صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام دوستان.. این پرنده زیبا الان حدود یک هفته ای هست وارد خونه شده ... ماده هست و میخوام اگه بشه با قناری جفتش کنم ممنون میشم تصویرش ببینید و نظر بدید و چه نژادی هست.... برای آماده شدن چه ی بهتره دوستان؟؟ منتظر نظرهای شما هستم. ( تا الان هم جفت نخورده با هیچ قناری)

باسلام خدمت شما دوست عزیز.
    نژاد قناریتون جیبره. ولی ایستش تویه عکس یکسر جیبر نشون میده. چند خریدین؟ هیکل پرندتون نر نشون میده. ولی هستن ماده های درشتر از نر.
    اگر براتون مقدوره عکسای بیشتری بزارین تا راحتر بشه نژادشو تشخیص داد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام من این پرنده 100 تومان خریدم مست هم هست امروز با قناری انداختمشون توی قفس 2ساعت قناری نر می خونه و بعد به هم دون میدن؟آیا این نشانه خوبی هست؟ راستی کی براشون لونه بزارم؟ممنون میشم راهنمایی کنید....

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    سلام من این پرنده 100 تومان خریدم مست هم هست امروز با قناری انداختمشون توی قفس 2ساعت قناری نر می خونه و بعد به هم دون میدن؟آیا این نشانه خوبی هست؟ راستی کی براشون لونه بزارم؟ممنون میشم راهنمایی کنید....
    اگر نر به ماده دونه میده بله نشانه خیلی خوبیه و دارن جفت میشن موفق باشید..وقتی جفت گیریشونو دیدین لونه بزارین...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    دوست عزیز بهتره یه عکس از هر دوتا قناری بذارید بهتره هر دوشون کاملا آماده باشن یعنی زمانی که نر با خاندن و چه چه زدنش دیوونت کنه مخصوصا زمانی که میبینید بال بال میزنه میهونه یا با پاهاش حالت رقص داره موفع خوندن یا اینکه میچسبه به میله های قفس یعنی قناری نر کاملا آماده هست و ماده هم در زمان آماده بودن شروع به ریز خونی میکنه و هر از گاهی به حالت نشسته در میاد هر چقدر جفت آماده تر باشند جفتگیری بهتر و جوجه های بهتری هم بوجود میاد بعد از جفت گیری چال مخصوص قناری رو بذارید داخل چال اول چند لایه روزنامه و بعد یک پارچه دو سه لایه بذارید و بعد هم با پنبه پرش کنید یک مقدار هم پنبه وسط پنبه ها رو گود کنید باقی کارها رو خود جفت انجام میدهن و سعی کنید با دانه های تفویتی مخصوص قناری که موجود هست تخم مرغ و کغ دریا هم فراموش نشه بعد از جفت گیری طی چند روز بسته به ماده قناریتون اولین تخم رو میگذاره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام دوستان قناری ها شروع کردن به لانه ساختن و در این بین قناری نر به ماده دون میده و ماده صدای ریزی از خودش درمیاره... این هم تصویری از جفت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    سلام دوستان قناری ها شروع کردن به لانه ساختن و در این بین قناری نر به ماده دون میده و ماده صدای ریزی از خودش درمیاره... این هم تصویری از جفت

تبریک میگم..ان شالله جوجه هایی خوبی بدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.جفت زیبایی هستن ایشالا جوجه های زیبایی هم بدن و حسابی جاشون پر بشه از جوجه های زیبا.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    سلام خدمت داش گلم.
    سهره خیلی خوشگلی داری برای تقویتش سعی کن
    1.غذای کمی بهش بده
    2.هفت تخمو رو تو وعده های غذایش اضافه کن
    3.بهش کاهو ندی اگه خواستی سبزیجات بدی تو هفته یه برگ اسفناج به مدت 1 ساعت بهش بده
    4.سعی کن بهش ذرت بدی که پاش رو دوباره رو فرم میاره

