صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 183
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سپیده خانم چشم حتما این کارو میکنم ولی اون اسبابازی که صدا میده یکم دیر گفتید چون دیشب اخر شب اون کارو کرد .شکوندش ولی خدارو شکر اتفاقی نیفتاد واون چیزی که توش بود افتاد کف قفس وراستی در مورد قفس جنسش باید چی باشه نمیشه ایرو فعلا تایه مدت نگه دارم؟؟؟؟تابعدا تهیه کنم
    ممنون
    سلام .من قبلا هم گفته بودم که اون اسباب بازی های پلاستیکی رو زیاد در دسترسش نذار .حوب نخوندی پستمو :smile (268):.خدا رو شکر که اتفاقی نیوفتاد .درباره قفسش هم شهرزاد توضیح داد و کاملا هم حق داره .به فکر یه قفس جدید باش .حتما پرنده فروشی تو شهرتون هست .قفس مدل 1033 برای کاسکو مناسبه .بعد ها که رام رام شد اگه دوست داشته باشی می تونی بزگترشو بگیری .ولی خوب طوطی شما چون پرکنه نباید یهو ببریش تو قفس جدید .هرچه زودتر بگیر و بذار که دو سه روز فقط ببینتش .تو همون اتاقی که سیلور توشه تا بعد بگم چی کار کنی .

