صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 175
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    سید جواد .م هستم 35ساله شغل ازاد دارم و علاقمند به اکثر جانوران
    در طوطی سانان .طوطی خاکستری تیمنه -کاکاتو گالا -کاکاتو سولفور کرست- اکلکتوس- ناندی کانور -سان کانور -ککاتیل -لاوبرد .باجریگار را نگهداری کرده ام
    دیگر موجودات چون تخصصی داخلش نبودم عنوان نمیکنم
    اما علاقه خاصی هم به پرندگان شکاری داشته و دارم در حال حاضر از یک شاهین نگهداری میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    سلام خدمت همه دوستان عزیز

منم اومدم خودمو معرفی کنم.

اینجانب محسن هستم متاهل 35 سالمه . در حومه تهران زندگی میکنم.

از وقتی که خودم رو شناختم از سنین کودکی به حیوانات و پرندگان علاقه داشتم. و از همون سن هم تعدادی پرنده نگهداری میکردم.

هر نوع پرنده ای که به ذهنتون برسه را من داشتم و هرنوع جونده بجر خوکچه که زیاد علاقه بهش ندارم.

این علاقه مندی به حیوانات و پرندگان در خانواده ما ارثی بوده . پدرم. طورقه و 10 عدد بلدرچین نگهداری میکند .

برادرم آکواریوم دارد و.برادر بزرگم 2 عدد قناری و سهر ه. خواهرم. مینا دارد . و آن یکی خواهرمم قناری . کلا ما خانواده عشق بازیم.

خود بنده که سالن پرورش قناری اصیل را دارم. و یک جفت مولد بریزیلی از نژاد کمیاب لوتینو سفید .

و یک سگ تریر که خانم نیلوفر بهم هدیه دادن . جدیدا هم که رفتم برای دوستم عروس هلندی بخرم. برای خودمم خریدم از از نوع لوتینو و یکیش لوتینو زرد پرل است .
    کاملا دستی و رام .

از زمانی که ب پرورش پرندگان روی آوردم. سعی کردم قبل از آموزش پرورش بیشتر بیمارهای پرندگان رو آموزش ببینم وتجربه کنم برای درمانشون . که الحمدالله موفق بودم.

داشت یادم میرفت شغل من تعمیر کار موبایلم. حدود 9سال هست که در این شغل مشغول به کارم.

رشته تحصیلی من الکترونیک است.

در محل کارمم 6 تا قناری دارم. از آوازشون لذت میبرم. و 3 تا هم سهره زرد .

خلاصه خودمو با حیوانات خفه کردم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    سید جواد .م هستم 35ساله شغل ازاد دارم و علاقمند به اکثر جانوران
    در طوطی سانان .طوطی خاکستری تیمنه -کاکاتو گالا -کاکاتو سولفور کرست- اکلکتوس- ناندی کانور -سان کانور -ککاتیل -لاوبرد .باجریگار را نگهداری کرده ام
    دیگر موجودات چون تخصصی داخلش نبودم عنوان نمیکنم
    اما علاقه خاصی هم به پرندگان شکاری داشته و دارم در حال حاضر از یک شاهین نگهداری میکنم
    سلام به پارسی پت خوش اومدید.امیدوارم بتونیم از تجربیاتتون استفاده کنیم و لحظلات خوبی رو تو پارسی کنارهم داشت باشیم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    jardini arowana
    شماره عضویت
    11459
    سلام
    من هم آرشام برغمدی هستم (راجع خوندن فامیلی زیاد زحمت نکشید میدونم...) در حال حاضر ۱۷ سالمه و مسلما دارم درس میخونم در کنار اون به کارگردانی انیمیشن خیلی* علاقه دارم و به احتمال زیاد تا کریسمس ساله ۲۰۱۴ اولین کارم رو میدم بیرون و واقعا عاشق حیوانات هستم تا حالا از: خرگوش،خوکچه هندی،یه دوبرمن، طوطی* ملنگو، اروانا کوتوله، اسکار و اکثر ماهی**های آب شیرین و.... نگهداری کردم که در حال حاضر فقط ملنگو و اروانا رو دارم

و امیدوارم بتونم اعتیادم رو به میهن پت و به تازگی پارسی* پت کنترل کنم

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshamm نمایش پست ها
    سلام
    من هم آرشام برغمدی هستم (راجع خوندن فامیلی زیاد زحمت نکشید میدونم...) در حال حاضر ۱۷ سالمه و مسلما دارم درس میخونم در کنار اون به کارگردانی انیمیشن خیلی* علاقه دارم و به احتمال زیاد تا کریسمس ساله ۲۰۱۴ اولین کارم رو میدم بیرون و واقعا عاشق حیوانات هستم تا حالا از: خرگوش،خوکچه هندی،یه دوبرمن، طوطی* ملنگو، اروانا کوتوله، اسکار و اکثر ماهی**های آب شیرین و.... نگهداری کردم که در حال حاضر فقط ملنگو و اروانا رو دارم

شما خانواده پدریتون سبزواری هستند ؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshamm نمایش پست ها
    سلام

سلام دوست عزيز

به پارسي پت خوش اومدي

قصد ندارين ملنگو و اروانا رو معرفي كنين؟ يه تاپيك معرفي باز كنين پت هاي شما رو هم ببينيم.

درمورد اعتيادتون هم فكر كنم كار از كار گذشته.دير به فكر افتادين.الان ديگه كاري نميشه كرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    eee من اینجارو ندیده بودم..
    شیوا 24 ساله..رشتمم مدیریت برنامه ریزی آموزشی ..علامه..و ترم آخره و قبل اون هم کامپیوتر.

از سال 86 توی انجمن های مختلف بودم و این باعث شد علاوه بر علاقه اطلاعاتی راجع به حیوانات مختلف بدست بیارم و هرجایی که نیازه کمک کنم..قبلا شدیدا به بودن توی بعضی سایتها معتاد بودم و چند ماهی هست که به دلایلی کنار گذاشتمشون و فعلا اینجا و هراز گاهی چند جای دیگه سر میزنم :P
    در حال حاضر فقط خوکچه دارم و وقتی شرایطم مساعد شه دلم میخواد سگ هم داشته باشم
    از بیشتر حیوانات اهلی تا حالا نگهداری کردم و تا الان فقط سگ نداشتم....ولی بهترین تجربه م در مورد خوکچه ها بوده و باعث شده زمان بیشتری رو بهشون اختصاص بدم و از بودن کنارشون لذت ببرم.
    چیز دیگه ای به نظرم نمیرسه راجع به خودم..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوستان به همه ی عزیزان خیر مقدم عرض میکنم و آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان دارم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    خوش اومدین همگی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    این painkiller چه ثوابی کرد

خب یه دفعه میذاشتین سال دیگه خودتونو معرفی میکردین

صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)