صفحه 20 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 370

موضوع: اسکیمر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    نقل قول نوشته اصلی توسط s a m a n نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم میخوام یه اسکیمر ویپرو بگیرم ولی کدوم مناسب است برای اکواریوم 240 لیتر با سامپ اندازه اکواریوم 80 طول-60 ارتفاع-40 عرض است مدل 2011 یا 2012؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    اگه براتون مقدوره یهمقدار بیشتر هزینه کنید و یامیتونید صبر کنید که امکان خرید یه اسکیمر خوب واستون مهیا بشه بهتره که صبر کنید . چون اسکیمر های ویپرو فقط اسم اسکیمر رو یدک میکشن و در واقع یه اسباب بازی بیشتر نیستند. ولی اگه حتما تصمیم به خرید دارید با توجه به اختلاف قیمت جزیی که با هم دارند مدل 2012 یا حتی بالاتر رو بگیرید حداقل دارای قدرت پمپ بیشتری هستند . موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    15675
    سلام، دوستان من امروز یه اسکیمر رد سی مدل Primz Deluxe گرفتم، 2تا سوال

1) نظرتون راجع به این اسکیمر و این برند چیه ؟ آیا اسکیمر خوبی هست ؟ (حجم تانک من 120 لیتر هست)
    2) من چون تاحالا آب شور نداشتم، برای راه اندازی دچار مشکل شدم! یه پیچ برای تنظیم ورود هوا به اسکیمر داره، که هر چی بازتر باشه سطح آب تو اسکیمر بالاتر میاد و به عبارتی به جای کف، کف همراه با مقدار زیادی آب وارد کاپش میشه، اما وقتی دریچه رو یه مقدار میبندم، سطح کف داخل اسکیمر اصلا به اون میزان نمیرسه که به کاپ بریزه، آیا اگه مثلا 1 ساعت صبر کنم سطح کف بالا میاد ؟
    البته چون آکواریوم خالی هست و ماهی و لایوراک نداره و فقط مواد باکتری ساز 1 هفته هست که توش زدم، صرفا کف سفید جمع میشه و میاد بالا و اصلا رنگ قهوه ای نداره، طبیعی هست ؟

ممنون میشم دقیق راهنمایی بفرمایید، تازه کار هستم تو آب شور.

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط king_se نمایش پست ها
    سلام، دوستان من امروز یه اسکیمر رد سی مدل Primz Deluxe گرفتم، 2تا سوال

1) نظرتون راجع به این اسکیمر و این برند چیه ؟ آیا اسکیمر خوبی هست ؟ (حجم تانک من 120 لیتر هست)
    2) من چون تاحالا آب شور نداشتم، برای راه اندازی دچار مشکل شدم! یه پیچ برای تنظیم ورود هوا به اسکیمر داره، که هر چی بازتر باشه سطح آب تو اسکیمر بالاتر میاد و به عبارتی به جای کف، کف همراه با مقدار زیادی آب وارد کاپش میشه، اما وقتی دریچه رو یه مقدار میبندم، سطح کف داخل اسکیمر اصلا به اون میزان نمیرسه که به کاپ بریزه، آیا اگه مثلا 1 ساعت صبر کنم سطح کف بالا میاد ؟
    البته چون آکواریوم خالی هست و ماهی و لایوراک نداره و فقط مواد باکتری ساز 1 هفته هست که توش زدم، صرفا کف سفید جمع میشه و میاد بالا و اصلا رنگ قهوه ای نداره، طبیعی هست ؟

ممنون میشم دقیق راهنمایی بفرمایید، تازه کار هستم تو آب شور.

سلام دوست عزیز
    من تا حالا این اسکیمر را ندیدم اگه امکان داره یه عکس ازش بذارید
    در کل در مورد رنگ آبی که اسکیمر جمع میکنه وقتی توی تانک موجودی ندارید رنگ زرد یا خیلی بیرنگ هست
    میزان تولید کف هم در زمانی که موجود داخل تانک نینست کمتر میشه

پیچ تنظیم هوای اسکیمر هم باید طوری تنظیم بشه که کف تا زیر کاپ بالا بیاد
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    15675
    عذر میخوام، این مدل Prizm Deluxe.
    این عکسش :

اینم ویژگی هاش:

اینم نحوه گردش آب :

2تا چیز خیلی خوبش، یکی کاپ خیلی بزرگش هست و یکی جا برای مدیا
    روش زده تا 150 لیتر برای فیش اونلی، 100 لیتر برای LPS و 70 لیتر برای SPS که البته فروشنده گفت به راحتی تا 400 لیتر برای ریف حتی جواب میده.

