صفحه 19 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 559
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و همستر
    شماره عضویت
    10767
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    مشکل خاصی نیست،چند بار براش چشماشو با چایی و پنبه بشورین مخصوصا زمانی که از خواب پا میشه،برطرف میشه.
    موفق باشید.

سلام.ممنون از راهنماییتون.این کار رو انجام دادم ولی تاثیری نداشت.میتونم از پماد تتراسایکلین استفاده کنم؟
    اگر بله چطوری؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و همستر
    شماره عضویت
    10767
    کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    سلام.ممنون از راهنماییتون.این کار رو انجام دادم ولی تاثیری نداشت.میتونم از پماد تتراسایکلین استفاده کنم؟
    اگر بله چطوری؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟
    سلام
    ببخشید اصلا متوجه پست شما نشدم،شرمنده.
    از قطره ی کلوبیوتیک استفاده کنید براش،هر سه ساعت یک قطره.
    قبلش از ریختن قطره براش با چایی بشورید چشماشو،تا کامل باز بشن.

ما را هم از نتیجه بی خبر نذارین.
    موفق باشید.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام فانتوم

خوش اومدید

بسته شدن چشم همستر کاملا مسئله عادیی ا ست ک با کمی اب و پنبه حل میشه و اما در مورد تتراسایکلین یه انتی بیوتیک که گاهی دامپزشک ها برای خشک کردن چرک اشتفاده میکنند که بیشتر برای ضخم شدن هست اولا باید با تجویز پزشک استفاده بشه دوما برای همسترتون مشکلی پیش نیومده که بخواید استفاده کنید .

موفق باشید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بلدرچین
    شماره عضویت
    11129

7

سلام.من يه همستر ماده داشتم كه3ماهش بود بعد رفتم يه همستر نر كه2هفته مونده به3ماهش بود گرفتم.روز بود كه گذاشتمشون كنار هم دور هم چند دور زدند و بعد ماده ايستاد دمش رو بالا گرفت و ...هم ديگه رو ليس ميزدند بعد رفتم و چند ساعت بعد اومدم ديدم ماده يه طرفه و نرهم يه طرف ديگه و وقتي كنار همشون گذاشتم جيغ ميزدند و هم ديگر رو ميزدند...
    ـ آيا جفتگيري كردند و همستر ماده بارداره؟
    ـ چه مدت بعد از جفت گيري بچه ها بدنيا ميان؟
    ـ آيا ميشه قبل از زايمان رنگ بچه ها رو تشخيص داد؟
    ـ تعداد همستر هايي كه به دنيا ميان بستگي به چي داره؟
    توضيحات بيشتر:جفتگيري در طول روز بوده-2همستر موكوتاه بوده-هر2همستر قبل از رفتن من اصلا همديگر رو نمي زدند و دنبال هم ميرفتند-
    بسيــــــــــــــــــــــ ــــــــــــار ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــونـــــم
    ویرایش توسط hsoonheb : 12th January 2013 در ساعت 03:16 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    درگیری معمولا بعد از جفت گیری به وجود میاد . پس حتما از هم جداشون کنید. برای اطمینان 4 روز بعد دوباره کنار هم بذارید و در صورتی که با هم درگیر شدن جداشون کنید
    رنگ ها به پدر و مادرشون می ره . ممکنه این وسط ژن نهفته ای هم وجود داشته باشه.
    طول مدت بارداری معمولا 19 تا 20 روزه .
    تعدادش بین 4 تا 8 بچه هست. اوایل بیشتر هستن تعداد بچه ها در نوبت های بعدی کمتر می شه
    همستر ماده رو در جایی آرام و بی سر و صدا نگهداری کنید و بهش استرس وارد نکنید
    ویرایش توسط hsoonheb : 12th January 2013 در ساعت 03:07 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10796
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid7767 نمایش پست ها
    سلام.من يه همستر ماده داشتم كه3ماهش بود بعد رفتم يه همستر نر كه2هفته مونده به3ماهش بود گرفتم.روز بود كه گذاشتمشون كنار هم دور هم چند دور زدند و بعد ماده ايستاد دمبش رو بالا گرفت و ...هم ديگه رو ليس ميزدند بعد رفتم و چند ساعت بعد اومدم ديدم ماده يه طرفه و نرهم يه طرف ديگه و وقتي كنار همشون گذاشتم جيغ ميزدند و هم ديگر رو ميزدند...
    توضيحات بيشتر:جفتگيري در طول روز بوده-2همستر موكوتاه بوده-هر2همستر قبل از رفتن من اصلا همديگر رو نمي زدند و دنبال هم ميرفتند-
    بسيــــــــــــــــــــــ ــــــــــــار ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــونـــــم(دست،دست)
    دوست من بهنوش جان راست می گن
    فقط من اینو اضافه کنم که حتی بعد به دنیا آمدن بچه ها تا چند روز شبیه کرم می مونن و رنگشون صورتیه و رنگ اصلی هم قابل تشخیص نیست
    هیچوقت همستر نر رو بعد به دنیا اومدن بچه ها کنار همستر ماده نزارین چون احتمال داره برای انجام هرچه سریع تر جفتگیری مجدد همه بچه هارو بخوره
    من احتمال میدم حتما جفتگیری کامل بوده که الان ماده به همستر نر اجازه جفتگیری نمیده و دعواشون میشه پس از الان به تغذیه همستر مادتون رسیدگی کنید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام.من يه همستر ماده داشتم كه3ماهش بود بعد رفتم يه همستر نر كه2هفته مونده به3ماهش بود گرفتم.روز بود كه گذاشتمشون كنار هم دور هم چند دور زدند و بعد ماده ايستاد دمش رو بالا گرفت و ...هم ديگه رو ليس ميزدند بعد رفتم و چند ساعت بعد اومدم ديدم ماده يه طرفه و نرهم يه طرف ديگه و وقتي كنار همشون گذاشتم جيغ ميزدند و هم ديگر رو ميزدند...
    بسيــــــــــــــــــــــ ــــــــــــار ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــونـــــم
    سلام
    بسیار خوش امدید به پارسی پت
    همستر های شما جفت گیری کردن و احتمال بارداری همستر ماده با این شرایط خیلی بالاست.
    از هم دیگه جداشون کنین و همستر نر رو به یک قفس دیگه منتقل کنید.
    طول دوره ی بارداری همستر 15 تا 16 روز است.
    تعداد نوزادان همستر به تغذیه و قدرت تولید مثلی همستر ماده هم بستگی داره ولی با تغذیه ی سالم میتونید به سلامت زیاد مادر و نوزادان کمک کنین.
    به طور متوسط 5 تا 9 همستر و حداکثر 10 تا 12 بچه به دنیا میان.
    اگر باز هم سوالی بود درخدمتم.
    بابت تاخیر در پاسخگویی هم شرمنده ام
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بلدرچین
    شماره عضویت
    11129
    با سلام.
    -آيا براي كاهش بچه خواري در همستر فقط دادن تخم مرغ آبپز به همستر ماده كافيست يا بايد شربت مولتي ويتامين هم باشه؟
    -طريقه دادن شربت مولتي ويتامين به همستر به چه صورتي است؟
    -همستر نر من خيلي ترسو هست،وقتي در دست ميگيرمش همش ميخواد از دستم فرار كنه يا وقتي بهش غذا ميدم از دستم نميگيره بر خلاف همستر مادم كه خيلي با من جوره اصلا نميترسه و وقتي غذا بهش ميدم از دستام فورا غذا رو ميغاپه(مي دزده) و وقتي ميخوام بگيرمش فرار نميكنه اما نره فرار ميكنه.چطوري همستر نر رو مثل مادم نترس كنم؟؟؟؟؟

