صفحه 28 از 107 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 1069

موضوع: فایتر

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط face gator نمایش پست ها
    متاسفانه من 2 روزه خونه نیستم و داداشم که نمیدونست نباید فایترارو جدا کنه وقتی که دیده نر ماده رو میزنه بدون اطلاع قبلی جداشون کرده.من همین الان رسیدم و سریع دوباره یکیشون کردم.شکم ماده هن.ز پره ولی یه مشکل دارم.نر من وقتی زیاد حباب درست میکنه حباب های ریز که مثل کف هم شدن یکی میشنو یه حباب خیلی بزرگ تشکیل میدن.منم که دائما دارم بزرگارو سوسزن میزنم.ایرادی که نداره؟؟؟الان ساعت 11 شب به نظرتون فردا صبح تخمگذاری رو شروع میکنن دوباره؟؟؟؟
    سلام.

حباب های بزرگ بهتره نابود کنید البته بدون کوچکترین استرس و ایجاد تغییری در لانه حبابی. خداروشکر فعالیت نر با توجه به مواردی که ذکر کردید خوبه انشالله که فردا تخمریزی کنن.

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    ببين اين حباب درست كردن يك غريزه ي ذاتيه
    چه يك حباب بزرگ و چه 1000 حباب كوچيك هيچ فرقي نداره
    فقط ماهي نر برا اينكه بچه ها رو كنترل كنه ميزارتشون توي حباب
    شما اگر شرايط آب رو طوري نگه داري كه كثيف نباشه و اكسيژن مناسب داشته اين حباب ها كارايي خاصي ندارن
    فقط ارتفاع آب كم باشه بين 15 تا 20 باشه كه روز 5 به بعد كم كم آب اضافه كني
    غذادهي هم مقداري باشه كه كف تانك غذا باقي نمونه چون بچه ماهيا ميرن لاي پسمانده ي غذا و اون تو گير ميكنن و ميميرن
    بهترين غذا كه هم انرژي و كيفيت بالايي داره هم آب رو كثيف نميكنه آرتمياي هچ شده هست كه قيمت بالايي داره
    به عنوان جايگزين آرتميا هم ميشه از ميكس آرتمياي خشك به مقدار بسيار كم استفاده كرد
    از روز دهم ميتوني از غذاي تترا بتا كه پودرش ميكني استفاده كني
    بعد از روز 40 بايد بچه ها از هم جدا بشن
    گردش و جابجایی تخمها درد هان نر و حباب ها نقش اصلی و بسزایی در هچ شدن و جلوگیری از قارچ زدن تخمها دارن.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    گردش و جابجایی تخمها درد هان نر و حباب ها نقش اصلی و بسزایی در هچ شدن و جلوگیری از قارچ زدن تخمها دارن.
    نوشته هام رو خوب نخونديا من در مورد تخم حرفي نزدم در مورد بچه ها گفتم بيشتر دقت كن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    ماده رو به شدت زده.در حدی که بعضی جاهای بدنش قرمز شده.کف اب افتاده بود.دیر میرسیدم کشته بودش.درش اووردم دیگه.فردا یه ماده جدید میگیرم.شاید یه نر دیگه بخرم.

این دفعه میخوام به جای اب شهری اب معدنی بریزم.اخه احساس میکنم تو اب منطقه ما اذیت میشن.سختی اب اینجا به شدت بالاست.فکر نکنم فیلتر اب اشامیدنی ما بتونه اب مورد نظر رو درست کنه.اب معدنی که ایرادی نداره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    ماده رو به شدت زده.در حدی که بعضی جاهای بدنش قرمز شده.کف اب افتاده بود.دیر میرسیدم کشته بودش.درش اووردم دیگه.فردا یه ماده جدید میگیرم.شاید یه نر دیگه بخرم.

