صفحه 39 از 82 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 817
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    سلام ،
    سؤالم رو تشريح ميكنم، مشكل پر كنى كاسكو منظورم نبود،
    من پرنده هام( نقابدار برزيلي، باجى انگليسي) رو داخل آپارتمان نگهدارى ميكنم، جوجه نميدن، منظورم از اين سوال اين بود كه آيا خوراكيه آرامبخش براشون وجود داره؟ ترس و دلهره اشون با خوراكى كاهش پيدا ميكنه؟؟
    دوستان متخصص ماكيان ( مرغ و خروس) معتقدند ويتامين س ( قرص جوشان خارجى) خيلي مؤثر هست.
    نظرتون چيه؟؟
    بسيار متشكر
    ممنون جناب استار فيش ( ستاره ماهى!)
    ارسال با موبايل
    سلام دوست عزیز
    من الان چندسال هست که مرغ و خروس لاری پرورش میدم و ویتامین س (قرص جوشان خارجی) برای پرنده نه تنها مفید نیست بلکه ضرر هم داره.
    شما هم اگر قراره برای پرنده استفاده کنید حتما از ویتامین مخصوص پرنده ها استفاده کنید و به هیچ عنوان از ویتامین و داروی های انسانی برای پرنده استفاده نکنید.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان، اين سوال عموميه، ممكنه لطفا بفرمايين،

آيا خوراكى، دارو، قطره اى براى از بين بردن استرس پرنده ها وجود داره؟ مثلا براى كاسكو ميگن، بادوم زمينى( براى كاسكوى من اتفاق افتاد) ، عرق كاسنى، تخم كاسنى معجزه ميكنه!! نظرتون چيه؟

ارسال با موبايل
    سلام ،
    سؤالم رو تشريح ميكنم، مشكل پر كنى كاسكو منظورم نبود،
    من پرنده هام( نقابدار برزيلي، باجى انگليسي) رو داخل آپارتمان نگهدارى ميكنم، جوجه نميدن، منظورم از اين سوال اين بود كه آيا خوراكيه آرامبخش براشون وجود داره؟ ترس و دلهره اشون با خوراكى كاهش پيدا ميكنه؟؟
    دوستان متخصص ماكيان ( مرغ و خروس) معتقدند ويتامين س ( قرص جوشان خارجى) خيلي مؤثر هست.
    نظرتون چيه؟؟
    بسيار متشكر
    ممنون جناب استار فيش ( ستاره ماهى!)

ارسال با موبايل
    سلام . دوستان راهنمایی کردن ... منم یکم تکمیلش کنم . بهبود غذایی هم در کاهش استرس موثر هست . سعی کنید غذاهای حاوی اسید های چرب ضروری ، پروتئین و آنزیم ها تو عذایی طوطی شما حتما وجود داشته باشه . غذاهای تازه و خام ، سبزیجات و آجیل ها و دونه ها ( که به مقدار مناسب و مدیریت شده در اختیار طوطی قرار میگیره ) منبع خوبی برای این مواد هستن . بادام زمینی از خانواده حبوباته ، آجیل نیست ولی جز آجیل ها مصرف میشه . هم حاوی اسید های چرب ضروری هست و هم نسبت به بقیه آجیل ها پروتئین بیشتری داره اما جز غذاهای ممنوعه برای طوطی ها هست که مطمئنا در جریان هستید . حبوبات و غلات هم منبع خوبی برای پروتئین هستن . در مورد عرق کاسنی و تخم کاسنی اطلاعی ندارم و نمیدونم کی گفته که برای کاسکو معجزه میکنه ..

اما همونطور که دوستان گفتن بهتره بعد از بررسی شرایط طوطی ها ، اگه مطمئن هستید که از استرس هست ، سعی کنید شرایط استرس زا رو از بین ببرید . مکمل ضد استرس تابرنیل هم هست ( که دوستمون اشاره کرد ) فکر میکنم تا 27 تا 30 تومن باشه قیمتش . برندهای دیگرو خبر ندارم ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . دوستان راهنمایی کردن ... منم یکم تکمیلش کنم . بهبود غذایی هم در کاهش استرس موثر هست . سعی کنید غذاهای حاوی اسید های چرب ضروری ، پروتئین و آنزیم ها تو عذایی طوطی شما حتما وجود داشته باشه . غذاهای تازه و خام ، سبزیجات و آجیل ها و دونه ها ( که به مقدار مناسب و مدیریت شده در اختیار طوطی قرار میگیره ) منبع خوبی برای این مواد هستن . بادام زمینی از خانواده حبوباته ، آجیل نیست ولی جز آجیل ها مصرف میشه . هم حاوی اسید های چرب ضروری هست و هم نسبت به بقیه آجیل ها پروتئین بیشتری داره اما جز غذاهای ممنوعه برای طوطی ها هست که مطمئنا در جریان هستید . حبوبات و غلات هم منبع خوبی برای پروتئین هستن . در مورد عرق کاسنی و تخم کاسنی اطلاعی ندارم و نمیدونم کی گفته که برای کاسکو معجزه میکنه ..

