کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام خسته نباشید . ببخشید سوالی داشتم
    میگن کاسکو هایی که رنگ چشماشون کرمیه و یا زرد و پرتقالی احتمال حرف زدنشون خیلی کمه و شاید اصلا رام نشن یعنی امکان داره ؟

و سوال دیگه کاسکوی من چشمش کرمی متمایل به زرده 950 خریدمش یعنی گرون فروخته ؟

از کاسکو رو به من یه اسم دو ساله داد من مطاله کرده بودم و به فروشنده گفتم که این باید چشماش خاکستری مایل به سفید باشه باشه !
    گفت کاسکوی 6 ماهه اون طوریه و برای اینکه که جلوی افتاب بوده و نور رنگ چشمش رو این رنگی کرده ما هم خام شدیم خریدیم .
    حالا هم که می خوایم پسش بدیم میگه 450 میخردش چی کار کنم ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . ببخشید سوالی داشتم
    میگن کاسکو هایی که رنگ چشماشون کرمیه و یا زرد و پرتقالی احتمال حرف زدنشون خیلی کمه و شاید اصلا رام نشن یعنی امکان داره ؟

و سوال دیگه کاسکوی من چشمش کرمی متمایل به زرده 950 خریدمش یعنی گرون فروخته ؟

از کاسکو رو به من یه اسم دو ساله داد من مطاله کرده بودم و به فروشنده گفتم که این باید چشماش خاکستری مایل به سفید باشه باشه !
    گفت کاسکوی 6 ماهه اون طوریه و برای اینکه که جلوی افتاب بوده و نور رنگ چشمش رو این رنگی کرده ما هم خام شدیم خریدیم .
    حالا هم که می خوایم پسش بدیم میگه 450 میخردش چی کار کنم ؟
    سلام دوست عزیز . کاسکو ها رام میشن و سخنگو ولی زمان میبره و زمانش توی سنی که شما گفتی فقط میتونم بگم زیاده و زمان دقیق نداره .

متاسفانه اینجور آدم های کثیف که بجای عشق ورزیدن به پرنده ها فقط یه کاسب و... هستن توی جامعه ما زیاده واسه همین هست همیشه برای خرید همه چیز بهتره قبلش تحقیق کنید تا ته قضیه همه چی براتون روشن بشه . خب خرید شما هم اینطوری بوده . شما لطف کن یه چنجا دیگه هم بگرد برای اینکه ول ضرر نکنی دوما به کسی بفروش که حداقل دلش برای این پرنده بسوزه نه اونم یه کاسبه ... باشه .

قیمت خردیش رو خب براتون خیلی گرون حساب کرده با حساب دروغ هایی که تحویلتون داده . اگر قیمت مناسب برای فروشش پیدا نکردید از خوده همون فروشنده بخوایین با گرفتن تفاوت قیمت ها یه پرنده کم سن تر براتون بیاره (البته اینبار با علم و درست پیش برید تا مشکلی دوباره پیش نیاد و درضمن این راهو آخر بذارید چون بنظرم رفتن پیش اون پرند فروش اصلا درست نیست ولی چاره ای هم ندارید )

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز . کاسکو ها رام میشن و سخنگو ولی زمان میبره و زمانش توی سنی که شما گفتی فقط میتونم بگم زیاده و زمان دقیق نداره .

متاسفانه اینجور آدم های کثیف که بجای عشق ورزیدن به پرنده ها فقط یه کاسب و... هستن توی جامعه ما زیاده واسه همین هست همیشه برای خرید همه چیز بهتره قبلش تحقیق کنید تا ته قضیه همه چی براتون روشن بشه . خب خرید شما هم اینطوری بوده . شما لطف کن یه چنجا دیگه هم بگرد برای اینکه ول ضرر نکنی دوما به کسی بفروش که حداقل دلش برای این پرنده بسوزه نه اونم یه کاسبه ... باشه .

