صفحه 47 از 150 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 1493
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana91 نمایش پست ها
    مرسی نفیسه جون خیلی لطف میکنید با حوصله پاسخمو میدین آخه تاحالا تجربه نگهداری از طوطی رو نداشتم واسه همینه که خیلی نگرانشم میترسم در نگهداریش کوتاهی کنم
    خداروشکراز دیروزغروب تاحالا پرریزیش قطع شده حال وحوصلشم بهترشده معمولا دوره پرریزی چقد طول میکشه؟راستی غیر از آووکادو هرمیوه دیگه ای میشه به طوطی ها داد؟این طوطی من گیلاس و هندوانه وپرتقال خیلی دوس داره ولی لب به حبوبات نمیزنه تا می بینه فرار میکنه حتی قاطی گندم کردم قاطی شوید کردم خلاصه هرجوره بهش دادم حتی به میزان خیلی کمشم نمیخوره

دوره پرریزی حدود یک ماه طول میکشه ولی در تمام طول سال هم ممکنه تک و توک پرها بریزن و عوض بشن که مشکلی نیست

تقریبا بله ولی هسته میوه هارو جدا کنید

هندونه زیادش خوب نیست اگر ندید بهتره چون آب زیادی داره

حبوبات رو باید با صبر بهش بدید تا عادت کنه ممکنه زمان زیادی ببره ولی خب براش خوبه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    سلام دوستان حقیقتش من یه مشورتی میخوام خواهش میکنم هرکس تجربه ای داره کمکم کنه راستش من حدود دو ماه پیش یک شاه طوطی خریدم که میدونستم مادست نر وماده بودنش واسم مهم نبود اما سنش خب مهم بود که اون موقع متاسفانه درخریدعجله کردم با اینکه با یه شخص به اصطلاح وارد واسه خریدرفتم اما متاسفانه اون شخص کمکی نکرد وفروشنده به اسم نه ماهه به ما داد اما وقتی عکسشو تو سایت گذاشتم دوستان گفتن حداقل بالای دوسالشه خودم حدس میزنم زیرسه سال باشه (با توجه به رنگ سفیدچشمش) اما اگه زودترباسایت شما آشناشده بودم و اطلاعاتم بالاتر بود راحت تر میفهمیدم به هرحال اتفاقیه که افتاده وحالا دوماهه که ناناخانم پیشمه ازهمون اول هم نیمه رام بود غذا از دست میگرفت بوسو خودم یادش دادم اما عادت گازگرفتن از سرش نیفتاده واقعا درمونده شدم نمیدونم چطوری باهاش رفتارکنم همه مقالات سایت هم خوندم تو این دوماه تغییری که کرده این بوده که یکم راحت تر میاد رو دستم وخیلی کم میذاره نوک و شکمش رو به مدت چندثانیه نازکنم حالا نمیدونم بیشتر ازاین رام میشه یا نه؟اصلا کارکردن باهاش فایده داره یا نه؟به حرف میفته یا نه؟ دوستان خواهش میکنم راهنمائیم کنین میخوام بدونم اگه واقعا اهلی تر نمیشه تا بیشتر بهم عادت نکرده بفروشمش گناه داره

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana91 نمایش پست ها
    سلام دوستان حقیقتش من یه مشورتی میخوام خواهش میکنم هرکس تجربه ای داره کمکم کنه راستش من حدود دو ماه پیش یک شاه طوطی خریدم که میدونستم مادست نر وماده بودنش واسم مهم نبود اما سنش خب مهم بود که اون موقع متاسفانه درخریدعجله کردم با اینکه با یه شخص به اصطلاح وارد واسه خریدرفتم اما متاسفانه اون شخص کمکی نکرد وفروشنده به اسم نه ماهه به ما داد اما وقتی عکسشو تو سایت گذاشتم دوستان گفتن حداقل بالای دوسالشه خودم حدس میزنم زیرسه سال باشه (با توجه به رنگ سفیدچشمش) اما اگه زودترباسایت شما آشناشده بودم و اطلاعاتم بالاتر بود راحت تر میفهمیدم به هرحال اتفاقیه که افتاده وحالا دوماهه که ناناخانم پیشمه ازهمون اول هم نیمه رام بود غذا از دست میگرفت بوسو خودم یادش دادم اما عادت گازگرفتن از سرش نیفتاده واقعا درمونده شدم نمیدونم چطوری باهاش رفتارکنم همه مقالات سایت هم خوندم تو این دوماه تغییری که کرده این بوده که یکم راحت تر میاد رو دستم وخیلی کم میذاره نوک و شکمش رو به مدت چندثانیه نازکنم حالا نمیدونم بیشتر ازاین رام میشه یا نه؟اصلا کارکردن باهاش فایده داره یا نه؟به حرف میفته یا نه؟ دوستان خواهش میکنم راهنمائیم کنین میخوام بدونم اگه واقعا اهلی تر نمیشه تا بیشتر بهم عادت نکرده بفروشمش گناه داره

سلام

در مورد حرف افتادن که 99.9 درصد حرف نخواهد زد و در بهترین شرایط از این رامتر خواهد شد

به نظر من الان که فصل مناسبی برای خرید جوجه هست و جوجه های 3-4 ماهه تو بازار هستن برید و یک جوجه 4-5 ماهه پیدا کنید.