بار نظر اساتید رو میخواستم بدونم در موردش...

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط king_se نمایش پست ها
    عذر میخوام، این مدل Prizm Deluxe.
    این عکسش :

اینم ویژگی هاش:

اینم نحوه گردش آب :

2تا چیز خیلی خوبش، یکی کاپ خیلی بزرگش هست و یکی جا برای مدیا
    روش زده تا 150 لیتر برای فیش اونلی، 100 لیتر برای LPS و 70 لیتر برای SPS که البته فروشنده گفت به راحتی تا 400 لیتر برای ریف حتی جواب میده.

بار نظر اساتید رو میخواستم بدونم در موردش...
    شک نکنید که red sea جز بهترین برندهای اسکیمر هستش ولی واقعا گرونه فکر کنم همین رو الان بالای 1.5 میلیون گرفته باشید که میشد با زیر 1 تومن یک اسکیمر خوب و مناسب گرفتش بهر حال مبارکتون باشه و تبریک میگم بخاطر انتخابتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    15675
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    شک نکنید که red sea جز بهترین برندهای اسکیمر هستش ولی واقعا گرونه فکر کنم همین رو الان بالای 1.5 میلیون گرفته باشید که میشد با زیر 1 تومن یک اسکیمر خوب و مناسب گرفتش بهر حال مبارکتون باشه و تبریک میگم بخاطر انتخابتون
    سلام، نه عزیز من از این پولا ندارم : ) این رو 480 گرفتم، البته فروشنده کلی منت گذاشت که این قیمت، قیمت های سابق هست و برای این محصول افزایش قیمت در نظر نگرفتن. به هر حال برای تانک 100 لیتری من فکر کنم خیلی مناسب باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    نقل قول نوشته اصلی توسط hektor 7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه براتون مقدوره یهمقدار بیشتر هزینه کنید و یامیتونید صبر کنید که امکان خرید یه اسکیمر خوب واستون مهیا بشه بهتره که صبر کنید . چون اسکیمر های ویپرو فقط اسم اسکیمر رو یدک میکشن و در واقع یه اسباب بازی بیشتر نیستند. ولی اگه حتما تصمیم به خرید دارید با توجه به اختلاف قیمت جزیی که با هم دارند مدل 2012 یا حتی بالاتر رو بگیرید حداقل دارای قدرت پمپ بیشتری هستند . موفق باشید
    ممنون ذاز پاسختون
    نظرتون درباره بابلمگاس مدل c6 که مناسب برای اکواریوم 500 تا 700 لیتر است میتونم بگیرم که بعدا خواستم اکواریومم سایزشو عوض کنم دوباره تهیه نکنم؟

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    ممنون ذاز پاسختون
    نظرتون درباره بابلمگاس مدل c6 که مناسب برای اکواریوم 500 تا 700 لیتر است میتونم بگیرم که بعدا خواستم اکواریومم سایزشو عوض کنم دوباره تهیه نکنم؟

سلام
    انتخاب خوبی کردین ، در کل اسکیمرهای بابل از کیفیت قابل قبولی برخوردار هست
    من از نزدیک کارکرد hero 7 را دیدم فوق العاده کار میکرد ، که بااین مدلی که شما انتخاب کردین تفاوت قیمت زادی نداره و واترپمپهای یکسانی هم داره
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    12610
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام
    انتخاب خوبی کردین ، در کل اسکیمرهای بابل از کیفیت قابل قبولی برخوردار هست
    من از نزدیک کارکرد hero 7 را دیدم فوق العاده کار میکرد ، که بااین مدلی که شما انتخاب کردین تفاوت قیمت زادی نداره و واترپمپهای یکسانی هم داره
    موفق باشید
    سلام ممنون از پاسختون
    میتونم از این مدل برای اکواریومم که حجمش 250 لیتر استفاده کنم

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام ممنون از پاسختون
    میتونم از این مدل برای اکواریومم که حجمش 250 لیتر استفاده کنم
    بله میتونید استفاده کنید
    حتی میشه گفت با این کار بصورت حرفه ای تر عمل کردید ، چون تا سه برابر حجم تانکتون اسکیمر انتخاب کردید

صفحه 20 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)