کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام.
    من یه استند برای کاسکوم درست کردم.
    ولی علاقه خاصی داره که بیاد بالای قفس بشینه و رو استند یه بار اومد که سریع اومد رو دستم.
    چیکار کنم به نظرتون؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام.
    من یه استند برای کاسکوم درست کردم.
    ولی علاقه خاصی داره که بیاد بالای قفس بشینه و رو استند یه بار اومد که سریع اومد رو دستم.
    چیکار کنم به نظرتون؟؟
    استندی که شما درست کردید که ساده باید باشه . استندی که من برای طوطیم درست کردم بزرگ بود تقریبا 3 ماه طول کشید تا قبولش کنه ..

طوطی شما روی دست میاد ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    استندی که شما درست کردید که ساده باید باشه . استندی که من برای طوطیم درست کردم بزرگ بود تقریبا 3 ماه طول کشید تا قبولش کنه ..

طوطی شما روی دست میاد ؟

بله سادست.
    طوطی من وقتی تو قفس یا بالای قفس باشه هروقت دلش بخواد میاد. ولی بیرون از قفس دستمو نگه دارم خودش میاد.
    اینم عکس استند.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    قفسش دور از شما یا سایر اعضای خونوادست ؟؟ جایی هست که رفت و آمد کمه و سکوت برقراره ؟ کلا فعالیت، اطراف قفسش در چه حده ؟؟ (جز مواردی که شما کنارش هستید )

فقط به شما عادت کرده یا کلا هرکی که بشینه کنارش غذا میخوره ؟
    من بخاطر اینکه امسال کنکور دارم بیشتر اوقات تو اتاقمم.قفس کاسکون آخر پذیرایی هست و تقریبا6/7متر با اونجایی که خانواده رفت آمد دارن قرار داره و سکوتم نیست و تقریبا دورش شلوغه ولی باید حتما بشینی کنار قفسش تا غذا بخوره:smile5:.منم که مجبورم یه بار صبح یه بار عصر یه بار غروب یه بارم شب بشینم کنار قفسش تا غذا بخوره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بله سادست.
    طوطی من وقتی تو قفس یا بالای قفس باشه هروقت دلش بخواد میاد. ولی بیرون از قفس دستمو نگه دارم خودش میاد.
    اینم عکس استند.

[IMG][/IMG]
    جدا از اینکه باید کم کم بهش آشنا کنید . استند محکم هست ؟ تکون نمیخوره وقتی طوطی روش میشینه ؟

روی دست بیارید طوطی رو و ببریدش سمت استند . بهش معرفی کنید و دست دیگتون رو بذارید روی استند ، بهش جایزه بدین ( وقتی دارید استند رو بهش نشون میدین) .. روزای اول تا همین حد کافیه .. بعد میتونید جایزش رو روی استند بذارید که وقتی روی دست شماست از روی استند جایزه رو برداره .. استند رو براش با جایزه دادن ، جذاب کنید ..

و بعد جایی دور از قفس بذارید ( فعلا نزدیک قفس باشه ) . اگه نزدیک قفس باشه مطمئنا قفس رو انتخاب میکنه چون احساس راحتی بیشتری داره روی قفس .

نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    من بخاطر اینکه امسال کنکور دارم بیشتر اوقات تو اتاقمم.قفس کاسکون آخر پذیرایی هست و تقریبا6/7متر با اونجایی که خانواده رفت آمد دارن قرار داره و سکوتم نیست و تقریبا دورش شلوغه ولی باید حتما بشینی کنار قفسش تا غذا بخوره:smile5:.منم که مجبورم یه بار صبح یه بار عصر یه بار غروب یه بارم شب بشینم کنار قفسش تا غذا بخوره
    به این سوالم جواب ندادین که فقط وقتی شما هستید غذا میخوره ؟یا براش مهم نیست اگه شخص دیگه ای هم باشه غذا میخوره ؟ فقط کنارش باید یکی باشه ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    جدا از اینکه باید کم کم بهش آشنا کنید . استند محکم هست ؟ تکون نمیخوره وقتی طوطی روش میشینه ؟

روی دست بیارید طوطی رو و ببریدش سمت استند . بهش معرفی کنید و دست دیگتون رو بذارید روی استند ، بهش جایزه بدین ( وقتی دارید استند رو بهش نشون میدین) .. روزای اول تا همین حد کافیه .. بعد میتونید جایزش رو روی استند بذارید که وقتی روی دست شماست از روی استند جایزه رو برداره .. استند رو براش با جایزه دادن ، جذاب کنید ..

