صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام.خیلی خوشحال شدم فهمیدم خوب شده.
    کرکا کاملا طبیعیه ولی اگه تعدادش زیاد شد یکم بیشتر دقت کن.
    در مورد رفتارشم اگه چیزی بالا نمیاره اونم طبیعیه.
    بوخور هم اگه باشه خوبه ولی لازم نیست.
    ممنون از لطفتون مرسی از اینکه وقت گذاشتین

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    از آقا داود خبری نیست:smile (101):
    حالش خوبه امین جان؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 222 نمایش پست ها
    سلام
    از آقا داود خبری نیست:smile (101):
    حالش خوبه امین جان؟
    سلام
    چند روزی حال نداشتم بیام داوود ما هم رحمت خدا رفت و عمرش رو داد به طوطی های شما هر کاری که تونستم انجام دادم ولی آخرش ...
    بیماری گرفت به اسم برونشیت اگر درست بگم که کارش به تزریق کشیده شد و روزی 1 آمپول میزد چرک خشکن قوی ولی فایده نداشت و تو دستای خودم مرد انگار که داشت خفه می شود و بهد از دهنش آب ریخت بیرون و....
    شانس خانمم خونه نبود و وقتی برگشت گفتم بهش که من دیگه نمیتونستم خوبش کنم و کاری از دستم بر نمیومد براش و بردم دادمش به یکی از دوستام که متخصص این کارهاست تا خوبش کنه ولی حالم هنوز که هنوزه گرفتست فقط 1 خواهشی که از بچه ها دارم اینه که کاسکو چشم سیاه نخرن چون واقعا سخت بزرگ کردنش هر چقدر هم که دقت کنید و حساس باشید بازم سخته :smile (274):

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    ای بابا....:33:
    چه حیف شد آقا امین.واقعا شوکه شدم.اینقدر این چند روز که خبری ازتون نبود نگران بودم که نپرس
    راستش یه جورایی فهمیده بودم که اتفاقی افتاده.خیلی ها به این مساله گرفتار شدند ولی کاریش نمیشه کرد.
    خیلی متاسفم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    چند روزی حال نداشتم بیام داوود ما هم رحمت خدا رفت و عمرش رو داد به طوطی های شما هر کاری که تونستم انجام دادم ولی آخرش ...
    بیماری گرفت به اسم برونشیت اگر درست بگم که کارش به تزریق کشیده شد و روزی 1 آمپول میزد چرک خشکن قوی ولی فایده نداشت و تو دستای خودم مرد انگار که داشت خفه می شود و بهد از دهنش آب ریخت بیرون و....
    شانس خانمم خونه نبود و وقتی برگشت گفتم بهش که من دیگه نمیتونستم خوبش کنم و کاری از دستم بر نمیومد براش و بردم دادمش به یکی از دوستام که متخصص این کارهاست تا خوبش کنه ولی حالم هنوز که هنوزه گرفتست فقط 1 خواهشی که از بچه ها دارم اینه که کاسکو چشم سیاه نخرن چون واقعا سخت بزرگ کردنش هر چقدر هم که دقت کنید و حساس باشید بازم سخته :smile (274):
    سلام آقا امین گل
    خیلی ناراحت شدم واقعا تسلیت میگم.میدونم چقدر سخته.:smile (109):
    ولی از یه جهت هم ناراحت نباشید.تجربه شد.چقدر قبل از اینکه بخرید گفتم تیمنه بگیرید و چشم طوسی.بهخاطر همینا بود.البته تیمنه یکم بیشتر مقاومه ولی کلا باید چشم طوسی میگرفتید.
    ایشالله یکدفعه دیگه با یه طوطی جدید شروع میکنید و به همه چیزایی که میخواید میرسید.
    بام تسلیت میگم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام آقا امین گل
    خیلی ناراحت شدم واقعا تسلیت میگم.میدونم چقدر سخته.:smile (109):
    ولی از یه جهت هم ناراحت نباشید.تجربه شد.چقدر قبل از اینکه بخرید گفتم تیمنه بگیرید و چشم طوسی.بهخاطر همینا بود.البته تیمنه یکم بیشتر مقاومه ولی کلا باید چشم طوسی میگرفتید.
    ایشالله یکدفعه دیگه با یه طوطی جدید شروع میکنید و به همه چیزایی که میخواید میرسید.
    بام تسلیت میگم.
    ممنون
    آخه اشتباه من و تمام بچه هایی که چشم سیاه میخرن اینه که میخوان خوب دستی بشه و خوب و راحت به حرف بیاد ولی این اشتباه هست این سختی که من کشیدم برای بردن داوود به دکتر ففت روز پشت سر هم و ناراحتی که کشیدم بخاطرش به مراتب بیشتر از رام کردن 1 طوطی چشم طوسی بود حالا جنبه مالیش به کنار به هر حال امیدوارم که طوطی هیچ کس به همچین مشکلی دچار نشه

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)