صفحه 23 از 1238 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142731235231023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 12376
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    [/IMG]
    سلام دوستان عزیز
    اینم از کاسکو من لطفا نظرات خودتونو بفرمائید.
    ویرایش توسط m.zamani : 7th June 2010 در ساعت 12:45 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    مدیران محترم آیکون سپاسگزاری پایین پستهانیستش چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    ماله من درسته شاید از سیستمتون باشه یه ری استارت کنید اگه نشد تو قسمت ایرادات و اشکالات مطرح کنید تا رسیدگی بشه
    موفق باشید

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    سلام با تشکر از استاد عزیز آقا
    میخواستم بدونم به نظر شما با توجه به توضیحات من در مورد کاسکو دادم الان زمان خوبی برای روشی که شما گفتید برای سر خاراندن هست یا نه؟ منظورم همون روشه موشک و ضد موشک . اگر نه؟ کی این کارو انجام بدم؟
    ممنون از وقتی که میزارید
    اگر بيش از 3 هفته هست كه دارينش ، بله الان وقتشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    مدیران محترم آیکون سپاسگزاری پایین پستهانیستش چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هميشه اينطور نيست ...گاهي پيش مياد و خودش هم برطرف ميشه.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    [/img]
    سلام دوستان عزیز
    اینم از کاسکو من لطفا نظرات خودتونو بفرمائید.
    چشماش دودي مايل به طوسيه....نهايتا 2-2.5 سالشه.....جوجه خوبيه.....پس نتيجه ميگيريم كه اشتباه از خودتون بوده چون اين كاسكو بالغ نيست و خيلي راحت ميشه باهاش كار كرد.
    ویرایش توسط شاهرخ ایلخانی : 7th June 2010 در ساعت 02:38 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم-طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    10
    سلام به تمام دوستان عزیز
    والا من دقیقا دوازده روزه که این خاکستری رو خریدم. اسمش زویا هست. البته من خودم خیلی در خریدش نقش نداشتم.
    چند تا مورد هست که یکی یکی عنوان میکنم.
    1-یکی از ناخن های انگشت عقبیش رو نداره! به نظرتون در میاد یا اگه در نیاد جدا از بحث زیبایی براش مشکلی پیش میاد؟
    2- عکسش رو هم میگذارم. ته دمش هنوز سیاهه و به نظر خودم چشماش کم کم داره سفید میشه. اما هنوز نشده. امیدوارم هنوز دیر نشده باشه؟
    3-برعکس اون چیزی که فکر میکردم خیلی ارومه فقط یکی دو روز اول یه کم غار کشید الان حتی اگه دستم رو هم بکنم تو قفس کاری نداره حتی با نکش با دستم بازی میکنه اما اگه بخوام بهش دست بزنم غار میزنه و گاز میگیره.
    4-بالهاش رو هنوز نچیدم اما به نظرم قبلا یه بار چیده شده چون چند بار که بلهاش رو باز کرده احساس کردم جای قیچی رو بالشه!
    کلا به نظرم قبلا تو خونه کسی بوده یا خیلی تو مغازه مونده چون از حالت طبیعی خیلی اروم تره!!! ترسم از اینه که تو حرف زدن هم همین قدر کمرو و خجالتی در بیاد. اخه شنیدم که طوطی هایی که غار کش تر هستن وقتی رام میشن بهتر حرف میزنن! نمیدونم چه قدر درسته؟
    5-از روزی که اوردنش نکش پوسته پوسته بود. چی کار کنم که خوب بشه؟
    6-میخواستم بدونم که کسی جای مطمعنی برا کوتاه کردن بالش تو شیراز میتونه بهم معرفی کنه. خصوصا شما اقا که اگه اشتباه نکنم باید هم شهری باشیم.
    7-و اینه که الان باید باهاش چی کار کنم و چه تمرینی رو شروع کنم؟
    غذا هم تا الان تخمه-بادام زمینی-حبوبات پخته شده-ساغه کرفس-هویج-سیب-گیلاس خورده. یه بار هم انگشتم رو زدم تو عسل و بهش دادم خورد.

