صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz.adnani نمایش پست ها
    ...
    با ورود اين شقايق بعد از چند روز دو تا اسالاريس شيطون 4 سانتي هم وارد تانك شدن حدود 1.5 ماه سراغ شقايق نرفتن الان يك هفته است يكيشون داخل شقايق شده به اون يكي راه نميده البته شبها اون يكي هم ميره يواشكي كنار شقايق مي خوابه منتها در طول روز با بد اخلاقي نسبي مواجه ميشه يك چيز ديگه دلقك وقتي با شقايق است رشد خوبي هم داره فكر مي كنم به خاطر احساس امنيتيه كه مي كنه چون يكيشون بيشتر از اون يكي رشد كرده ( هموني كه ميره داخل شقايق ) اگه وقت كنم عكس ميگرن از شقايق و دلقك همزيستش
    ميخ واهم يك شقايق سنگ بگيرم به نظرتون اين يكي دلقك ميره داخل اون اگه احيانا به اين شقايق راهش ندن يا نه ؟
    کامبیز خان همونطور که میدونید دلقک ها در ابتدا همگی نر هستن و بعدا در گروه اونی که از لحاظ جسه بزرگ تره ماده میشه بعد اونی که از ماده شده بازم هی از لحاظ جسه بزرگ تر میشه به طوری که دلقک تمیتو های من که در شورع هم سایز بودن الان ماده از 2 برابر نر هم بزرگتر شده!
    دلقک با شقایق همزیست میشه نه شقایق سنگ مگه اشتباه بگیره مثل دلقک امیر خان که رفته با کرم لوله ای همزیست شده:smile (73):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    تبریک می گم . آکواریوم خیلی زیبایی دارید :smile (272):

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    بسیار زیباست
    تبریک می گم
    کامبیز خان اگه لطف کنید چنتا عکس هم از ats تانکتون بزارید ممنون میشم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149

دستگاه کنترل سطح

سلام
    بعد از یک مدت دوری از تالار به دلیل مشغله کاری امروز به دوستان سر زدم و خوشحال شدم که انقدر تالار پیشرفت کرده
    یک دستگاه کنترل سطح از آقا پویا خریدم واقعا فوق العاده و خب کار می کنه حیفم امد که اینجا برای دوستان در موردش توضیح ندم و پیشنهاد تهیه اون رو بهشون بدم
    این دستگاه کنترل سطح الکترونیکی اسن و با یک شیر برقی و مدار کنترلی فوقلعاده حساس کار می کنه سنسور های اون از جنسی است که نه در اب شور حل میشه و نه اینکه زنگ میزنه توی دو سطح هم میشه تنظیمش کرد یکی سطح پایین و دیگری طیح بالا یا به عبارتی حد الق و حدا اکثر مقدار اب مخزن رو براش تعریف می کنه و اون خودش دیگه بقیه کارها رو انجام میده تعریف کردنش هم خیلی ساده است 3 تا سنسور داره که یکی از انها باید ته مخزن قرار بگیره و دوتای دیگه توی ارتفاعات مختلف که می خواهیم قرار بگیره خلاصه هر چی بگم خیلی کمه
    اگه سوالی بود در خدمت هستم

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام
    بعد از یک مدت دوری از تالار به دلیل مشغله کاری امروز به دوستان سر زدم و خوشحال شدم که انقدر تالار پیشرفت کرده
    یک دستگاه کنترل سطح از آقا پویا خریدم واقعا فوق العاده و خب کار می کنه حیفم امد که اینجا برای دوستان در موردش توضیح ندم و پیشنهاد تهیه اون رو بهشون بدم
    این دستگاه کنترل سطح الکترونیکی اسن و با یک شیر برقی و مدار کنترلی فوقلعاده حساس کار می کنه سنسور های اون از جنسی است که نه در اب شور حل میشه و نه اینکه زنگ میزنه توی دو سطح هم میشه تنظیمش کرد یکی سطح پایین و دیگری طیح بالا یا به عبارتی حد الق و حدا اکثر مقدار اب مخزن رو براش تعریف می کنه و اون خودش دیگه بقیه کارها رو انجام میده تعریف کردنش هم خیلی ساده است 3 تا سنسور داره که یکی از انها باید ته مخزن قرار بگیره و دوتای دیگه توی ارتفاعات مختلف که می خواهیم قرار بگیره خلاصه هر چی بگم خیلی کمه
    اگه سوالی بود در خدمت هستم
    سلام کامبیز خان عزیز
    آقا خیلی مخلصیم
    خوشحالم که مجددا اینجج زیارتتون می کنیم
    آقا میگم این دستگاه ارتباطی با دستگاهی که طراحی کرده بودند آقای مطهران داره یا نه ؟
    منظورم اینه
    http://www.parsipet.ir/thread18130.html
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 4th November 2013 در ساعت 12:28 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام کامبیز خان عزیز
    آقا خیلی مخلصیم
    خوشحالم که مجددا اینجج زیارتتون می کنیم
    آقا میگم این دستگاه ارطباتی با دستگاهی که طراحی کرده بودند آقای مطهران داره یا نه ؟
    منظورم اینه
    http://www.parsipet.ir/thread18130.html
    سلام و عرض ادب
    خیر قربان این دستگاه کاملا الکترونیکی و هوشمنده انشالله وقتی تونستم مشکل اپلود عکس رو برطرف کنم تصاویرش رو ارسال می کنم در اولین فرصت

