صفحه 8 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 218

موضوع: انتقادات

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    من قبلا تو فروم های دیگه ای بودم . و یکی از دلایلی که از اون فروم ها کوچ کردم و به این فروم آمدم این هست که این فروم قصد داره کاملا تخصصی و علمی روی حیوانات تمرکز داشته باشه . ما تالاری به نام تالار متفرقه داریم و به نظر من برای این چنین فضایی کافی باشه . تو فروم های دیگه بحث در مورد حیوانات به حاشیه رفته . دنیای حیوانات هم اونقدر بزرگ هست که هر قدر موضوع و بحثی در موردش بشه باز پایانی نداره.
    بعضی فروم ها اکثرا کاربران زیادی دارند که هیچ استفاده ای هم از مطالب آموزشی نمی برن و فقط به موضوعات متفرقه می پردازند که از نظر من خوب نیست.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    من قبلا تو فروم های دیگه ای بودم . و یکی از دلایلی که از اون فروم ها کوچ کردم و به این فروم آمدم این هست که این فروم قصد داره کاملا تخصصی و علمی روی حیوانات تمرکز داشته باشه . ما تالاری به نام تالار متفرقه داریم و به نظر من برای این چنین فضایی کافی باشه . تو فروم های دیگه بحث در مورد حیوانات به حاشیه رفته . دنیای حیوانات هم اونقدر بزرگ هست که هر قدر موضوع و بحثی در موردش بشه باز پایانی نداره.
    بعضی فروم ها اکثرا کاربران زیادی دارند که هیچ استفاده ای هم از مطالب آموزشی نمی برن و فقط به موضوعات متفرقه می پردازند که از نظر من خوب نیست.

منه م با نظر شما در زمینه تخصصی بودن فروم موافقم
    ولی ازیک طرف بحث راضی نگه داشتن کاربر ها مطرح دوست عزیز
    در مورد بحث های خارج از موضوع فروم بهتر برای رضایت هم یک همه پرسی و رای گیری اجرا بشه
    تا این جور بحث ها یا با اکثریت ارا خذف بشن یا به کارشون ادامه بدن

و میشه در این فروم مسائل مربوط به حیوانات بحث اصلی باشه و دیگر موضوعات بحث فرعی بر خلاف فروم های دیگه که این امر بر میگرده به استقبال اعضا از بخش های ارائه شده در فروم

ارادتمند

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    سلام
    من هم جز دسته ای هستم که با از حالت تخصصی دراومدن فروم مخالفم، از روز اول هم چون فروم تخصصی و فقط در مورد حیوانات بود عضو شدم و بنظرم نقطه قوت فروم هم همین تخصصی بودنشه، اما با این حال نظر اکثریت شرطه
    و البته با مصطفی جان هم عقیده هستم و بنظرم بهترین راه حل همه پرسیه.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    ببخشید میشه یه توضیح قانع کننده بدین که چرا نباید بچه ها یه تنوع داشته باشند ؟؟؟؟(تایپ پرسپولیس)
    منم مخالف ایجاد این تاپیک ها هستم . همونطور که بهنوش عزیز هم گفت تو فرومهای دیگه چون موضوعاته متفرقه زیاد شده واسه کسی که هدفش فقط کسب اطلاعات درباره حیوانات باشه اصلا محیط خوبی نیست .من خودم تو فرومهای دیگه عضوم ولی اینقدر به موضوعاته حاشیه ای بها دادن که اصلا رغبت نمی کنم وارد سایتشون بشم (منظورم فرومهایی هستن که با عنوان تخصصی فعالیت می کنن ) و باید برای پیدا کردن مطلبی که دنبالشم کلی بگردم .یزدان عزیز شما واسه این تو این فروم عضو هستی که اطلاعاتت درباره طوطیت زیاد بشه و بتونی مشکلش رو حل کنی .این مطالبی که شما ازش به عنوان تنوع اسم می بری تو خیلی سایتا و فرومهای دیگه هست که می تونی ازشون استفاده کنی .اگه این تاپیکها ایجاد بشه یکی مثل شما بجای اینکه مطالب مفید و مقالات ترجمه شده راجع به طوطی یا هر حیوونه دیگه ای رو بخونه .میره تو اون تاپیکها فعالیت می کنه و فقط اگه سوالی داشت می پرسه که همه طبق وظیفه جواب بدن و به خودش زحمت خوندن نمیده .اینطوری زحمات بچه هایی که میشینن ، وقت می ذارن تا یه مقاله مفید رو ترجمه کنن هدر میره . اگه به انجمن ، بخش و تاپیکهای متفرقه بها بدیم تلاش واسه بالا بردن بار علمیه این سایت توش گم میشه .فکر کنم همون انجمن متفرقه و بخش هایی که داره به اندازه کافی واسه یه فروم تخصصی حیوانات تنوع ایجاد کرده .منم فقط نظرمو گفتم .تصمیم نهایی رو آقای آژیده می گیره .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    این انجمن در حال حاضر یکی از بهترین تالار های تخصصی است ... کمی تنوع بد نیست که الان داره دیگه نیازی نیست که این تنوع بیشتر بشه ....
    شهرزاد خانم ب( و البته سایر همراهان و دوستان دلسوز) رای تخصصی شدن این تالار خیلی زحمت کشیدن طبقه بندی مطالب و تخصصی کردن بخشها به خصوص در بخش طوطی سانان خیلی خوب است
    به نظرم حیفه که با گذاشتن مظالب عمومی تالار از تخصصی بودنش خارج بشه ... تمام سایتها و فرومهای دیگه هستندکه تنوع مطالب عمومیشون زیاد است اگر کسی دنبال تنوع میگرده می تونه بره در اون سایت ها

