صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 245
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین و شور
    شماره عضویت
    6304
    خیلی خوشکله آقا فرهاد
    مبارکت باشه
    شما خریدی من الان دارم کلی ذوق میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    اينم 2-3 تا عكس جديد از الفي...

باتشكر farhad-2007

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    خیلی زیباس

این کاکاتو ها عاشق ناز شدن هستند

اتوماتیک بالشون میره بالااا آماده برای نوازش شدن

الفی هم که معلومه حسابی خودشو لوس میکنه

چه نگاهی به کاجش میکنه

و اون کله ای که تو دوربین کشیده چاشنیش حتما یه سلاام کشیده بوده نه؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    شما که ما رو کشتی با این الفی خان
    خیلی دوستش دارم وخیلی وقت بود منتظر عکسای جدیدش بودم
    ازشیرین کاری هاش چه خبر؟چیز جدیدی یاد نگرفته؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام
    وای خیلی خیلی نازه
    مبارکتون باشه، خیلی قشنگه
    ولی من فکر میکردم کاکادوها سریع اخت نمی شن، مثل اینکه اینطوری نیست، نه؟ یعنی با شما و خانواده که زود خودمونی شده درسته؟
    توروخدا مراقبش باشید میبریدش بیرون، به اینکه شهپرهاش کوتاه شده اعتماد نکنید. شاه طوطی من همین چندوقت پیش با اینکه پرهاش کاملا کوتاه بود و تازه داشت پرهای جدید در می آورد، تو یه موقعیت باورنکردنی از روی دست خودم پرید و رفت. رفت که رفت. تو چندثانیه انقدر دور شد که اصلا دیگه ندیدمش
    ایشالا سال های سال با هم روزگار خوبی داشته باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    4327
    خیلی ناز خدا براتون حفظش کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    از حسن نيت دوستان سپاسگزارم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    خیلی زیباس
    این کاکاتو ها عاشق ناز شدن هستند
    اتوماتیک بالشون میره بالااا آماده برای نوازش شدن
    الفی هم که معلومه حسابی خودشو لوس میکنه
    چه نگاهی به کاجش میکنه
    و اون کله ای که تو دوربین کشیده چاشنیش حتما یه سلاام کشیده بوده نه؟؟؟
    .واقعاً پرنده لوسي هستش چون عاشق اينه كه بهش توجه كني و اونو نوازشش كني...
    شايد حدود نيم ساعت تا سه ربع ميشينه روي سينه ام و منم نوازشش ميكنم و دراين مدت صدا از در و ديوار درمياد كه از اين آقا درنمياد...
    .از خواروندن قسمت بالاي سرش كه كچله و خودش هم نميتونه اون قسمت رو با پاهاش بخوارونه خيلي لذت ميبره(ولي دفعه اول كه ديدم زير تاجش هيچي پر نداره خيلي جا خوردم!!!)...
    .بار اولي كه يك كاج براش بردم خيلي با تعجب بهش نگاه ميكرد اما بمرور بهش عادت كرد و الان هم نوك كاج رو ميگيره به پاش و از ته شروع ميكنه به كندن تكه هاي اون و همه لذتش به اينه كه هسته اي كه از بين اونها پيدا ميكنه رو ميخوره...
    منم سعي ميكنم كه ميوه هاي كاجي كه كامل باز نشدن رو براش پيدا ميكنم و ميدم تا يكي دوساعتي باهاشون مشغول ميشه...
    .دقيقاً همون در اون لحظه داشت سلام ميكرد تا اينجوري نظرها رو بخودش جلب كنه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    شما که ما رو کشتی با این الفی خان
    خیلی دوستش دارم وخیلی وقت بود منتظر عکسای جدیدش بودم
    ازشیرین کاری هاش چه خبر؟چیز جدیدی یاد نگرفته؟
    انشاالله 120 سال زنده باشي...
    واقعيتش بايد بيشتر از خرابكاريهاش بگم تا شيرينكاريها...
    جديداً هم گير داده به تانكهاي ماهيها و همش ميره سراغ اونها و از پشت شيشه يا ميخواد اونها رو با نوكش بگيره يا اونهايي كه گنده هستن(مثل آروانا)ميخواد با زبون لمسشون كنه...
    خلاصه شهر خيلي شلوغ پلوغ شده(البته از اين حالتش عكس گرفتم كه هنوز توي دوربينه و توي كامپيوتر نريختم وبه محض آماده شدن تقديم ميكنم)...
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام
    وای خیلی خیلی نازه
    مبارکتون باشه، خیلی قشنگه
    ولی من فکر میکردم کاکادوها سریع اخت نمی شن، مثل اینکه اینطوری نیست، نه؟ یعنی با شما و خانواده که زود خودمونی شده درسته؟
    توروخدا مراقبش باشید میبریدش بیرون، به اینکه شهپرهاش کوتاه شده اعتماد نکنید. شاه طوطی من همین چندوقت پیش با اینکه پرهاش کاملا کوتاه بود و تازه داشت پرهای جدید در می آورد، تو یه موقعیت باورنکردنی از روی دست خودم پرید و رفت. رفت که رفت. تو چندثانیه انقدر دور شد که اصلا دیگه ندیدمش
    ایشالا سال های سال با هم روزگار خوبی داشته باشید
    .هرچند كه حيوانات هم مثل ما انسانها هركدومشون يه شخصيت منحصر بفردي دارن اما عموم كاكاتوها اجتماعي هستن و شايد همين علت باعث كه من علاقم به اين گونه بيشتر باشه...
    .الفي دراولين برخوردش هم مثل اينه كه سالهاست طرف رو ميشناسه و خيلي زود با قرار گرفتن روي شونه هاش و گفتن جمله هاي معروفش با طرف مقابل ارتباط برقرار ميكنه...
    فكر ميكنم اين شخصيت منحصر بفردي كه داره باعث ميشه تا هيچ وقت به يكنفر عادت نكنه و همين باعث خوشحالي منه كه در نبود من دچار مشكلات روحي و رايج طوطيها نشه...
    .در مورد تذكري هم كه داديد به روي چشم و ممنون از اينكه بفكر الفي هستيد...
    باتشكر farhad-2007

