صفحه 48 از 113 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    با توجه به سنش یکی از بد ترین دوران رو از نظر عادت غذایی سپری میکنه . از طرفی میلش به غذا های سرلاکی مانند و شل کم میشه و از طرف دیگر هنوز عادت به خوردن غذای سفت نداره . به زور غذا ندید . جلوش حتما غذ های نرم مثل سیب قرار بدید . تخمه های نیمه شکسته جلوش بزارید تا در هنگام بازی متوجه بشه که مغذش قابل خوردنه . دفعات غذا دهی رو بیشتر کنید چون در هر باز مقدار کمتری از غذای قبلیش خواهد خورد . طوطی رو در محیط تاریک نگهداری کنید . خراب شدن اشتهای طوطی یکی از تبعات بیرون آوردن های پی در پی طوطی از لانه و قرار دادنش در محیط های روشنه .

موفق باشید
    ینی میخاد دونه خور بشه؟تا دیشب خوب غدا میخورد.میتونم شروع کنم برا دونه خور کردنش؟و سیب رنده شده و هویج رنده شده براش بزارم ک بازی کنه؟خیلی هم بال میزنه اما نمیتونه پرواز کنه. ممنونم اقای مدیر ک راهنماییم کردین

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsaa نمایش پست ها
    ینی میخاد دونه خور بشه؟تا دیشب خوب غدا میخورد.میتونم شروع کنم برا دونه خور کردنش؟و سیب رنده شده و هویج رنده شده براش بزارم ک بازی کنه؟خیلی هم بال میزنه اما نمیتونه پرواز کنه. ممنونم اقای مدیر ک راهنماییم کردین

همونطور که آقا بابک گفتن عمل کنید در کنارش هم غذاهای نرمش رو بگذارید تا کم کم یاد بگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    دوستام من طوطیم سرلاک نمیخوره سیب رنده شده و موز هم گداشتم نخورده. امروز 37روزشه. چکار کنم؟چیزیش نشه

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    دوستام من طوطیم سرلاک نمیخوره سیب رنده شده و موز هم گداشتم نخورده. امروز 37روزشه. چکار کنم؟چیزیش نشه
    یعنی یک دفعه نسبت به سرلاک بی رغبت شده؟ حال عمومی اش خوب هست؟آخرین بار کی غذا دادید؟
    اانتظار نداشته باشید همان بار اولی که غذای نرم می گذارید شروع به خوردن کند. دانه خور کردن جوجه های سرلاکی واقعا صبر و حوصله می خواهد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    یعنی یک دفعه نسبت به سرلاک بی رغبت شده؟ حال عمومی اش خوب هست؟آخرین بار کی غذا دادید؟
    اانتظار نداشته باشید همان بار اولی که غذای نرم می گذارید شروع به خوردن کند. دانه خور کردن جوجه های سرلاکی واقعا صبر و حوصله می خواهد.
    تا ديشب خوب سرلاك خورد اما از امروز صبح سرلاك خيلي كم شايد يك ميل بيشتر نميخوره. یک ساعت پیش هم مخلوط هویچ سیب و موز و تخمه بهش دادم خیلی کم خورد. بنظر ك خوب مياد همش ورجه وورجه ميكنه از سر و كولم بالا ميره. سيب رنده شده با موز و روش هم چندتا تخمه بریزم خوبه؟حبوبات له شده بدون پوست و سفیده تخمه مرغ هم بهش بدم؟تو چ ظرفی اینارو براش بزارم ک راحتتر باشه براش؟ممنونم ک راهنماییم میکنید

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    تا ديشب خوب سرلاك خورد اما از امروز صبح سرلاك خيلي كم شايد يك ميل بيشتر نميخوره. یک ساعت پیش هم مخلوط هویچ سیب و موز و تخمه بهش دادم خیلی کم خورد. بنظر ك خوب مياد همش ورجه وورجه ميكنه از سر و كولم بالا ميره. سيب رنده شده با موز و روش هم چندتا تخمه بریزم خوبه؟حبوبات له شده بدون پوست و سفیده تخمه مرغ هم بهش بدم؟تو چ ظرفی اینارو براش بزارم ک راحتتر باشه براش؟ممنونم ک راهنماییم میکنید
    بله خوب هست البته تخم مرغ را رنده کنید.می توانید غذاهای نرم را در یک ظرفی که ارتفاعش خیلی کم باشد بریزید و در قفسش بگذارید یا حتی کف قفس اما مراقب باشید غذاهایی که فاسد شدنی هستند زیاد نمانند رویش هم کمی ارزن و کتان بپاشید
    جوجه ها گاها بعضی وعده ها ممکن است خوب غذا نخورند مخصوصا صبح . اگر ادامه دار نباشد مسئله ای نیست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    دوستان الان دو روز هست ک جوجه عروس من هر وعده شاید ی میل سرلاک میخوره براش هویج رنده شده سیب و موز گداشتم اصلا باهاشون حتی بازی هم نکرد سفیده تخم مرغ رنده شده هم گداشتم ک اصلا طرفش نرفته بود. چکار کنم؟38روزشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    دوستان الان دو روز هست ک جوجه عروس من هر وعده شاید ی میل سرلاک میخوره براش هویج رنده شده سیب و موز گداشتم اصلا باهاشون حتی بازی هم نکرد سفیده تخم مرغ رنده شده هم گداشتم ک اصلا طرفش نرفته بود. چکار کنم؟38روزشه
    اگه مریض نشده
    اون دیگه کم کم باید دونه خور بشه
    ارزن و کتان همیشه باشه
    گندم و جو پخته سیب-هویج رنده شده باشه تو قفس
    مغز تخمه افتابگردان هم با دست بهش بدید احتمال اینکه بخوره زیاده ارزن هم دستتون رو با اب خیس کنید کمی و بزنید تو ارزن و بگیرید جلوش شاید خورد
    میوه و گندم زیاد تو قفس نمونه و فاسد شه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اگه مریض نشده
    اون دیگه کم کم باید دونه خور بشه
    ارزن و کتان همیشه باشه
    گندم و جو پخته سیب-هویج رنده شده باشه تو قفس
    مغز تخمه افتابگردان هم با دست بهش بدید احتمال اینکه بخوره زیاده ارزن هم دستتون رو با اب خیس کنید کمی و بزنید تو ارزن و بگیرید جلوش شاید خورد
    میوه و گندم زیاد تو قفس نمونه و فاسد شه
    نه مریض نیست از سر کولم بالا میره ی کمی هم پرواز میکنه. هیچی نمیخوره مغزه تخمه بهش میدم بادست بازی میکنه میندازه بیرون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نه مریض نیست از سر کولم بالا میره ی کمی هم پرواز میکنه. هیچی نمیخوره مغزه تخمه بهش میدم بادست بازی میکنه میندازه بیرون
    چرا کم کم که گشنش بشه میخوره نگران نباشید سرلاک رو همچنان بدید بهش

صفحه 48 از 113 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666798 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)