صفحه 15 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 269
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    سلام دوستانيشه يه سري اطلاعات در مورد شقايق هايي كه عكسشون رو گذاشتم بهم بديد(اسم،جريان آب،نور)و اين كه كدومشون از همه مقاوم تره؟(اگه كسي قيمت هم داره ممنون ميشم)
    به نظر من اينا از همه شقايق ها زيباترن ميخوام اگه بشه يكي از اينا بگيرم البته اگه از نواب ژيدا كنم
    1-

2-

3-

4-

5-

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    بغير از عكس شماره3همشون لانگ تانكل هستن عكس شماره 4هم فكر ميكنم شقايق من بود كه تو تانك قديميم داشتم(دقيقن همينطوري بود جاش و فرمش)
    شقايق مقاوميه ونگهداري ازش خيلي اسونهSaltwater Aquarium Anemones for Marine Reef Aquariums: Long Tentacle Anemone

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    ممنون مهدي جان آره اون عكس هم فكركنم مال شماس!!
    يادت نمياد شقايقت رو چند گرفتي؟جريان آب بايد واسش زياد باشه يا كم؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من شقايقو با ماهيش فكر كنم 40تومن گرفتم والا من يه جايي كه دوست داشتم گذاشتم ولي بعد چند ساعت جاشو عوض كرد
    جاشم بد نبود وسطايه اكواريوم بود نه بالا نزديك به لامپ متال نه كف اكواريوم نور بايد نسبتن خوب باشه جريانم متوسط باشه
    البته جريان اكواريومهايه ما همگي مثل هم نيست من دوتا موجساز 2200ليتري اكواريوم سيستم دارم كه واقعن عالين و واتر پمپ
    اكواريومم هم2300ليتر دبيشه كه حجم ابم هم حدود180ليتره يعني حدود40برابر گردش اب اكواريوممه
    ا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام. شقايق سوم ظاهرا بايد شقايق صبا (Sebae Anemone )باشه كه از شقايق هاي حساس هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام دوستان. يك مشكل:
    حدودا يك ماه بود كه شقايق سنگهاي قديميم ديگه خودشونو باد نميكردن و فقط مقداري از شاخكهاشون بيرون ميامد. هفته پيش يك شقايق سنگ جديد گرفتم كه اين خودشو باد ميكنه اما وقتي نور متال روشن ميشه بادش ميخوابه و فقط كمي شاخكهاش بيرون مياد.
    پيش خودم گفتم احتمالا لامپ متالم ديگه كارايي نداره لذا يك متال بي.ال.وي 14 هزار كلوين گرفتم ولي متاسفانه مشكل حل نشد. بنظرتون ايراد كار از كجاست. لازم به ذكره كه سختي آبم كمي بهم ريخته و ميزان منيزيوم اومده پايين و كلسيم رفته بالا اما خيلي زياد نيست

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.daraei نمایش پست ها
    سلام دوستان. يك مشكل:
    حدودا يك ماه بود كه شقايق سنگهاي قديميم ديگه خودشونو باد نميكردن و فقط مقداري از شاخكهاشون بيرون ميامد. هفته پيش يك شقايق سنگ جديد گرفتم كه اين خودشو باد ميكنه اما وقتي نور متال روشن ميشه بادش ميخوابه و فقط كمي شاخكهاش بيرون مياد.
    پيش خودم گفتم احتمالا لامپ متالم ديگه كارايي نداره لذا يك متال بي.ال.وي 14 هزار كلوين گرفتم ولي متاسفانه مشكل حل نشد. بنظرتون ايراد كار از كجاست. لازم به ذكره كه سختي آبم كمي بهم ريخته و ميزان منيزيوم اومده پايين و كلسيم رفته بالا اما خيلي زياد نيست
    شقايق سنگها عمدتن دو گونه هستن يه گروهشون پليپاش كوتاهه و گروه دوم پليپاشون بلند هست
    گروه اول كه پليپ كوتاهن جريان و نور متوسط ميخوان و گروه دوم جريان و نور بالا ميخوان
    بهمريختن شرايط ابم ميتونه تاثير بزاره ولي فكر ميكنم نور الان بيشتر تاثير گذاشته كه موقع روشن شدن متال پليپاش بسته ميشن

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    در مورد شقایق سنگ من هم مشکل دارم هرچند همش باز میشه ولی تعداد معدودی بلندتر از حد معمول و بخشی هم کوتاهتر از اکثریت هستند نمیدونم به چه دلیل هست . در مورد بلند یا کوتاه پلیپ بودنشون هم نمیدونم ولی با توجه به بلند تر شدن تعداد کمی حدث میزنم بقیه به اندازه کافی رشد نکردن؟در ضمن ایا طبیعی نیست که وقتی نور خاموش میشه خودشو جمع کنه؟ اقای دارایی فرمودن وقتی متال رو روشن میکنن خودشو جمع میکنه یعنی در تاریکی باد میکنه؟ عجیبا غریبا:43:

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    در مورد شقایق سنگ من هم مشکل دارم هرچند همش باز میشه ولی تعداد معدودی بلندتر از حد معمول و بخشی هم کوتاهتر از اکثریت هستند نمیدونم به چه دلیل هست . در مورد بلند یا کوتاه پلیپ بودنشون هم نمیدونم ولی با توجه به بلند تر شدن تعداد کمی حدث میزنم بقیه به اندازه کافی رشد نکردن؟در ضمن ایا طبیعی نیست که وقتی نور خاموش میشه خودشو جمع کنه؟ اقای دارایی فرمودن وقتی متال رو روشن میکنن خودشو جمع میکنه یعنی در تاریکی باد میکنه؟ عجیبا غریبا:43:
    احتمالن ايشون كنار متال مهتابيم دارن كه بعد از روشن شدن مهتابي متالشون روشن ميشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    در مورد شقایق همینطور که مصطفی عزیز گفت 2ن.ع پلیپ کوتاه وبلند
    پلیپ کوتاش حدودا 1cm بیشتر بیرون نمیاد
    اون باد کردنش من داشتم تو تانکم وقتی باد میشه شروع به جابه جاشدن میکنه
    (بیشتر تو تاریکی باد میشه )

صفحه 15 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)