صفحه 11 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 245
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    خدمت هر دو زهرا خانمها و دوستي كه جديداً به ما پيوسته عرض كنم كه اين كاكتوس داستان داره!!!...
    كه اجازه بدين اونو توي تاپيك گياهان بگم تا تاپيكها از روال خارج نشه...

درهر صورت اين گياه بصورت موقتي اونجا بود و فردا صبح به جاي خودش منتقل شد(البته جاش زياد دور نيست همون نزديك استند الفي هستش)...
    پس هم از بابت الفي هم كاكتوس خيالتون راحت باشه...
    اين عكس الفي و استندش در حالت عادي هستش...

خداوكيلي اينجا كسي دست از پا خطا كنه هميچين برجكش رو هدف ميگيرن كه ديگه نتونه سرپا وايسه...

ولي خارج از شوخي از همه دوستان تشكر ميكنم كه اينقدر به فكر الفي هستين...
    من فكر ميكردم ايشون فقط توي خونه طرفدار زياد داره اما نميدونستم اينجا هم اين آتيش پاره رو دوست دارن...
    تازه 9-10 شب كه بچه ها ميرن بخوابن ايشون سلام كنان و از قفسش مياد پائين و قدم زنان در حاليكه تاجش رو كامل باز كرده مياد روي سينه من ميشينه تا 12-1 كه جلوي تلوزيونم مشغول ماساژ دادنش هستم...
    يه زماني هم كه ديگه دستم بي حس ميشه و ماساژش نميدم مياد جلو با نوكش يه انگشتم رو ميگيره و ازم ميخواد دوباره ماساژش بدم...
    خلاصه نفهميدم من اينو گرفتم يا اين منو گرفته...
    باتشكر farhad-2007

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    بسیار بسیار زیبا شده آقا فرهاد واقعا مبتکرانه بود بیچاره شازده من از ترس اماکن و بهداشت فعلا مجبورم تا عید طبقه بالای مغازه نگهداریش کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام آقا فرهاد عزیز.ببخشید الفی تو خونه سر و صداش زیاده؟جیغ بنفش هم میکشه؟روزی چندبار؟
    ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    ممنون اقا فرهاد

الان میبینم که جاش خوبه و افتابگیر

فقط دیدم که در حال خراب شدنه گفتم

بابت این الفی خان هم تبریک میگم خیلی شیطون و شرینه

از طرف من محکم بچلونش تا جیغش در بیاد

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    خدمت هر دو زهرا خانمها و دوستي كه جديداً به ما پيوسته عرض كنم كه اين كاكتوس داستان داره!!!...
    كه اجازه بدين اونو توي تاپيك گياهان بگم تا تاپيكها از روال خارج نشه...

درهر صورت اين گياه بصورت موقتي اونجا بود و فردا صبح به جاي خودش منتقل شد(البته جاش زياد دور نيست همون نزديك استند الفي هستش)...
    پس هم از بابت الفي هم كاكتوس خيالتون راحت باشه...
    اين عكس الفي و استندش در حالت عادي هستش...

خداوكيلي اينجا كسي دست از پا خطا كنه هميچين برجكش رو هدف ميگيرن كه ديگه نتونه سرپا وايسه...

