صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 49
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    ممنونم از همه دوستان نظرتون عالیه نه من این بیچاره چرا نصف کنم نگهداریش میکنم تا ایشاالله عید عوضش کنم....و برای سامپ بله عالیه اما من این کار انجام دادم که بگم میشه آکواریوم داشت من این طرح از فروم های آلمان و انگلیس توسط یک دوست که ایران نیست انجام دادم و موفق بوده و اینکه الانم داره یه سرچ میکنه چون در کشورهای اروپایی کم کم جای سامپ داره یه چیز جدید میگیره که خیلی خیلی کارآمدتر هست..یک دنیا ممنونم ایشاالله همگی موفق و شاد باشید.....
    دوست عزیز من دلقک کلارکی و دمسل و شقایق موکتی و بابل رو تو تنگ واستون نگه میدارم بدون اسکیمر و فقط با سیفون روزانه. اول اینکه ما بیاییم بخاری و اسکیمر و غیره رو بزاریم تو خود تانک و نما رو بهم بریزیم معنی اش اثبات آکواریوم داری بدون سامپه؟ دوم اینکه وقتی راجع به موفقیت یه تانک ریف میشه نظر داد که چندتا اس پی اس توش رشد کرده و رنگ گرفته باشه. سوم اینکه اون حباب های زیبای اسکیمرتون باعث بیماری بابل ایر در ماهی ها میشه. در آخر اینکه لطفا یه مراجعه به تانکهای آماده ردسی و الوس کنید و ببینید همه اشون سامپ دارن در ضمن اینجایی که من هستم دورتادور اقیانوس آرامه یعنی ملت اراده کنن میتونن از اقیانوس سیفون بزنن ولی همه سامپ دارن.
    ویرایش توسط black_art : 18th October 2015 در ساعت 06:39 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    دوست عزیز من دلقک کلارکی و دمسل و شقایق موکتی و بابل رو تو تنگ واستون نگه میدارم بدون اسکیمر و فقط با سیفون روزانه. اول اینکه ما بیاییم بخاری و اسکیمر و غیره رو بزاریم تو خود تانک و نما رو بهم بریزیم معنی اش اثبات آکواریوم داری بدون سامپه؟ دوم اینکه وقتی راجع به موفقیت یه تانک ریف میشه نظر داد که چندتا اس پی اس توش رشد کرده و رنگ گرفته باشه. سوم اینکه اون حباب های زیبای اسکیمرتون باعث بیماری بابل ایر در ماهی ها میشه. در آخر اینکه لطفا یه مراجعه به تانکهای آماده ردسی و الوس کنید و ببینید همه اشون سامپ دارن در ضمن اینجایی که من هستم دورتادور اقیانوس آرامه یعنی ملت اراده کنن میتونن از اقیانوس سیفون بزنن ولی همه سامپ دارن.
    بله حرف شما درسته من قبل این توی تنگ نگهداری کردم این ماهی و شقایق اما نظر خودم بود دوست عزیز بله من تمام این مارک ها که شما گفتید دیدم و چیزی نمی خوام اثبات کنم شما همه استاد بنده هستید و شکی نیست...بعدشم نمای تانک من برای خودم زیبایی داره وگرنه سامپ درست کردن از خرید فیلتر و لوازم خیلی هزینه اش پایین تر هست....و در آخر ایشاالله هرکجا هستید خیلی خیلی موفق باشید دوست عزیز من رشته اصیلم شیمی هست و دارم روی چیزی تحقیق می کنم که بشه پارامترهای آب حفظ کرد نه ادعایی داشتم و فقط گفتم دوستان بدونن ... من کارم پر از مشکل ممنونم که اینقدر خوب راهنمایی کردید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    اگه هم پست من اذیتتون میکنه لطفا این پست آکواریوم من حذف کنید از طرف مدیر