جواب هاي قبلي خيلي كامل و گويا بودند ممنون از پاسخ دهنده ها،در ضمن از پاسخگو ها تشكر كردم(لايكتون كردم)....
    بسيار مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــمـــــ ــــــــــــــــــــنـــو نــم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    با سلام.
    -آيا براي كاهش بچه خواري در همستر فقط دادن تخم مرغ آبپز به همستر ماده كافيست يا بايد شربت مولتي ويتامين هم باشه؟
    -طريقه دادن شربت مولتي ويتامين به همستر به چه صورتي است؟
    -همستر نر من خيلي ترسو هست،وقتي در دست ميگيرمش همش ميخواد از دستم فرار كنه يا وقتي بهش غذا ميدم از دستم نميگيره بر خلاف همستر مادم كه خيلي با من جوره اصلا نميترسه و وقتي غذا بهش ميدم از دستام فورا غذا رو ميغاپه(مي دزده) و وقتي ميخوام بگيرمش فرار نميكنه اما نره فرار ميكنه.چطوري همستر نر رو مثل مادم نترس كنم؟؟؟؟؟

جواب هاي قبلي خيلي كامل و گويا بودند ممنون از پاسخ دهنده ها،در ضمن از پاسخگو ها تشكر كردم(لايكتون كردم)....
    بسيار مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــمـــــ ــــــــــــــــــــنـــو نــم

سلام
    دلیل بچه خواری فقط کمبود ویتامین نیست بلکه خیلی دلایل دیگه هم باعث میشوند که همستر ماده بچه هاش رو با خوردن ان ها از بین ببره.
    یکی از این دلایل تغذیه نادرست است یعنی غذایی که توش مواد مورد نیاز مادر نباشه،حتما در این دوره و دوره بعد از زایمان باید از ب کمپلکس استفاده کنید و باید یک غذایی کامل رو فراهم کنید تا از همستر ماده و نوزادان سالم باشند.
    من برای اطمینان حاصل کردن مقدار قطره رو از دامپزشک براتون پرسیدم و نباید از مولتی ویتامین براش استفاده کنید،باید روزی یک قطره ب کمپلکس بهش بدین.
    طریقه ی دادنش هم باید با قطره چکان بهش بدین اگر داخل ابش بریزین،نمیتونین مطمئن باشین که همش به بدنش رسیده باشه به همین دلیل بهتره که با قطره چکان بهش بدین.
    اما دیگه به جز موارد ضروری نباید همستر ماده رو داخل دست بیارین و یا از قفسش خارج کنین.

صفحه 19 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)