صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 105
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط liveaquaria نمایش پست ها
    با سلام و تشکر:
    ممنون از اینکه توجه کردید و پیگیری کردید.حقیقت امر چون گفتید هرنوع ابهامی وجود داره صادقانه مطرح بشه من لازم دیدم آنچه واسه خودم مبهم هست رو ذکر کنم و امید دارم بهتون بر نخوره و همینجا ازتون پوزش میخوام.
    من شخصا واسه خریدم 2تا دغدقه دارم:
    1- اینکه این پولی که من واریز میکنم چه تضمینی توش هست که به حسابتون بریزم و جنس به دستم برسه؟(که البته این راه حلی که خودتون پیشنهاد کردین بسیار خوبه البته به شرط قبول کردن مدیرن سایت و البته یه چیز دیگه که به ذهن من میرسه تسویه حساب کامل هنگام تحویل جنس توسط ترمینال یا باربری هست )
    2-اشکال دومم اینه که به فرض مشکل اولم حل شد چه تظمینی وجود داره مه کیفیت جنس در خواستی مناسب و سالم باشه.
    3-اگه شما چندتا ز بچه هایی که سرشناسن و یا از ایدی های قدیمی سایتن و از شما خرید کردن رو معرفی کنین خیلی به قضیه واسه تحقیق کمک میکنه.
    این نکاتی بود که به ذهن من رسید امیدوارم جسارت بنده رو بپذیرید.
    خیر دوست عزیز هیچ دلیلی وجود نداره که بهم بر بخوره و تازه خوشحال هم میشم چون معتقدم که یک بدگویی صادقانه، رک و بدون تعارف ارزشش بسیار بیشتر از صدتا تعریف و تمجید دروغه.
    اما مواردی که فرمودین:
    1-نظر بنده اینه که اون راهی که پیشنهاد کردم تنها راه هست و اون راهی که شما می فرمایین قابل اجرا نیست چون اون روش فقط برای دوستان ساکن اصفهان قابل اجرا هست و شما فکر دوستانی که توی شهرهای دیگه هستن را نکردین و از اینها گذشته چیز دیگری که اون کار را غیر قابل اجرا میکنه این هست که ممکنه در زمان تحویل، خریدار از خریدش منصرف بشه و از دریافت سفارشش خودداری کنه و یا به این دلیل که دیگه امکان برگشت دادن ماهیها واسه من میسر نیست قصد پایین آوردن قیمتها را داشته باشه و یا شروط دیگه ای تعیین بکنه و من هم مجبورم شروطش را قبول کنم.
    2-به این دلیل که قصد من از این کار صرفا ارائه آبزیهای با کیفیت هست مطمئنا جنس بی کیفیت به کسی نمیفروشم چون در اون صورت وجه ام که خراب میشه هیچ، کل تلاش ها و ادعاهایی هم که کردم از بین میره و فقط و فقط هم کافیه که یک نفر داخل سایت یک پست با این مبنا که اجناسی که خریده بی کیفیت بودن بزنه تا نظر همه دوستان نسبت به کار بنده منفی بشه.
    3-این مورد را هم قبلا توضیح دادم که چرا کمکی نمیکنه.
    راستی دوست عزیز هر دو آیدی liveaquaria و pasyarh ماله شماست ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    برای روشنتر شدن ابهامات موجود اشاره به چند مورد دیگه هم خالی از لطف نیست. به نظر من توجه به این نکته که اینجا مکانی هست که هر کس هر پستی را با هر مبنایی که بخواهد میتونه بزنه کافیه چون اگر فقط در یک مورد بنده در مقابل مبلغی که دریافت میکنم کالایی برای خریدار ارسال نکنم اون شخص اولین و کمترین عکس العملی که نشون میده اینه که یک پست میزنه و مطلب را به اطلاع همه میرسونه علاوه بر این چون پولی که به حساب من واریز میشه از طریق سیستم بانکی هست به سادگی میشه از طریق قانون مساله را پیگیری کرد و به راحتی از من به عنوان کلاه بردار در دادگاه شکایت کرد!
