صفحه 2 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 137
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    مثل همه کاسکو ها زیبا و دوست داشتنیه .. چه اسم قشنگی هم انتخاب کردین براش .

فکر میکنم شما بودین که میخواستین قفسش رو عوض کنید . درسته ؟ عوض کردین ؟

عکسهاشو تو آپلود سنتر فروم آپلود کنید .

up.parsipet.ir
    ممنون بابت نظرتون اسمشم مامانم گذاشته روش
    .بله من می خواستم عوض کنم و الان تقریبا یه دوهفته ای میشه که تو قفس جدیدشه فکر کنم بهم گفته بودین که صبر کنم هر وقت از قفس اوردمش بیرون اونموقع منتقلش کنم به قفس جدیدش والا من یه روز بعد اینکه قفس خریدم کاسکومو کردم داخل( می دونم کارم اشتباه بود ولی خب...)الان به قفسش عادت کرده دیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    خوب الان که عغکسها قابل دیدن هست نامردیه منم نظر ندم کهاین گل ها هم تقدیم به خودتون وکاسکوی زیباتون

مبارک باشه ماشالله کاسکوی جوان و خوش استیلی هست انشالله روزهای خوبی داشته باشید با هم کلا هر جا تاپیک کاسکو می بینم این حسودیم گل میکنه دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید.موفق

باشید یا علی مدد
    ممنون که هم سر زدین و هم نظر دادین.الان دقیقا درکتون می کنم یادمه چند سال پیش خرگوش خیلی دوست داشتم ولی کسی برام نمیخرید تا اینکه فهمیدم همسایمون خرگوش داره.چشتون روز بد نبینه از حسادت داشتم میترکیدم خلاصه رفتم پیش پسر همسایمونو تا میتونستم از بدی های خرگوش گفتم( یکی از بدی هاش که بهش گفتم این بود که:اینا حیوانات خونگی جن ها هستن اگه اینارو تو قفس زندانی کنی جنها هم تو رو توقفس زندانی می کنن)
    پسر همسایمون کپ کرد به ساعت نکشیده شده بود که خرگوشو اورد و بغل خونه ما که یه زمین خالی بود ول کرد( منم تو دلم گفتم وقتی پسره برگرده خونه من میرمو خرگوشه رو بر میدارم)کارا داشت خوب پیش میرفت که صدای جیغ شنیدم رفتم دنبال صدا.بله گربهه خرگوشه رو گرفته بود تو دهنشو داشت در میرفت خلاصه خرگوش ماله من نشد که هیچ اون صحنه شکار شدنشم روم خیلی تاثیر گذاشت
    رفتم خونه یه دل سیر گریه کردم ببخشید طولانی شد گفتین حسودی یهو اومد تو ذهنم گفتم براتون تعریف کنم.ممنون که سر زدین دوست عزیز.
    ویرایش توسط Roc : 14th September 2014 در ساعت 10:01 AM

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    سلام دوست خوبم . واقعا بهت تبریک میگم و خوش بحالت که داری از چنین کاسکوی خوشگل و بامزه ای نگهداری میکنی . بی صبرانه منتظر عکس های سان کانورت هم هستم .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم . واقعا بهت تبریک میگم و خوش بحالت که داری از چنین کاسکوی خوشگل و بامزه ای نگهداری میکنی . بی صبرانه منتظر عکس های سان کانورت هم هستم .
    سلام.ممنون که سر زدین کاسکوم هم قابل شما رو نداره والا خورشیدیم زیادی سر و صدا میکرد زیادی که چه عرض کنم خیلی خیلی زیادی جوری که مغزمونو تلیت کرده بود:smile منم دادمش به پسر خالم که اونم یه خورشیدی داشت و قرار شد جوجوهاشو نصف نصف تقسیم کنیم الان مثله اینکه همه دیگرون پذیرفتن و سر همو میخارونن امید وارم جفت بشن.والا عکس خوب و با کیفیتی ازش ندارم حتما در اسراع وقت از خودش و جفتش عکس میزارم(203):
    ویرایش توسط Roc : 14th September 2014 در ساعت 11:12 AM

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.ممنون که سر زدین کاسکوم هم قابل شما رو نداره والا خورشیدیم زیادی سر و صدا میکرد زیادی که چه عرض کنم خیلی خیلی زیادی جوری که مغزمونو تلیت کرده بود:smile منم دادمش به پسر خالم که اونم یه خورشیدی داشت و قرار شد جوجوهاشو نصف نصف تقسیم کنیم الان مثله اینکه همه دیگرون پذیرفتن و سر همو میخارونن امید وارم جفت بشن.والا عکس خوب و با کیفیتی ازش ندارم حتما در اسراع وقت از خودش و جفتش عکس میزارم(203):
    انشااللا که کلی برات جوجه بیارن و زیاد شن .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    سلام این کاسکوتون فقط قابل کاربر هیدن رو نداره یا قابل منم نداره؟؟؟خوب حال با این اوصاف که قابلم نداره آدرس بدم بفرستیش؟؟من بوشهرم و فاصله زیاد نیست پس بفرستش برای خودم(شوخی)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام این کاسکوتون فقط قابل کاربر هیدن رو نداره یا قابل منم نداره؟؟؟خوب حال با این اوصاف که قابلم نداره آدرس بدم بفرستیش؟؟من بوشهرم و فاصله زیاد نیست پس بفرستش برای خودم(شوخی)
    نه عزیز این چه حرفیه قابل شما رو هم نداره اصلا شما ادرس بدین قفسشم تقدیمتون می کنم باور کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نه عزیز این چه حرفیه قابل شما رو هم نداره اصلا شما ادرس بدین قفسشم تقدیمتون می کنم باور کنید
    خوب این شد حرف حساب

آدرس:بوشهر خ عاشوری کوچه اول بعد دوم مجتمع مرکزی تحقیقی پارسی پت

برام بفرستش
    ویرایش توسط kasku : 14th September 2014 در ساعت 01:31 PM

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

تبریک میگم کاسکوی خیلی زیبا و خوش استیلی هست

امیدوارم سالهای سال در کنار هم شاد باشید

منتظر بقیه عکسها هم هستیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلامی دوباره.
    تقریبا یک هفتست که چنتا طوطی برزیلی موقتا مهمون خونه ما هستن.واقعا طوطی های پرتحرک، پر صدا و جذابین و به نظرم یکمم خنگول
    اینم چنتا عکس ازشون:

بین این برزیلی ها یه جفت هست که که صاحب 4تا جوجه هستن.جوجهاش الان فقط کرک دارن ولی خیلی شیطونن چندین بار دیدم از لونه اومدن بیرون همین که منو دیدن عینه موش میدون میرن تو لونشون و همه جوجهاش هم به پدرشون رفتن یه دونه هم مثله مامانش لوتینو نشده
    اینم عکساشون:

ویرایش توسط Roc : 14th September 2014 در ساعت 02:13 PM

صفحه 2 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)