صفحه 37 از 102 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 1017
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    منم با نظر رضا جان موافقم خانواده فرشته ماهی و پروانه ماهی و خروس بسیار بسیار زیباییش از ریف بیشتره به نظر من .

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    دقیقاهمین هست احمد جان
    من خودم اگه اصلاعاتی که الان داشتم
    میخواستم اب شور جمع کنم فیش میزدم
    چون واقعا ماهیهای زیبایی وجود داره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین و شور
    شماره عضویت
    6304
    سلام.
    به نظر من 2تاییش کنار هم خیلی زیباس
    واقعا نمیشه گفت که کدومش قشنگتره

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    سلام به همه ی دوستان:
    چه نظراتی داده میشه واقعا .ریف بازهای حرفه ای ما تو فروم که این حرف رو بزنن دیگه ما باید چیکار کنیم.شما از ریف خسته شدید یا واقعا به درد نمیخوره؟!!؟؟؟؟؟؟؟
    من الان دارم از تعجب شاخ درمیارم.خوب دوستان از اول میگفتد ریف به درد نمیخوره. واقعا دردسرهای اکواریوم ریف رو که در نظر میگیری حسرت میخورم که منم سراغ همین دوتا ریفم نمیبرفتم و الان با این همه هزینه موندم چیکار کنم.
    رضا جان چندوقتی نبودی .فروم به خصوص بخش اب شور خلوت شده من قبلا خیلی سرمیزدم اما الان هر بار میام هیچ کس و هیچ خبری نیست.

موندم با این اکواریوم در دنیایی از ناامیدی................

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    حسین جان کسی نگفته این بده اون خوبه
    مطمئنا هر کدوم زیبایی خودشون رو دارن ما هیچ چیز مطلقی نداریم که مثلا ریف خوبه و فیش اونلی بده یا برعکس
    اما چیزی که در فیش اونلی هست اینه که دستت خیلی بازتره و هزینه های ریف رو هم نداره (از نور گرفته تانمک و .....) نگهداریش هم راحت تره در ضمن دنیایی از ماهی های رنگارنگ اقیانوس رو داری که برای اضافه کردن هیچ کدوم هیچ محدودیتی نداری فرشته ها و پروانه ماهی هایی که فوق العاده زیبان
    من هیچ کدومش رو رد نمیکنم و بسته به شرایط متفاوت و ادم های متفاوت فیش اونلی یا ریف رو توصیه میکنم

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من هم اکواریوم ریف رو میپسندم و شاید تو 100تا اکواریوم خوبی که تو نت ببینین(خارجی ها رو میگم)99تاش ریفه!!!
    اگه قشنگی اکواریوم ارزون در اومدنش باشه بله فیش قشنگتره ولی زیبایی که تو ریف هست تو فیش من ندیدم
    بعدشم نگهداری از پروانه ها و فرشته ها همچینم کار راحتی نیست و قیمت ماهی هایه درست حسابیشم خیلی گرونه
    (من الان اکواریوم ریف دارم خیلی ها اومدن خونمون دیدن با اینکه خیلی هاشون از اکواریوم به قول خودشون خوششون نمیومده با
    دیدن اکواریوم ریف من زمان زیادی رو صرف نگاه کردن به موجودات داخل اون میکردن!!!!!!)

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان:
    چه نظراتی داده میشه واقعا .ریف بازهای حرفه ای ما تو فروم که این حرف رو بزنن دیگه ما باید چیکار کنیم.شما از ریف خسته شدید یا واقعا به درد نمیخوره؟!!؟؟؟؟؟؟؟
    من الان دارم از تعجب شاخ درمیارم.خوب دوستان از اول میگفتد ریف به درد نمیخوره. واقعا دردسرهای اکواریوم ریف رو که در نظر میگیری حسرت میخورم که منم سراغ همین دوتا ریفم نمیبرفتم و الان با این همه هزینه موندم چیکار کنم.
    رضا جان چندوقتی نبودی .فروم به خصوص بخش اب شور خلوت شده من قبلا خیلی سرمیزدم اما الان هر بار میام هیچ کس و هیچ خبری نیست.

موندم با این اکواریوم در دنیایی از ناامیدی................
    حسین جان من نگفتم ریف بده
    گفتم تانک فیش اگه راه بندازی با این همه تنوع ماهیش
    دست کم از زیبایی ریف نداره
    کم کم داریم میریم تو ماه رمضان یکم وقت ازادم بیشتر میشه
    بیشتر میام فرم

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    من هم اکواریوم ریف رو میپسندم و شاید تو 100تا اکواریوم خوبی که تو نت ببینین(خارجی ها رو میگم)99تاش ریفه!!!
    اگه قشنگی اکواریوم ارزون در اومدنش باشه بله فیش قشنگتره ولی زیبایی که تو ریف هست تو فیش من ندیدم
    بعدشم نگهداری از پروانه ها و فرشته ها همچینم کار راحتی نیست و قیمت ماهی هایه درست حسابیشم خیلی گرونه
    (من الان اکواریوم ریف دارم خیلی ها اومدن خونمون دیدن با اینکه خیلی هاشون از اکواریوم به قول خودشون خوششون نمیومده با
    دیدن اکواریوم ریف من زمان زیادی رو صرف نگاه کردن به موجودات داخل اون میکردن!!!!!!)
    قبول دارم تانک ریف زیباست
    ولی به نظر من تانک فیش میتونه به زیبایی
    تانک ریف در بیاد
    ولی هزینه تانک ریف واقعا بالاست تو کشور ما با ....
    تانک فیش هزینه کمتری داره
    ولی از لخاظ رسیدگی بله یک سری ماهی ها
    دردسر خودشون دارن برای نگهداری

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    9348
    سلام
    من برای آکواریوم ریف 120*90*50 2تا متال دایمکس 250وات خریدم و قاب متال 250 وات نخریدم دارم خودم جمعش میکنم ولی این سرگیهای متال های دایمکس که خریدم به این متال های معمولی (سوزنی) نمیخوره کسی میدونه از کجا باید پایه های این متال ها پیدا کرد فکر کنم مدل کشویی(تیغی) باشه؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezachi نمایش پست ها
    سلام
    من برای آکواریوم ریف 120*90*50 2تا متال دایمکس 250وات خریدم و قاب متال 250 وات نخریدم دارم خودم جمعش میکنم ولی این سرگیهای متال های دایمکس که خریدم به این متال های معمولی (سوزنی) نمیخوره کسی میدونه از کجا باید پایه های این متال ها پیدا کرد فکر کنم مدل کشویی(تیغی) باشه؟
    سلام
    بری لاله زار حتمن پیدا میکنی ولی حتمن سعی کن از قاب استفاده کنی که هم گرمارو خوب انتقال بدی به بیرون و هم نور رو به خوبی بتابونی تو اکواریوم
    بعد یه سوال برایه ارتفاع 50متال250یکمی زیاد نیست؟

صفحه 37 از 102 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555687 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)