صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 52
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
    قبل از هر چیز از تمامی دوستان بابت بحثی که جناب آقای اژدری گذاشتن معذرت می خوتم چون من می گم که بیشتر اینجا محل کسب تجربه است هرز گاهی هم دوستان میان و از هم دیگه خرید می کنن
    دوباره شرمندم ولی به خاطر خالی نبودن عریضه ناچارم جواب بدم
    یک ضرب المثل : دست پیش می گیره که پس نیفته
    دوستان گرامی
    بحث این دوست ما سر دارز دارد به هر حال علی رغم میل باطنیم به تمام موارد ایشان اشاره می کنم.
    و از ایشان می خوام شماره به شماره جواب بدن
    1- آقای اژدری عزیز حدودا یک سال پیش یا بیشتر از اینجانب 10 دیسکس مولد خریداری کردند به اضافه چند تا دیسکس بولداگ این یرادر عزیز همون موقع هم قرار بود کل مبلغ رو تصفیه کنه که متاسفانه دیر تر تصفیه کرد به هر حال بعد از شش ماه از فروش دیسکس من بعد از اینکه راضی بودن و دیسکس ها رو هم به دوستی از شهر خودشون فروخته بودن و به همیت ترتیب سلسله مراتب با هزار و یک تمنا از من خواستن که بعد از شش ماه دوباره به اندازه اون مبلغ یعنی 1500000 تومن دیسکس براش دیسکس فرستادم تا مشتری هاش که دم در خونه شون برای شکایت اومده یودن رضایت بدن من هم دوباره به همون اندازه و بیشتر براشون دیسکس فرستادم
    نا گفته این که به جای 5 دیسکس بواداگ 4 دیسکس بولداگ که به دلیل بیماری باله براشون نمونده برای من ارسال کردن در حالیکه طرف حساب من خودشون بودن گفتن بیاین با هم از مشتریشون شکایت کنیم خلاصه...
    اگر من کلاه بردارم لطفا بگین کدوم فروشنده میاد دیسکس فروخته شده رو بعد از شش ماه ندید با دیسکس سالم اون هم قیمت بالاتر عوض کنه این هم شماره فروشنده ایشون

این هم شماره دوستی که شما دیسکس هاتون رو بهش فروختین همشهری خودته مثل من قرار از شما شاکی بشه 09177107589
    2- برادر عزیز شما قرار بود همراه اون دیسکس های که ادعا کردین سالم یک دیسکس 350000 تومنی وحش برام بفرستین که تنها یک رد ترک خریدین که به گفته دوست عزیزم که مکالمش موجوده و به شما فروخته قیمتش کمتر از این بود و از اون طرف هک سر من کلاه گذاشتین
    3-اگر من واقعا کلاه بردارم چرا باید چندین بار از من خرید کنین که من جواب همشون رو در پایین می دم
    حالا بحث این جفت ها
    4-برادر گرامی اون روز هم که من برای شما دیسکس فرستادم و جفت رو سالم تحویل گرفتین حتی پیامت رو گوشیم موجوده و اظهار رضایت کامل نمودین چرا بحثی از تقلب نبود تا زمانیکه من خواستم از شما بابت پرداخت این جفت و بدهی 1500000 تون شکایت کردم این تاپیک رو گذاشتین
    5- ضمنا خودت می دونی من به شما گفتم و می گم اگه از هر دیسکسی که چه شما و چه تمامی دوستان که از من خرید کردن ناراضی بودن می تونن عودت بدن و پولشون رو کامل بگیرن نفرستادی ؟( البته به خاطر اصرار های زیاد شما و تماس های مکررتون نبود به آقای رحیمی دوستم که به همین خاطر از من ناراحت ششدن می فروختم) .
    6- طبق نظر برخی دوستان که لطف دارن جفت در زمانیکه لارو داره رنگش تغییر می کنه و خداییش من همون رو فرستادم دوباره می گم تا قبل از بحث شکایت من چرا دیسکس ها همون بودن که می خواستین
    7-اگه با این کار می خواین از شکایتی که من و همشهریهاتون از شما داریم به اتمام برسه تموم نمیشه تا کل بدهیتون رو تصفیه کنین /

