صفحه 91 از 107 نخستنخست ... 4172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1069

موضوع: فایتر

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    ماهی فایتر را با چه ماهی هایی میشه توی آکواریوم نگهداری کرد؟
    با ماهی های گیاه خوار دیدم توی یک آکواریوم بودند ولی با مثلا پرت و اسکات چی؟
    سلام
    خیر با پرت و اسکات ماهی های توی این رنج نمی تونید نگهداری کنید با گیاه خوا مشکلی نداره در صورتی که بصورت تک نگهداری کنید البته بعضی از این ماهی ها هم مثل انجل به دم ماهی اسیب وارد میکنند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام، یه اکواریوم کوچیک با دو تا گلدفیش دارم، میتونم فایترمو هم بذارم کنارشون؟ به هم صدمه نمیزنن؟ تو اکواریوم هم گیاه مصنوعی هست

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام، یه اکواریوم کوچیک با دو تا گلدفیش دارم، میتونم فایترمو هم بذارم کنارشون؟ به هم صدمه نمیزنن؟ تو اکواریوم هم گیاه مصنوعی هست
    سلام
    خیر به هم صدمه نمی زنند ولی اگه پستهای قبلی رو مطالعه می کردید و همچنین تایپیکهای دیگه بارها بحث شده که ماهیان گرم ابی رو در کنار ماهیان سرد ابی نگهداری نکنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام
    خیر به هم صدمه نمی زنند ولی اگه پستهای قبلی رو مطالعه می کردید و همچنین تایپیکهای دیگه بارها بحث شده که ماهیان گرم ابی رو در کنار ماهیان سرد ابی نگهداری نکنید
    سلام و مرسی
    من اکواریوم حرفه ای ندارم و تا حالا نیازی هم به مطالعه تاپیک ماهیها پیدا نکرده بودم، این ماهیها هم هدیه هستند و بدون برنامه ریزی، فرق سرد ابی و گرم ابی رو هم نمیدونم، ولی فکر نمیکنم جواب دادن به یه سوال ساده و ابتدایی باید اینقدر سخت و با کنایه باشه، قرار نیست اینجا همه حرفه ای باشن که

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    بالخ
    شماره عضویت
    14675
    سلام و مرسی
    من اکواریوم حرفه ای ندارم و تا حالا نیازی هم به مطالعه تاپیک ماهیها پیدا نکرده بودم، این ماهیها هم هدیه هستند و بدون برنامه ریزی، فرق سرد ابی و گرم ابی رو هم نمیدونم، ولی فکر نمیکنم جواب دادن به یه سوال ساده و ابتدایی باید اینقدر سخت و با کنایه باشه، قرار نیست اینجا همه حرفه ای باشن که
    اگه نمیخواید حرفه ای نگهداری کنید بندازید کنار هم ولی مراقب باشید اگه درگیر شدن جداشون کنید.
    البته اکواریوم اونقدر کوچیک نباشه که اذیت بشن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط BAHMAN.S نمایش پست ها
    اگه نمیخواید حرفه ای نگهداری کنید بندازید کنار هم ولی مراقب باشید اگه درگیر شدن جداشون کنید.
    البته اکواریوم اونقدر کوچیک نباشه که اذیت بشن.
    خیلی ممنون
    نه دیگه با طعنه گفتن که نباید کنار هم باشن، تو اکواریوم نمیندازمش، فقط چون در طول روز هی سعی میکنه از تنگش بپره بیرون و مدام هم سمت اونا شنا میکنه اون سوالو پرسیدم.
    بازم مرسی

