کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام من چند روزه به کاسکو ام صبح ها حبوبات خیس خورده میدم ظهر ها هم میوه جات شب ها هم مخلوط دانه ها با تخمه...ولی امروز صبح حبوباتش رو نخورد میوه رو ظهر رو هم نخورد؟؟ براش تخمه رو بزارم؟؟ یهو از گشنگی طوریش نشه؟؟ الانم هی دور قفس میتابه تک غار میزنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام
    حبوبات رو 1روز خیس کنید و بعد بپزید
    کم کم غذاهای جدید رو بهش معرفی کنید شاید اوایل نخوره کم کم با دست بهش بدید و با غذا اصلیش قاطی کنید
    بعد خودش اشتهاش به تخمه کم میشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام من چند روزه به کاسکو ام صبح ها حبوبات خیس خورده میدم ظهر ها هم میوه جات شب ها هم مخلوط دانه ها با تخمه...ولی امروز صبح حبوباتش رو نخورد میوه رو ظهر رو هم نخورد؟؟ براش تخمه رو بزارم؟؟ یهو از گشنگی طوریش نشه؟؟ الانم هی دور قفس میتابه تک غار میزنه

سعی کنید غذاهای مختلف براش بذارید . مثلا یه روز صبح و ظهر میوه و سبزیجات مختلف براش بذارید غروب حبوبات یا ذرت

همیشه نیازی نیست با یه برنامه غذایی پیش برید .. مثلا میتونید بعضی غذاها رو به صورت مخلوط بدید بهش .. ببینید استقبال میکنه یا نه

اگه بعضی میوه و سبزیجات و حبوبات خاصی رو میخوره خیلی خوبه ،

اگه دیدین گاهی اوقات یه غذایی میذارید و نمی خوره ، غذاهای دیگه ای که دوست داره (به جز تخمه) براش بذارید نگران نباشید گشنه بشه غذا میخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    با سلام بخشید که اینقدر مزاحمتون میشم من یک سوال داشتم مخواستم بپرسم که اگر ناخن طوطیم کوتاه کنم دچار شوک میشه ودیگه حرف نمیزنه اخه کاسکوی کنگوی یکی از فامیل هامون را ه ناخن هاشو کوتاه کرده بودند دیگه حرف نمیزده و تا چند وقت هم غذا نمیخورده ناخن کاسکوی من تقریبا دوسال نیم یعنی به اندازه سنش کوتاه نشده وبه همه جا گیر میکن وجیغ میزنه میخواستم بپرسم راه بهتر و کم خطر تری برای کوتاه کردن ناخنش وجود نداره؟درضمن شنیدم که وقتی ناخن کاسکو را میگرن ازپاهاش خون میاد. ممنون از ینکه راهنماییم میکنید چون من از وقتی کاسکومو گرفتم برای پیدا کردن سوا ل هام به سایت های زیادی سر زدم ولی جواب مناسبی نگرفتم تااینکه سایت خوب شما را پیدا کردم واقعا از به راه اندازی چنین سایت خوبی از شما متشکرم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    این عکس کاسکوی منه که گفته بودید بذارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    من ادرس عکس را وارد میکنم ولی عکس توی پست نمایش داده نمیشه!!!!!!!!!!!!!

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    با سلام بخشید که اینقدر مزاحمتون میشم من یک سوال داشتم مخواستم بپرسم که اگر ناخن طوطیم کوتاه کنم دچار شوک میشه ودیگه حرف نمیزنه اخه کاسکوی کنگوی یکی از فامیل هامون را ه ناخن هاشو کوتاه کرده بودند دیگه حرف نمیزده و تا چند وقت هم غذا نمیخورده ناخن کاسکوی من تقریبا دوسال نیم یعنی به اندازه سنش کوتاه نشده وبه همه جا گیر میکن وجیغ میزنه میخواستم بپرسم راه بهتر و کم خطر تری برای کوتاه کردن ناخنش وجود نداره؟درضمن شنیدم که وقتی ناخن کاسکو را میگرن ازپاهاش خون میاد. ممنون از ینکه راهنماییم میکنید چون من از وقتی کاسکومو گرفتم برای پیدا کردن سوا ل هام به سایت های زیادی سر زدم ولی جواب مناسبی نگرفتم تااینکه سایت خوب شما را پیدا کردم واقعا از به راه اندازی چنین سایت خوبی از شما متشکرم

