صفحه 12 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 220
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    اوهوم حق میدم اما میگم که دل پیتر نازنازیم شکسته یا دل مامانش؟؟؟ خدا نامزد منو ازم گرفت... منم تلافی میکنم...
    خوب دل پیتر و مامانش یکیه دیگه شما ها همه خوکچه هاتون خانواده دارن پیتر من تنهاست هیچ کسو نداره خوب ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    خوب دل پیتر و مامانش یکیه دیگه شما ها همه خوکچه هاتون خانواده دارن پیتر من تنهاست هیچ کسو نداره خوب ...
    قربون دل پیتر و فدای دل مامانش... دخمل من کنیز شماست.... چرا پیتر کسی رو نداره؟ همین که یک مامان داره که مهربونه و دوسش داره یک دنیاست...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    اینجا پوشال رو من از پت شاپ میخرم آمادست بدون گردو خاک هر بستش رو میخرم 5هزار تومن برا لونشونم یه بسته بسه . اونجام بری پت شاپ ها دارن حتما .
    اونی هم که نمیدونی چیه اسمش یونجه هستش یجور علف هستش که خشکش رو باید حتما بدی بخورن براشون ضروریه .غذای اصلی خوکچه ها یونجه هستش و بقیه چیزا جنبه تفننی و مکمل دارن برا خوکچه . یونجه درصد بالایی کلسیم داره که واقعا برا شون مفیده علاوه بر اون ساقه های یونجه باعث ساییدن دندونا میشن و از رشد بیرویه دندوناشون جلوگیری میکنه یونجه رو هم میتونی از پت شاپ ها تهیه کنی من اینجا کلینیک دامپزشکی هم دیدم داره . البته یونجه به صورت پلیت هم هستش که اونم خوبه . ولی حتما تهیه کن بده بهشون داداش. اگه اونجا مشکل داشتی برا تهیش بگو از اینجا بگیرم بفرستم برات.
    فدات داداش لطف داری شما خوبی از خودتونه.
    نیما جان تفننی دیگه چه حرفیه ،خوکچه ها باید هر روز گوجه بخورن چون بدنشون قادر به ساخت ویتامین ث نیست و از واجبات غذایی براشون به حساب میاد

حمید جان یونجه غذای اصلی خوکچه هاست که باید همیـــــــشه در دسترس شون باشه
    اون هم یونجه ی خشک نه تازه،هر چی ساقه ی یونجه ها سفت تر و قطور تر باشه و خود یونجه خشک تر،بهتره
    اکثر پت شاپ ها دارن اما از باشگاه های سوارکاری هم میتونی تهیه کنی که پرس یونجه دارن!
    منکه یبار خودم رفتم سر زمین یونجه،یه گونی تازه اش رو چیدم و خشک کردم!
    از تولید به مصرف!!

این پست رو مطالعه کنین،فکر میکنم بتونه کمک تون کنه توی غذاییه بچه ها:
    http://www.parsipet.ir/thread6263-14.html#post121218

برای جایزه هم به جای روزنامه و کاغذ بهشون جعفری بده
    ،خیلیییی دوست دارن اما حواست باشه که زیادش براشون خوب نیست

حمید جان ضمنا الان یهو یادم افتاد
    ،من توی عکس ها هیچ اثر و ردی از اب ندیدم!
    برای خوکچه ها اب میذارین؟
    خوکچه ها خیلییییی اب میخورن و حتی اگر کاهو بهشون زیاد بدین اما هر زمان که تشنه باشن تشنگی شون بر طرف نمیشه چون کاهو تمام وقت در دسترس شون قرار نداره و نمیتونه جایگزین اب باشه.
    حتــــمــــــــا براشون اب بذارین

من همیشه از اینکه نکنه یوقت پت هام تشنه بمونن وحشت داشتم!

راستی عروس بهاره رو هم بده بهش تا با نسرین وارد عمل نشدیم!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    اون هم یونجه ی خشک نه تازه،هر چی ساقه ی یونجه ها سفت تر و قطور تر باشه و خود یونجه خشک تر،بهتره
    اکثر پت شاپ ها دارن اما از باشگاه های سوارکاری هم میتونی تهیه کنی که پرس یونجه دارن!
    از تولید به مصرف!!