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    سلام و مرسی
    میشه کنایه حرفهای من رو مشخص کنید
    دوست عزیز بحث کنایه نیسن ما عادت کردیم همه چیز رو راحت داشته باشیم بدونه اینکه حتی به خودمون زحمت بدیم در اون مورد اطلاعاتی کسب کنیم
    پس چرا ما باید در مورد چیزی که اطلاعات کافی نداریم جون اون موجود زنده رو برای لذت بردن خودمون به خطر بندازیم
    ویرایش توسط saeed92129212 : 30th March 2015 در ساعت 07:29 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    میشه کنایه حرفهای من رو مشخص کنید
    دوست عزیز بحث کنایه نیسن ما عادت کردیم همه چیز رو راحت داشته باشیم بدونه اینکه حتی به خودمون زحمت بدیم در اون مورد اطلاعاتی کسب کنیم
    پس چرا ما باید در مورد چیزی که اطلاعات کافی نداریم جون اون موجود زنده رو برای لذت بردن خودمون به خطر بندازیم
    ببخشید شما از کجا متوجه شدید من میخوام همه چیزو راحت داشته باشم و به خاطر اینکه به خودم زحمت ندم، جون موجودات رو به خاطر لذت خودم به خطر بندازم؟!؟
    اگر جونشون و حتی اسایششون برام مهم نبود اصلا سوال نمیپرسیدم و همه رو با هم یه جا میذاشتم. لطفا در مورد دیگران انقدر راحت قضاوت نکنید.
    کنایه حرفاتون هم تو اشارتون به عدم مطالعه تاپیک ها و سوالات قبل مشخص بود، به جای اون جملات خیلی راحت میتونست بگین نه نمیشه کنار هم نگه داشت بنا به این دلیل.
    ویرایش توسط میترا : 30th March 2015 در ساعت 07:41 PM

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    ماهی فایتر را با چه ماهی هایی میشه توی آکواریوم نگهداری کرد؟
    با ماهی های گیاه خوار دیدم توی یک آکواریوم بودند ولی با مثلا پرت و اسکات چی؟

سلام. گلدفیش ماهی سردآبی و محدوده دمایی پایین میپسنده در صورتی که فایتر بشدت به دما حساسه و آب گرم و ولرم میپسنده ( دمای 26 الی 28 درجه سانتیگراد ) و سریعا دمای پایین روی این ماهی تاثیر میزاره = ( استرس . ضعف و بیماری )
    علاوه بر دما گلدفیش ها باله های بلند دارند و فایتر معمولا به ماهی های با باله بلند واکنش نشون میدن و امکان آسیب زدن به باله گلدفیش ها وجود داره.
    فایتر ماهی که خلق خوی اجتماعی نداره و بشدت قلمرو طلب و با شرایط آکواریوم های اجتماعی که ماهی های دیگر در کنارش نگهداری بشن سازگاری نداره به محیطی آرام نیاز داره.

بهتره که فایتر در مخازن اختصاصی با ابعاد مناسب بصورت تک با شرایط ایده آل ( تغذیه مقوی . دمای مناسب . آب تمیز و.. ) نگهداری کنید.
    ویرایش توسط b.pakray : 31st March 2015 در ساعت 12:04 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام این فایتر رو چند روز پیش خریدم نمیدونم نژادش چی هست اول همین تاپیک نژادهارو زده اما برای من باز نمیشه

چند تا سوال داشتم
    میخوام توی یه تنگ بزرگ نگهداریش کنم مشکلی نداره برای تنفس و...
    از چه گیاه آکواریومی میشه واسش استفاده کرد ؟میشه تزئینات داخل تنگش بزارم اگه آره چه چیزهایی؟
    یه غذا اونجا موقع خرید بهم دادن دونه های ریز خاکستری رنگ هستش و گفتن روزی سه تا بهش بدم این واقعا غذای فایتر هستش؟اگه نه چی واسش تهیه کنم؟
    دارویی چیزی برای ضدعفونی آبش نیاز نیست؟
    کی واسش ماده تهیه کنم؟اگه ماده بخرم میشه بندازمش توی تنگ کنار نر؟
    ویرایش توسط sahar_sh : 31st March 2015 در ساعت 12:18 PM

صفحه 91 از 107 نخستنخست ... 4172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)