    نکته ی دیگری هم که گفتنش به دوستان برای اطمینان به بنده بسیار کمک میکنه این هست که اگر هر کدام از صحبتهای بنده بی اساس باشه و من قصد کلاه برداری و یا ارائه آبزیهای بی کیفیت را داشته باشم حداکثر شاید بتونم برای یک یا دو نفر این کار را انجام بدم چرا که مطمئنا شخصی که متحمل ضرر شده در کمترین زمان ممکن ماجرا را به اطلاع سایر اعضا میرسونه و اگر میانگین مبلغ یک خرید را 200 تا 300 هزار تومان در نظر بگیریم فکر نمیکنم کسی پیدا بشه که ادعا کنه این مقدار پول ارزش اینکه آدم خودش را به خطر بندازه داره.

امیدوارم مواردی که ذکر کردم تونسته باشه همه ابهامات را بر طرف کنه ولی اگر بازهم مشکل و یا ابهامی برای دوستی وجود داره بنده آماده پاسخگویی هستم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10998
    سلام.ببخشید شما چرا وقتی جنس براتون میرسه نمیاید و از همون جنسی که براتون رسیده عکس بزارید؟؟؟

فکر کنم اینجوری خیلی بهتر باشه
    راستی بی زحمت شمارتون و آدرستون رو برام پیام خصوصی کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad91 نمایش پست ها
    سلام.ببخشید شما چرا وقتی جنس براتون میرسه نمیاید و از همون جنسی که براتون رسیده عکس بزارید؟؟؟

فکر کنم اینجوری خیلی بهتر باشه
    راستی بی زحمت شمارتون و آدرستون رو برام پیام خصوصی کنید
    دوست عزیز این کار چه سودی داره ؟ آخه به عنوان مثال جراح دم زرد همیشه یک شکل هست و اگر از 1000 تاشون هم عکس بگیرم همه مثل هم هستن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10998
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI MIRZAIE نمایش پست ها
    دوست عزیز این کار چه سودی داره ؟ آخه به عنوان مثال جراح دم زرد همیشه یک شکل هست و اگر از 1000 تاشون هم عکس بگیرم همه مثل هم هستن.
    سلام.نه شما از یدونه اش عکس بگیرید تا دوستان کیفیت ماهیهاتون رو ببینند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI MIRZAIE نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز هیچ دلیلی وجود نداره که بهم بر بخوره و تازه خوشحال هم میشم چون معتقدم که یک بدگویی صادقانه، رک و بدون تعارف ارزشش بسیار بیشتر از صدتا تعریف و تمجید دروغه.
    اما مواردی که فرمودین:
    1-نظر بنده اینه که اون راهی که پیشنهاد کردم تنها راه هست و اون راهی که شما می فرمایین قابل اجرا نیست چون اون روش فقط برای دوستان ساکن اصفهان قابل اجرا هست و شما فکر دوستانی که توی شهرهای دیگه هستن را نکردین و از اینها گذشته چیز دیگری که اون کار را غیر قابل اجرا میکنه این هست که ممکنه در زمان تحویل، خریدار از خریدش منصرف بشه و از دریافت سفارشش خودداری کنه و یا به این دلیل که دیگه امکان برگشت دادن ماهیها واسه من میسر نیست قصد پایین آوردن قیمتها را داشته باشه و یا شروط دیگه ای تعیین بکنه و من هم مجبورم شروطش را قبول کنم.
    2-به این دلیل که قصد من از این کار صرفا ارائه آبزیهای با کیفیت هست مطمئنا جنس بی کیفیت به کسی نمیفروشم چون در اون صورت وجه ام که خراب میشه هیچ، کل تلاش ها و ادعاهایی هم که کردم از بین میره و فقط و فقط هم کافیه که یک نفر داخل سایت یک پست با این مبنا که اجناسی که خریده بی کیفیت بودن بزنه تا نظر همه دوستان نسبت به کار بنده منفی بشه.
    3-این مورد را هم قبلا توضیح دادم که چرا کمکی نمیکنه.
    راستی دوست عزیز هر دو آیدی liveaquaria و pasyarh ماله شماست ؟
    با سلام:
    ممنون از جوابتون.ولی من بازم اعتقاد دارم اگه چندتا از آیدیهای قدیمی و سرشنا رو بدین که ادم بتونه تحقیق کنه خیلی کمک کنه.لااقل به شخص من کمک میکنه.خواستید برام پ خ بفرستید که به نظر من علنی باشه خیلی بهتره.و من دلیل اصرار شما بر نگفتن ایدی را نمیفهمم.لااقل به شخص من کمک میکنه.