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    تبریک تبریک تبریک خیلی نازهههههه.....خیلی منقارش قوی به نظر میاد به مبلو وسایل خونه اسیب نمی رسونه؟ فکر می کنم وقت زیادی رو برای تمیز کردن قفس و... می زارید نه؟با اینکه طوطیهای خاکستری کوچکترن نیاز به وقت زیادی دارن فکر می کنم این نوع طوطی نظافت بیشتری رو بطلبه؟راستی یه جای خاص دستشویی می کنه یا هنز یاد نگرفته؟ بازم تبریک میگم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM نمایش پست ها
    تبریک تبریک تبریک خیلی نازهههههه.....خیلی منقارش قوی به نظر میاد به مبلو وسایل خونه اسیب نمی رسونه؟ فکر می کنم وقت زیادی رو برای تمیز کردن قفس و... می زارید نه؟با اینکه طوطیهای خاکستری کوچکترن نیاز به وقت زیادی دارن فکر می کنم این نوع طوطی نظافت بیشتری رو بطلبه؟راستی یه جای خاص دستشویی می کنه یا هنز یاد نگرفته؟ بازم تبریک میگم
    باسلام
    امروز اومدم يه سر به تاپيكم بزنم و چندتا عكس بذارم كه ديدم شما قابل دونستيد و اينجا پست زديد...
    باور كنيد اصلاً متوجه پست شما نشده بودم(نميدونم شايد زماني بود كه براي ورود به سايت مشكل داشتم)درهر صورت قصور از بنده بود و همينجا از شما عذرخواهي ميكنم...

ابتدا از حسن نيت شما سپاسگزاري ميكنم...
    منقار كاكادو خيلي قوي هستش و در همين سايت جايي خوندم كه در استراليا كاكادو به زبان بومي يعني "گاز انبر" كه فكر ميكنم اين اسم كاملاً با اين طوطي هم خواني داره...
    هر اسباب بازي كه براي الفي ميخرم(حالا ميخواد هر قيمتي داشته باشه)مهمون چند ساعت يا نهايت چند روز بيشتر نيست و كلاً اونها رو تا نزديك 100% تخريب ميكنه...
    من طوطي ديگه اي نداشتم و اين اولين تجربه من در نگهداري از طوطي هاست ولي فكر نميكنم طوطي ديگه اي باشه كه قدرت منقار كاكادو رو داشته باشه...
    باوركنيد وقتي ميبينم دوستان براي طوطي شون پارك درست كردند و يا اسباب بازيهاي خوشگل توي قفس يا بيرون قفس براي طوطيشون گذاشتن يه جورايي بهشون حسوديم ميشه و ميگم كاش الفي ميذاشت اين اسباب بازيهاش بمونه و فقط باهاشون بازي كنه نه اينكه اونها رو داغون كنه...
    البته مطمئناً اين جزو غريزه اين نوع طوطي هست و منم باهاش كنار اومدم و سعي ميكنم با چوب و ريسمان وسايلي رو خودم براش درست كنم تا وقتي خوردشون ميكنه!!! زياد ناراحت نشم...

