صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 301
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    اتفاقا من فقط یک جفت رو فروختم،همون جفتی که اینجا هم آگهی کردم..که یک هفته نشده بودطرف زنگ زد گفت تخم گذاشتنالانم جوجه ی بزرگشون چشمباز کرده!!!اتفاقا جفتی که جوجه نمیده رو برای خودم نگه داشتم
    اره یادمه گفتی میخوای بفروشی... قرار شد برای من هم نگه داری من بخرم... صبر کن یه چیزایی داره یادم میاد اصلا من دیگه به این تاپیک سر نمیزنم عروسا رو به من نفروختی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    اره یادمه گفتی میخوای بفروشی... قرار شد برای من هم نگه داری من بخرم... صبر کن یه چیزایی داره یادم میاد اصلا من دیگه به این تاپیک سر نمیزنم عروسا رو به من نفروختی
    سلام آره.بهت گفتم اگه بخوای نگهش میدارم ولی اوکی ندادی.پس فرداش فروختم رفت...اگر میخواستی میموند خونمون تخم میذاشت بعد من منصرف میشدم;-)

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    رضا حالم گرفته شد... جفتی که از تبریز کاربر chaky خریدم اولین تخم رو 23 و چهارمین تخم رو 29 گذاشته... امروز کندلینگ کردم دیدم تخم ها هیچکدوم نطفه نداره... فکر کنم اینکه جفت خواهر برادر هستند دلیلش همین باشه...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    ابولفضل دادا فکر کنم مشکل توی تقویت و جفتگیری بوده .. چون همونطور که میدونی جفت ایشون قبلا جوجه دادن پس برادر و خواهری به احتمال زیاد تو این مشکل دخیل نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    رضا حالم گرفته شد... جفتی که از تبریز کاربر chaky خریدم اولین تخم رو 23 و چهارمین تخم رو 29 گذاشته... امروز کندلینگ کردم دیدم تخم ها هیچکدوم نطفه نداره... فکر کنم اینکه جفت خواهر برادر هستند دلیلش همین باشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
    ابولفضل دادا فکر کنم مشکل توی تقویت و جفتگیری بوده .. چون همونطور که میدونی جفت ایشون قبلا جوجه دادن پس برادر و خواهری به احتمال زیاد تو این مشکل دخیل نیست
    سلام.احتمالا ضعیف شدن.تو سه ماه سه بار تخم گذاری کرده آخه!!!خیلی عجولن این دوتا عروس.یک ماه جداشون کن تقویت کن احتمالا جواب میگیری.
    راستی احتمالا یه جفت مولد ماده لوتینو ونر خاکستری آگهی کنم!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11255
    آقا رضا چی شد عروستون 4رومین تخم رو گذاشت؟؟دندی هنوز تخم نکرده!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط jazireh نمایش پست ها
    آقا رضا چی شد عروستون 4رومین تخم رو گذاشت؟؟دندی هنوز تخم نکرده!!
    سلام.فکر میکنم تا ساعت 2دیگه تخم چهارم رو بزاره.چون کاملا معلومه که بازم میخواد تخم بذاره.ولی خب چه فایده بیچاره فقط داره عذاب تخم گذاشتن رو میکشه تخماش که نطفه دار نیستن
    برا دندی هم نگران نباشید احتمال داره همون سه تا رو بزاره.ولی اگر میبینید داره نفس نفس میزنه وپف کردست،زیرشکشمشم که معلومه چجوری میشهاگر اونطوری بود حتما تخم میذاره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11255
    زیرش که هنوز قلمبس..که تا چند روز بعد از تخم گذاشتنم همونطوریه نمیشه تشخیص داد ..هم پف میکنه..هم اینکه در قفسو باز میکنه و د فرار واسه خودش را میوفته میره بیرون اتاق..نمیدونم تا بعد از ظهر اگه نذاشت یعنی همین 3 تاس دیگه چیکار کنیم..ولی ایشالله که همین 3تا در بیاد جوجوهاش..دارن به این نتیجه میرسن که فرزند کمتر زندگی بهتر ...بهتره!!!سری قبل 4 تا..این سر 3 تا..حتما سری بعد 2تا.و ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط jazireh نمایش پست ها
    زیرش که هنوز قلمبس..که تا چند روز بعد از تخم گذاشتنم همونطوریه نمیشه تشخیص داد ..هم پف میکنه..هم اینکه در قفسو باز میکنه و د فرار واسه خودش را میوفته میره بیرون اتاق..نمیدونم تا بعد از ظهر اگه نذاشت یعنی همین 3 تاس دیگه چیکار کنیم..ولی ایشالله که همین 3تا در بیاد جوجوهاش..دارن به این نتیجه میرسن که فرزند کمتر زندگی بهتر ...بهتره!!!سری قبل 4 تا..این سر 3 تا..حتما سری بعد 2تا.و ...
    نه نه قلمبگی شکمش بعد از گذاشتن تخم کم میشه بعدش دباره تابلو میشه.کف قفس تند تند راه میره...امکان داره تخم آخر ویکی مونده به آخر فاصلش سه روز هم بشه آ.انشاءالله که تخم میذاره نگران نباش.
    سری های بعدی هم اگر تقویتشون کنی حتما خوب تخم میذارن.این ماده ی ما که الان جوجه رو دیده نمیدونه چجوری از قفس بیاد بیرون کارشو بسازه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    11255
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    نه نه قلمبگی شکمش بعد از گذاشتن تخم کم میشه بعدش دباره تابلو میشه.کف قفس تند تند راه میره...امکان داره تخم آخر ویکی مونده به آخر فاصلش سه روز هم بشه آ.انشاءالله که تخم میذاره نگران نباش.
    سری های بعدی هم اگر تقویتشون کنی حتما خوب تخم میذارن.این ماده ی ما که الان جوجه رو دیده نمیدونه چجوری از قفس بیاد بیرون کارشو بسازه!
    خوب اسم ویکیو یادتون مونده ها!!!ویکی جوجه دندیه!بله هرچی خدا بخواد..من که همیشه در حال تقویت کردنشونم چه موقع تخم گذاشتن چه بعدش..چه قبلش..خب کنار هم نذاریدشون..بانی همچنان اگه جوجه هاشو تنها گیر بیاره میره سراغشون..من هیچوقت باهم نمیارمشون بیرون..نوبتی..!!! خب موفق باشین..

صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)