    درضمن یک ایدی بیشتر ندارم و اونم همینه که باهاش بهتون پیام میدم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    در ضمن اگه منظورتون اون پستی هست که اون ایدی pasyarh زده ایشون احتمالا خواستن شوخی کنن وسوتی منو بگیرن و پیام زدن در مورد غلطهای تایپی اینجانب چون من کاملا با ایشون آشنا هستم و ایشون رو میشناسم و ایشون هم منو.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    سلام به همهگی.دوستان من اصلا قصد جسارت نداشم و دلم نمیخواست وارد این موضوع بشم.لازم یک نکته رو درمورد واریز پول به دوستمون که سوال کرد چه تضمینی هست که بار ارسال بشه بگم و قبلش اینو بگم من نه تاحالا از این دوست عزیزمون ماهی خریدم و نه خرید لوازم داشتم و لی تا دلتون بخواد خرید ایترنتی در اینجور سایتا داشتم.ببینید دوست من اگر شما به حساب این فردی که جنس ارسال میکنه پول واریز کنید چون پول از طریق شبکه بانکی منتقل شده اگر کسی قصد کلاه برداری داشته باشه فقس کافیه شما به بانک مراجعه کنید و بگید به این حساب اشتباهی پول واریز کردم بدن هیچ شکایتی و بعداز اینکه استعلام گرفتن دوباره پول شما به شما برگشت داده میشه.یا حتی اگر از کیفیت جنس خریداری شده راضی نباشید این روند رو موتونید ظی کنید.پس مطمئنا کسی که به این صورت ماهی یا هر جنس دیگه ای رو به فروش میزاره مطمئنا از کیفیت جنس مطمئنه و همه این ها به کنار در این موارد من فکر نمی کنم کسی برای 200 یا 300 تومن بخواد نفرین پشت سرش باشه.امیدوارم حرفام در جهت مثبت و به دور از توهین و دخالت باشه.کوچیک همه شما مسعود.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    سلام به همهگی.دوستان من اصلا قصد جسارت نداشم و دلم نمیخواست وارد این موضوع بشم.لازم یک نکته رو درمورد واریز پول به دوستمون که سوال کرد چه تضمینی هست که بار ارسال بشه بگم و قبلش اینو بگم من نه تاحالا از این دوست عزیزمون ماهی خریدم و نه خرید لوازم داشتم و لی تا دلتون بخواد خرید ایترنتی در اینجور سایتا داشتم.ببینید دوست من اگر شما به حساب این فردی که جنس ارسال میکنه پول واریز کنید چون پول از طریق شبکه بانکی منتقل شده اگر کسی قصد کلاه برداری داشته باشه فقس کافیه شما به بانک مراجعه کنید و بگید به این حساب اشتباهی پول واریز کردم بدن هیچ شکایتی و بعداز اینکه استعلام گرفتن دوباره پول شما به شما برگشت داده میشه.یا حتی اگر از کیفیت جنس خریداری شده راضی نباشید این روند رو موتونید ظی کنید.پس مطمئنا کسی که به این صورت ماهی یا هر جنس دیگه ای رو به فروش میزاره مطمئنا از کیفیت جنس مطمئنه و همه این ها به کنار در این موارد من فکر نمی کنم کسی برای 200 یا 300 تومن بخواد نفرین پشت سرش باشه.امیدوارم حرفام در جهت مثبت و به دور از توهین و دخالت باشه.کوچیک همه شما مسعود.
    داداش گلی به جمالت والا من هم توی پست قبلیم دقیقا همین حرفهای شما را گفتم. ولی نمی دونم چرا این دوستمون اینقدر حساسیت به خرج میده.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    سلام
    شما میتونید مثل خیلی از فروشندهای اینترنتی جنس خودتونو حالا نمیدونم ماهی میشه یا نه با اداره پست یه قرارداد ثبت کنید و مبلغرو توسط مامور پست درب منزل دریافت بشه تا جلوی خیلی از این سوءتفاهمها گرفته بشه.در ضمن جناب میرزایی پ خ دادم واسه خرید ممنون

صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)