اینم عکساش
    ببخشید که کیفیت مناسبی نداره. همین ها رو هم که میخواستم بگیرم 10 بار موبایلم رو گاز گرفته!

ببخشید طولانی شد
    با تشکر

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    اق مهدی داداش این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    چرا قفس خالیه و اونطور که دیده میشه چرا حداقل یه طرفش به دیوار نیست؟سعی کنی یا جاو و یا عقبش به دیوار بجسبه.در ضمن اگه کاسکون رو به عقبه ((توی تصویر غذا دادن با دست)) و ظرف غذا ش به پشته و دیوار اون طرفه.شما قفسو لطف کن بچرخون تا ظر ف غذا بیافته طرف خودت و پشت کاسکوت دیوار باشه.حیوون پشتش به همه با استرس غذا نخوره.
    جوجه کاسکوت بهترین زمان یادگیریشه .کاش ناخونش نیافتاده بود .بانمکه .یادت باشه هرچی کاسکو سالم تر گرون تر و با ارزشتر
    ویرایش توسط hamed_137077 : 7th June 2010 در ساعت 04:04 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم-طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_137077 نمایش پست ها
    اق مهدی داداش این چه وضعشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    چرا قفس خالیه و اونطور که دیده میشه چرا حداقل یه طرفش به دیوار نیست؟سعی کنی یا جاو و یا عقبش به دیوار بجسبه.در ضمن اگه کاسکون رو به عقبه ((توی تصویر غذا دادن با دست)) و ظرف غذا ش به پشته و دیوار اون طرفه.شما قفسو لطف کن بچرخون تا ظر ف غذا بیافته طرف خودت و پشت کاسکوت دیوار باشه.حیوون پشتش به همه با استرس غذا نخوره.
    جوجه کاسکوت بهترین زمان یادگیریشه .کاش ناخونش نیافتاده بود .بانمکه .یادت باشه هرچی کاسکو سالم تر گرون تر و با ارزشتر
    سلام حامد جان
    در مورد خالی بودن قفس اگه منظورتون اسباب بازیه که حق با شماست. جایی رو تو شیراز نمیشناسم که داشته باشن باید بگم از تهران بیارن.
    در مورد مکان قفس هم از دو طرف به دیواره اما از هر هر طرف حدود 20 سانت با دیوار فاصله داره. ولی چشم میچرخونمش که ظرف غذاش طرف خودم باشه. ممنون از راهنماییتون.
    ویرایش توسط مهدی صمیمی : 7th June 2010 در ساعت 04:46 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی صمیمی نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان عزیز
    والا من دقیقا دوازده روزه که این خاکستری رو خریدم. اسمش زویا هست. البته من خودم خیلی در خریدش نقش نداشتم.
    چند تا مورد هست که یکی یکی عنوان میکنم.
    1-یکی از ناخن های انگشت عقبیش رو نداره! به نظرتون در میاد یا اگه در نیاد جدا از بحث زیبایی براش مشکلی پیش میاد؟
    2- عکسش رو هم میگذارم. ته دمش هنوز سیاهه و به نظر خودم چشماش کم کم داره سفید میشه. اما هنوز نشده. امیدوارم هنوز دیر نشده باشه؟
    3-برعکس اون چیزی که فکر میکردم خیلی ارومه فقط یکی دو روز اول یه کم غار کشید الان حتی اگه دستم رو هم بکنم تو قفس کاری نداره حتی با نکش با دستم بازی میکنه اما اگه بخوام بهش دست بزنم غار میزنه و گاز میگیره.
    4-بالهاش رو هنوز نچیدم اما به نظرم قبلا یه بار چیده شده چون چند بار که بلهاش رو باز کرده احساس کردم جای قیچی رو بالشه!
    کلا به نظرم قبلا تو خونه کسی بوده یا خیلی تو مغازه مونده چون از حالت طبیعی خیلی اروم تره!!! ترسم از اینه که تو حرف زدن هم همین قدر کمرو و خجالتی در بیاد. اخه شنیدم که طوطی هایی که غار کش تر هستن وقتی رام میشن بهتر حرف میزنن! نمیدونم چه قدر درسته؟
    5-از روزی که اوردنش نکش پوسته پوسته بود. چی کار کنم که خوب بشه؟
    6-میخواستم بدونم که کسی جای مطمعنی برا کوتاه کردن بالش تو شیراز میتونه بهم معرفی کنه. خصوصا شما اقا که اگه اشتباه نکنم باید هم شهری باشیم.
    7-و اینه که الان باید باهاش چی کار کنم و چه تمرینی رو شروع کنم؟
    غذا هم تا الان تخمه-بادام زمینی-حبوبات پخته شده-ساغه کرفس-هویج-سیب-گیلاس خورده. یه بار هم انگشتم رو زدم تو عسل و بهش دادم خورد.

