همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چه پیشنهادی دارید برا ی مدیای فسفات گیر و نیترات گیر که برای آکواربوم نانو مناسب باشه
    سلام
    فسگارد سیچم و برایت ول مارک خوبیه ولی فسگارد جی بی ال زیاد تعریفی نداره و برای نیترات هم برایت ول محصولی به اسم اکسپورت export no3 داره
    شما اگه وقتشو داشته باشی هفته ای 15 درصد سیفون کنی نه مدیا لازم داری نه مکمل لازم داری نه تست و با سیفون کردن تمام املاح لازم به آب آکواریوم اضافه میشه

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    با سلام خدمت دوستانسیستم نور اک من ۲۴led یک وات و ۲۰ آبی ,تازگیا هم یک عدد متال بی ال وی گرفتم میخواستم بدونم متال رو چند ساعت روشنکنم کافیهLedهارو حدودنه ساعت روشن میکنم.با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط خطیبی نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانسیستم نور اک من ۲۴led یک وات و ۲۰ آبی ,تازگیا هم یک عدد متال بی ال وی گرفتم میخواستم بدونم متال رو چند ساعت روشنکنم کافیهLedهارو حدودنه ساعت روشن میکنم.با تشکر
    سلام
    برای نظر دادن دقیق باید لیتراژ تانک و لومن ال ای دی ها رو باید بدید ولی اگه از نور ال ای دی ها نسبتا راضی هستی شما برای شباهت سازی با طبیعت و اوج نور در هنگام ظهر ، روزی 2 ساعت در وسط تایم روشنایی تانک روشنش بزار و اگه بعد مدتی ریفها سرحال تر شدن که خوبه وگرنه تایمش رو بیشتر کن ولی شدت نور باعث دیاتوم و جلبک سبز میشه

send by Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15211
    سلام خدمت دوستان نور برای شب که حالت مهتاب رو بخواد بسازه برایاکواریوم لازمه یا باید نور کاملا خاموش باشه ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط arab1366 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان نور برای شب که حالت مهتاب رو بخواد بسازه برایاکواریوم لازمه یا باید نور کاملا خاموش باشه ؟
    سلام
    نور شب یا مونلایت بهتره که باشه مخصوصا اگه شبها خونه تاریکه و روشنایی شبها روشنایی تو خونه نیست ، شما فرض کن که خونه نیستی و خونه در تاریکی مطلقه و وقتی وارد میشی و چراغهای خونه رو روشن میکنی این تاریکی مطلق یه هو به روشنایی تبدیل میشه و همین میشه عامل استرس و به راحتی میشه به اندازه طول آکواریوم ، ال ای دی متری آبی جلوی تانک نصب کنید و هیچ لومن خاصی هم نداره و بزارید همیشه روشن باشه

send by Tapatalk

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    سلام دوستان نحوه انجام تست phرو میخواستم یاد بگیرم لطفا کسی بلده کمک کنه apiمارک تسترم هستش یه سوال دیگه هم دارم khتانک من بالاست چی کار کنم بیاد پایین

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed220 نمایش پست ها
    سلام دوستان نحوه انجام تست phرو میخواستم یاد بگیرم لطفا کسی بلده کمک کنه apiمارک تسترم هستش یه سوال دیگه هم دارم khتانک من بالاست چی کار کنم بیاد پایین
    سلام
    . شیشه رو چند بار با آب آکواریوم بشورید و تا محل علامت گذاری شده از آب آکواریوم بریزید ، سه قطره از محلول همراه تست داخل شیشه بچکانید و خوب هم بزنید و در نهایت شیشه رو روی چارت بزارید و رنگش رو با چارت مقایسه کنید ، شیشه رو کاملا به چارت نچسبونید و 3-4 میل از روی چارت فاصله داشته باشه
    . سختی روی چنده ؟ بهترین راه برای پایین آوردن سختی سیفون با نمکیه که سختی پایینی داره و با آب ro و بهتره tds اون صفر باشه

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    . شیشه رو چند بار با آب آکواریوم بشورید و تا محل علامت گذاری شده از آب آکواریوم بریزید ، سه قطره از محلول همراه تست داخل شیشه بچکانید و خوب هم بزنید و در نهایت شیشه رو روی چارت بزارید و رنگش رو با چارت مقایسه کنید ، شیشه رو کاملا به چارت نچسبونید و 3-4 میل از روی چارت فاصله داشته باشه
    . سختی روی چنده ؟ بهترین راه برای پایین آوردن سختی سیفون با نمکیه که سختی پایینی داره و با آب ro و بهتره tds اون صفر باشه
    مرسی phرو 8.2 هستش ضمنا من رآکتور کلسیم هم دارم میتونم باهاش کاری باهاش،بکنم متاسفانه داخل جعبه khاون کاغذ رنگ بندیش نبود باید یکی تهیه کنم ولی الان تست زدم یه ابی کم رنگ از اسمون بکم تیره تر شد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed220 نمایش پست ها
    مرسی phرو 8.2 هستش ضمنا من رآکتور کلسیم هم دارم میتونم باهاش کاری باهاش،بکنم متاسفانه داخل جعبه khاون کاغذ رنگ بندیش نبود باید یکی تهیه کنم ولی الان تست زدم یه ابی کم رنگ از اسمون بکم تیره تر شد
    پس چرا میگی kh بالاست ؟
    تست kh چارت نداره اصلا
    ابتدا شیشه رو چند بار با آب آکواریوم بشورید (این در تمام تستها مشترکه ) بعد تا محل مشخص شده شیشه رو آب کنید ، یه قطره از محلول همراه تست رو به شیشه اضافه کنید و شیشه رو تکان بدید و بعد قطره دوم رو و شیشه رو تکان بدید رنگ آب آبی میشه و بعد اینقدر محلول رو اضافه کنید تا رنگ آب زرد بشه و تعداد قطره ها رو بشمرید بعد اضافه کردن هر قطره شیشه رو خوب تکان بدید تا محلول با آب داخل شیشه خوب مخلوط بشه و بعد قطره بعدی رو اضافه کنید

send by Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    پس چرا میگی kh بالاست ؟
    تست kh چارت نداره اصلا
    ابتدا شیشه رو چند بار با آب آکواریوم بشورید (این در تمام تستها مشترکه ) بعد تا محل مشخص شده شیشه رو آب کنید ، یه قطره از محلول همراه تست رو به شیشه اضافه کنید و شیشه رو تکان بدید و بعد قطره دوم رو و شیشه رو تکان بدید رنگ آب آبی میشه و بعد اینقدر محلول رو اضافه کنید تا رنگ آب زرد بشه و تعداد قطره ها رو بشمرید بعد اضافه کردن هر قطره شیشه رو خوب تکان بدید تا محلول با آب داخل شیشه خوب مخلوط بشه و بعد قطره بعدی رو اضافه کنید

send by Tapatalk
    مرسی ببخشید جاشون رو کلا قاتی کرده بودم. شرمنده الان. Phخوبه یا بالاست 8.2 سومین رنگه

صفحه 720 از 1093 نخستنخست ... 220620670701702703704705706707708709710711712713714715716717718719720721722723724725726727728729730731732733734735736737738739770820 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)