صفحه 60 از 101 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 1005
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr نمایش پست ها
    مصطفی جان شما میدونی از کی رنگ ماهی تیره شده.
    تیره رنگ فلاور هم از استرس شدید میتونه اشه و هم از کمبود ویتامین و آهن. البته وجود انگل چه داخلی و چه خارجی همیشه عامل اصلی بوده ولی علائم خودش رو داره.
    حامدجان کجایی نوع لامپت رو هم مشخص کن.
    اون زمان که انگل روده ای گرفته بود تیره شده بود ولی بعد از درمان رنگش تا جایی که من می دونم باز شد و تیره گی ش بر طرف شد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    اون زمان که انگل روده ای گرفته بود تیره شده بود ولی بعد از درمان رنگش تا جایی که من می دونم باز شد و تیره گی ش بر طرف شد
    مصطفی جان تیرگی پوست رو داره.
    ولی حامی جان یه لطفی بکن برای مطالعه بیشتر از سمت ما دوباره عکس به روز بگذار.
    خوابیدن هد طبیعیه چون بدن اینقدر ضعف داشته که تمام چربیهای داخل بدن تحلیل رفته.
    ببین عزیز مثل این میمونه که یه توده مثل چربی که اگر عکسش رو پیدا کنم حتما آپلود می کنم که از برش عمودی هد گرفته شده از اندوخته غذاییه مازاد تامین میشه.
    حالا چون انگل پیش اومده حیوون غذا رو درست جذب نمیکرده و در نهایت تمام مواد صرف زنده موندن حیوون فلاورت شده.
    پس این حالت کاملا منطقیه و عجیب نیست.
    ویرایش توسط siavashr : 10th May 2011 در ساعت 11:10 PM

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    مصطفی جان تیرگی پوست رو داره.
    ولی حامی جان یه لطفی بکن برای مطالعه بیشتر از سمت ما دوباره عکس به روز بگذار.
    خوابیدن هد طبیعیه چون بدن اینقدر ضعف داشته که تمام چربیهای داخل بدن تحلیل رفته.
    ببین عزیز مثل این میمونه که یه توده مثل چربی که اگر عکسش رو پیدا کنم حتما آپلود می کنم که از برش عمودی هد گرفته شده از اندوخته غذاییه مازاد تامین میشه.
    حالا چون انگل پیش اومده حیوون غذا رو درست جذب نمیکرده و در نهایت تمام مواد صرف زنده موندن حیوون فلاورت شده.
    پس این حالت کاملا منطقیه و عجیب نیست.
    در مورد تیره گی هم باید بگم که با گفته شما من هم به شک افتادم
    در رابطه با محتویات هد فلاور در جزیان هستم و اون عکسی رو که می فرمایید دیدم . وفرمایش شما در مورد مصرف چربی بدن در زمان بیماری متین و واضحه حمید جان منتظر می مونیم تا حامد عکس بزاره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی.ماهی.ماهی
    شماره عضویت
    3976
    در مورد تیره گی هم باید بگم که با گفته شما من هم به شک افتادم
    در رابطه با محتویات هد فلاور در جزیان هستم و اون عکسی رو که می فرمایید دیدم . وفرمایش شما در مورد مصرف چربی بدن در زمان بیماری متین و واضحه حمید جان منتظر می مونیم تا حامد عکس بزاره
    سلام.واقعا شرمنده ام که بدلیل مشکلات کاری یه مقدار دیرشد تا عکسشو بزارم.بازهم ممنونم که بفکر ماهیم هستید ولی احساس میکنم که حالش بدتر شد.

ویرایش توسط siavashr : 12th May 2011 در ساعت 09:50 PM

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    سلام.واقعا شرمنده ام که بدلیل مشکلات کاری یه مقدار دیرشد تا عکسشو بزارم.بازهم ممنونم که بفکر ماهیم هستید ولی احساس میکنم که حالش بدتر شده..http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13051916511.jpg
    اقا
    بهتر همونطور که جناب رستمی در چند پست قبل فرمودند
    درمان رو با بابل و سرا فلاجلول شروع کنید

کاربر ساده

شماره عضویت
    3774
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid pc نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    دوستان من 6روزه پیش یک فلاور خریدم که تو مغازه غذا میخورد وقتی اوردمش تا امروز هیچی نخورده و مدفوع سفید هم داره.همون روز اول یه زائده مثل تاول داشت که تا امروز پیشرفت کرده.
    فقط خواهشا راهنمایی کنین تا امروز هر کاری لازمه انجام بدم.

