صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 130
    همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط old-legion نمایش پست ها
    ببین دوست گرامی

الان من کل تهران رو زیرو رو کردم میگو پاک نشده نیست
    میگن پاییز و زمستان میاد
    میتونین مقدار مواد رو بگین از هر کدوم چه مقدار قاطی کنم
    ممنون
    برای هدشم همون دل گوسفند کافیه ؟
    سلام
    میگو پاک نشده همه جا گیر میاد،برادر،،حالا اگه پاک نشده رو گیر نیاوردی پاک شده رو بگیر اشکال نداره،،
    حالا مقدار مواد:
    ۱-دل گوسفند(البته میگن دل گوساله بهتر ،به خاطر کم چرب بودن) ،و جدا سازی رگ وچربی ۴۰۰ گرم
    ۲-میگو پاک شده، حالا دوستانی که تجربه کردن میگن پاک نشده اش رو هم اگه خوب چرخ کنی مشکلی نداره و برای رنگ مفیده ۲۵۰ گرم
    ۳-سیر تازه دو حبه
    ۴-نصف فلفل دلمه قرمز،
    ۵-اسفناج بخار پز شده ،دو برگ
    ۶- یک عدد هویج کوچک اندازه سه بند انگشت،البته میشه بخار پز اش کرد
    ۷-ژلاتین ، دو برگ
    ۸-کپسول امگا ۳،،روغن ماهی داره،،به نظر من میشه به ترکیب افزود،،۳ عدد
    میتونید غذا خشک مرغوب اسیاب شده ،هم هد وهم رنگ رو هم اضافه کنید به ترکیب اتون که من پیشنهاد میکنم جداگانه استفاده کنید

دوست عزیز از این به بعد سوالات اتون رو در این قسمت بیان بفرمایید
    سوال و جواب درباره فلاورهورن
    با تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109
    سیرو باید خام بدم یا پخته؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    به صورت خام استفاده بشه ،سعی کنید سیر به اندازه استفاده کنید که،،ماهی غذا رو پس نده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و خرگوش
    شماره عضویت
    11812
    سلام دوستان,من 3 روز پیش از فلاور سنتر یه فلاور ردیف 3 بندی گرفتم البته زد زد نیست یه نژاد دیگست(روش پر از خال های تقریبا سبز رنگ هست!) چون زد زد و هورن و باکس داشتم وخواستم رو یه نژاد دیگه کار کنم و ازشون یه غذای هد خوب خواستم که ایشون به من هامپی هد رو توصیه کرد!حالا نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی برای رنگش هم گفتم خیلی خوب باشه و ایشون وایکینگ رو به من داد!(البته چون من از ایشون خرید قبلی هم داشتم ایشون تقریبا با من آشنا هست و فکر کنم بهترین غذا ها رو پیشنهاد کردن!) ایشون گفتن برای تقویت بیشتر از میگو خشک استفاده کنم که من از میگو خشک(مارک رش) تهیه کردم! نظرتون در مورد غذا ها چیه؟؟؟راستی ایشون تاکید کردن اصلا از دل و غذای خیس استفاده نکنم!از یه طرفم اینجوری که من از این سایت مطالعه کردم,غذاهای هورمونی برای ماهی خوب نیست و دوستان هم بیشتر از میکس دل یا میگو استفاده کردن و جواب هم گرفتن!الان که فلاورم سه بندی میشه از این میکسایی که دوستان تو سایت طرز تهییشو گفتن استفاده کنم؟(مخصوصا میکس میگو!)تو این سن براش سنگین نیست؟؟؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD ZZ نمایش پست ها
    سلام دوستان,من 3 روز پیش از فلاور سنتر یه فلاور ردیف 3 بندی گرفتم البته زد زد نیست یه نژاد دیگست(روش پر از خال های تقریبا سبز رنگ هست!) چون زد زد و هورن و باکس داشتم وخواستم رو یه نژاد دیگه کار کنم و ازشون یه غذای هد خوب خواستم که ایشون به من هامپی هد رو توصیه کرد!حالا نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی برای رنگش هم گفتم خیلی خوب باشه و ایشون وایکینگ رو به من داد!(البته چون من از ایشون خرید قبلی هم داشتم ایشون تقریبا با من آشنا هست و فکر کنم بهترین غذا ها رو پیشنهاد کردن!) ایشون گفتن برای تقویت بیشتر از میگو خشک استفاده کنم که من از میگو خشک(مارک رش) تهیه کردم! نظرتون در مورد غذا ها چیه؟؟؟راستی ایشون تاکید کردن اصلا از دل و غذای خیس استفاده نکنم!از یه طرفم اینجوری که من از این سایت مطالعه کردم,غذاهای هورمونی برای ماهی خوب نیست و دوستان هم بیشتر از میکس دل یا میگو استفاده کردن و جواب هم گرفتن!الان که فلاورم سه بندی میشه از این میکسایی که دوستان تو سایت طرز تهییشو گفتن استفاده کنم؟(مخصوصا میکس میگو!)تو این سن براش سنگین نیست؟؟؟
    با تشکر
    سلام

