلیپ هست . سر فرصت ترفند های دیگه هم اضافه میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آروانا,کاسکو
    شماره عضویت
    10098
    سلام دوستان
    کاسکوی من حدود دو سه ماه هست که خریدمش بین دو تا سه سال سن داره از دست غذا میگیره سر میده تا نوازشش کنم قار نمیکشه و حرف هم میزنه اما روی دست نمیاد الان پرهاش بزرگ شده و وقتی از قفس میارمش بیرون پرواز میکنه میترسم به جایی بخوره تصمیم گرفتم پرهای بالش رو کوتاه کنم تا نتونه پرواز کنه حالا با توجه به اینکه روی دست نمیاد و نمیذاره غیر از سرش دست به جاییش بزنم چطوری بالهاش رو کوتاه کنم؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir4000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کاسکوی من حدود دو سه ماه هست که خریدمش بین دو تا سه سال سن داره از دست غذا میگیره سر میده تا نوازشش کنم قار نمیکشه و حرف هم میزنه اما روی دست نمیاد الان پرهاش بزرگ شده و وقتی از قفس میارمش بیرون پرواز میکنه میترسم به جایی بخوره تصمیم گرفتم پرهای بالش رو کوتاه کنم تا نتونه پرواز کنه حالا با توجه به اینکه روی دست نمیاد و نمیذاره غیر از سرش دست به جاییش بزنم چطوری بالهاش رو کوتاه کنم؟

امير يادته چند وقت پيش گفتي بياريش بيرون من گفتم نيارش!پرواز ميكنه ميخوره به درو ديوار!همه گفتن پرواز نميكنه
    الانم بهت ميگم اگر پرهاش رو قيچي كني مطمعن باش پركن ميشه چون 4 مورد اينجوري با چشم خودم ديدم
    كاري هم نداره كه آدم حرفه اي پرهاش رو بچينه يا آدم غير حرفه اي
    از من گفتن بود ديگه خود داني.....
    من ميگم ببرش توي اتاق كوچيك و پرده رو بكش تا شيشه رو نبينه بعدش از قفس بيارش بيرون و اونجا باهاش تمرين كن

زمان تمرين رو هم از ظهر تا غروب درنطر بگير چون وقتي محيط خونه تاريك بشه كاسكو رو راحت تر ميشه به سمت قفس فرستاد زماني هم كه زياد بيرون باشه و فعاليت كنه هم خسته ميشه هم گرسنه
    بيرون از قفس براش اسباب بازي هم بزار
    مراقب وسايل خطر ناك و سيم برق هم باش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14146
    سلام
    ایرج من بعد 1 ماه و 15 روز هنوز نیمه رامه غذاش و که برمیدارم و میزارم دیگه قار نمیکشه
    ولی مثلا بخوام جاشو تغییر بدم میشه مثل روز اول
    من فردا میخوام ببرمش حموم؟
    چیکار کنم و چه طوری ببرمش؟؟
    ممنون میشم کمک کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14146
    اقا یه خیر نیست کمک کنه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirunited نمایش پست ها
    سلام
    ایرج من بعد 1 ماه و 15 روز هنوز نیمه رامه غذاش و که برمیدارم و میزارم دیگه قار نمیکشه
    ولی مثلا بخوام جاشو تغییر بدم میشه مثل روز اول
    من فردا میخوام ببرمش حموم؟
    چیکار کنم و چه طوری ببرمش؟؟
    ممنون میشم کمک کنید
    با اجازه دوستان ...

سلام دوست عزیز . هموز زوده برای جابجایی . اذیتش نکنین ...
    با اسپری حمومش کن سره جای خودش. پشت سر هم اسپری نکن که استرس بگیره . همینکه دیدی داره فرار میکنه میره روی میله ها یکم مکث کن نازش بده بعد دوباره اسپری کن روش . آب توی اسپری حتما گرم باشه . ترجیحا داغ که تا پاشیده میشه گرم باشه . از دور اسپری کن کم کم بهش نزدیک کن . موقع اسپری کردن نوع آب پاش رو روی پخش کننده بذار نه به صورت تیز پرتاب کنه آب رو . یادتون نره از نیم ساعت قبلش و تا یک ساعت بعدش هیچ گونه جریانه بادی تو اتاق نباشه که سردش نشه . کولر رو هم خاموش کنید ...

با تشکر یاعلی

صفحه 611 از 1238 نخستنخست ... 1115115615925935945955965975985996006016026036046056066076086096106116126136146156166176186196206216226236246256266276286296306617111111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)