مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    این مستند وقتی پخش میشد دیدم.الان عسل من انقدر تقلید میکنه تا نریم پیشش قطع نمیکنه.وسط حرفاش کلمه هایی که یاد گرفته را میگه اما بیشتر اوقات کلمات نامفهومه یا صدای پرنده تقلید میکنه
    یکی از دلایلش جلب توجه هست . به هر حال باید با یه روشی با اعضای گروه ارتباط برقرار کنن . کلمات نامفهموم هم با تکرار بیشتر ، به صورت واضح تر تکرار میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    فکر کنم جواب سوال من فراموش شده درسته ؟!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    فکر کنم جواب سوال من فراموش شده درسته ؟!!!

کدوم سوال؟؟؟
    لطفاً از نقل استفاده کنید تا متوجه بشیم کدوم سواله؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام لطفاسریع کمکم کنید .به خاطر اتفاقاتی قفس کاسکو رو به جاییی دیگه منتقل کردم و کمی شلوغ تر از جای قبلیش منتقل کردم که دو طرف قفس به دیواره ازش کمی فاصله و ظرف غذا و ابش به طرف دیوار نیس اولین روز های اولیی که خریدمش هم اون جا بوده شب حالش خوب بود و غذا می خورد صبحم حالش خوب بود ولی وقتی اومدم غذاشو عوض کنم خودشو زد به درو دیوار قف و کلی جیغ کشید بعد پرید کف قفس گفتم که اگه کسی نباشه و همه جا ساکت میره رو چوبش چون همیشه وقتی کسی نیس بازی میکنه و غذا می خوره ولی از صبح تا الان پایین قفسه و هیچی نخورده خیلی نگرانم قبلا انقدر نمی ترسید اخه شبم حالش خوب بود لطفا سریع کمکم کنید .

لطفا سریع کمکم کنید . خیلی نگرانم .

سلام ببخشید همون روز حدود هفت که کسی به جز یه نفر تو خونه نبود و اون هم تو اتاق وقتی از اتاق بیرون اومد دید رو چوبشه و داره غذا می خوره تا اولای صبح ساعت5 هم رو چوبش بود ولی صبح دیدم باز پایین قفسشه و باز هم عصر وقتی خونه خلوت شد رفت رو چوبش ولی قبلش هم خونه خلوت و ساکت بود نمی دونکم چرا عصرا میره رو چوبش باز امروز صبحم کف قفسش بود . صدمه ندیده و سالمه نمی دونم چش شده میشه زود کمکم کنید ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    تا اون جایی که دستگیرم شده وقتی هوا داره تاریک میشه میره رو چوبش برای خوابیدن که همون موقع غذا میخوره فقط همون موقع