دوستان ببخشید بهتر از این نمیشد عکس بگیرم چون دوربین ندارم.
    ولی مثله تاوله وهی بزگتر میشه و ورم میکنه.
    دوستان من این مشکلو 2 هفته پیش داشتم که بعد از مشورت با حمید جان(siavashr) و مصطفی جان( shelman) داروهایی تجویز کردن و تشخیص بیماری باکتریایی دادن.
    جنرال تونیک+سیپروفلوکساسین+نیترو فورانتئین
    هر روز سیفون و تجدید دوز دارو به مدت 7 روز.
    الان هم چند روزه خوب ده و غذا میخوره.:67:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی.ماهی.ماهی
    شماره عضویت
    3976
    اقا
    بهتر همونطور که جناب رستمی در چند پست قبل فرمودند
    درمان رو بد بابل و سرا فلاجلول شروع کنید
    سلام.شرمنЯه که این سئوال رو مطرح میکنم ولی ماهیم چشماشم تار شده.دیگه غذاهم نمیبینه که خوب بخوره.ولی هنوز داره مقاومت میکنه و خوب غذا میخوره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    سلام.شرمنده که این سئوال رو مطرح میکنم ولی ماهیم چشماشم تار شده.دیگه غذاهم نمیبینه که خوب بخوره.ولی هنوز داره مقاومت میکنه و خوب غذا میخوره.
    عزیز اگر بیماری بعد از 3 روز درمان با یکی از این دارو اوکی نشد و جواب نداد، سریع از سرا پروتوزول استفاده کن مگر نه حیف میشه.
    الان چند روزه که دارو زدید.
    چرا همراه نمیشی تا ما بدونیم چه اتفاقی میفته.
    عزیز پشت گوش ننداز.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی.ماهی.ماهی
    شماره عضویت
    3976
    عزیز اگر بیماری بعد از 3 روز درمان با یکی از این دارو اوکی نشد و جواب نداد، سریع از سرا پروتوزول استفاده کن مگر نه حیف میشه.
    الان چند روزه که دارو زدید.
    چرا همراه نمیشی تا ما بدونیم چه اتفاقی میفته.
    عزیز پشت گوش ننداز.
    سلام.متاسفانه سیستمی که به اینترنت وصله در محل کارمه از این جهت دیر جوابتون رو میدم.باید خدمتتون عرض کنم که وضعیت ماهیم بدتر شده و کف تانک افتاده داروهایی هم که شما میفرماییداصلن اینجا پیدا نمیشه.بااینکه اصلن حالش خوب نبودولی تا واسش غذا ریختم اومدرو آب خوردش.بهرحال داره عذاب میکشه.دیگه نمیدونم چی بگم.......

کاربر ساده

شماره عضویت
    3000
    با سلام
    دوستان امروز که آمدم خانه متوجه شدم که یکی از دیسکسام چند جای از بدنش سفید شده دما رو بردم بالا رو 30 درجه فعلاً و سنگ نمک داشتم حدود 250 گرمی میشد انداختم تو آب تاتک . روز جمعه 40% سیفون داشتم ماهیا تا دیشب مشکلی نداشتن روی پیژنم هم وقتی دقت کردم چند تا لکه سفید که انگار یک تکه پنبه موچولو بهش چسبیده . حجم نانکم 180 لیتره 2 تا دیسکاس 4 اینچ دارم یکی 3اینچ که ردملون عکسشو گذاشتم 1عدد هم 1 اینچ که حال اونم خوب نیست و 2تا گلس فیش و 2 تا پوزه خرگوشی که 10روز پیش از ماهیران خریدم بعد از یک هفته قرنطیه به تانک اضافه کردم . غذا هم روی 2 بار تترا دیسکاس .فقط بعد از سیفون روز جمعه به تانک کمی آلگوکین تترا اضافه کردن برای از بین بردن جلبکها.
    من اینارو از وقتی 1.5 اینچ بودن از بابک خریدم و بزرگشون کردم لطفاً راهنمایی بفرمائید که چکار کنم.

ویرایش توسط adn31 : 15th May 2011 در ساعت 11:44 PM دلیل: کوچک کردن عکس

صفحه 60 از 101 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)