خوکچه ها خیلییییی اب میخورن و حتی اگر کاهو بهشون زیاد بدین اما هر زمان که تشنه باشن تشنگی شون بر طرف نمیشه چون کاهو تمام وقت در دسترس شون قرار نداره و نمیتونه جایگزین اب باشه.

آره خوب الان رفتم براشون از پت شاپ 20تونم يك پلاستيك بسته بندي شده يونجه خريدم. دادم بهشون اما خيلي تمايلي به خوردن نداشتن. يك غذاي فله اي هم بود كه براشون خريدم واسه اولين بار... ديگه همينارو ميدم بهشون تا ببينم بالاخره ميخورن يا نه اما بايد بخورن! آب رو هم خوب هركار ميكنم نميخورن... فقط چپه ميكنن. از اون غلطكيا هم ميخواستم بذارم اما...! گوجه و... همه بهشون ميدم به اندازه كافي. اما خوب جعفري رو ميدونم كه ديوونه وار عاشقشن. بهشون هم ميدم به اندازش. منم از ترس تشنگيشون خييييييييييلي بهشون كاهو ميدم.. اما روزي 4 كيلو كاهو رو فراهم كردن و ستن و... جالب نيس.... صداي خانواده هم درومده ديگه.
    بله خبر دارم قراره شبانه بياين دنبال بچم... هنوز بهاره ازم خواستگاريش نكرده... بعله شادي جان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    اینجا پوشال رو من از پت شاپ میخرم آمادست بدون گردو خاک هر بستش رو میخرم 5هزار تومن برا لونشونم یه بسته بسه . اونجام بری پت شاپ ها دارن حتما .
    اونی هم که نمیدونی چیه اسمش یونجه هستش یجور علف هستش که خشکش رو باید حتما بدی بخورن براشون ضروریه .غذای اصلی خوکچه ها یونجه هستش و بقیه چیزا جنبه تفننی و مکمل دارن برا خوکچه . یونجه درصد بالایی کلسیم داره که واقعا برا شون مفیده علاوه بر اون ساقه های یونجه باعث ساییدن دندونا میشن و از رشد بیرویه دندوناشون جلوگیری میکنه یونجه رو هم میتونی از پت شاپ ها تهیه کنی من اینجا کلینیک دامپزشکی هم دیدم داره . البته یونجه به صورت پلیت هم هستش که اونم خوبه . ولی حتما تهیه کن بده بهشون داداش. اگه اونجا مشکل داشتی برا تهیش بگو از اینجا بگیرم بفرستم برات.
    فدات داداش لطف داری شما خوبی از خودتونه.
    قربئن داداشي... اينجا 1كيلويي هست پوشال 20تومن... زوره خداييش انقدر پول بدي واسه 1دفعشون.
    آره رفتم امروز ينجه خريدو براشون اما زياد طرفش نميرن كه بخورن مگه اين كه كم كم به خوردنش عادت كنن. يك غذاي ديگه هم خريدم كه اسمش رو نميدونم...
    مرسي عزيز... هرجور باشه هرچي باشه پيدا ميكنم... خيلي آقايي... فدات