اگر شما قصد تکثیر دارید از هامپی هد استفاده نکنید ولی اگر میخواید فقط نگهداری کنید میتونید استفاده کنید واسیب اش اون طور نیست که باعث مرگ ماهی بشه ،فقط تنها اسیب رو که باعث میشه کم کردن اسپرم ماهی هست،،وایکینگ، هم بنده استفاده کردم ،انچنان غذای خوبی نیست من تاثیر قابل توجهی ازش ندیدام،،شما سعی کنید از غذا های مثل هیکاری ،جی بی ال ،اسپکترم ،،استفاده کنید و میکس ،،،مقدار مصرف میکس هم در هفته سه بار ،هر بار اندازه حبه لوبیا،،،با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اکواریوم
    شماره عضویت
    15038
    سلام درصد میگو وسیر چقدره؟ چه غذایی رو معرفی میکنید. درحال حاضر فقط غذا رنگ میدم ولی هدش معمولیه خواهشا راهنمایی کنید ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima(F) نمایش پست ها
    سلام درصد میگو وسیر چقدره؟ چه غذایی رو معرفی میکنید. درحال حاضر فقط غذا رنگ میدم ولی هدش معمولیه خواهشا راهنمایی کنید ممنون
    نیازی نیست میگو رو با چیز خاصی میکس کنید . فقط میگو رو حتما چرخ کنید و در مصرفش هم زیاده روی نکنید . فلاورهورن دستگاه گوارش بسیار حساسی داره . از طرفی میگو بسیار چرب و سنگینه . بنا بر این دفعات غذا دهی به فلاور هورن رو زیاد کنید و مقدار اون رو کم ... شکم ماهی شما هرگز نباید (حتی به مقدار بسیار کم) باد کنه .

به ازای هر ۲۰۰ گرم میگو عصاره یک حبه سیر رو به مخلوط اضافه کنید و داخل فریزر قرار بدید . حتما عصاره روغنی شکلش رو اضافه کنید . خود سیر به دلیل وجود فیبر زیاد برای دستگاه گوارش ماهی های هیبریدی غیر قابل هضم و مشکل سازه . در بهترین حالت دفع میشه ولی بعضی وقتا میمیونه و ایجاد مشکلات فراوانی میکنه ....

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شیرین(تانک گیاهی-فلاور)
    شماره عضویت
    15172
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya555 نمایش پست ها
    سیرو باید خام بدم یا پخته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kamfa نمایش پست ها
    به صورت خام استفاده بشه ،سعی کنید سیر به اندازه استفاده کنید که،،ماهی غذا رو پس نده
    دوست عزیز من عصاره سیر را بهتر میدونم که شما میتونید دوحبه سیر در ی لیوان نشکن در اب درحال جوش بالای گاز بزارید در لیوان هم با مشما فریزر ببندید تا هوا نده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچی
    شماره عضویت
    15043
    درود بر دوستان گلم یه سوال داشتم فلاورهای ماده تا چه حد هد میزنند؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jack Sparrow نمایش پست ها
    درود بر دوستان گلم یه سوال داشتم فلاورهای ماده تا چه حد هد میزنند؟
    معمولا بسیار کم ولی همیشه استثناء هم وجود داره . فلاورهورن ماده در سنین کم تشخیصش کمی سخته...

صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)