بحث آخر دوستان من گفتم هر کی از دیسکسی که فرستادم و می فرستم ناراضی بود تا دوروز بفرسته پول رو عودت بگیره چه کسی این کار رو می کنه این اسمش کلاهبرداری؟
    در پایان تمام این بحث ها به خاطر دست و پا زدن ایشون که می خواد من پیگیر نشم
    در پایان دوست گرامی به جای این بحث ها و سبک کردن من و خودتون و از همه مهمتر اساتید ( به خدا شرمندم نمی خواستم اصلا جواب بدم ولی مجبور شدم مرتب ایشان تماس می گیرن وگرنه نیازی به بحث در اینجا نیست )
    8 -ضمنا چرا شما تا قبا از ادعای من برای شکایت از دیسکس ها رضایت کامل داشتین و ادعا کریدن که دو برابر این مبلغ هم مشتر دارین؟
    جواب کامل لطفا
    من حرفهام رو کامل زدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discus.shiraz نمایش پست ها
    من بابت هچ نشدن و خورده شدن تخم ها صبر میکنم قبلا هم عرض کردم شاید اشکال از من هست/ ولی اشتباه و جابجا فرستاده شدن جفت ها به نظرم قابل قبول نیست / و بیشتر از اون اینکه فروشنده هم قسم خدا و امام حسین و جان بچه اش را میخوره که این همون هست/ اینجاش خیلی جالبه!!!!!
    برادر گرامی از کجا تا بحال یک جفت که جمعه رسیده همون روز تخم ریخته فوا هچ شده و بچه هاش رو خورده امروز چهار شنبه است برادر تا بحال از دیسکس لارو گرفتی؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    دوست عزيز بعضي از جملات يكم نا مفهومه ...من خدايي متوجه نشدم چي شد (آقاي رحيمي ... ؟؟؟ اون خط رو كامل فهميدم)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    بر اساس عکس هایی که شما گذاشتید دیسکس ها هیج ربطی به هم ندارن و کاملا فرق دارن
    سلام خدمت شما استاد عزیز و تمام
    دوستان تمام موارد رو در چند بند مطرح کردم
    استاد
    تا قبل از شکایتم از ایشون چیزی مشکل نداشت
    ولی الان اونا نیستن؟
    به هر حال من بعد از رضایتشون درخواست پرداخت کردم که امروز تازه به خازر پیش کشیدن بحث مبلغی رو پرداخت کردن//؟؟؟؟/
    حالا من گفتم و می گم جنس بد بیخ ریش صاحبش می فرستادین و پول رو تحویل می گرفتین تمام
    پس چرا نفرستاد ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil zokaei نمایش پست ها
    دوست عزيز بعضي از جملات يكم نا مفهومه ...من خدايي متوجه نشدم چي شد (آقاي رحيمي ... ؟؟؟ اون خط رو كامل فهميدم)

اقای رحیمی یکی از دوستای اینجاست که مشتری جفن بودن ولی من به خاطر اصرار آقای اژدری به ایشون نفروختم و از من دلخور شدن الان هم می دونم اگه پس بدن ایشان می خوانش