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    بله حرف شما درسته من قبل این توی تنگ نگهداری کردم این ماهی و شقایق اما نظر خودم بود دوست عزیز بله من تمام این مارک ها که شما گفتید دیدم و چیزی نمی خوام اثبات کنم شما همه استاد بنده هستید و شکی نیست...بعدشم نمای تانک من برای خودم زیبایی داره وگرنه سامپ درست کردن از خرید فیلتر و لوازم خیلی هزینه اش پایین تر هست....و در آخر ایشاالله هرکجا هستید خیلی خیلی موفق باشید دوست عزیز من رشته اصیلم شیمی هست و دارم روی چیزی تحقیق می کنم که بشه پارامترهای آب حفظ کرد نه ادعایی داشتم و فقط گفتم دوستان بدونن ... من کارم پر از مشکل ممنونم که اینقدر خوب راهنمایی کردید
    دوست عزیز ایشون خواستند راهنماییتان کنند قصد ناراحتی براتون نداشتند.در مورد تحقیقتون هم امیدوارم موفق بشید وما هم از موفقیتتون استفاده کنیم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    ممنونم از شما ، اما میدونید مشکل ما در ایران چیه توی هر کاری که می خوایم انجام بدیم میام یه سرچ می کنیم و فقط راهی که همه رفتن میریم و من به شخصه اصلا این کار نمی پسندم پس عقل و راهکارهای جدید چی ، یک مثال براتون بزنم ما اومدیم در ایران کار کاشت بذر انجام بدیم اونم بذر کاکتوس بعد اومدیم اول توی نت دیدیم همه فقط اومدن یه راه رفتن یعنی همه سایت ها اومدن کپی کردن از روی هم و هیچ فرقی نداره با هزینه های بالا تولید انجام میدن پیش بزرگ های این کار هم رفتیم همه گفتن آره این درست اگه جز این راهی انتخاب کنید شکست میخورید اما ما رفتیم تحقیق کردیم از روسیه تا اندونزی که گلخانه خودمون اونجاست دیدم بابا این راهی که توی ایران مرسوم کاملا غلط و اشتباه....بگذریم الان استارت کار زدیم یک ماه نشده رشد بذرهای ما چند برابر بوده در مقابل خزانه های در ایران آقا من از این ناراحتم که چرا تشویق نکنیم همدیگر این نمونه عکس ها میزارم شاید استارت خوبی توی ذهن همه بخوره....من تا الان حدود خیلی سال توی این فروم هستم خیلی سال اما هیچوقت نه بی احترامی کردم به کسی و نه ادعایی داشتم .....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    این هم یک نمونه دیگه از تانک های بدون سامپ

این هم یک نمونه موفق

و این هم در آخر ببینید این تانک ها یک شب به این حد نرسیده با تحقیق و راهکارهای جدید و این بگم واقعا دوست دارم روزی به این تانک ها با ثبات و عالی دست پیدا کنیم همه چیز میشه در ایران عزیزمون داشته باشیم اما با صبوری و تلاش خیلی پر حرفی کردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام دوست خوبم :

لطفا در مقابل حرف های من جبهه نگیر . من دوست دارم و دلم میخواد تانک موفقی داشته باشی ...

• به تانکی میتونی بگی بدون سامپ ، که تو کمد پایین هیچ چی نداشته باشی . منظورمو میفهمی ؟ یعنی وقتی شما میای دو تا لوله رفت و برگشت آب از تانکت به پایین میکشی ، پس در واقع داری از سامپ استفاده میکنی . فیلتر سطلی هم یه جور سامپه جمع و جوره .

• اگر میبینی تانکهای بالا موفقن و زیبا ، دلیلش نداشتن سامپ نیست . به خاطر کیفیت بالای آب و محلول و مکمل ها و عناصر کمیابی که با آبشون اضافه میکنن . دقت کن به عکس ها : اسکیمر رو در تانک اصلی نمیبینی . یعنی جای دیگه ای گذاشتنش ...