باسلام
    راستی بچه ها الان داشت برادرم میوه اویزون میکرد که یکم اومد اینور از بالا سیلور از فرست استفاده کرداروم اومد روی زمین و برای اروم کردنش خواهرم رفت پیشش وشروع به ناز کردنش کرد و من خیلی تعجب کردم وبا خواهرم هیچ کاری نداشت وخیلی اروم شد ولی وقتی من رفتم ناز کردم یه گاز بدجور ازم گرفت که الانم جاش هنوز درد میکنه ولی برای داخل قفس بردنش خیلی تلاش کردم واز روی قفسش نمی اومد پایین ومجبور شدم سقف قفس رو باز کردم واون رو به سیلور نزدیک کردم وجا براش تنگ کردم ومجبور شد خودش بره تو وشما برای قفس کردنش چه راهی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟ ولی وقتی رفت جاش میخواست پر بکنه که کاورش رو کشیدم و چراق رو خاموش کردم.لطفا راهنماییم کنید
    ممنون
    عزیز دلم .مگه من نگفتم تو و برادرت اینقدر نزدیکش نشید؟نزدیک میشی هیچی دستتون رو هم می برید داخل قفس ؟گفتم شما مثل بچه هایی که تازه طوطی می گیرن تا 10 روز فقط از دور مراقبش باشید .سیلور از فرصت استفاده نکرد چون به شما هنوز اعتماد نداره، دوست نداره دستتون بیاد داخل قفس. پس درکش کن .
    خوب خدا رو شکر که دوست داره تعجب نکن دوسش داره دیگه .اینم یه اشتباه دیگه تو چرا رفتی نازش کنی مگه نگفتم نرو سمتش ؟از این گازا زیاد می گیره تا وقتی کاملا رام نشده .هنوز که نباید بیاریش بیرون .اینم از دستت در رفت.ولی اگه اومد بیرون از روش علی می تونی استفاده کنی ولی چون با خواهرت خوبه .فکر کنم رو دستش بیاد .اگه یه روزی دوباره اومد بیرون اول خواهرت امتحان کنه ببینه میاد رو دستش اگه نه مجبوری که از قفس استفاده کنی یا همون سقفه قفس .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    امشب به سیلور گردو دادم وبعد از نوش جان کردن یه گردو. با پوست های گردو که میخواستم بندازم دور یه اویز بلند براش درست کردم این کار که مشکلی نداره؟؟؟ولی این اویز پوست گردویی کمتر از یه ساعت دوام نداشت و سیلور جان همه ی ان را شکوند ولی خوب بود خیلی علاقه نشون داد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام دوستان
    امشب به سیلور گردو دادم وبعد از نوش جان کردن یه گردو. با پوست های گردو که میخواستم بندازم دور یه اویز بلند براش درست کردم این کار که مشکلی نداره؟؟؟ولی این اویز پوست گردویی کمتر از یه ساعت دوام نداشت و سیلور جان همه ی ان را شکوند ولی خوب بود خیلی علاقه نشون داد.
    سلام
    این خیلی خوبه باز هم بارش درست کن اصلا از اینکه اون را سه سوته خرد میکنه ناراحت نباش خیلی خوبه همانطور که قبلا هم گفتم هر چی بشتر خرد کنه و ناراحتیش را سر اسباب بازی خالی کنه بهتره از اونجایی که طوطی پرکن عادت داره با یه چیزی ور بره بهترین کار اینه بتونه اسباب بازی را خرد کنه ایندفعه چند تا پوست گرود را با هم به نخ بکش و آویز کن از پوست بقیه خوراکی ها مثل پوست چوبی هسته هلو ، پوسته بادام هم می تونی استفاده کنی می تونی اینها با همراه با کف دریا به نخ بکشی و براش بذاری
    امیدوارم موفق باشی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    باسلام
    راستی بچه ها الان داشت برادرم میوه اویزون میکرد که یکم اومد اینور از بالا سیلور از فرست استفاده کرداروم اومد روی زمین و برای اروم کردنش خواهرم رفت پیشش وشروع به ناز کردنش کرد و من خیلی تعجب کردم وبا خواهرم هیچ کاری نداشت وخیلی اروم شد ولی وقتی من رفتم ناز کردم یه گاز بدجور ازم گرفت که الانم جاش هنوز درد میکنه ولی برای داخل قفس بردنش خیلی تلاش کردم واز روی قفسش نمی اومد پایین ومجبور شدم سقف قفس رو باز کردم واون رو به سیلور نزدیک کردم وجا براش تنگ کردم ومجبور شد خودش بره تو وشما برای قفس کردنش چه راهی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟ ولی وقتی رفت جاش میخواست پر بکنه که کاورش رو کشیدم و چراق رو خاموش کردم.لطفا راهنماییم کنید
    ممنون
    سلام
    من هم فکر می کنم برای اینکه از قفس بیرون بیاریش زود بود
    شهرازد جان در مورد تعویض قفس توضیح کامل دادند شما باید براش قفس استیل بگیری که زنگ نزه و بزرگتر هم باشه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    توصیه دکتر برهانی کیا به شما این بود که برای درمان انگل اقدام کنید حالا چه انگل داشته باشه یا نداشته باشه شما ضرر نمی کنی
    درمانش راحته و اصلا سخت نیست دکتر یک بار به من دارو و دستور مصرفش را گفتند که خودم توی خونه انجام بدم منتها طوطی من شاه طوطی بود
    همانطور که شهرزاد جان گفتند شما با دکتر مشورت کن بهت میگه چه کار کنی یک قرص است که بر اساس وزن پرنده باید مقداری از آن را بدی پرنده بخوره اگر انگل داشته باشه دفع می کنه هیچ استرسی هم بهش وارد نمیشه حتما این کار را انجام بده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    چشم ولی اینجا کلینیک نداره و میشه بگین از چه دارویی استفاده کنم؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    راستی بچه ها مشکلی داره از قفس کار کرده استفاده کرد؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    راستی بچه ها مشکلی داره از قفس کار کرده استفاده کرد؟؟؟؟؟
    نه یزدان جان اگه زنگ زده نیست ایرادی نداره فقط قبلش حسابی بشورش چوبشم عوض کن. من ظروف عسلو هر چند وقت یکبار 10 دقیقه می زارم تو دتول و بعد هم می زارم بوش بپره بعد می زارمشون سر جاش شما هم حسابی همه وسایل قفس رو بشور

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    دوستان فردا میشه 7روز که سیلور رو اوردم نمیشه از قفس بیارمش بیرون؟؟؟؟؟البته خیلی بامن بهتر شده چون امشب که مهمون داشتیم یکی از اقایون رفت پیشش قار کشید ولی من رفتم پیشش اروم شد وبرای من قار نمیکشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    دوستان فردا میشه 7روز که سیلور رو اوردم نمیشه از قفس بیارمش بیرون؟؟؟؟؟البته خیلی بامن بهتر شده چون امشب که مهمون داشتیم یکی از اقایون رفت پیشش قار کشید ولی من رفتم پیشش اروم شد وبرای من قار نمیکشه.
    نه زوده 10 روز که آشنایی هست میلاد 1ماه فکر کنم طوطی پیشش بوده با این 7 روز می شه 1ماه و هفت روز و زوده .پرکنیش چطوره؟بیرون اوردن سیلور خیلی باید رو نظم باشه از این مدلها که هر وقت شد و اینا اصلا هر روز باید یک مقدار زمانی اختصاص بدین بیاد بیرون البته الان نه حداقل 1ماه دیگه

صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)