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    دوست من اینجور صحبت کردن با بقیه کاربرا ب نظر من درست نیس .
    بالاخره تکلیف این تاپیکتون معلوم میشه و همه چی تموم میشه ، اما اینجوری ک شما درمورد ایشون حرف میزنین انگار آدم کشته .
    تو هر معامله ای امکان ضرر و زیان هست ، حالا خدارو شکر شما از ماهیا هم راضی هستین . ب قول دوستمون ، یکم گذشت هم بد نیس .
    در این ک عکس دیسکس ها باهم فرق داره ، شکی نیس . اما واقعا اینجوری خطاب کردن ی بنده خدایی درسته ؟؟؟؟
    شما ی تاپیک استارت زدی و از دوستان نظر سنجی خواستی ، دیگه نیازی نیس فروشنده رو بذاریم پشت میز محاکمه ک .
    در آخر هم جسارت منو ببخشید ، فقط ب عنوان ی داداش کوچیکتر لازم دونستم این نکته رو متذکر شم .
    ممنونم دوست من باید تکلیف معلوم شه محاکمه رو با توجه به دلیلم پیگیری کنیم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوستانی که موضوع بهشون ارتباط نداره و مخصوصا فروشندگان محترمی که با ایشون دوست هستند دخالت نکنند لطفا . مدیران سایت خودشون تصمیم میگیرن . ایشون هم حرف بی ربطی نزده . یک جفت دیسکس خریداری کرده که به دستش نرسیده و چیز دیگری براش ارسال شده .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط خالد حبیبی نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی
    قبل از هر چیز از تمامی دوستان بابت بحثی که جناب آقای اژدری گذاشتن معذرت می خوتم چون من می گم که بیشتر اینجا محل کسب تجربه است هرز گاهی هم دوستان میان و از هم دیگه خرید می کنن
    دوباره شرمندم ولی به خاطر خالی نبودن عریضه ناچارم جواب بدم
    یک ضرب المثل : دست پیش می گیره که پس نیفته
    دوستان گرامی
    بحث این دوست ما سر دارز دارد به هر حال علی رغم میل باطنیم به تمام موارد ایشان اشاره می کنم.
    و از ایشان می خوام شماره به شماره جواب بدن
    1- آقای اژدری عزیز حدودا یک سال پیش یا بیشتر از اینجانب 10 دیسکس مولد خریداری کردند به اضافه چند تا دیسکس بولداگ این یرادر عزیز همون موقع هم قرار بود کل مبلغ رو تصفیه کنه که متاسفانه دیر تر تصفیه کرد به هر حال بعد از شش ماه از فروش دیسکس من بعد از اینکه راضی بودن و دیسکس ها رو هم به دوستی از شهر خودشون فروخته بودن و به همیت ترتیب سلسله مراتب با هزار و یک تمنا از من خواستن که بعد از شش ماه دوباره به اندازه اون مبلغ یعنی 1500000 تومن دیسکس براش دیسکس فرستادم تا مشتری هاش که دم در خونه شون برای شکایت اومده یودن رضایت بدن من هم دوباره به همون اندازه و بیشتر براشون دیسکس فرستادم
    نا گفته این که به جای 5 دیسکس بواداگ 4 دیسکس بولداگ که به دلیل بیماری باله براشون نمونده برای من ارسال کردن در حالیکه طرف حساب من خودشون بودن گفتن بیاین با هم از مشتریشون شکایت کنیم خلاصه...
    اگر من کلاه بردارم لطفا بگین کدوم فروشنده میاد دیسکس فروخته شده رو بعد از شش ماه ندید با دیسکس سالم اون هم قیمت بالاتر عوض کنه این هم شماره فروشنده ایشون

این هم شماره دوستی که شما دیسکس هاتون رو بهش فروختین همشهری خودته مثل من قرار از شما شاکی بشه 09177107589
    2- برادر عزیز شما قرار بود همراه اون دیسکس های که ادعا کردین سالم یک دیسکس 350000 تومنی وحش برام بفرستین که تنها یک رد ترک خریدین که به گفته دوست عزیزم که مکالمش موجوده و به شما فروخته قیمتش کمتر از این بود و از اون طرف هک سر من کلاه گذاشتین
    3-اگر من واقعا کلاه بردارم چرا باید چندین بار از من خرید کنین که من جواب همشون رو در پایین می دم
    حالا بحث این جفت ها
    4-برادر گرامی اون روز هم که من برای شما دیسکس فرستادم و جفت رو سالم تحویل گرفتین حتی پیامت رو گوشیم موجوده و اظهار رضایت کامل نمودین چرا بحثی از تقلب نبود تا زمانیکه من خواستم از شما بابت پرداخت این جفت و بدهی 1500000 تون شکایت کردم این تاپیک رو گذاشتین
    5- ضمنا خودت می دونی من به شما گفتم و می گم اگه از هر دیسکسی که چه شما و چه تمامی دوستان که از من خرید کردن ناراضی بودن می تونن عودت بدن و پولشون رو کامل بگیرن نفرستادی ؟( البته به خاطر اصرار های زیاد شما و تماس های مکررتون نبود به آقای رحیمی دوستم که به همین خاطر از من ناراحت ششدن می فروختم) .
    6- طبق نظر برخی دوستان که لطف دارن جفت در زمانیکه لارو داره رنگش تغییر می کنه و خداییش من همون رو فرستادم دوباره می گم تا قبل از بحث شکایت من چرا دیسکس ها همون بودن که می خواستین
    7-اگه با این کار می خواین از شکایتی که من و همشهریهاتون از شما داریم به اتمام برسه تموم نمیشه تا کل بدهیتون رو تصفیه کنین /