اما همونطور که دوستان گفتن بهتره بعد از بررسی شرایط طوطی ها ، اگه مطمئن هستید که از استرس هست ، سعی کنید شرایط استرس زا رو از بین ببرید . مکمل ضد استرس تابرنیل هم هست ( که دوستمون اشاره کرد ) فکر میکنم تا 27 تا 30 تومن باشه قیمتش . برندهای دیگرو خبر ندارم ..
    بنده فرمایش تکمیل کنم شما مولتی ویتامین هم در کنار موارد بالا بدید کفایت میکنه نکته اینجاست نقابدار پرنده ای نیست که به اسونی به ادم جوجه بده به خصوص اگه قبلا تو پرورشگاه باشه
    همچنین از سنش باخبر نباشید این موارد شما اول حل کنید انشالله جوجه بهتون میده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    دوستانی که طوطی در خانه دارید ، آیا وجود طوطی برای نوزاد انسان مشکلی ایجاد میکند؟
    تجربه ای در این زمینه داشته اید؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط khansari نمایش پست ها
    دوستانی که طوطی در خانه دارید ، آیا وجود طوطی برای نوزاد انسان مشکلی ایجاد میکند؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    به طور کلی خیر .اما اگر گرده ی پر زیاد باشه ممکنه مشکلات تنفسی پیش بیاد. که اون هم با دستگاه بخور و تامین کردن روطبت یا حمام پرنده تقریبا حل میشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    سلام . دوستمون توضیح دادن . اضافه کنم اگه طوطی بیماری هایی داشته باشه که قابل انتقال بین پرنده و انسان باشه میتونه خطرناک باشه در غیر اینصورت با رعایت یه سری از نکات هیچ مشکلی پیش نمیاد . سعی کنید برای اطمینان محل نگهداری نوزاد دور از قفس طوطی باشه . یا اگه امکانش هست تو اتاق جدا باشن .خیلی از خانومای سایت این سوال براشون پیش میاد .. این 3 تا مقاله رو هم بخونید حتما و نگران نباشید ..

http://www.parsipet.ir/thread17055.html

این دو مقاله هم راجع به آماده کردن طوطی برای ورود نوزاد

http://www.parsipet.ir/thread10321.html

http://www.parsipet.ir/thread22426.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    ممنون از پاسخ هایتان
    ولی میخواهم از همه دوستان سوال کنم که آیا تا به حال شده بچه هایتان بخواهند به طوطی صدمه بزنند؟
    طوطی های دستی اصلا از نزدیک شدن دست یا حتی پای انسان نمی ترسند و خیلی آسیب پذیر هستند . برای امنیت طوطی چه میکنید؟
    بهتر است بچه ها را از طوطی بترسانیم تا نزدیک نشوند؟ یا اینکه سعی کنیم بین بچه و طوطی دوستی ایجاد کنیم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون از پاسخ هایتان
    ولی میخواهم از همه دوستان سوال کنم که آیا تا به حال شده بچه هایتان بخواهند به طوطی صدمه بزنند؟
    طوطی های دستی اصلا از نزدیک شدن دست یا حتی پای انسان نمی ترسند و خیلی آسیب پذیر هستند . برای امنیت طوطی چه میکنید؟
    بهتر است بچه ها را از طوطی بترسانیم تا نزدیک نشوند؟ یا اینکه سعی کنیم بین بچه و طوطی دوستی ایجاد کنیم؟
    گاهی اوقات بچه های کوچیک ناخواسته به طوطی اسیب میزنند
    گاهی بچه های 6و7 ساله یا بیشتر از عمد به پرنده اسیب میزنند کهیا حسودی میکنند یا ترسی که از پرنده دارن بهش اسیب میزنن
    اگه طوطی تو قفسش با در قفل شده در ارتفاع مناسب باشه نمیتونن بهش اسیب بزنن
    شما اگه چند بار پرنده رو رو دست بیارید جلو بچه ای که به سن عقلی درستی رسیده کاملن میتونید متوجه شید که قصد بچه چیه البته طوطی و بچه رو باهم تنها نذارید
    بچه ها میتونن نا خواسته به طوطی اسیب بزنن و فکر کنن که دارن باهاش بازی میکنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    دوستان راهنمایی کردن ولی یک نکته وجود داره بعضی از بچها کلا حساسیت دارن و بدتشون سریع واکنش نشون میده قبل هر کاری این موضوع رو در تظر داشته باشید

ممنون از پاسخ هایتان
    در مورد این موضوع هم بنده پیش نهاد میکنم به هیچ وجه پرنده با بچه تنها نزارید دلیلش اینکه بچه درک کافی نداره و به پرنده اسیب میزنه من بچه های خواهرم جوجه براشون میگرفتم یک بار کشیدنش تو جارو برقی یک بار پرتش میکردن اینور اونور همه این کارها از روی دوست داشتن انجام میدادن ولی هر جوجه خیلی بد مرد براشون مینا خریدیم تو قفس الان چند ساله دارن هیچ اتفاقی نیفتاده ولی مینا الان گوشتم بندازی جلوش میخوره از بس بهش اشغال دادن

اینم تجربه بنده بود

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    ممنون از پاسخ هایتان
    خانم عزیز شما فقط به فکر طوطی هستید؟
    اهلی ترین طوطی ها هم وقتی خطر احساس کنند حمله میکنند
    بچه هم که عقلش نمیکشه ممکنه از روی کنجکاوی یا بازی کاری کنه که طوطی بترسه و بخواد از خودش دفاع کنه و حتی اگر یه گاز کوچیک هم بگیره به بچه آسیب میزنه

صفحه 39 از 82 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)