صفحه 59 از 70 نخستنخست ... 940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 692
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    25559
    سلام ببخشید مرغ مینای من ازهمین امروز انگاری خوب نمی بینه مثلا میخوام بهش غذا بدم هوا رو نوک میزنه تو قفس هم کلی اینور اونور میره دو سه بار هم کلش به قفس خورد.تعادلش هم انگار کم شده رود از رو دستم میوفته.می خواستم بدونم چه مریضی داره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.hoseini نمایش پست ها
    سلام.مرغ ميناي من حدود ١٠ روزه از بينيش اب مياد.همه چيزش طبيعيه فقط ابريزش بيني داره.عطسه هم نميكنه.اسهال هم نيست.دوستان كسي اطلاع داره كه چه علتي داره ؟
    سلام
    شما باید چک کنید جلوی مسیر باد کولر نباشه و دمای محیط هم سرد نباشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    25711
    سلام. میخواستم بپرسم برای کمک به مرغ مینای خودم که بنا به دلایلی روغن مالیده شده بهش چکار کنم؟ همه پرهاش چسبیده به هم و خیلی بدش میاد. حموم هم کرد خودش با اب ولرم ولی تمیز نشد....

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    25765
    سلام من 20 روزی میشه یک مرغ مینای دو ساله یا شاید یکم بزرگتر خریدم. هنوز از قفس بیرونش نیوردم چون حس میکنم باهام اخت نگرفته از دستم غذا میخوره البته ولی وقتی میخام قفسش تمیز کنم اینقدر از اینور به اون ور میپره که به نفس نفس زدن میفته و حتی خودش زخمی میکنه به نظرتون چکار کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    26185
    سلام
    من دو هفته س یه مرغ مینا هشت ماهه خریدم چند روزه تو کف قفس میخوابه و چند روز پیش هم دخترم گفت یه حشره خیلی ریز رو بدنش دیده
    اوایل سروصدا داشت ولی الان از سروصدا افتاده و بیحال شده و بیشر اوقات میخواد بخوابه مدفوعش هم کمی آبکی شده
    لطفا راهنمایی کنید .
    سوال دیگه اینکه شپش پرنده به انسان منتقل میشه یا نه ؟
    ممنونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    26225
    سلام دوستان . من یه مینا چند ماهه دارم که کاملا دستیه و عاشقه اعضای خونست (از جوجهگی دسته حودمون بوذه) جوریه که باغ میبریم ولش میکنیم از فاصله 5 متری اونورتر نمیره ما هم جایی بریم فوری دنبالمون میاد یه چنتا کلمه هم تازه یاد گرفته که میگه فقط اینکه هم کم میگه همم ما واسش اون کلمه رو تکرار میکنیم دیگه تا چند ساعت نمیگه . من خیلی مینا هارو دیدم که طرف حرف میزنه خوده مینا هم تکرار میکنه مشکل از چیه ؟ ببخشید طولانی شد راستی عاشقه خیاره یعنی بهش هیچی نده فقط خیار بده

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad_hd7 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من یه مینا چند ماهه دارم که کاملا دستیه و عاشقه اعضای خونست (از جوجهگی دسته حودمون بوذه) جوریه که باغ میبریم ولش میکنیم از فاصله 5 متری اونورتر نمیره ما هم جایی بریم فوری دنبالمون میاد یه چنتا کلمه هم تازه یاد گرفته که میگه فقط اینکه هم کم میگه همم ما واسش اون کلمه رو تکرار میکنیم دیگه تا چند ساعت نمیگه . من خیلی مینا هارو دیدم که طرف حرف میزنه خوده مینا هم تکرار میکنه مشکل از چیه ؟ ببخشید طولانی شد راستی عاشقه خیاره یعنی بهش هیچی نده فقط خیار بده
    سلام اگه به تازگی شروع به صحبت کرده ، طبیعیه . بهش فرصت بدین و باهاش بیشتر تمرین کنید . همه پرنده های سخنگو مثل هم نیستند و اون ها ممکنه مدت طولانی تری باشه که به حرف اومده باشن . با پرنده خودتون مقایسه نکنید. سعی کنید غذاهای متنوع در اختیارش بذارید . در دادن هیچ غذایی زیاده روی نکنید . من در منابع مختلف در مورد دادن خیار به مرغ مینا مورد خاصی ندیدم به جز سایتی که کلا دادن کاهو، گوجه فرنگی، خیار و پیاز رو ممنوع کرده بود . با یه نظر مخالف کلا نمیشه تصمیم گرفت که یک ماده غذایی رو حذف کرد ولی میشه به عنوان یه هشدار در نظر گرفت که حداقل به صورت مدیریت شده در اختیار پرنده هامون بذاریم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و قناری
    شماره عضویت
    24607
    سلام . مرغ مینا تا کی کلمه یاد میگیره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    27108
    سلام من میخواممم جوجه مینا بخرم از مشهد میخواستم بپرسم الانم هس جوجه مینا از کجا بخرم اگه هس؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط 007Matin نمایش پست ها
    سلام من میخواممم جوجه مینا بخرم از مشهد میخواستم بپرسم الانم هس جوجه مینا از کجا بخرم اگه هس؟
    سلام
    خیر از خرداد ماه به بعد جوجه مینا هست و بنظرم تهرانی بگیرید بهتر هستش .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 59 از 70 نخستنخست ... 940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)