همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.mo نمایش پست ها
    سلام جنسیت این عکس و عکس قبلی رو لطفا بگین

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

سلام جنسیت پرنده رو اگه میشه بگین و سنش..

سلام میشه بگین مرغ عشق نرم کی کامل بالغ میشه و اماده جفت گیریه و نظرتون راجع به مرغ عشق مادم چیه با هم جفت میخورن؟

سلام عکس هایی که تو این دوتا پست گذاشتید متفاوت هستند وتو نورهای مختلف هستند وباعث میشه ادم به اشتباه بیفته.تو عکس اول بنظر جوجه نر میاد ولی عکس دوم رنگ بینی فرق میکنه وسفیده.لطفا تو نور مناسب یه عکس واضح بدون فلاش و..بگیرید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18313
    خوب شد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18313
    در ضمن میگن جنسیت مرغ عشق از طریق استخون مقعد مشخص میشه من چک کردم یکیشون استخون مقعدش نزدیک هم بود یکیشون دور بود از هم دوتا استخون..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام، باجریگار نرم که مرد، رفتم یکی دیگه گرفتم ولی تو جنسیتش شک دارم، البته ماده دائم سر اینو میخارونه. میشه در مورد سن و جنسش بفرمایید :

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18313
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام، باجریگار نرم که مرد، رفتم یکی دیگه گرفتم ولی تو جنسیتش شک دارم، البته ماده دائم سر اینو میخارونه. میشه در مورد سن و جنسش بفرمایید :
    دوست عزیز یه نر هستش ..اما اگه میخواین مطمین شین دست به مقعد بکشین اگه دوتا استخون نزدیک هم بود نر و دور از هم بود ماده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    ممنون و یه سوال دیگه: اونجا این یکی پرنده رو هم دیدم، نوکش خیلی بلند بود و نمیتونست چیزی بخوره، کپ کرده بود و کف قفس نشسته بود. دلم براش سوخت و با خودم اوردمش. نوکشو کوتاه کردم، خیلی با اشتها (فقط) دونه و سفیده تخم مرغ خورد و خیلی بهتر و سرحالتر شد تا امروز. از صبح بیحال شده و چیزی نمیخوره، کپ کرده بود و بدنش سرد شده بود که البته الان گرمتر شده. نگرانشم لطفا راهنمایی کنین چکار کنم کلا بهتر بشه؟ چی باید بخوره؟ چون هر چیزی نمیخوره

ویرایش توسط میترا : 20th September 2015 در ساعت 09:01 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18313
    ممنون و یه سوال دیگه: اونجا این یکی پرنده رو هم دیدم، نوکش خیلی بلند بود و نمیتونست چیزی بخوره، کپ کرده بود و کف قفس نشسته بود. دلم براش سوخت و با خودم اوردمش. نوکشو کوتاه کردم، خیلی با اشتها (فقط) دونه و سفیده تخم مرغ خورد و خیلی بهتر و سرحالتر شد تا امروز. از صبح بیحال شده و چیزی نمیخوره، کپ کرده بود و بدنش سرد شده بود که البته الان گرمتر شده. نگرانشم لطفا راهنمایی کنین چکار کنم کلا بهتر بشه؟ چی باید بخوره؟ چون هر چیزی نمیخوره

دوست عزیز پرندتون گمونم هنوز بالغ نده به صورت کامل بهتره براش کف دریا بزارین..و غذاهای نرم بدن بهش مثه سیب رنده شده یا هویچ...بهش برسین...واسش مولتی ویتامین پرندگان هم بخرین گناه داره مواظبش باشین توی یه هوایی تقریبا توب هم بزارین که سرد نباشه..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    دوست عزیز پرندتون گمونم هنوز بالغ نده به صورت کامل بهتره براش کف دریا بزارین..و غذاهای نرم بدن بهش مثه سیب رنده شده یا هویچ...بهش برسین...واسش مولتی ویتامین پرندگان هم بخرین گناه داره مواظبش باشین توی یه هوایی تقریبا توب هم بزارین که سرد نباشه..

ممنون ولی فکر کنم بالغه ها، بالای بینیش آبیه.
    مشکل در مورد همون خوراکشه، هر چیزی نمیخوره مثلا سیب براش گذاشتم نمیخوره، فقط سفیده میخوره. چکار کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18313
    مشکل در مورد همون خوراکشه، هر چیزی نمیخوره مثلا سیب براش گذاشتم نمیخوره، فقط سفیده میخوره. چکار کنم؟
    نوک بینی ابی دلیل بر بالغیت نیس ..اما اگه یفیده میخوره زیاد تدین بهش هفته ای 2 بار..سبزیجات بدید بهش ..خیار رنده شده خیلی کم بدین..ارزنو بکوبونیین با تخم مرغ بدین قاطیش کنین تا بخوره

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نوک بینی ابی دلیل بر بالغیت نیس ..اما اگه یفیده میخوره زیاد تدین بهش هفته ای 2 بار..سبزیجات بدید بهش ..خیار رنده شده خیلی کم بدین..ارزنو بکوبونیین با تخم مرغ بدین قاطیش کنین تا بخوره

مرغ عشق ایشون یک نر بالغ سن داره که بیمارهم هست .چشم های جمع.نوک بلند وظاهرا قارچی.چشم های جمع و...اگر اطیمنان دارید که مرغ عشقتون صرفا بخاطر بلندی نوک واینکه نتونسته غذا بخوره فعلا براش غذاهایی که میخورده رو بگذارید تا کم کم که جون گرفت بعد به مرور ش رو اصلاح کنید.خیار هم اصلا ندین

صفحه 421 از 475 نخستنخست ... 321371402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440471 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)