صفحه 27 از 70 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 692
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrm286 نمایش پست ها
    سلام اعصاب داغون شده هی بدتر می‌شود ولی همه چی عادی بغیراز پرواز نکردن و ورم کرده و ول کردن پر ها زود جوابم بدین عکسها را می زارم تازه پاشم زخم شده‌است مرسی

Sent from my SM-J105F using Parsipet mobile app
    سلام ،بالاخره بدتر شده يا همه چي عاديه؟ پاش چرا زخم شده ؟ پيام هام رسيد بهتون؟ دارو گياهيا رو داديد؟ پاش خونريزي داره يا جوش زده؟
    چيزي توي عكس مشخص نيست . به نظر مياد روده هاش متورمه. ببريدش يه دكتر ديگه توروخدا ، بچه از دست ميره ها. تشريف بياريد پيام خصوصي شماره دكتر براتون گذاشتم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    20705

من ۹ ماهه دارمش و ضبط صوت گذاشتم و کار کردم باهاش ولی عکس العمل خاصی ندیدم چکار دیگه ایی می تونم انجام بدم که حرف بزنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20912
    سلام
    مرغ مینام مدفوعش خیلی ابکیه سیب بهش دادم امروز
    ایا مشکلی داره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emesan نمایش پست ها

من ۹ ماهه دارمش و ضبط صوت گذاشتم و کار کردم باهاش ولی عکس العمل خاصی ندیدم چکار دیگه ایی می تونم انجام بدم که حرف بزنه
    این مقاله ها رو بخونید https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=580

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufar نمایش پست ها
    سلام
    مرغ مینام مدفوعش خیلی ابکیه سیب بهش دادم امروز
    ایا مشکلی داره؟
    سلام. اگر از وقتی سیب خورده اینطور شده و مشکلی در اشتها یا سابقه اسهال پیش ازین و علایم سرماخوردگی هم نداره طبیعیه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20912
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. اگر از وقتی سیب خورده اینطور شده و مشکلی در اشتها یا سابقه اسهال پیش ازین و علایم سرماخوردگی هم نداره طبیعیه.
    راستش این پرنده پیش یه فردی بود من دیدم دارند خیلی اذیتش میکنند اوردم پیش خودم صاحب قبلی ناخن هاش از ته چیده و کل بالش پرهاش چیده من دو روز اوردمش پیش خودم دیروز که مدفوعش این جوری که امروز هست نبود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20912
    راستش این پرنده پیش یه فردی بود من دیدم دارند خیلی اذیتش میکنند اوردم پیش خودم صاحب قبلی ناخن هاش از ته چیده و کل بالش پرهاش چیده من دو روز اوردمش پیش خودم دیروز که مدفوعش این جوری که امروز هست نبود
    اگه ممکن یه راهنمایی هم کنید و بگید چیکار کنم که بالش پرهاش دباره حالت طبیعی پیدا کن و خیلی هم وحشیه میخوام اروم بشه و دستی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اگه ممکن یه راهنمایی هم کنید و بگید چیکار کنم که بالش پرهاش دباره حالت طبیعی پیدا کن و خیلی هم وحشیه میخوام اروم بشه و دستی
    مگه چه مشكلي براي پرهاش پيش اومده ؟ چند سالشه و از كي نگه ميداريد ؟ قفسش كوچيكه ؟ زياد خودشو به در و ديوأر ميزنه ؟ پرهاش شكسته يا كج شده يا كنده شده و هنوز در نيومده ؟
    عزيزم مبحث رام كردن مينا طولانيه . هر كسي از يه طريق موفق ميشه . صاحب حيوان اولين كسيه كه با روحيات و أخلاق اون اشنايي داره و از همين شناخت و عادات رفتاري ميتونه تربيتش كنه . اينكه به چه كاري علاقه داره ؟ چه مواقعي ارام يا خشنه ، از چه برخوردي ناراحت ميشه ، چه غذايي رو دوستداره ، حتي از طريق وسايل مورد علاقش ميشه رامش كرد ، در كل بايد به اصطلاح رگِ خوابشو پيدا كنيد ، فقط كمي صبر ، حوصله و زمان لازمه . سِرْچ كنيد مقالات و راه حل هاي زيادي كه تجربه افراد مختلف هست بدست مياريد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    20912
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    مگه چه مشكلي براي پرهاش پيش اومده ؟ چند سالشه و از كي نگه ميداريد ؟ قفسش كوچيكه ؟ زياد خودشو به در و ديوأر ميزنه ؟ پرهاش شكسته يا كج شده يا كنده شده و هنوز در نيومده ؟
    عزيزم مبحث رام كردن مينا طولانيه . هر كسي از يه طريق موفق ميشه . صاحب حيوان اولين كسيه كه با روحيات و أخلاق اون اشنايي داره و از همين شناخت و عادات رفتاري ميتونه تربيتش كنه . اينكه به چه كاري علاقه داره ؟ چه مواقعي ارام يا خشنه ، از چه برخوردي ناراحت ميشه ، چه غذايي رو دوستداره ، حتي از طريق وسايل مورد علاقش ميشه رامش كرد ، در كل بايد به اصطلاح رگِ خوابشو پيدا كنيد ، فقط كمي صبر ، حوصله و زمان لازمه . سِرْچ كنيد مقالات و راه حل هاي زيادي كه تجربه افراد مختلف هست بدست مياريد .
    بال هاش صاحب قبلی چیده که مثلا نتونه پرواز کن حااالا من چیکار کنم که باز حالت طبیعی بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بال هاش صاحب قبلی چیده که مثلا نتونه پرواز کن حااالا من چیکار کنم که باز حالت طبیعی بشه
    سنشو نگفتید. برای اینکه پستها تکرار و مباحث طولانی نشه لطفا به سوالات دقت کنید و کامل پاسخ بدید.
    پرهای چیده شده رشد نمیکنه. یا باید تا زمان تولک که 6 ماهگیه صبر کنید یا پرهاشو متخصص بکشه که خب کار درستی نیست. سرکش تر میشه و عصبی

صفحه 27 از 70 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)