بحث آخر دوستان من گفتم هر کی از دیسکسی که فرستادم و می فرستم ناراضی بود تا دوروز بفرسته پول رو عودت بگیره چه کسی این کار رو می کنه این اسمش کلاهبرداری؟
    در پایان تمام این بحث ها به خاطر دست و پا زدن ایشون که می خواد من پیگیر نشم
    در پایان دوست گرامی به جای این بحث ها و سبک کردن من و خودتون و از همه مهمتر اساتید ( به خدا شرمندم نمی خواستم اصلا جواب بدم ولی مجبور شدم مرتب ایشان تماس می گیرن وگرنه نیازی به بحث در اینجا نیست )
    8 -ضمنا چرا شما تا قبا از ادعای من برای شکایت از دیسکس ها رضایت کامل داشتین و ادعا کریدن که دو برابر این مبلغ هم مشتر دارین؟
    جواب کامل لطفا
    من حرفهام رو کامل زدم

سلام

اینایی که شما نوشتید هیچ ربطی به تفاوت جفت هایی که فرستادید با جفت هایی که قرار بوده بفرستید نداره

ایشون در تاپیک فروش شما همون جفت ها رو خواسته . الان جفت های دیگری به جای اون ها از طرف شما براشون ارسال شده

لطفا فقط این موضوع رو روشن کنید . اینکه شما شکایت کردید یا نه یا سابقه معاملات شما هیچ ارتباطی به این مغایرت عکس ها نداره

منتظر پاسخ روشن و منطقی از سمت شما هستیم
    ویرایش توسط بابک آژیده : 13th November 2013 در ساعت 07:26 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    دوستانی که موضوع بهشون ارتباط نداره و مخصوصا فروشندگان محترمی که با ایشون دوست هستند دخالت نکنند لطفا . مدیران سایت خودشون تصمیم میگیرن . ایشون هم حرف بی ربطی نزده . یک جفت دیسکس خریداری کرده که به دستش نرسیده و چیز دیگری براش ارسال شده .
    با سلام من یک بار دیگه عرض می کنم خدممتون من همون دیسکس ها رو فرستادم حالا برای اثباتش :
    بحث های گذشته به جای خود
    استاد این سوال رو با توجه به نظر شما آقای اژدری جواب بدن
    1- چرا تاقبل از پیش کشیدن شکایت من و همشهری های ایشون دیسکس ها به گفته خودشون زیبا عالی و دست مریزاد داشت ولی الان اون نیست
    2- من همون روز و همیشه گفتم و می گم هر کس برای هر دیسکسی که فرستادم و می فرستم مغایرتی مبینه پس بفرسته پولش رو عودت بگیره ولی آقای اژدری می گن نه من براش مشتری 1500 دارم؟؟؟؟؟؟
    2- بعد از تماس شما و ادعای ش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط خالد حبیبی نمایش پست ها
    با سلام من یک بار دیگه عرض می کنم خدممتون من همون دیسکس ها رو فرستادم حالا برای اثباتش :
    بحث های گذشته به جای خود
    استاد این سوال رو با توجه به نظر شما آقای اژدری جواب بدن
    1- چرا تاقبل از پیش کشیدن شکایت من و همشهری های ایشون دیسکس ها به گفته خودشون زیبا عالی و دست مریزاد داشت ولی الان اون نیست
    2- من همون روز و همیشه گفتم و می گم هر کس برای هر دیسکسی که فرستادم و می فرستم مغایرتی مبینه پس بفرسته پولش رو عودت بگیره ولی آقای اژدری می گن نه من براش مشتری 1500 دارم؟؟؟؟؟؟
    2- بعد از تماس شما و ادعای ش

شما میگی این جفت هایی که ایشون عکسش رو گذاشته دقیقا همون هایی هستند که تو تاپیک برای فروش گذاشتید؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)