ایشالله که خوب میشه من اینکارارو خودم انجام دادم جواب داده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا فلا نمایش پست ها
    سلام خدمت داش گلم.
    سهره خیلی خوشگلی داری برای تقویتش سعی کن
    1.غذای کمی بهش بده
    2.هفت تخمو رو تو وعده های غذایش اضافه کن
    3.بهش کاهو ندی اگه خواستی سبزیجات بدی تو هفته یه برگ اسفناج به مدت 1 ساعت بهش بده
    4.سعی کن بهش ذرت بدی که پاش رو دوباره رو فرم میاره

ایشالله که خوب میشه من اینکارارو خودم انجام دادم جواب داده
    سلام دوست گرامی ممنون از راهنمایی شما بهش هفت تخم میدم چند روزی خیلی قشنگ میخونه و برای پاش واسش یه قطره خریدم مدتی هم بسته بود خیلی بهتر شده ... امیدوارم روزی بتونم جفتش کنم با یه قناری ماده....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482

با سلام خدمت شما دوست گلم.
    دوستان راهنمایی های خوبی کردن چندتا نکته هم من میگم که گوش دادنش ضرر نداره.
    1- سعی کنید در صورت امکان برای انتخاب جفت به مواردی از قبیل اصالت، یک سایز بودن، همرنگ بودن،هم نژاد بودن و همخون ( خواهر و برادر، پدر و دختر، مادر و پسر)نبودن، توجه کنید تا جوجه هایی اصیل و زیبایی بدست بیارین.
    2- همیشه سعی کنید تا آماده شدن کامل نر و ماده اونارو جفت نندازین چون در صورت آماده نبودن یکوشون، احتمال آسیب رسوندن به همدیگرو دارن.
    3- راههای زیادی برای فهمیدن آماده شدن قناری هست.
    الف: شکم قناری ماده هنگام آمادگی کمی ورم کرده و به شکل کوزه ای و پس(مخرج) آن به سمت عقب کشیده می شود.
    ب:فناری نر آماده شروع به آواز خواندن با ریتم مرتب کرده و اکثرا بر بلندترین قسمت قفس اینکار را انجام میدهد و به علت مستی زیاد غذای بسیار کمی میخوردو پس (مخرج) آن به صورت استوانه ای بیرون میزند.
    ج:قناری ماده هنگام آماده شدن به علت لانه سازی روزنامه های کف قفس را پاره کرده و آن را در ظرف دانه جمع آوری میکند.
    د:اکثرا جثه ی پرنده های نر از ماده های هم نژاد خود بزرگتر است.
    4- سعی کنید قبل از جفت زدن پرهای اطراف مخرج نر را کوتاه کنید.
    5- زمانی که پرنده ماده شروع به تخم گذاری کرد از روز اول تخمهارا از زیر پرنده برداشته و تخم پلاستیکی جایگزین کنید و تخمهارا در ظرفی با محیطی تقریبا گرم (27درجه) نگه داشته ودر آخرین روز تخم گذاری تمام تخمهای پلاستیکی را از زیر پرنده برداشته و جای آن تخمهای خودش را بگذارید تا جوجه ها همزمان در یکروز به دنیا بیایند.
    6- در زمان قبل از جفتگیری از ویتامین ها و تقویتی ها استفاده کنید.
    7-درزمان تخمگذاری حتما از دانه های تقویتی و غذای نرم استفاده کنید.
    8- در زمانی که پرنده ماده را روی تخم ها یش خوابانده اید غذاهای تقویتی و غذای نرم را بسیار کم کنید چون پرنده ماده به علت بی تحرکی چربی میگردد و باعث مریضیش میشود.
    و...
    ببخشید اگه زیاد شد ولی اگر آدم بخواد همه ی نکته هارو بگه خیییییییییییییییییییییلی بیشتر از اینا میشه. موفق باشید.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)