صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 188
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    تبریک میگم شیر خوارگاه جالبی دارید من هم اینجا پناخگاه و حلال احمر دارم

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.بابت سلیقه و حوصله ای که برای طوطی هاتون بخرج میدید تبریک میگم.

ارسال شده از MT27i با استفاده از تپاتالک 2

سلام . متشکرم شما لطف دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    تبریک میگم شیر خوارگاه جالبی دارید من هم اینجا پناخگاه و حلال احمر دارم

سپاسگزارم امیدوارم شما هم در اداره مرکز درمانیتان موفق باشید.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    تبریک میگم عزیزم

چه آقا پسر گل پسریه

صحبت کردنش خیلی بامزه بود، طلا خان

از طرف من اون سرکوچولوشو ببوس

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    تبریک میگم عزیزم

چه آقا پسر گل پسریه

صحبت کردنش خیلی بامزه بود، طلا خان

از طرف من اون سرکوچولوشو ببوس

سلام نفیسه جان
    وقتی میگه خوبی؟ اگر جوابش را ندهیم تن صداش را بالاتر میبره و پشت سر هم تکرار می کنه تا اینکه بگییم خوبیم الحمدلله .
    این جوری نگاهش نکن خیلی حسود و بد خلق هست اگر پرنده دیگری را جلویش روی دست بگیری خودش را می کشد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    سلام .این جوجه کوچولوی 1-2 روزه را وقتی که داشتم به لانه جفتم سرک می کشیدم دیدم در حالیکه فکر کردم مرده چون بدنش کبود شده بود و گوشه لانه افتاده بود اما وقتی در دستم گرفتمش متوجه شدم که خدا را شکر هنوز زنده است . سعی کردم با هوای دهانم گرمش کنم بعد سریع لای یک حوله کوچک پیچیدمش و سشوار را روی حوله چرخاندم تا زمانیکه احساس کردم دمای بدنش حالت عادی پیدا کرده . واقعا فکر نمی کردم زنده بماند اما به لطف خدا کم کم بزرگ شد.
    چند سری مجبور شدم با خودم به مهمانی ببرمش که اکثر حاضرین چندششان شده بود یکبار هم با ما تشریف آوردند شمال انهم جاده برفی چالوس. با چه ظرافتی جعبه حمل جوجه ها را عایق بندی کرده بودم تا سرمای راه اذیتشان نکند.
    فوق العاده ارام بود . حتی زمانیکه پر و بالش کامل شده بود اصلا پرواز نمی کرد اوایل فکر می کردم مشکلی دارد اما بعد متوجه شدم این پرنده اصلا نیازی به پرواز احساس نمی کند مگر اینکه خودم مجبورش میکردم. واقعا می توانستم مچاله اش کنم .الان باید 4-5 ماهه باشد .

بزرگ شدن این جوجه برایم خیلی هیجان انگیز بود لذا عکس هایش را گذاشتم تا شما هم از دیدن آن لذت ببیرید امیدوارم که این طور بوده باشد.البته تعداد عکس ها خیلی بیشتر بود اما متاسفانه پاک شدند.
    راستی پدر و مادرش هم خاکستری بودند.

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام .این جوجه کوچولوی 1-2 روزه را وقتی که داشتم به لانه جفتم سرک می کشیدم دیدم در حالیکه فکر کردم مرده چون بدنش کبود شده بود و گوشه لانه افتاده بود اما وقتی در دستم گرفتمش متوجه شدم که خدا را شکر هنوز زنده است . سعی کردم با هوای دهانم گرمش کنم بعد سریع لای یک حوله کوچک پیچیدمش و سشوار را روی حوله چرخاندم تا زمانیکه احساس کردم دمای بدنش حالت عادی پیدا کرده . واقعا فکر نمی کردم زنده بماند اما به لطف خدا کم کم بزرگ شد.
    چند سری مجبور شدم با خودم به مهمانی ببرمش که اکثر حاضرین چندششان شده بود یکبار هم با ما تشریف آوردند شمال انهم جاده برفی چالوس. با چه ظرافتی جعبه حمل جوجه ها را عایق بندی کرده بودم تا سرمای راه اذیتشان نکند.
    فوق العاده ارام بود . حتی زمانیکه پر و بالش کامل شده بود اصلا پرواز نمی کرد اوایل فکر می کردم مشکلی دارد اما بعد متوجه شدم این پرنده اصلا نیازی به پرواز احساس نمی کند مگر اینکه خودم مجبورش میکردم. واقعا می توانستم مچاله اش کنم .الان باید 4-5 ماهه باشد .

بزرگ شدن این جوجه برایم خیلی هیجان انگیز بود لذا عکس هایش را گذاشتم تا شما هم از دیدن آن لذت ببیرید امیدوارم که این طور بوده باشد.البته تعداد عکس ها خیلی بیشتر بود اما متاسفانه پاک شدند.

ماشالله...
    خیلی عالی بود.من واقعا به این همت و علاقه ی شما غبطه میخورم،شما جزء معدود افرادی هستین که حاضرن جوجه عروس رو بزرگ کنن.من هر وقت میام بزرگ کنم بهم میگن ارزش نداره چه حوصله ای داری ویا چندششون میشه و....وقتی کارهای شما رو میبینم پشت کارم بیشتر میشه.انشالله که همیشه موفق باشید وتعداد جوجه هاتونم هر روز بیشتر شه.
    راستی از دو جوجه ای که خدمتتون گفتم جوجه ی کوچیک تر عمرش بدنیا نبود،ولی یه تخم که دو روزه بیرونه واز زیر مادرش برداشتم امروز از داخلش صدای جیک جیک میومد.فقط شما چیکار میکنید که تو این سن کم جوجه راحت میشینه ؟جوجه ی من اصلا تعادل نداره واذیتم میکنه

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها

ماشالله...
    خیلی عالی بود.من واقعا به این همت و علاقه ی شما غبطه میخورم،شما جزء معدود افرادی هستین که حاضرن جوجه عروس رو بزرگ کنن.من هر وقت میام بزرگ کنم بهم میگن ارزش نداره چه حوصله ای داری ویا چندششون میشه و....وقتی کارهای شما رو میبینم پشت کارم بیشتر میشه.انشالله که همیشه موفق باشید وتعداد جوجه هاتونم هر روز بیشتر شه.
    راستی از دو جوجه ای که خدمتتون گفتم جوجه ی کوچیک تر عمرش بدنیا نبود،ولی یه تخم که دو روزه بیرونه واز زیر مادرش برداشتم امروز از داخلش صدای جیک جیک میومد.فقط شما چیکار میکنید که تو این سن کم جوجه راحت میشینه ؟جوجه ی من اصلا تعادل نداره واذیتم میکنه

سپاسگزارم . لطف دارید اما شما که خودتان ید طولایی در بزرگ کردن جوجه دارید.
    انشالله این جوجه به سلامتی بزرگ میشود
    راستش برای نشستن جوجه کاری انجام نمیدهم ولی معمولا از روز دوم که کمی جان می گیرند خودشان این طوری می شوند.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها

بهتون تبریک میگم..ان شالله موفق باشید در تمام مراحل زندگیتون شاد باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.به این همه سلیقه و حوصله باید واقعا تبریک گفت.واقعا از دیدن عکسهاش و خوندن داستانش لذت بردم.امیدوارم همیشه موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    وووییییییییییی چه نازهماشالله تبریک میگم و خداحفشون کنه

صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)