ولي خارج از شوخي از همه دوستان تشكر ميكنم كه اينقدر به فكر الفي هستين...
    من فكر ميكردم ايشون فقط توي خونه طرفدار زياد داره اما نميدونستم اينجا هم اين آتيش پاره رو دوست دارن...
    تازه 9-10 شب كه بچه ها ميرن بخوابن ايشون سلام كنان و از قفسش مياد پائين و قدم زنان در حاليكه تاجش رو كامل باز كرده مياد روي سينه من ميشينه تا 12-1 كه جلوي تلوزيونم مشغول ماساژ دادنش هستم...
    يه زماني هم كه ديگه دستم بي حس ميشه و ماساژش نميدم مياد جلو با نوكش يه انگشتم رو ميگيره و ازم ميخواد دوباره ماساژش بدم...
    خلاصه نفهميدم من اينو گرفتم يا اين منو گرفته...
    باتشكر farhad-2007
    نه فقط ديدن الفي بلكه نوشته هاي شما هم آدمو سرذوق مياره
    خيلي عالي ماجراهاي الفي رو تعريف ميكنين
    يكي از دلايلي كه باعث شده اين الفي خان انقدر تو دل بچه هاي پارسي پت (و صد البته خانواده ي من) بشينه همين تعريف كردن هاي شما بوده
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsham 2 نمایش پست ها
    ممنون اقا فرهاد
    الان میبینم که جاش خوبه و افتابگیر
    فقط دیدم که در حال خراب شدنه گفتم
    بابت این الفی خان هم تبریک میگم خیلی شیطون و شرینه
    از طرف من محکم بچلونش تا جیغش در بیاد
    سپاسگزارم...
    واقعيتش من تاحالا اونو نچلوندم اما خانومم و خواهرم تا دلتون بخواد اين بلا رو سر اين طفل معصوم آوردن...
    يه موقعها ديگه از كوره در ميرم و ميگم مگه الفي رخته كه اينجوري ميچلونينش!!!...
    اما گوششون بدهكار نيست كه نيست...
    از حق نگذريم بعضي موارد الفي هم از خجالتشون درمياد و يه گاز جانانه اونها رو مهمون ميكنه و من از ته دل ميخندم و بعد من الفي بهشون ميخنده و بعداز الفي هم هركي توي خونه باشه ميخنده...
    خلاصه تريپ ميشه خنده بازار...
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    نه فقط ديدن الفي بلكه نوشته هاي شما هم آدمو سرذوق مياره
    خيلي عالي ماجراهاي الفي رو تعريف ميكنين
    يكي از دلايلي كه باعث شده اين الفي خان انقدر تو دل بچه هاي پارسي پت (و صد البته خانواده ي من) بشينه همين تعريف كردن هاي شما بوده
    ممنون
    شما به بنده لطف داري...
    اميدوارم دركنار خانواده محترمتون هميشه شاد باشيد...
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    بسیار بسیار زیبا شده آقا فرهاد واقعا مبتکرانه بود بیچاره شازده من از ترس اماکن و بهداشت فعلا مجبورم تا عید طبقه بالای مغازه نگهداریش کنم
    ممنونتم...
    اين شازده بيشتر اوقات جلوي پنجره ست و يه سري رفيق هم پيدا كرده كه ميان پيشش(عكسشو بعداً براتون ميذارم)...
    بعداز اونهم بيشتر توي اطاق كنار ماست...
    بازم يه مدت كوتاه كه توي قفسه همش بي تابي ميكنه...
    اون طفلكي چجوري اون شرايط رو تحمل ميكنه؟...
    فكر ميكنم خيلي براش سخت باشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام آقا فرهاد عزیز.ببخشید الفی تو خونه سر و صداش زیاده؟جیغ بنفش هم میکشه؟روزی چندبار؟
    ممنون
    ببين رضا جان اون هروقت كه كلافه بشه و حوصله اش سر بره شروع ميكنه به غرغر كردن و بعد صداش هي بلند و بلندتر ميشه...
    زمانهايي هم هيجان زده ميشه و صداش ميره بالا...
    اما جيعهاي بنفشش مال 9-10 شبه!!!

هرجا كه باشه خودشو ميرسونه پاي قفسش و به خودش هي تكرار ميكنه"برو بالا برو بالا"...
    بعد خودشو ميرسونه به گوشه بالاي قفس و پنجه هاشو داخل ميله هاي كناري قفل ميكنه و تاجش رو باز ميكنه بالهاشو خيلي سريع و محكم بهم ميزنه...
    اونزمان اگه رسيدي كه رسيدي اگه نرسيدي چنان جيغي ميشكه كه چهارستون خونه ميلرزه...
    جديداً چون ميرم جلوي كارشو ميگيرم و قطعاً الفي از اينكار خوشش نمياد و متوجه شده كه كجاي كارش ايراد داره،حركاتش رو بدون جيغ زدن آخري انجام ميده(خيلي بلاست)...
    منم ميبينم اينجوريه ديگه نميرم بگيرمش...
    يكبار هم روي شونه ام نشسته بود و داشتيم فيلم ميديديم(دور همي!!!)...
    ديدم از روي شونه ام رفت پائين تر(روي كتفم) و شروع كرد به تاج باز كردن و بال زدن...
    گفتم شايد اينبار هم سايلنت باشه اما نذاشت فكرم تموم شه!!! چنان جيغي بغل گوشم كشيد كه تا 2-3 ساعت گوشم داشت زنگ ميزد...
    اينكار به احتمال قوي از روي قريضه انجام ميده و يه جورايي احساس سرخوشي و سرمستي اونه يا شايد ميخواد قلمرو خودشو مشخص كنه...
    احتمالاً چندوقت ديگه ايشون مارو از خونه بيرون ميكنن چون شده جزو قلمرو الفي خان...