این دفعه میخوام به جای اب شهری اب معدنی بریزم.اخه احساس میکنم تو اب منطقه ما اذیت میشن.سختی اب اینجا به شدت بالاست.فکر نکنم فیلتر اب اشامیدنی ما بتونه اب مورد نظر رو درست کنه.اب معدنی که ایرادی نداره؟
    خیلی داری سخت می گیری به ماهیات
    ولی هر جور خود دانی
    کیفیت آب چندان تاثیر بسزایی تو زدن یا نزدن ماده نداره
    احتمالش هم هست که نرت آماده نباشه که از خودش اینجوری واکنش نشون داده
    آشنا سازی انجام داده بودی؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    اشنا سازی؟؟؟نمیدونم ولی نر زیر کیسه رو به شدت حباب بارون کرده بود....منم سخت نمیگیرم اخه ماده دیگه داشت میمرددددد...میخوام فردا از این 2تومنی هاش بخرم رو اونا امتحان کنم تجربه ی عملیش رو به دست بیارم بعد با این دوتای دیگه کار کنم

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    نوشته هام رو خوب نخونديا من در مورد تخم حرفي نزدم در مورد بچه ها گفتم بيشتر دقت كن
    بله مهدی جان متوجه شدم.روند حباب سازی تا بعد از تخمریزی و هچ شدن هم ادامه داره و علاوه بر جلوگیری از فاسد شدن تخمها بعد از هچ اعمال حباب سازی و جابجایی لاروها توسط نر و قرار دادن در حباب ها در اکسیژن دهی به لاروها نقش و تاثیر اصلی داره.

اشنا سازی؟؟؟نمیدونم ولی نر زیر کیسه رو به شدت حباب بارون کرده بود....منم سخت نمیگیرم اخه ماده دیگه داشت میمرددددد...میخوام فردا از این 2تومنی هاش بخرم رو اونا امتحان کنم تجربه ی عملیش رو به دست بیارم بعد با این دوتای دیگه کار کنم
    ببینید شما گفتید که دیشب برادرتون ماده جدا کرد جدا کردن ماده در رفتار نر در زمان تکثیر تاثیر منفی داره این کار نر شما عصبی میکنه بهتره زیاد ماده جدا نکنی.در مورد کتک خوردن ماده گاهی حتی پیش میاد ماده حالت یک ماهی مرده روی سطح آب بی حرکت میمونه همه اینها طبیعیه و همونطور که قبلا گفتم در صورتی که ماده ضعیف نباشه و بخوبی تقویت و تغذیه شده باشه مشکلی تلف شدن نخواهید داشت.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    قبل از این که نر و ماده رو کنار هم ول کنی باید تو یه ظرف شیشه ای بزاری بزاری تو تانک نر که نر ببینتش ولی نتونه بهش صدمه بزنه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    ماده رو به شدت زده.در حدی که بعضی جاهای بدنش قرمز شده.کف اب افتاده بود.دیر میرسیدم کشته بودش.درش اووردم دیگه.فردا یه ماده جدید میگیرم.شاید یه نر دیگه بخرم. این دفعه میخوام به جای اب شهری اب معدنی بریزم.اخه احساس میکنم تو اب منطقه ما اذیت میشن.سختی اب اینجا به شدت بالاست.فکر نکنم فیلتر اب اشامیدنی ما بتونه اب مورد نظر رو درست کنه.اب معدنی که ایرادی نداره؟
    اگر آب لوله كشي سمت شما انقدر سنگينه ميتوني از آب معدني استفاده كني اما هر 10 لیتر آب معدنی 18 میلیگرم نیترات و ph 7/2 و 200 میلی گرم سولفات و 187 میلی گرم منیزیم داره حتما چندروز از ذغال اکتیو برا خنثی کردن موارد ذكر شده استفاده کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    نر و ماده الان دیگه جدا هستن.بی تجربگی این دردسرارو هم داره دیگه.حدودا چند وقت دیگه ماده دوباره اماده میشه.ماده تو ظرف جدا تخم ریزیشو کرد.اما چه فایده.......غذا هد فلاور خیلی پر انرزیه؟بهش بدم خوبه>

صفحه 28 از 107 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464778 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)