اینم عکساش
    ببخشید که کیفیت مناسبی نداره. همین ها رو هم که میخواستم بگیرم 10 بار موبایلم رو گاز گرفته!

ببخشید طولانی شد
    با تشکر
    سلام حمید جان
    در مورد خالی بودن قفس اگه منظورتون اسباب بازیه که حق با شماست. جایی رو تو شیراز نمیشناسم که داشته باشن باید بگم از تهران بیارن.
    در مورد مکان قفس هم از دو طرف به دیواره اما از هر هر طرف حدود 20 سانت با دیوار فاصله داره. ولی چشم میچرخونمش که ظرف غذاش طرف خودم باشه. ممنون از راهنماییتون.
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدی همونطور که قبلا عرض کردم اینجا بچه ها کامل شما رو راهنمایی میکنن قبل از هر چیز شما زحمت بکش این چند صفحه رو بخون خیلی به شما کمک میکنه ناخنش غیر از مشکل زیبایی مشکله دیگه ای نداره مگر زخم باشه اثباب بازی رو خودت میتونی فعلا درست کنی بهش بدی که من و دوستان تو چند صفحه پیش توضیح دادیم پرشو پیش یه پرنده فروش که وارد باشه ببر کوتاه کن خودتم در صحنه نباش البته اگه کوتاه نشده باشه که وقتی پرشو باز میکنه کاملا معلومه اگه کم کوتاه شده باشه میپره برای نوکش کمبود کلسیومه با تغذیه درست میشه توضیحات کامل تو چند صفحه قبل هست غار کشیدن ترسو بودن ...... هیچ ربطی به خوبو بد صحبت کردن نداره فقط تمرین تاثیر داره بادوم زمینی روزی 2 3 تا بیشتر نده نوعه خوب باشه دو تایی چینی خوبه کپک زده نباشه مواظب باش اونایی که شک داری باز کن اگه توش کپک باشه سریع مریضش میکنه نمک اصلا گیلاس کم سیب زیاد عسل تو آبش نه با انگشت بازم این تاپیکو بخون اگه موردی بود یا سوالی همگی در خدمتیم
    موفق باشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم-طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    10
    جناب پرنده غریب ممنون از راهنماییتون.
    فقط الان میخوام زیر پست ها سپاس بزنم اما نمیدونم چه جوریه. مگه این جا کلید سپاس نداره؟ یا جور دیگه ای باید سپاس بزنم؟ ببخشید این رو این جا مطرح کردم چون خواستم بدین وسیله از دوستانی که زحمت کشیدن و پاسخ دادن و من نتونستم زیر پستشون سپاس بزنم هم معضرت خواهی کرده باشم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    جناب پرنده غریب ممنون از راهنماییتون.
    فقط الان میخوام زیر پست ها سپاس بزنم اما نمیدونم چه جوریه. مگه این جا کلید سپاس نداره؟ یا جور دیگه ای باید سپاس بزنم؟ ببخشید این رو این جا مطرح کردم چون خواستم بدین وسیله از دوستانی که زحمت کشیدن و پاسخ دادن و من نتونستم زیر پستشون سپاس بزنم هم معضرت خواهی کرده باشم.
    دوست عزیز اینجا کلمه تشکر با عکس یه دست کنار هر پست هست اگه نبود یا نشد درست میشه مثل اینکه بعضی از بچه ها مشکل داشتن آقا گفت درست میشه

صفحه 23 از 1238 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142731235231023 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)