وسايل منزل هم از گزند ايشون در امان نيستند...
    از مبل و رويه مبل و دستگيره مبل گرفته تا پرده و بوفه و پنجره!!!و گچ كنار ديوار و مهر و جانماز و ووو...
    الفي علاقه زيادي به پرواز داره(نميدونم اين در مورد تمام كاكادوها صادقه يا نه)ولي ايشون مدام از روي اين بوفه پر ميزنه روي اون يكي و بعد روي استندش كه بالاي قفسشه و بالعكس...
    يه جورايي براي خودش باند پرواز درست كرده و ما هم كه نشستيم هي از بالاي سر ما به پروازهاي ممتد و پي در پيش ادامه ميده...
    هر از چندگاهي هم كه بالهاش خسته ميشه مياد روي شونه يكي از ماها و با گفتن سلام و بوس بده بوس بده يه خستگي در ميكنه و دوباره روز از نو روزي از نو...
    گاهي هم ميره روي بوفه و براي خودش آواز ميخونه و ميگه "نا نا ي ناي نا نا ي ناي" و در همين حال گردنشو به چپ و راست حركت ميده و گاهي هم در همين حال با نوكش صداي بشكن درمياره كه ديگه اون موقع خيلي رو فرمه و كلي به همه حال ميده...
    براي اينكه چند جاي بوفه رو زخمي كرده خانمم يدونه رو فرشي گذاشته تا به خيال خودش آسيب كمتري به بوفه وارد بشه اما !!!...
    اينم يه عكس از الفي كه خودشو آويزان كرده تا بتونه كناره هاي بوفه رو كه پتينه داره،بكنه و منم سربزنگاه ازش عكس گرفتم...

اين چندتا عكس هم مربوط به زماني هست كه روي اون يكي بوفه داره ميخونه و ميرقصه(به حركات گردنش توجه كنيد)...

[IMG][/IMG] [IMG][/IMG] [IMG][/IMG]

در مورد نظافتش هم بايد خدمتتون عرض كنم كه قفس اون حداقل روزي يكبار زيرش تميز ميشه و گاهي هم اونو ميبرم توي حياط تا فضله هايي كه روي ميله زيري خشك شده و با آب ميشورم كه اينكارو نهايتاً 2 روز در ميون انجام ميدم...

اما با توجه به پر سفيدي كه داره،نظافت و تميزي خودش هم مهمتره هم سخت تره...
    اهلي بودن و دستي بودنش و اينكه علاقه زيادي به نوازش داره باعث ميشه تا پرها، چرك دستها رو به خودش بگيره...
    و همين كار باعث ميشه تا زود به زود كثيف بشه...
    چون طوطي هاي ديگه يا سبز هستند يا خاكستري اما رنگ سفيد الفي كوچكترين لك يا كثيفي رو خيلي واضح نشون ميده و حتي در بعضي اوقات يه جورايي توي ذوق ميزنه و حتماً بايد در هفته 2 بار اونو حموم كنم و زمانهايي هم مجبورم اونو با شامپو بچه رقيق بشورم(عليرغم اينكه ميگن اصلاً مواد شوينده نبايد به پر طوطي زد اما واقعاً گزينه ديگه اي براي انتخاب ندارم)...

در مورد فضله كردنش هم اول ها خيلي بدون برنامه بود و بدليل نا آشنا بودن با محيط هرجا كه ميرسيد اينكارو ميكرد اما بمرور و با پستهايي كه از دوستان خوندم(كه همينجا جا داره واقعاً ازشون تشكر كنم و خسته نباشيد جانانه اي بهشون بگم)عادتش دادم كه توي فقسش يا جايي كه روزنامه هست اينكارو بكنه...
    البته هنوز 100% اينكارو نميكنه اما خيلي خيلي بهتر شده و حالا شايد طي 4-5 روز يكبار اينكار رو در جاي نامناسب انجام بده كه بنظر من قابل چشم پوشي هستش...

يكي از حركاتي كه عاشقش هستم باز كردن باله ها و تاجش بصورت همزمان هست كه البته اولش جيغهاي بنفشي بااين حركت ميكشيد كه باوركنيد چهارستون بدنم ميلرزيد اما جديداً اين حركت رو بصورت سايلنت!!! انجام ميده(وقتي روي بدنم هست اينكارو بدون صدا انجام ميده اما وقتي روي فقس يا بوفه باشه جيغهاش چاشني جشني هست كه برپا ميكنه...
    اينم دوتا عكس ديگه از نمايشي كه اجرا ميكنه...

جا داره يه بار ديگه از همه دوستان عزيزم كه به نوعي بنده رو در نگهداري از الفي ياري كردن تشكر و قدرداني كنم...
    باتشكر farhad-2007

صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)