اگر بتونید جوجه ای رو بخرید که قبلا توسط انسان بزرگ شده باشه (یعنی از زمان سرنگی بودن) فوق العاده مناسب خواهد بود. ولی خب قیمت خودشم داره

در کل عادت گاز گرفتن بین ملنگو ها و شاه طوطی ها کمابیش میمونه و روی از سر انداختنش به طور 100درصد حساب باز نمیشه کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    من به خاطر تنها بودنم دوست دارم یه طوطی داشته باشم
    حالا از بین این ها شاه طوطی فکر کنم نسبت به درد سرش خوبی های بیشتری داره.
    حرف زدن واسم مهم نیست و فقط دوستی و بامزگ واسم مهمه.
    من تو تابستون ها وقت رسیدگی دارم و بقیه اوقات به جز پنجشنبه و جمعه ها زیاد وقت ندارم.
    حالا به نظرتون اصلا شاه طوطی واسه من مناسبه؟
    جوجه بگیرم یا دون خور؟
    بهترین فصل کی هست؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    من به خاطر تنها بودنم دوست دارم یه طوطی داشته باشم
    حالا از بین این ها شاه طوطی فکر کنم نسبت به درد سرش خوبی های بیشتری داره.
    حرف زدن واسم مهم نیست و فقط دوستی و بامزگ واسم مهمه.
    من تو تابستون ها وقت رسیدگی دارم و بقیه اوقات به جز پنجشنبه و جمعه ها زیاد وقت ندارم.
    حالا به نظرتون اصلا شاه طوطی واسه من مناسبه؟
    جوجه بگیرم یا دون خور؟
    بهترین فصل کی هست؟
    سلام

شما برای طوطی تون که بخواید داشته باشید حد اقل باید روزی یک ساعت وقت بگذارید

طوطی شما تابستون و فصلهای دیگه براش فرقی نمیکنه همیشه به توجه و محبت شما نیاز داره

اگر به این نتیجه رسیدید که میتونید براش وقت بگذارید

الان جوجه های دونخور شده و4-5 ماهه هستن

تعدادی از کسانی که جوجشون رو دستی بزرگ کردن اقدام به فروششون میکنن که اونها بهترین گزینه هستند

وبعد جوجه های مغازه ها

حتما مطالعه بکنید

در موقع خرید حتما حواستون رو جمع کنید و از سلامت جوجه مطمعن بشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4963
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

طوطی شما تابستون و فصلهای دیگه براش فرقی نمیکنه همیشه به توجه و محبت شما نیاز داره

تعدادی از کسانی که جوجشون رو دستی بزرگ کردن اقدام به فروششون میکنن که اونها بهترین گزینه هستند

وبعد جوجه های مغازه ها

حتما مطالعه بکنید

سلام
    بخشید که وارد بحث تون میشم
    ولی دوست عزیزم در نظر داشته باشید با حیوانات مثل اسباب بازی نمیشه رفتار کرد . انها هم احساس دارند وقتی با انها رابطه بر قرار کردید دیگر بکار بردن ضمیر من صحیحی نیست و باید بگویید ما !

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    قیمت هم میشه بگید؟
    من روزی 1 ساعت رو حتما می تونم وقت بزارم.
    سر و صداش چجوریه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

وبعد جوجه های مغازه ها

حتما مطالعه بکنید

نفیسه خانم از شما بعیده!مطئن نه مطمعن!

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    قیمت هم میشه بگید؟
    من روزی 1 ساعت رو حتما می تونم وقت بزارم.
    سر و صداش چجوریه؟
    جوجه شاه طوطی قیمتش حول و حوش 400 هست

سروصداش خیلی کم نیست

بالاخره جیغ داره صبحها و عصر ها و موقع هیجان

نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    نفیسه خانم از شما بعیده!مطئن نه مطمعن!
    کیبوردم حمزه نداشت

اتفاقا خودم خیلی خیلی خیلی روی غلط املایی حساسم

یه غلط دارید 19 میشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    5روزه یه طوطی گرفتم که فروشنده ش گفته جوجه س اما جثه ی بزرگی داره .نژادش هم نمیدونم چیه .احساس میکنم خیلی اذیت شده اخه دم هاش آسیب دیده و ناخن هاش به حدی بلند و تیز هست که دست رو زخمی میکنه . وقتی میخواد بیاد رو دست محکم گازت میگیره و نمیتونه راحت بیاد رو دست.تا حالا هیچ صدایی ازش نشنیدم که در بیاره.خیلی ساکته.اصلا با مرغ عشقم کنار نمیاد و همش بهش حمله میکنه.نکنه افسرده س

صفحه 47 از 150 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697147 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)