صفحه 37 از 60 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 593
    همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    ممنون ولی میخوام بدونم میتونم کلمه دیگه رو کار کنم یا بتره اول همین سلام رو واضح واضح بگه بعد برم سراغ کلمه بعد /
    سلام

همون کلمه اولی رو باهاش کارکنید تا راه بیوفته و بعد کلمات دیگر باهاش کار کنید ..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا،مرغ عشق،ماهی
    شماره عضویت
    18232
    سلام همین چند لحظه پیش یه اتفاقی افتاد که خیلی نگرانم کرده،، مینارو از قفس آورم بیرون... بعد یه نخ از روی زمین پیچید دور پاش خیلی پیچ خورد هر چی خواستم بگیرمش که نخ رو از دور انگشت و پاش در بیارم همش اینور اونور میرفت ترسیده بود با نوکش هی نخ رو محکم میکشید تا اینکه با یه حوله کوچیک گرفتمش و بی حرکت ایستاد و من با خیلی آروم با قیچی نخ رو در اووردم گذاشتم تو قفس الان نمیتونه پاش رو بگیره رو چوب همش یا پاش رو نوک میزنه یت کامل نمیبنده..... حالا چیکار کنم بفهمم زخمی شده یا از ترس همون نخ اینجوریه

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا تک استار نمایش پست ها
    سلام همین چند لحظه پیش یه اتفاقی افتاد که خیلی نگرانم کرده،، مینارو از قفس آورم بیرون... بعد یه نخ از روی زمین پیچید دور پاش خیلی پیچ خورد هر چی خواستم بگیرمش که نخ رو از دور انگشت و پاش در بیارم همش اینور اونور میرفت ترسیده بود با نوکش هی نخ رو محکم میکشید تا اینکه با یه حوله کوچیک گرفتمش و بی حرکت ایستاد و من با خیلی آروم با قیچی نخ رو در اووردم گذاشتم تو قفس الان نمیتونه پاش رو بگیره رو چوب همش یا پاش رو نوک میزنه یت کامل نمیبنده..... حالا چیکار کنم بفهمم زخمی شده یا از ترس همون نخ اینجوریه
    سلام از این موارد پیش میاد و تا اونجای که میشه باید جلوگیری کرد . اگر پاش زخم نشده باشه با کرم AD یمقدار کمی مورد ماساژ قرار بدید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا،مرغ عشق،ماهی
    شماره عضویت
    18232
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام از این موارد پیش میاد و تا اونجای که میشه باید جلوگیری کرد . اگر پاش زخم نشده باشه با کرم AD یمقدار کمی مورد ماساژ قرار بدید .
    الا یعنی ممکنه پاش درد باشه؟ اگر بخوام نگهش دارم و به پاش کرم بزنم مشکلی واسش پیش نمیاد؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا تک استار نمایش پست ها
    الا یعنی ممکنه پاش درد باشه؟ اگر بخوام نگهش دارم و به پاش کرم بزنم مشکلی واسش پیش نمیاد؟
    سلام
    در صورتی که پاش آسیب دیده باشه از کرم AD استفاده کنید و اگرهم آسیب ندیده باشه نیاز نیست . صبر کنید یه 12 س بگذر درصورتی که به پاش نوک میزنه و بالا نگه میداره از کرم استفاده کنید .
    ولی بنظرم چیزی براش اتفاق نیوفتاده .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    سلام

همون کلمه اولی رو باهاش کارکنید تا راه بیوفته و بعد کلمات دیگر باهاش کار کنید ..
    با توجه ب ذهن و زمان محدودی ک برای یاد گیری دارن برا این میگن ک او همون سلام رو کاملا واضح بگه یا همزمان کلمات دیگه هم کار کنم ک حد اقل الان یادش بگیره بعد واضح بگه میترسم اگه سلام تنها رو کار کنم باهاش تا زمانی ک بخواد واضح بگه دیگه ذهنش نکشه یا یادگیری نداشته باشه واسه کلمات بعدی الان حدودا ی 7 ماهش هست

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    با توجه ب ذهن و زمان محدودی ک برای یاد گیری دارن برا این میگن ک او همون سلام رو کاملا واضح بگه یا همزمان کلمات دیگه هم کار کنم ک حد اقل الان یادش بگیره بعد واضح بگه میترسم اگه سلام تنها رو کار کنم باهاش تا زمانی ک بخواد واضح بگه دیگه ذهنش نکشه یا یادگیری نداشته باشه واسه کلمات بعدی الان حدودا ی 7 ماهش هست
    سلام
    در این سن تقریبا 2-3 کلمه رو میگه .
    بیشتر از 2-3 کلمه سعی کنید باهاش کار کنید . اولین مورد در یادگیری استعداد خوده پرنده هست و بعد موارد دیگه
    حالا بصورت مدوام باهاش کار کنید همون کلمات اول سخته بعد از اون راحت یاد میگیره
    موفق باشید .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    سلام
    در این سن تقریبا 2-3 کلمه رو میگه .
    بیشتر از 2-3 کلمه سعی کنید باهاش کار کنید . اولین مورد در یادگیری استعداد خوده پرنده هست و بعد موارد دیگه
    حالا بصورت مدوام باهاش کار کنید همون کلمات اول سخته بعد از اون راحت یاد میگیره
    موفق باشید .
    یعنی تو 7 ماهگی باید 2.3 کلمه بگه معمولا ؟ اونوقت واضح واضح ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    یعنی تو 7 ماهگی باید 2.3 کلمه بگه معمولا ؟ اونوقت واضح واضح ؟
    سلام
    به استعداد پرنده بستگی داره هرچی استعداد بالاتری داشته باشه زودتر به تکلم میفته این مورد به خوده پرنده بستگی داره نه بکسی که آموزش میده
    ولی پرندها معمولا در یک سالگی به تکلم میفته . میتونه یک کلمه یا چند کلمه باشه .
    یکی از روشهای ماثر جایزه دادن به پرنده هست بیشتر زمانی کلامات واضح بیان میکنه تاثیر بهتری داره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    سلام خسته نباشید مینای من الان تقریبا کلمه سلام . خوبی . مینا رو میگه و من ی فکری ب ب سرم زد ک بیام این 3 کلمه رو ب صورت جمله بگم بهش بعد از اینکه اینارو یاد گرفت اومدم مینا سلام خوبی رو ی دو شب باهاش کار کردم راستش خودم نشنیدم تا حالا ازش چون اکثرا صبحا ک خوابم حرف میزنه و عصرا رو ب غروب ک خونه نیستم .ولی خواهرم گفت ک داره میگه قشنگ ب صور جمله .
    میخواستم بدونم تا چ سنی دقیقا میتونه کلمه رو واضح بگه ؟ چون الان واضح هست گفتنش ب اندازه ای ک همه میدونن چی میگه ولی خب نسبت ب کلیپ ها و مینا های دیگه ک دیدم فک میکنم ک اونقد واضح نیست . آیا ممکنه ک ب وضوح صحبت کردن اونا نرسه اصلا ؟ و تا چ سنی هنجرش کامله کامله ک بتونه واضح واضح حرف بزنه ؟ با هر بار کار کردن باهاش باید تمام کلماتی ک یاد گرفته رو از اول کار کنم ؟

صفحه 37 از 60 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)