• اکثر عکس هایی که شما گذاشتی اورفلو دارن که سر ریز آب رو به جای دیگه ای منتقل میکنه . یا اینکه سامپشون پشت تانک اصلی هست و چسبیده بهش . کارایی ها و قابلیت های سامپ اینقدر خوب و اثبات شده هست که اکثر تانکهای آبشیرین هم دارن برای خودشون سامپ درست میکنن .

• در ضمن شما با سامپ لیتراژ آب رو بالا میبرید . اگر شما یه سامپ با ظرفیت مثلا 50 لیتری درست کنید ، یعنی اینکه میتونید با همون ابعاد تانک اصلی به اندازه 50 لیتر دیگه ، آبزی اضافه کنید .

هر کسی سلیغه ای داره و شما تانکت رو با سلیغه و دلخواه خودتون درست کردید ولی خوب به فواید سامپ و مضررات نبودش توجه کنید . سبک سنگین کنید و ببینید با وجود اینکه شما زیر تانکتون فضایی رو برای فیلتر سطلی و ... اشغال کردین ، به صرفه تر نیست که یه سامپ بسازید و تمام تجهیزات رو به سامپ منتقل کنید ؟

حتی میتونی تو سامپی که درست میکنی یه رفجیوم کوچیک هم راه بندازی .

خیلی حررافی کردم . ببخشید . امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم . و آرزو میکنم اکواریومت با سامپ یا بدون اون موفق باشه و حس خوبی بهت بده ...
    ویرایش توسط Mohammad.p : 18th October 2015 در ساعت 05:42 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    ممنونم از همه دوستان نظرتون عالیه نه من این بیچاره چرا نصف کنم نگهداریش میکنم تا ایشاالله عید عوضش کنم....و برای سامپ بله عالیه اما من این کار انجام دادم که بگم میشه آکواریوم داشت من این طرح از فروم های آلمان و انگلیس توسط یک دوست که ایران نیست انجام دادم و موفق بوده و اینکه الانم داره یه سرچ میکنه چون در کشورهای اروپایی کم کم جای سامپ داره یه چیز جدید میگیره که خیلی خیلی کارآمدتر هست..یک دنیا ممنونم ایشاالله همگی موفق و شاد باشید.....

دوست عزیز میتونی یه لینک یا توضیحی بدی در مورد اون طرح جدید که تو اروپا داره جای سامپ رو میگیره . چون من هنوز برای تانکم سامپ نساختم . میخوام ببینم اگر متد جدیدی روی کار اومده ، اون رو انجام بدم . ممنون میشم اگر توضیح بدی یا سایتی رو معرفی کنی .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    دوست عزیز میتونی یه لینک یا توضیحی بدی در مورد اون طرح جدید که تو اروپا داره جای سامپ رو میگیره . چون من هنوز برای تانکم سامپ نساختم . میخوام ببینم اگر متد جدیدی روی کار اومده ، اون رو انجام بدم . ممنون میشم اگر توضیح بدی یا سایتی رو معرفی کنی .

سلام آقا محمد دوست عزیز شرمنده ام نمیشه چون فعلا در حال تحقیق هستم برای کامل شدنش و همون سامپ شما استفاده کنید ایشاالله موفق باشید اینجور بهتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی - قناری - مرغ عشق - سره - یه زمانی گربه و عروس هلندی
    شماره عضویت
    18017
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.p نمایش پست ها
    محمد جان فكر ميكنم اين دوستمون منظورش از بدون سامپ همون بك سامپه
    اين چيزي كه من تو پس زمينه عكسها ميبينم اينجوريه
    سمت راست بالاي عكس اكواريومها رو يه دقت كوچيك بكن

در ضمن فكر كنم بايد خاط نشان كنم اين اقا محمد ما يكي از بزرگترين اكواريومهاي ابشور خونگي رو در شرف استارت دارن
    شما هم يكم صبورتر باش رفيق
    ما اومديم فقط از هم تجربه و كمك بگيريم
    ارادتمند شما بهروز

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)