صفحه 57 از 113 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.چون جوجه های سرنگی فرد سرنگ به دست رو مثل والدین خودشون میدونن به صورت غیر ارادی تا زمانیکه دونه خور و مستقل بشن این صدارو تولید میکنن که طبیعی هم هست.جز در مواردی که چینه دون خالی نشده غذا بهش ندید.به آب هم نیاز ندارن.همون رقیق بودن سرلاک جوابگوی نیازش هست.
    جویدن ذات طوطیه و غیر قابل تغییره.موفق باشید
    ببخشید آقای اسکندری مدفوع عروس هلندیم سبزه. مشکلی نداره؟ میشه بگید باید چجوری باشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    ببخشید آقای اسکندری مدفوع عروس هلندیم سبزه. مشکلی نداره؟ میشه بگید باید چجوری باشه؟

مدفوع جوجه سرنگی هم مثل بالغ خیلی به نوع تغذیش بستگی داره اما از نظر ظاهری هیچ شباهتی ندارن و معمولا آبکی باقسمت ناچیزی مدفوع هست.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    مدفوع جوجه سرنگی هم مثل بالغ خیلی به نوع تغذیش بستگی داره اما از نظر ظاهری هیچ شباهتی ندارن و معمولا آبکی باقسمت ناچیزی مدفوع هست.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

ببخشید آقای اسکندری من هرکاری کردم طوطیم لب به هیچ غذایی نمیزد. ولی سرلاک گندمو شیرو عالی میخوره.ولی متاسفانه تویه مقاله ها خوندم ک نباید بهشون بدیم. آرد ذرتو با ارد جوانه گندمو قاطی کردم مقداری کمی هم سرلاک زدم لب نزد. الان هم یک مقداری مدفوعش سفید شده. متاسفانه سرلاک مخصوص طوطی تویه گرگان پیدا نمیشه. به نظرتون چکار باید کنم؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو(پارکیت طوق دار هندی)
    شماره عضویت
    15948
    ببخشید آقای اسکندری من هرکاری کردم طوطیم لب به هیچ غذایی نمیزد. ولی سرلاک گندمو شیرو عالی میخوره.ولی متاسفانه تویه مقاله ها خوندم ک نباید بهشون بدیم. آرد ذرتو با ارد جوانه گندمو قاطی کردم مقداری کمی هم سرلاک زدم لب نزد. الان هم یک مقداری مدفوعش سفید شده. متاسفانه سرلاک مخصوص طوطی تویه گرگان پیدا نمیشه. به نظرتون چکار باید کنم؟

آیا موز له شده و آب سیب را امتحان کرده ای؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط m@hdi نمایش پست ها
    آیا موز له شده و آب سیب را امتحان کرده ای؟
    نه. میشه بیشتر توضیح بدین؟ چطوری درست کنم؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو(پارکیت طوق دار هندی)
    شماره عضویت
    15948
    نه. میشه بیشتر توضیح بدین؟ چطوری درست کنم؟

خیلی راحت کمی موز را له می کنید و یا بادست ویا با قاشق به طوطی بدهید ودر مورد آب سیب ، آب سیب طبیعی را ( خودتان درست کرده باشید) با سرنگ به طوطی بدهید

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    جوجه شما به طعم سرلاک گندم و شیر عادت کرده برای همین تا چند سری اول که سرلاک دست سازش را می دهید با سرلاک بچه مخلوط کنید و کم کم میزانش را کم کنید تا کامل جایگزین آن شود.مراقب باشید جوجه ها خیلی زود وزن از دست می دهند که خیلی خطرناک هست پس به میزان لازم باید غذا دریافت کند
    دادن آب میوه هم با سرنگ لازم نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    داداش دادم الان ولی هیچ کدومو نخورد. ممنون از راهنماییت.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    جوجه شما به طعم سرلاک گندم و شیر عادت کرده برای همین تا چند سری اول که سرلاک دست سازش را می دهید با سرلاک بچه مخلوط کنید و کم کم میزانش را کم کنید تا کامل جایگزین آن شود.مراقب باشید جوجه ها خیلی زود وزن از دست می دهند که خیلی خطرناک هست پس به میزان لازم باید غذا دریافت کند
    دادن آب میوه هم با سرنگ لازم نیست
    راستش از اون آقایی که خریدم بهش آرد گندم و بیسکوییت مادر میداد. که دوستان گفتن اصلا نده. سرلاک هم به پیشنهاد یکی از دوستام که جوجه عروسشو با سرلاک بزرگ کرده بود دادم. دیدم به خوبی خورد. ببخشید ضررهای سرلاک چیه؟
    شرمنده که سوالاتم زیاد شد چه زمانی میتونم غذا ی نرمو قطع کنم؟ اینجا میگن باید تخمه و هفت تخم به عروس هلندی داده بشه. درسته؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    راستش از اون آقایی که خریدم بهش آرد گندم و بیسکوییت مادر میداد. که دوستان گفتن اصلا نده. سرلاک هم به پیشنهاد یکی از دوستام که جوجه عروسشو با سرلاک بزرگ کرده بود دادم. دیدم به خوبی خورد.
    ببخشید تویه شیر خشک هم لاکتوز داره؟ ضررهای سرلاک واسه چیه؟
    همین سرلاک را با غذایش مخلوط کنید و بعد کم کم میزانش را کاهش بدید
    شیر خشک هم لاکتوز دارد.
    این سرلاک بر مبنای نیاز بدن بچه انسان درست شده نه پرنده و دستگاه گوارش انسان با پرنده خیلی فرق می کند هر چند بعضی برای پرنده از این سرلاکها هم استفاده می کنند اما ریسک زیادی دارد.

صفحه 57 از 113 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)