صفحه 36 از 60 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 593
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا،مرغ عشق،ماهی
    شماره عضویت
    18232

9

[IMG]2015-08-29-02-56-15_ [/IMG]
    با سلام و تشکر از توضیحات خوبتون.من روی نظافت روزانه قفس خیلی حساس هستم همیشه رسیدگی میکنم اصلا نمیدونم این مشکل چی هست از مغازه پرنده فروشی ک پرسیدم گفت پرریزی و جای نگرانی نداره اما احساس میکنم مشکلی هست مینا هم اصلا یکجا بند نمیشه که عکس درست ازش بگیرم با کلی کلنجار از یه طرف نوکش فقط تونستم ازش بگیرم خیلی تلاش کردم از اوت سمت هم بگیرم چون مشکلی ک گفتم توی عکس مشخص نیست زیاد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا،مرغ عشق،ماهی
    شماره عضویت
    18232
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    به پارسی پت خوش آمدید
    بهتر یک عکس واضح قرار بدید تا مشخص بشه . برآمدگی تا چه اندازه هست مانند زیگیل دمل ..
    معمولا پرها که ریخته میشه حالت جوش در همون قسمت میزنه و پرهای جدید در میاد .
    شرایط نگهداری از پرنده : 1 - نظافت روزانه . 2 : تعویض اب روزانه { بهتر اب جوشیده سرد شده باشه } . 3 : تغذیه مناسب همراه با تنوع غذای
    4 : شرایط محیط { نور کافی . هوای تاز } 5 : قفس مناسب . حمام { در هفته 3 بار }
    با سلام و تشکر از توضیحات خوبتون.من روی نظافت روزانه قفس خیلی حساس هستم همیشه رسیدگی میکنم اصلا نمیدونم این مشکل چی هست از مغازه پرنده فروشی ک پرسیدم گفت پرریزی و جای نگرانی نداره اما احساس میکنم مشکلی هست مینا هم اصلا یکجا بند نمیشه که عکس درست ازش بگیرم با کلی کلنجار از یه طرف نوکش فقط تونستم ازش بگیرم خیلی تلاش کردم از اوت سمت هم بگیرم چون مشکلی ک گفتم توی عکس مشخص نیست زیاد.

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا تک استار نمایش پست ها
    سلام
    عکس نمایش داده نمیشه . لطفا از پستهای تکرار خود داری بفرمایید باعث اسپم میشه .
    اگر به دامپزشک دسرسی دارید یه نشونش بدید . مرغ مینا دوست نداره توی دست بگیریش .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا،مرغ عشق،ماهی
    شماره عضویت
    18232
    سلام
    عکس نمایش داده نمیشه . لطفا از پستهای تکرار خود داری بفرمایید باعث اسپم میشه .
    اگر به دامپزشک دسرسی دارید یه نشونش بدید . مرغ مینا دوست نداره توی دست بگیریش .
    بله ممنون حتما میبرم واسه دام پزشک، یه سوال دیگه، ممکن هست ک سرماخوردگی از انسان به پرنده انتقال پیدا کنه یا خیر؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    بله ممنون حتما میبرم واسه دام پزشک، یه سوال دیگه، ممکن هست ک سرماخوردگی از انسان به پرنده انتقال پیدا کنه یا خیر؟
    سلام
    انتقال بیماری از انسان به پرنده و همچنین بالعکس امکان پذیر هست .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا،مرغ عشق،ماهی
    شماره عضویت
    18232
    سلام. میخواستم بپرسم که مینا ی من در مسیر. هوای مستقیم نیست تو اتاق کنار هستش ولی هوای سرد کولر از اتاق توی راهرو.میاد الان مینا چند بار پشت سر هم عطسه. کرد ممکنه که سرما خوردگی باشه الان چیکار باید یکم.

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام. میخواستم بپرسم که مینا ی من در مسیر. هوای مستقیم نیست تو اتاق کنار هستش ولی هوای سرد کولر از اتاق توی راهرو.میاد الان مینا چند بار پشت سر هم عطسه. کرد ممکنه که سرما خوردگی باشه الان چیکار باید یکم.
    سلام
    بهتر یک جای دیگه براش انتخاب کنید حداقل باد کولر بهش بخوره و از مولتی ویتامین توی ظرف ابش استفاده کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    سلام خسته نباشید ببخشید الان حدودا 1 ماهلی میشه ک مینام سلام رو تو گلویی میگه اونقد ک همه متوجه میشن ولی واضح نیست .
    آیا این ب مرور درست میشه ؟ و باید همینطور هنوز سلام رو باهاش کار کنم ؟ یا نه باهاش کلمه دیگه رو کار کنم این خودش خود ب خود درست میشه ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ببخشید الان حدودا 1 ماهلی میشه ک مینام سلام رو تو گلویی میگه اونقد ک همه متوجه میشن ولی واضح نیست .
    آیا این ب مرور درست میشه ؟ و باید همینطور هنوز سلام رو باهاش کار کنم ؟ یا نه باهاش کلمه دیگه رو کار کنم این خودش خود ب خود درست میشه ؟
    سلام
    این موارد نشان از شروع صحبت کردن هست . یمقدار اوایلش سخته بعد از این سریعتر کلماتو یاد میگیره
    از فاصله دورتر و نزدیک باهاش کار کنید . در طی روز فواصلی بهش استراحت بدید و دوبار باهاش کار کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    سلام
    این موارد نشان از شروع صحبت کردن هست . یمقدار اوایلش سخته بعد از این سریعتر کلماتو یاد میگیره
    از فاصله دورتر و نزدیک باهاش کار کنید . در طی روز فواصلی بهش استراحت بدید و دوبار باهاش کار کنید
    ممنون ولی میخوام بدونم میتونم کلمه دیگه رو کار کنم یا بتره اول همین سلام رو واضح واضح بگه بعد برم سراغ کلمه بعد /

صفحه 36 از 60 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)