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    تا اون جایی که دستگیرم شده وقتی هوا داره تاریک میشه میره رو چوبش برای خوابیدن که همون موقع غذا میخوره فقط همون موقع
    -
    اگه جوابی که صفحه قبل دادم رو خونده باشید گفتم که ممکنه به خاطر جابجایی بشه . یا به محل قبلی برگردونید یا جایی باشه که فقط از یه طرف ( پشت قفس ) به سمت دیوار باشه. وسایلی هم که ممکنه باعث ترسش بشه از اطراف قفس دور کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام بچه ها من هنور دارم با ریکی سر و کله میزنم ی روز از داخل قفس خیلی خوب غذا رو ازم میگرفت اما فقط همون ی روز بود الان دیگه میگیره و سریع فرار میکنه کاری هم نکردم ک باعث ترسش بشه نمیدونم ب نظرتون با وجود همه وابستگی و علاقه ای ک بهش دارم بفروشم ب سخنگو بگیرم >؟ یا بازم باید صبر کنم ؟ و اینکه هنوز از پشت میله ها غذا دادن رو تمرین کنم یعنی هنوز زوده از داخل قفس بدم بهش ؟ و اینکه اینو هم بگم ب جز من اگه کسی بره سمتش ب هر دلیلی حتی بخواد غذا هم بده بهش قار میکشه و ......
    ولی گاهی اوقات اگه خودم باشم و کسی بیاد کنار من کنار قفسش کاری نمیکنه حتی از دستش غذا هم میگیره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من هنور دارم با ریکی سر و کله میزنم ی روز از داخل قفس خیلی خوب غذا رو ازم میگرفت اما فقط همون ی روز بود الان دیگه میگیره و سریع فرار میکنه کاری هم نکردم ک باعث ترسش بشه نمیدونم ب نظرتون با وجود همه وابستگی و علاقه ای ک بهش دارم بفروشم ب سخنگو بگیرم >؟ یا بازم باید صبر کنم ؟ و اینکه هنوز از پشت میله ها غذا دادن رو تمرین کنم یعنی هنوز زوده از داخل قفس بدم بهش ؟ و اینکه اینو هم بگم ب جز من اگه کسی بره سمتش ب هر دلیلی حتی بخواد غذا هم بده بهش قار میکشه و ......
    ولی گاهی اوقات اگه خودم باشم و کسی بیاد کنار من کنار قفسش کاری نمیکنه حتی از دستش غذا هم میگیره
    به تصمیم خودتون بستگی داره که بفروشید یا نگهش دارید . سنش اونقدر زیاد نیست که رام نشه تنها مشکلش ترس و دیر اعتماد کردنش هست . ممکنه یک ماه دیگه این مشکلات رو نداشته باشید . اما این امکان هم وجود داره که بیشتر طول بکشه روند رام شدنش ...

از قفس بیرون میاد الان ؟ یا کلا در طول روز داخل قفس هست ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من هنور دارم با ریکی سر و کله میزنم ی روز از داخل قفس خیلی خوب غذا رو ازم میگرفت اما فقط همون ی روز بود الان دیگه میگیره و سریع فرار میکنه کاری هم نکردم ک باعث ترسش بشه نمیدونم ب نظرتون با وجود همه وابستگی و علاقه ای ک بهش دارم بفروشم ب سخنگو بگیرم >؟ یا بازم باید صبر کنم ؟ و اینکه هنوز از پشت میله ها غذا دادن رو تمرین کنم یعنی هنوز زوده از داخل قفس بدم بهش ؟ و اینکه اینو هم بگم ب جز من اگه کسی بره سمتش ب هر دلیلی حتی بخواد غذا هم بده بهش قار میکشه و ......ولی گاهی اوقات اگه خودم باشم و کسی بیاد کنار من کنار قفسش کاری نمیکنه حتی از دستش غذا هم میگیره
    سلام بهذنظر من نگهش دار. این همه زحمت کشیدی بعد میخواهی بفروشی. مطمین باش پشیمون میشی.عسل منم ۴ ماه باهاش کار کردم اونقدری که دیگه ناامید شدم از حرف زدنش و میخواستم بفروشمش اما یکی از دوستام نذاشت و الانم مخمونو میخوره از بس حرف میزنه.یکی میگفت کاسکویی که دیر تن به خواسته های انسان میده باهوشتر از بقیه کاسکوهاست. حالا نمیدونم واقعیت داره یا نه. اما این مسیاه رو کاسکوی خودم حقیقت داشت.موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    ق
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    به تصمیم خودتون بستگی داره که بفروشید یا نگهش دارید . سنش اونقدر زیاد نیست که رام نشه تنها مشکلش ترس و دیر اعتماد کردنش هست . ممکنه یک ماه دیگه این مشکلات رو نداشته باشید . اما این امکان هم وجود داره که بیشتر طول بکشه روند رام شدنش ...

از قفس بیرون میاد الان ؟ یا کلا در طول روز داخل قفس هست ؟
    تا حالا دوبار بیشتر بیرونش نیاوردم 1 بار یکی دو ماه پیش ی بارم چند روز پیشا چطور مگه؟

صفحه 960 از 1238 نخستنخست ... 46086091094194294394494594694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897910101060 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)