کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    یکم محیط رو مرطوب نگه دارید و هر چند روز در میان چند تا پیست آب بهش اسپری کنید و مواضب باشید سرما نخوره
    تغذیشم درست باشه تو دوران تو لکی درست میشه نگران نباشید
    خیلی خیلی ممنون. شما خیلی لطف کردید به من.
    پس پرجوی که نداره؟؟؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشید. کاسکوم جدیدا میر زیر مبل.یه گوشه کنار دیوار همیشه بازی میکرد همون 3کنجی که تازه اورده بودیمش . درست همون جا !ولی الان به خاطر گرم شدن هوا جاش عوض شده. میره زیر مبل و اگه .اون برداری میره کنار بغلی .
    سلام.سوالتون نافمفهوم هست.یعنی اصلا مشخص نیست خبری هست یا پرسشی متنتون.
    اما بهتره یک استند تهیه کنید یا بسازید برای کاسکوتون تا روی استند سرگرم بشه.زیر مبل جای مناسبی نیست و علاوه بر اینکه ممکنه پایه ی مبل رو بجوه ممکنه عادت کنه و این باعث عصبی شدنش بشه اگر نتونه به اون جا بره مجدد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    سلام اقای بهزاد خسته نباشی کم کم دارم غذای سرلاکی رو کم میکنم نخود و لوبیا رو باید چکار کنم بپزم یا همون خیس بخوره یا جوانه بزنه بهش بدم امروز دیدم یه نمو تخمه هم خورد
    lمرسی جواب بدین ممنون

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    lمرسی جواب بدین ممنون
    سلام
    وقتی داره به دون خوردن میوفته براش انواع میوه و سبزی و جبوبات بزارید تا هر کدوم رو که میخواد بخوره,انواع دانه ها و تخمه و گردو و بادام و .... هم پیشش باشه
    چون تازه داره به دون خوردن میوفته هر غذایی رو که میخوره و مجازه باید در اختیارش باشه
    پیشنهاد میکنم هیچ کدوم از حبوباتم نپزید چون هضمش سخت میشه,مخلوطی از ارزن و تخم کتان و کافیشه و شاه تخم هم براش بزارید خیلی عالیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    سلام بر استاید بزرگ
    سینی زیر قفسش اصلا در نمیاد یه لبه داره که روی خود قفس افتاده
    البته من قفس رو آوردم پایین چند تا روزنامه پهن کردم و بالای قفس رو از زیرش جدا کردم که داره برای جدا کردن البته
    بعد طوطی که رو میله بود رو همونجوری گذاشتم رو زمین روی روزنامه ها و سریع قفسش رو تمیز کردم !!
    دیگه راهی به ذهنم نرسید !!!
    البته وقتی گذاشتمش روی زمین یکم ترسید و میخواست دستم و گاز بگیره !
    ولی در کل ماموریت با موفقیت به پایان رسید !!
    فقط بدیش اینه هر روز باید این کارو بکنم و میترسم خیلی بترسه !!
    ماشالا انقدرم میخوره که قفس به این عظمت تا خرخره پر شده بود و داشت از بقلاش میریخت پایین !
    در مورد تلویزیون هم آره شما درست میگید روشن نمیکنم !! اما لبتاپ و تنظیم میکنم یک ساعت بعد از رفتنم صبح صدامو پخش کنه و بعد از 2 ساعت خواموش بشه !
    فک کنم این حرکت خوب باشه !!
    راستی الان هیچ اسباب بازی خاصی تو قفسش نیست !!
    در مورد ظرف غذا هم قفسش جای 2 تا ظرف و داره !! از اینا که به قفس آویزون میشه بخرم و اونو آب کنم ؟؟ و ظرفای اصلیشو براش پر از غذا بکنم ؟؟
    چقدر تایپ کردم ... !!