پس دیگه فرق این تالار با سایر تالار ها در چیست ....؟

شما به امروز این تالار نگاه نکنید که تازه پا گرفته و هنوز یکسال هم از افتتاحش نگذشته .... من مطئنم که در آینده به عنوان اولین تالار واقعا تخصصی خواهد درخشید و زحمات آقای آژیده عزیز به بار میشینه پس لطفا نخواهید که این تالار هم مثل تالار های دیگه بشه ....

:smile (204):
    به جای اینکه به فکر اضافه کردن مطالب عمومی باشید که توی هه تالار ها و سایت ها میشه پیداش کرد لطفا وقتتون را بذارید روی بالابردین کیفیت مطالب تا سایت مون به یک تالار بی نظیر در ایران تبدیل بشه :smile (129):

این نظر شخصیم به عنوان یکی از کاربران ساده سایت بود نه به عنوان یکی از سرپرستان کل انجمن .....چون از اولین روز افتتاح این سایت در کنار دوستان بودم و می دونم که چه قدر براش زحمت کشیدن
    به امید روزی که از عضو بودن در یک سایت تخصصی بی نظیر به خودمون افتخار کنیم و این ممکن نیست مگر به همت دوستان در بالا بردن کیفیت مطالب سایت
    شاد و سر بلند باشید :smile (204):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام

شما به امروز این تالار نگاه نکنید که تازه پا گرفته و هنوز یکسال هم از افتتاحش نگذشته .... من مطئنم که در آینده به عنوان اولین تالار واقعا تخصصی خواهد درخشید و زحمات آقای آژیده
    عزیز به بار میشینه پس لطفا نخواهید که این تالار هم مثل تالار های دیگه بشه ....

به جای اینکه به فکر اضافه کردن مطالب عمومی باشید که توی هه تالار ها و سایت ها میشه پیداش کرد لطفا وقتتون را بذارید روی بالابردین کیفیت مطالب تا سایت مون به یک تالار بی نظیر در ایران تبدیل بشه :smile (129):

با این چند جمله شدیدا موافقم :smile (22):

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    به نظر من بحث های غیر از محیط زیست و حیوانات بهتر در صفحه اصلی سایت قرار نگیره.حالا اگر بشه در بخش متفرقه بخش هایی جدا ایجاد بشه مثلا بخش ورزش و... خیلی بهتره.
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    منم با تخصصی بودن فروم موافقم تا جایی که می تونم هم دارم سعی می کنم حتی سعی می کنم اخبار سایت ترجمه باشه تا با فرومهای دیگه یکی نشه چون از کپی کردن زیاد خوشم نمی یاد .

بزارین هدفم رو بهتون بگم که البته با مدیریت هم صحبت شده و فکر می کنم حالا که همه هستیم نظر بدیم به نتیجه بهتری برسیم. چیکار کنیم که کسانی که حیوون ندارن رو به فروم جذب کنیم تا به مرور با بودن در کنار دوستان به حیوون داشتن علاقمند شن؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    منم با تخصصی بودن فروم موافقم تا جایی که می تونم هم دارم سعی می کنم حتی سعی می کنم اخبار سایت ترجمه باشه تا با فرومهای دیگه یکی نشه چون از کپی کردن زیاد خوشم نمی یاد .