قیمت خردیش رو خب براتون خیلی گرون حساب کرده با حساب دروغ هایی که تحویلتون داده . اگر قیمت مناسب برای فروشش پیدا نکردید از خوده همون فروشنده بخوایین با گرفتن تفاوت قیمت ها یه پرنده کم سن تر براتون بیاره (البته اینبار با علم و درست پیش برید تا مشکلی دوباره پیش نیاد و درضمن این راهو آخر بذارید چون بنظرم رفتن پیش اون پرند فروش اصلا درست نیست ولی چاره ای هم ندارید )

موفق باشید
    ببخشید یه سوال دیگه .
    اگه این طوطی رام بشه و بتونه چند کلمه ای حرف بزنه میتونم به قیمت بیشتری بفروشمش ؟
    ویرایش توسط فریماه : 27th July 2014 در ساعت 01:53 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه .
    اگه این طوطی رام بشه و بتونه چند کلمه ای حرف بزنه میتونم به قیمت بیشتری بفروشمش ؟
    خواهش میکنم .
    بله میتونید ولی خیلی طول میکشه با توجه به شرایط پرنده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16120
    ممنون.شما رفتین جنگل های ابر؟به خاطر شرایط اب وهوایی اونجا پرسیدم؟؟بعد کلا اگر یه چند ساعتی بزارمش اونجا تو ماشین در حالیکه یه ملافه ام روش بندازم بازم عیبی نداره؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    سلام...اين كاسكوي ما نميدونم چرا جديدا همش جيغ ميكشه...جيغ هاي كوتاه ولي متوالي...يعني چي ميخواد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16120
    سلام.به طور کل دمای مناسب برای اینکه کاسکو رو مسافرت ببرم حداکثر وحداقل چه قدر باشه که نه سرما بخوره ونه دچار گرمازدگی بشه؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناننی نمایش پست ها
    سلام.به طور کل دمای مناسب برای اینکه کاسکو رو مسافرت ببرم حداکثر وحداقل چه قدر باشه که نه سرما بخوره ونه دچار گرمازدگی بشه؟؟؟
    سلام بستگی به شرایط پرنده هم داره
    23و29و30 فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    سلام...اين كاسكوي ما نميدونم چرا جديدا همش جيغ ميكشه...جيغ هاي كوتاه ولي متوالي...يعني چي ميخواد؟
    سلام
    میتونه نشونه ناراحتی -گشنگی باشه که باید دلیلشو خودتون پیدا کنید
    جابه جایی-تغییر غذایی-استرس و ترس از یک شی جدید سروصدا کردن برای پرنده ی دیگه و...
    جیغ بلند و اعصاب خورد کن بیشتر نشونه ی اعتراض هستن تا جیغ های کوتا و مثل صوت
    ویرایش توسط abolfazl : 27th July 2014 در ساعت 02:49 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

درباره همهچی دوستان توضیح دادن ولی اشتباه حرف شما فقط حرفی بود که گفتین میگم رام کردن انقدر تا انقدر باشه ...
    شما تمام صفحات رو از اول هم مرور کنید همه جوره گفته شده هیج زمانی دقیق و حتی حدودی هم برای رام شدن و سخنگویی پرنده وجود نداره و فقط گفته شد سن بره بالاتر یادگیری و آموزش ضعیف تر میشه اما هیچوقت صفر نمیشه بدونید . یه صرف اینکه دو سه تا پرنده زود رام شدن و به حرف اومدن هم نمیشه این مورد رو تایید کرد و براش محدوده گذاشت
    موفق باشید
    ببینید منظورم مثه همین حرفی ک آقای اسکندری زد :
    بستگی به میزان تمرین و استعداد طوطی داره اما باید نهایت ظرف شش ماه به حرف بیاد.هیچ کاسکویی با کاسکوی دیگه قابل مقایسه نیست
    گفتن نهایت ظرف 6 ماه ب حرف بیاد منم اینو زیاد شنیدم اینور و اونور ک ظرف 6 ماه باید رام شن دیگه

صفحه 947 از 1238 نخستنخست ... 4478478979289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579589599609619629639649659669971047 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)