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام بر استاید بزرگ
    البته من قفس رو آوردم پایین چند تا روزنامه پهن کردم و بالای قفس رو از زیرش جدا کردم که داره برای جدا کردن البته
    بعد طوطی که رو میله بود رو همونجوری گذاشتم رو زمین روی روزنامه ها و سریع قفسش رو تمیز کردم !!
    ماشالا انقدرم میخوره که قفس به این عظمت تا خرخره پر شده بود و داشت از بقلاش میریخت پایین !
    در مورد تلویزیون هم آره شما درست میگید روشن نمیکنم !! اما لبتاپ و تنظیم میکنم یک ساعت بعد از رفتنم صبح صدامو پخش کنه و بعد از 2 ساعت خواموش بشه !
    در مورد ظرف غذا هم قفسش جای 2 تا ظرف و داره !! از اینا که به قفس آویزون میشه بخرم و اونو آب کنم ؟؟ و ظرفای اصلیشو براش پر از غذا بکنم ؟؟
    چقدر تایپ کردم ... !!
    دوست عزیز قفس شما 1032 مگه میشه سینیش در نیاد؟؟با این روش شما قید اهلی کردن طوطی رو باید بزنی,خوبه ما گفتیم این کارو نکنید و یک عکس از قفس بزارید بیبنیم سینیش چه طور در میاد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز قفس شما 1032 مگه میشه سینیش در نیاد؟؟با این روش شما قید اهلی کردن طوطی رو باید بزنی,خوبه ما گفتیم این کارو نکنید و یک عکس از قفس بزارید بیبنیم سینیش چه طور در میاد
    سلام بر استاید بزرگ
    چقدر تایپ کردم ... !!

سلام آقای وکیلی . ایشون چاره ای نداشته و این عمل به نظرم مشکل جدی ایجاد نمیکنه توی رام کردن منم توی کاسکو هام اولایل برای تمیز کردن میله کف قفس تنها راه همین بود و خداروشکر مشکلی نداشتم اصلا . الان سینی رو با هویه گرم کردم و برش دادم به صورتی که میله مثل سینی در میاد کشویی و تمیز میشه .ولی با اینکه این روش ممکنه مشکلی توی روند رام شدن ایجاد نکنه حتما کمی به تاخیر میندازه اونو و باعث دردسر خودتونه پس تکرار نکنید تا روش مناسب پیدا بشه. کفیه قفس 1033 به 1032 میخوره ؟ اگه میخوره خب ایشون برن کفی اونو بگیرن و وصل کنن روی این قفس که من بعید میدونم 1032 کشویی نداشته باشه .
    دوست عزیز هم لطفا از جلوی قفس یه عکس بذارن ببینیم چطوریه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    اینم یه عکس از سینی قفسش:
    راستی یه سوال موز، توت فرنگی، توت، کیوی هم میتونم به کاسکوم بدم؟ کلا چه میوه هایی میتونه بخوره؟ در مورد دانه ها هم چه دانه هایی بهتری براش؟ ببخشید البته اما من میترسم چیزی نپرسیده بهش بدم از طرفی هم میخوام غذاییش متنوع باشه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    اینم یه عکس از سینی قفسش:
    راستی یه سوال موز، توت فرنگی، توت، کیوی هم میتونم به کاسکوم بدم؟ کلا چه میوه هایی میتونه بخوره؟ در مورد دانه ها هم چه دانه هایی بهتری براش؟ ببخشید البته اما من میترسم چیزی نپرسیده بهش بدم از طرفی هم میخوام غذاییش متنوع باشه.
    خب دوست عزیز شما که سینی قفستون درمیاد منتها سینی بد توی جاش قرار گرفته . شما کفی رو باز کردین مگه سینی سفید رنگ خارج نشد ؟
    سینی سفید باید دربیاد و به صورت کشویی توی اون قسمت پایین کفی مشکی رنگ فرو بره به صورتی که اون لبه اضافه ای که در یک طرف سینی سفید قرار داره رو به بیرون باشه که به عنوان دستگیره استفاده بشه . یه نگاه بندازید ببینید درسته ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

خب دوست عزیز شما که سینی قفستون درمیاد منتها سینی بد توی جاش قرار گرفته . شما کفی رو باز کردین مگه سینی سفید رنگ خارج نشد ؟
    سینی سفید باید دربیاد و به صورت کشویی توی اون قسمت پایین کفی مشکی رنگ فرو بره به صورتی که اون لبه اضافه ای که در یک طرف سینی سفید قرار داره رو به بیرون باشه که به عنوان دستگیره استفاده بشه . یه نگاه بندازید ببینید درسته ؟
    دست شما درد نکنه بله سینی بر عکس بود به همین دلیلم در نمیومد. فقط در مورد اون سوالا که درباره تغذیه پرسیدمم راهنمایی میکنید لطفا؟

صفحه 785 از 1238 نخستنخست ... 285685735766767768769770771772773774775776777778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804835885 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)