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    باشه امتحان میکنم. غذا هم که نمیشه بهشون نداد... هی جیغ داد میکنن که بهشون غذا بدم. مثل الان... همین 10دقیقه قبل بهشون غذا دادم.
    در مورد بو که گفتی 100 در صد موافقم... بعضی موقع ها بابام میگه بو میدن تمیزشون کن. منم هرچی بو میکنم میبینم بویی نمیاد.. میرم دعواااااااااااا
    الهی.... بخورمتون من شما فسقلیا%:.8':/..$$$!:/.-:/. :/..:/.,:.79:/..D8ی که فلون رو خوردم
    آره اما بازم عکس میخوااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااام... پس زود...
    کلاه رو چطور رو سرشون ثابت میکنی؟ میوفته که!
    بچه های من باکلاسن عمو حتی ژولی هم با تمام شر بودنش وقتی موبایل رو نشون میدم می گم عکس فریز می شه حتی اجازه دادن من کلاه رو روی سروشون خوب تنظیم کنم و تکون نخوردن تا عکسم رو گرفتم ..... نوش جونتون گوارای وجود خونه خوبی هم براشون درست شده مبارکشون باشه ظرف آب چی میزاری که چپه می کنن؟ من از همین ظرف پنیرها براشون گزاشتم فعلا که چپه نکردن کاسه می زاشتم همش می ریخت باید یه جایی بزاری که کمتر به رفت وآمد شون مربوط باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    ااااا آره چقدر شبیه همن! اما چرا سابق؟ الان کجاست پس؟ نکنه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظرف آب رو که چپه میکنن و روش سوار میشن... حالا نمونه عکسشو میذارم تا باورتون بشه از آب هر استفاده ای میکنن الا خوردن.
    خوب بابت نژاد هم تسلیم شما درست میگین. پس واقعا چاره ای جز تعویض خونشون ندارم دیگه... اینی که تعریف کردین ترسیدم و زودتر درست میکنم جاشون رو. خیلی ممنون بابت راهنماییتون. طی 2 تا 3 روز آینده از قفسه استفاده میکنم. اگه راهی به نظرتون میاد که بشه بهشون آموزش داد که آب بخورن ممنون میشم بهم بگین
    خب ظرف آب ساچمه ای برای همین هست دیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    نیما جان تفننی دیگه چه حرفیه ،خوکچه ها باید هر روز گوجه بخورن چون بدنشون قادر به ساخت ویتامین ث نیست و از واجبات غذایی براشون به حساب میاد

از تولید به مصرف!!

سلام شادی جان من بخاطر اینکه فکر کردم دیگه هممون قضیه گوجه فرنگی رو میدونیم اسمی ازش نیاوردم . منظورم از تفننی این بود که مثلا میوه وسبزیجاتی که میدیم به خوکچه بخاطر تنوع هستش مثلا من که کلم هرروز واجب نیست بدم بهش یا تربچه که هرروز نمیدم بعضی وقتا میدم که تنوع بشه تو جیره غذاییشون . یونجه و گوجه فرنگی پای ثابت تغذیه خوکچه هایه منه البته فلفل دلمه هم هرروز هست . مثلا من کاهو نمیدم اصلا . خب آب میخورن حسابی از ظرف آبشون نیاز نمیبینم کاهو و خیار بدم بهشون . ظرف آبم ازاین ساچمه ای ها هستش . امیدوارمرفع ابهام کرده باشم .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    قربئن داداشي... اينجا 1كيلويي هست پوشال 20تومن... زوره خداييش انقدر پول بدي واسه 1دفعشون.
    آره رفتم امروز ينجه خريدو براشون اما زياد طرفش نميرن كه بخورن مگه اين كه كم كم به خوردنش عادت كنن. يك غذاي ديگه هم خريدم كه اسمش رو نميدونم...
    مرسي عزيز... هرجور باشه هرچي باشه پيدا ميكنم... خيلي آقايي... فدات
    20تومن خیلیه واسه یه کیلو اینجا از این فشرده های خارجیش هست18میخریدمشیه بستش واسه دوبار کافی بود برام. یونجه خم بزار براشون خودشون مجبور میشن بخورن چون تاحالا نخوردن بدعادت شدن . درست میشن کم کم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    بچه های من باکلاسن عمو حتی ژولی هم با تمام شر بودنش وقتی موبایل رو نشون میدم می گم عکس فریز می شه حتی اجازه دادن من کلاه رو روی سروشون خوب تنظیم کنم و تکون نخوردن تا عکسم رو گرفتم ..... نوش جونتون گوارای وجود خونه خوبی هم براشون درست شده مبارکشون باشه ظرف آب چی میزاری که چپه می کنن؟ من از همین ظرف پنیرها براشون گزاشتم فعلا که چپه نکردن کاسه می زاشتم همش می ریخت باید یه جایی بزاری که کمتر به رفت وآمد شون مربوط باشه
    ما بچه های باکلاس رو میخوریم هااااا
    آروم بگیرن برای عکس شده آرزوم! ممنون مرسی... دیگه خلاقیتی بود که در کردم من از این ظرفایی که برای پرنده ها غذا میکنن که سایزشم بزرگه نسبتا میذارم براشون اما خوب کاری باهاش ندارن و بعم چپش میکنن... فعلا که دارم کاهو رو کم میکنم تا بیشتر آب بخورن اگه موفق بشم...

صفحه 12 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)