بزارین هدفم رو بهتون بگم که البته با مدیریت هم صحبت شده و فکر می کنم حالا که همه هستیم نظر بدیم به نتیجه بهتری برسیم. چیکار کنیم که کسانی که حیوون ندارن رو به فروم جذب کنیم تا به مرور با بودن در کنار دوستان به حیوون داشتن علاقمند شن؟
    شهرزاد عزیز
    خوشحال میشیم نظرتون رو اعلام کنید
    و دربارش رای گیری کنیم
    همه دوست داریم در فرومی فعالیت کینم که با تمام فروم های دیگه فرق داشته باشه
    هم از شما و هم از تمام دوستانی که نظری در این رابطه دارن خواهش می کنم که نظراتشون رو اعلام تا تا باعث بشه اولین هدف ان فروم یعنی کیفیت کطالب و در کنارش کمیت مطالب بالا بره

نقل قول نوشته اصلی توسط shikra نمایش پست ها
    سلام
    این انجمن در حال حاضر یکی از بهترین تالار های تخصصی است ... کمی تنوع بد نیست که الان داره دیگه نیازی نیست که این تنوع بیشتر بشه ....
    شهرزاد خانم ب( و البته سایر همراهان و دوستان دلسوز) رای تخصصی شدن این تالار خیلی زحمت کشیدن طبقه بندی مطالب و تخصصی کردن بخشها به خصوص در بخش طوطی سانان خیلی خوب است
    به نظرم حیفه که با گذاشتن مظالب عمومی تالار از تخصصی بودنش خارج بشه ... تمام سایتها و فرومهای دیگه هستندکه تنوع مطالب عمومیشون زیاد است اگر کسی دنبال تنوع میگرده می تونه بره در اون سایت ها

شما به امروز این تالار نگاه نکنید که تازه پا گرفته و هنوز یکسال هم از افتتاحش نگذشته .... من مطئنم که در آینده به عنوان اولین تالار واقعا تخصصی خواهد درخشید و زحمات آقای آژیده عزیز به بار میشینه پس لطفا نخواهید که این تالار هم مثل تالار های دیگه بشه ....

این نظر شخصیم به عنوان یکی از کاربران ساده سایت بود نه به عنوان یکی از سرپرستان کل انجمن .....چون از اولین روز افتتاح این سایت در کنار دوستان بودم و می دونم که چه قدر براش زحمت کشیدن
    به امید روزی که از عضو بودن در یک سایت تخصصی بی نظیر به خودمون افتخار کنیم و این ممکن نیست مگر به همت دوستان در بالا بردن کیفیت مطالب سایت
    شاد و سر بلند باشید :smile (204):
    طبق صحبت های روزهای اول که این فروم راه اندازی شد قرار بر یک فروم تخصصی بود و الان همه همینطوریه
    ولی دوست عزیز بعد راه اندازی یک فروم اولین خواست درج مطلب از طرف کاربران اون فروم در خصوص موضوع اون فروم هستش
    ولی بعد از مدتی برای ماندگاری اعضا و بالا رفتن امار کابران و تشویق کاربران به فعالی بیشتر جلب رضایت کاربران هست

زحمات بابک عزیز و خستگی ایشون بر هیچ کسی پوشیده نیست
    و در حال حاضر این فروم مطعلق به شخص خاصی نیست چون همه در اون شریک هستن
    که بعد از راه اندازی یک فروم نظر هر یک از اعضا قابل احترامه وباید پی گیری بشه

بنده یکی از مخالفان عمومی شدن این فروم هستم
    و پست های من رو در همین قسمت ( انتقادات) می تونید مشاهده کنید
    ولی همونطوری که عرض کردم نظر شخص بنده ملاک نیست
    باید تمام دوستان نظر بدن حتی دوستانی که یک پست در این فروم دارن
    و برای پیشرفت فروم باید تمام نظرات بدقت بررسی بشه

با عرض معذرت خواهی از جناب اژِیده
    اگر حرفهای من باعث دلخوری شما شد شرمنده

ارادتمند
    مصطفی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    با سلام من پیشنهادی که دادم به این خاطر بود که افراد زیادی وارد این سایت میشن ولی به حیوانات علاقه ندارندولی زود از سایت خارج میشن و ما میتونیم اطلاعات جامعی در تالار متفرقه در دسترس عموم قرار بدیم که اون ها هم از این تالار تخصصی به نحوی استفاده کنند .
    و اگر نظر من و بعضی از دوستان افرادی را ناراحت کرده واقا معذرت میخوام ومتاستفم

صفحه 8 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)