اما بارها گفتم و بازم ميگم كه الفي رو باهرچي كه هست قبولش دارم و واقعاً عشقه...
    باتشكر farhad-2007

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    فیگورش عالیه.
    به نظر من کاکاتو ها توی هر خونه ای ، پادشاه اون خونه به حساب میان .
    خیلی خوشگل فیگور می گیرن بالهاشون رو باز می کنن ، تاج هم که باز می شه ، دیگه یه پادشاه قوی و قدرتمند به نظر میان

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام

سپاسگزارم...
    واقعيتش من تاحالا اونو نچلوندم اما خانومم و خواهرم تا دلتون بخواد اين بلا رو سر اين طفل معصوم آوردن...
    يه موقعها ديگه از كوره در ميرم و ميگم مگه الفي رخته كه اينجوري ميچلونينش!!!...
    اما گوششون بدهكار نيست كه نيست...
    از حق نگذريم بعضي موارد الفي هم از خجالتشون درمياد و يه گاز جانانه اونها رو مهمون ميكنه و من از ته دل ميخندم و بعد من الفي بهشون ميخنده و بعداز الفي هم هركي توي خونه باشه ميخنده...
    خلاصه تريپ ميشه خنده بازار...

شما به بنده لطف داري...
    اميدوارم دركنار خانواده محترمتون هميشه شاد باشيد...

ممنونتم...
    اين شازده بيشتر اوقات جلوي پنجره ست و يه سري رفيق هم پيدا كرده كه ميان پيشش(عكسشو بعداً براتون ميذارم)...
    بعداز اونهم بيشتر توي اطاق كنار ماست...
    بازم يه مدت كوتاه كه توي قفسه همش بي تابي ميكنه...
    اون طفلكي چجوري اون شرايط رو تحمل ميكنه؟...
    فكر ميكنم خيلي براش سخت باشه...

ببين رضا جان اون هروقت كه كلافه بشه و حوصله اش سر بره شروع ميكنه به غرغر كردن و بعد صداش هي بلند و بلندتر ميشه...
    زمانهايي هم هيجان زده ميشه و صداش ميره بالا...
    اما جيعهاي بنفشش مال 9-10 شبه!!!

هرجا كه باشه خودشو ميرسونه پاي قفسش و به خودش هي تكرار ميكنه"برو بالا برو بالا"...
    بعد خودشو ميرسونه به گوشه بالاي قفس و پنجه هاشو داخل ميله هاي كناري قفل ميكنه و تاجش رو باز ميكنه بالهاشو خيلي سريع و محكم بهم ميزنه...
    اونزمان اگه رسيدي كه رسيدي اگه نرسيدي چنان جيغي ميشكه كه چهارستون خونه ميلرزه...
    جديداً چون ميرم جلوي كارشو ميگيرم و قطعاً الفي از اينكار خوشش نمياد و متوجه شده كه كجاي كارش ايراد داره،حركاتش رو بدون جيغ زدن آخري انجام ميده(خيلي بلاست)...
    منم ميبينم اينجوريه ديگه نميرم بگيرمش...
    يكبار هم روي شونه ام نشسته بود و داشتيم فيلم ميديديم(دور همي!!!)...
    ديدم از روي شونه ام رفت پائين تر(روي كتفم) و شروع كرد به تاج باز كردن و بال زدن...
    گفتم شايد اينبار هم سايلنت باشه اما نذاشت فكرم تموم شه!!! چنان جيغي بغل گوشم كشيد كه تا 2-3 ساعت گوشم داشت زنگ ميزد...
    اينكار به احتمال قوي از روي قريضه انجام ميده و يه جورايي احساس سرخوشي و سرمستي اونه يا شايد ميخواد قلمرو خودشو مشخص كنه...
    احتمالاً چندوقت ديگه ايشون مارو از خونه بيرون ميكنن چون شده جزو قلمرو الفي خان...