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149
    [IMG][/IMG]

این هم تصاویری که قول انها رو داده بودم اگر سوالی بود در خدمت هستم از ارسال پستهای متوالی هم عذر خواهی می کنم فکر کنم نمیتونم پستهام رو ویرایش کنم
    متشکرم

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    کامبیز خان مبارکه
    اقا من الان درست نتونستم بفهمم الاین کدوم سنسور به کف مخزن وصل و چجوری کف و سطح ها رو نشون داده ؟! البته یه سری چیزا از رو دستگاه میشه خوند ولی معلوم نیستدرست چجوری وصل شده!
    بعد آب که کم میشه آب از کجا میاره ؟ به ro وصل میشه؟
    میشه روی شکل توضیح بدید لطفا
    بعد قیمت دستگاه رو هم میفرمایید؟
    گارانتی و از این چیزا هم داره
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 4th November 2013 در ساعت 12:48 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149
    خواهش می کنم
    این عکس اخری که سنسور ها رو نشان داده شده روی پایه سیم ابی رنگ همون سنسوری است که باید ته تانک بره منتها من این عکس رو وقتی گرفته بودم که سنسورها رو روی پایه بافاصله و ارتفاع متفاوت نصب کرده بودم که یک مقدار ارور میداد که با توصیه اقای پویا علیزاده سنسور ابی رو ته مخزن گذاشتم سنسور قرمز رو حد پایین اب قرار دادم ( حد اقل ) و سنسور مشکی رو حد بالا قرار دادم ( حد اکثر ) زیر دستگاه محل اتصال اب ورودی و خروجی مشخص شده که اب از دستگاه ro یا شیر اب شهر بهش متصل میشه و از خروجی هم خارج میشه البته با فرمان مدار کنترلی و سنسورهای که داخل دستگاه هست
    قیمت رو من 180 خریدم 3 ماه پیش البته به قیمت عمده و همکار به من داد الان نمی دونم چند می فروشه
    گارانتی هم داره یکی ار سنسورهای من نوکش شکست البته بر اثر گیر کردن بر اثر جابجائی واتر پمپ با اینکه قطعه مصرفی است و شامل گاراتی نمیشه منتها لطف کرد برای من تعویض کردن ولی خرابی دستکاه اگر بر اثر اشکال خود اون باشه رو گارانتی می کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    خواهش می کنم
    این عکس اخری که سنسور ها رو نشان داده شده روی پایه سیم ابی رنگ همون سنسوری است که باید ته تانک بره منتها من این عکس رو وقتی گرفته بودم که سنسورها رو روی پایه بافاصله و ارتفاع متفاوت نصب کرده بودم که یک مقدار ارور میداد که با توصیه اقای پویا علیزاده سنسور ابی رو ته مخزن گذاشتم سنسور قرمز رو حد پایین اب قرار دادم ( حد اقل ) و سنسور مشکی رو حد بالا قرار دادم ( حد اکثر ) زیر دستگاه محل اتصال اب ورودی و خروجی مشخص شده که اب از دستگاه ro یا شیر اب شهر بهش متصل میشه و از خروجی هم خارج میشه البته با فرمان مدار کنترلی و سنسورهای که داخل دستگاه هست
    قیمت رو من 180 خریدم 3 ماه پیش البته به قیمت عمده و همکار به من داد الان نمی دونم چند می فروشه
    گارانتی هم داره یکی ار سنسورهای من نوکش شکست البته بر اثر گیر کردن بر اثر جابجائی واتر پمپ با اینکه قطعه مصرفی است و شامل گاراتی نمیشه منتها لطف کرد برای من تعویض کردن ولی خرابی دستکاه اگر بر اثر اشکال خود اون باشه رو گارانتی می کنه
    با سلام خدمت دوست عزیز و برادر گرامی اقای عدنانی اقا مبارکه.این دستگاه که اقا پویا به شما دادن دستگاه خوبیه و ایمنه و فکر میکنم 1 سال میشد برای تست بود و بعد اقا پویا معرفیش کرد به دوستان.خیلی حساس هستش و کاملا برای اکواریم استاندارده و من به شخصه تنها مشکلی که با این دستگاه دارم قیمت بالای این دستگاهه البته من کاملا در جریانم این دستگاه سنسورهای گرونی داره و مطمئنم سودن زیادی نداره چون اگر داشت تمام نواب شروع به فروشش میکردن.اقا پویا قفط برای راحتی دوستان این لوازم رو ارائه میکنه مانند دستگاه کنترلر نور که انصافا من ازش خیلی راضیم.انشالا که مبارکتون باشه و فکر کنم به شما قیمت خرید داده.انشالا که همیشه از داشتن اکواریم لذت ببرید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)