و بعد جایی دور از قفس بذارید ( فعلا نزدیک قفس باشه ) . اگه نزدیک قفس باشه مطمئنا قفس رو انتخاب میکنه چون احساس راحتی بیشتری داره روی قفس .

بله خیلی محکمه. منم برم روش تکون نمیخوره.

فعلا پس همینجا باشه. ؟؟
    از فردا شروع میکنم کار کردن.
    فکر نمیکردم سخت باشه گفتم راحت میره روش.
    در ضمن ظرف آب و غذا هم میتونم بذارم رو استند.

بعد وقتی میره رو استند قفس و نباید ببینه یا مشکلی نداره قفس و ببینه.؟؟
    چقدر تاثیر داره استند رو آموزش هاش و سخنگوییش.؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    به این سوالم جواب ندادین که فقط وقتی شما هستید غذا میخوره ؟یا براش مهم نیست اگه شخص دیگه ای هم باشه غذا میخوره ؟ فقط کنارش باید یکی باشه ؟
    نمی دونم تا حالا به جز من کسی بغلش ننشسته

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نمی دونم تا حالا به جز من کسی بغلش ننشسته
    وقتی به مدت زیاد در کنار طوطی بمونید نباید یهو این ارتباط رو قطع کنید .. در روز یه ساعاتی باید با طوطی در تعامل باشید چه شما و چه اشخاص دیگه .. الان جز خونواده شماست .. یه بار صبح و عصر و غروب زمان زیادی نیست .. هرچند که نباید اینطور وابسته بشه . کم کم باید این عادت رو ترکش بدین ... حتما باید یکی باشه که بهش رسیدگی کنه و ساعاتی باهاش در تعامل باشه باهاش تمرین کنه .. بهش کلمات جدید یاد بده .... قفس رو بیارید نزدیک تر .. جایی که از نزدیک خونواده رو ببینه ..

اگه غذا نمیخوره حتما فعالیت خاص دیگه ای هم نداره .. فکر میکنم نزدیک تر شدن به خونواده این مشکل تفریبا حل شه ..

بله خیلی محکمه. منم برم روش تکون نمیخوره.

فعلا پس همینجا باشه. ؟؟
    از فردا شروع میکنم کار کردن.
    فکر نمیکردم سخت باشه گفتم راحت میره روش.
    در ضمن ظرف آب و غذا هم میتونم بذارم رو استند.

بعد وقتی میره رو استند قفس و نباید ببینه یا مشکلی نداره قفس و ببینه.؟؟
    چقدر تاثیر داره استند رو آموزش هاش و سخنگوییش.؟؟
    بله فعلا همینجا باشه که از کنار قفس بتونه ببینه ..

اگه برای آموزش میخواید استفاده کنید ظرف نذارید . یا جوری باشه که موقع تمرین ظرف رو بردارید ..

فعلا برای آشنایی با استند نیازی نیست از قفس دور باشه ...

برای آموزش که کارتون رو راحت میکنه ، ساده بودنش و دور از قفس بودن .. باعث میشه طوطی بیشتر حواسش به تمرین باشه .. البته نمیشه همه تمرین ها رو روی استند انجام داد .. بای بای کردن ، دست دادن ، چرخیدن ..

برای سخن گویی زیاد به کارتون نمیاد . در حالت عادی هم اگه کلمات خاصی رو تکرار کنید طوطی یاد میگیره به استند نیازی نیست ..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    ممنون از همه دوستان بابت پاسخگویی من امشب امتحان کردم و خواستم سرشو لمس کنم ولی این شیطون هیچ علاقه ای به اینکار نداره و نمیزاره هرچقد من دستمو بالاتر ببر اونم منقارشو بالاتر میبره زیاد اینجوری کنم خودشو عقب میکشه فک کنم هنوز باید دست زدن به منقار رو ادامه بدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.چون شما فقط دست داخل قفس بردین فعلا ترسش از شما بیشتر از سایرین هست.همون روندی رو که قبلا خدمتتون عرض کرده بودم ادامه بدین.
    ممنون ، همون روندی که شما گفتید رو شروع کردم و لی میوه دادن رو تازه شروع کردم و از وقتی که گذاشتمش توی محلی که از قبل بیشتر رفت و امد میشه ترسش کمتر شده

صفحه 1029 از 1238 نخستنخست ... 2952992997910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810791129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)