اما بارها گفتم و بازم ميگم كه الفي رو باهرچي كه هست قبولش دارم و واقعاً عشقه...
    باتشكر farhad-2007
    کلا با همه حرفاتون موافقم ولی فکر کنم تا کسی از نزدیک این رفتار هایی که توی متن بلد کردم رو نبینه نمیتونه به عظمت ماجرا پی ببره

خلاصه که این الفی خان حسابی همه رو اسیر خودش کرده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    سلام اقا فرهاد واقعا کاکادو زیبا و شیطونی داری.1 ساعته دارم از صفحه 1 تا صفحه 11 رو میبینم و واقعا میگم از دیدن الفردو سیر نمیشم.ایشالا که پرنده خوبی باشه و براتون امد داشته باشه.من خودم م کاادو داشتم یکم شکل الفردو شمابود،و خیلی شیطون بود و تقلید کار بود وبا 1 بلبل عربی نگه میداشتمش و کاملا کارای همو تقلید میکردن حتی بلبلم خفاشی روی سقف راه میرف و از دیواره های قفسش بالا میرفت مثل کاکادو.م(اسم کاکادوی منم الفردو بود یادش بخیر)
    بنده کوچیک تر از اونم که بخام به شما چیزی یاد بدم و حرفی زده باشم.چون تجربه کردم میگم:الفردو رو گذاشتم تو حیاط خونه واسه اینکه هوایی بخوره و از درختا لذت ببره و دلش نگیره تو خونه اما متاسفانه کلمات بدی که مردم و بچه های محلمون میگفتن یاد گرفته بود و وقتی غریبه میومد ترفش میگفت،غذاش دیر میشد و گشنش میشد(عاشق خرما و پنیر بود چون بلبلم ابنارو دوس داشت اینم یاد گرفت و خورد و خوشش امد) و میگفت و منم بخاطر این فروختمش و وقتی کاکادو شمارو دیدم و هم اسم بودن یاد الفردو خودم افتادم)حواست باشه چیز بدی یاد نگیره از تو کوچه خیابون)
    و حرف اخرم اینه که بابا عاشق ارواناتم و من جز اون 5%که نتونستم هنور ببینم عکسارو.تو فورم های دیگه هم موفق نشدم عکس های ارواناهاتونو ببینم.امید وارم عکس های جدیدی از تانک های اروانا و الفی رو بذارید و ببینیم.ببخشید روده درازی کردم و زیا نوشتم.با احترام(عکس اروانا و الفی فراموش نشود)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام اقا فرهاد واقعا کاکادو زیبا و شیطونی داری.
    ...
    حواست باشه چیز بدی یاد نگیره از تو کوچه خیابون)
    و حرف اخرم اینه که بابا عاشق ارواناتم و من جز اون 5%که نتونستم هنور ببینم عکسارو.تو فورم های دیگه هم موفق نشدم عکس های ارواناهاتونو ببینم.امید وارم عکس های جدیدی از تانک های اروانا و الفی رو بذارید و ببینیم.با احترام(عکس اروانا و الفی فراموش نشود)
    باسلام
    امروز اومدم عكس الفي رو بذارم ديدم شما پست زديد و بنده متوجه نشدم كه همينجا از شما عذرخواهي ميكنم...

از لطفي كه دارين بسيار سپاسگزاري ميكنم...
    شما مطمئن باش كه اونو در محل رفت و آمد مردم نميذارم...
    اين پسره با خودم ميره بيرون و با من برميگرده و از رفت و آمد با دوستان نااهل هم به شدت منعش كردم!!!...

اينم از عكس الفي در موقع خوردن گياه آلوئه ورا...

باتشكر farhad-2007

صفحه 11 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)