سلام، بی دردسر ترین راه استفاده از نشینمن سوهاندار در کنار چوب نشینمن خودش هست.
    ناخن اگر از ته گرفته بشه و رگهای خونی ناخن چیده بشه، هم درد داره هم خونریزی میکنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    من ادرس عکس را وارد میکنم ولی عکس توی پست نمایش داده نمیشه!!!!!!!!!!!!!
    http://www.parsipet.ir/thread13094.html
    اینو مطالعه کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    سلام.
    یه سوالی که از متخصصان داشتم اینه که چه ساعتی برای تمرین سخن گویی مناسب تره؟؟ چون بعضی اوقات باهاش تمرین میکنم گوش نمیده و جیغ میزنه.در روز چند ساعت برای به حرف اوفتادن طوطی کافیه؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان کاسکو من کاملا بدون هیچ ترسی رو دست میاد ولی اگه دستمو بهش نزدیک کنم بهش خیره میشه ولی اگه تخمه نشونش بدم بدو بدو میاد رو دست و تخمه رو میگیره و همینجوری میمونه منم چندین بار بهش تخمه میدم وقتی تا چند ثانیه بهش ندم باز میره رو چوب خودش باز تا تخمه نشونش بدم میاد رو دستم سوال من اینه بود چکار کنم بدون اینکه جایزه رو بیبنه بیاد رو دستم یا اینکه رو دست اومدن واسش خیلی عادی بشه و بتونم با خودم اینور انور ببرمش همین تمرین رو ادامه بدم تا عادی بشه واسش یا تمرین دیگه ای هم هستش؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان کاسکو من کاملا بدون هیچ ترسی رو دست میاد ولی اگه دستمو بهش نزدیک کنم بهش خیره میشه ولی اگه تخمه نشونش بدم بدو بدو میاد رو دست و تخمه رو میگیره و همینجوری میمونه منم چندین بار بهش تخمه میدم وقتی تا چند ثانیه بهش ندم باز میره رو چوب خودش باز تا تخمه نشونش بدم میاد رو دستم سوال من اینه بود چکار کنم بدون اینکه جایزه رو بیبنه بیاد رو دستم یا اینکه رو دست اومدن واسش خیلی عادی بشه و بتونم با خودم اینور انور ببرمش همین تمرین رو ادامه بدم تا عادی بشه واسش یا تمرین دیگه ای هم هستش؟
    گاز گرفتن طوطی گاز نگرفتن طوطی روی دست آمدن کاسکو و طوطی
    لطفا این را مطالعه کنید من خودم برای اولین بار که میخواستم کاسکودی خوم را روی دست بیارم از قفس اوردمش بیرون و قفس را از اون دور کردم وقتی کاسکو روی زمینه احساس نامنی میکنه در این حالت اگه صاحب کاسکو دستش را ببره جلو میاد روش ونه گاز میگیره نه میپره وقتی که روی دستتون اومد کاسکوتونو ببرین گردش مطمین باشید خوشش میاد بعد خودش اگه ببیه دستتون تکان میخوره میره روی شانه ی شما میشینه بعد از گردش میتونید دوباره به قفس برش گردونید من اینکار و با 2کاسکو تا حالا انجام دادم و موفق شدم تازه اگه خوشش بیاد سوار هر چیزی که فکرش بکنید میشه و لی برای اینکه نترسه وقتی جایزشو نشونش میدید دستتون را د حالیکه جایره را میبنه بلند کنید وراه برید و ببریدش پشت پنجره که بتونه پرنده ها را ببینه و این کار را تکرار کنید البته میتونید به مطالب سایتی که در اینجا نوشتم عمل کنید.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام.
    یه سوالی که از متخصصان داشتم اینه که چه ساعتی برای تمرین سخن گویی مناسب تره؟؟ چون بعضی اوقات باهاش تمرین میکنم گوش نمیده و جیغ میزنه.در روز چند ساعت برای به حرف اوفتادن طوطی کافیه؟؟

سلام . از نظر من ساعت و زمان خاصی برای یاد دادن کلمات وحود نداره . بعضی ها میگن شبا برای تمرین سخنگویی بهتره ..

اما شما در هر ساعت روز میتونید کلمات رو باهاش تمرین کنید ، البته سعی کنید موقع خواب یا چرت روزانه نباشه .. کلماتی که در لحظات خاص گفته میشه رو هم در همون لحظات بگید بهتره . یعنی وقتی وارد اتاق میشید بگید سلام . یا از در میرید بیرون بگید بای بای ..

اگه موقع یاد دادن کلمات همیشه جیغ میزنه ممکنه به این دلیل باشه که موقعی که شروع کردین به تمرین کردن و طوطی جیغ زده ساکت شدین که طوطی براش عادت شده و میخواد با اینکار مثلا ثابت کنه صداش از شما بلند تره یا یه جوری میخواد شما رو ساکت کنه ، اما اگه همیشگی نیست زمان هایی رو انتخب کنید که ساکت نشسته و در حال بازیگوشی نیست

ساعت و تعداد دفعات تمرین هم مطرح نیست از نظر من . همه چی به صاحب طوطی و حال طوطی بستگی داره .. شما میتونید در هر بار تمرین 5 6 دقیقه جلوش بشینید و کلمات رو بگید .

نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها

سلام . چه خبر خوبی .. خیلی عالیه .. من با پیشنهاد دوست عزیزمون موافقم . زمانی که دارید بهش تند تند جایزه میدید و یا حایزه رو بهش نشون میدین بیاریدش بیرون و بعد بازی نردبون رو باهاش انجام بدین .. روی انگشت یه دست که هست ، دست دیگه رو به پاش نزدیک کنید وقتی پاش رو روی دست دوم گذاشت ، دوباره جایزه بدین و باز دست اول رو بیارید نزدیک پای طوطی ..اینم کمک میکنه که طوطی کم کم به روی دست بودن عادت کنه .

تمرین رو بیرون قفس هم انجام بدین .

صفحه 1132 از 1238 نخستنخست ... 1326321032108211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111821232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)