صفحه 12 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 370

موضوع: اسکیمر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9721
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimeyas نمایش پست ها
    به نظر من در حال حاضر در بین برندهایی که نام بردید مارک jns از همه یه سر و گردن بالاتره ، خصوصا سری جدیدی که وارد شدن عالی هستن
    جناب شفیع پور
    درواقع کیفیت این چند برندی که دوستمون نام بردند چه فرقی با هم میکنه ؟
    در نوع متریالی که استفاده کردن فرق میکنه یا طراحی و کارایی آن یا همه موارد ؟

JNS ساخت کدوم کشوره و یک اسکیمرش که بشه جایگزین این مورد کرد چقدر قیمت داره ؟

Dolphiran

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    سلام آقای شفیع پور یه برند هم من اضافه کنم ردیف اختاپوس چطور اسکیمریه بهتره از موردی که فرمودین و آیا الان تو ایران پیدا میشه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام دوستان
    اسکیمرهای jns بخاطر واتر پمپی که روشه از بقیه بهتره (واترپمپ سیچه ایتالیا) بنظر من از مارین سرس بهتره حداقل از نظر واترپمپ
    ریف اختاپوس هم جزء برندهای معتبر و مشهور دنیا محسوب میشه مثل deltec و صد در صد از jns کیفیت بالاتری داره
    فکر میکنم ایران آکوریوم داشته باشه

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام
    اسکیمر های معتبر به ترتیب(البته تو ایران اگه بحث جهانی باشه مارکای دیگه هستن برای جایگزینی)
    ریف اختاپوس
    دلتک
    جی ان اس
    مارین سورس
    اکواریوم سیستم
    ...
    این از نظر موجودیت تو ایران و از نظر کیفیته
    البته کیفیت تو مدلای مختلف فرق میکنه مثلا ممکنه یه سری از جی ان اس حتی از ریف اختاپوس هم بهتر باشه
    از نظر قیمت هم به همین ترتیب تا اونجا که من اطلاع دارم البته با اختلافای 2 3 برابری مثلا مارین سورس 800 تومنه ریف اختاپوس 2.500 تو همون سایز

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    از همه ی دوستان کهن نظرشون رو گفتند خیلی ممنونم.باتوجه به این نظرات و بودجه ای که در نظر گرفتم jns بهترین گزینه است ظاهرا . برای تانک 500 لیتری به نظرم حدود 1 میلیون تومن باشه .
    شاد باشید

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    شما رد سی رو هم از قلم انداختید تو ایران هم هستش بنظر من خیلی عالیه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    شما رد سی رو هم از قلم انداختید تو ایران هم هستش بنظر من خیلی عالیه
    سلام احمد اقا:
    بله برندهای مختلف دیگه ای هم هست همونطور که اشاره کردید ردسی برند معتبر و شناخته شده ای هست ولی من تو مشهد به فروشگاه های تهران دسترسی ندارم از اینجا هم محدود میشه موجودی فروشگاه های تهران رو گرفت .ضمن اینکه بودجه هم احتمالا دیگه به ردسی نرسه تا الانشم کلی هزینه های مختلف ایجاد شده که تا عیدم فکر نکنم بشه تانک جدید رو راه اندازی کنم .
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    از همه ی دوستان کهن نظرشون رو گفتند خیلی ممنونم.باتوجه به این نظرات و بودجه ای که در نظر گرفتم jns بهترین گزینه است ظاهرا . برای تانک 500 لیتری به نظرم حدود 1 میلیون تومن باشه .
    شاد باشید
    سلام
    بهترین گزینه برای شما jns نیست
    ریف اختاپوس توی ایران نمایندگی داره.رئیس شرکت ریف اختاپوس هم داره میاد ایران.ببینید اسکیمر ریف اختاپوس که برای 1700 لیتر اب ساخته شده قیمتش حدودا یک میلیون و هفتصد هزار تومنه.اکواریوم شما 500 لیتره.شاید با این پول بتونید ریف اختاپوس بگیرید
    در مورد قدرت اسکیمر هم اگه قصد دارید اس پی اس های خاص نگه دارید باید حد اقل قدرتش 3 برابر تانک باشه.ولی اگه فقط ال پی اس قراره نگه دارید دقیقا همون مقداری که خود شرکت گفته استفاده کنید کافیه یا فوق فوقش اگه قراره اکواریوم پر از ریف بشه دو برابر
    در مورد تانک های خارجی ها هم که اسکیمرشون رو خیلی قوی میگیرن اگه دقت کرده باشین همشون اکروپورا های خیلی خاص و حساس دارن.دلیل این که این کارو میکنن اینه که باید نیترات صفر باشه.ولی برای ال پی اس ها نیازی به اون کار نیست چون تقریبا همشون تا نیترات 20 رو تحمل میکنن
    قدرت اسکیمر باید با توجه به تعداد و گونه های ریفهای داخل تانک انتخاب بشه
    ویرایش توسط s H a Y a N : 17th September 2014 در ساعت 03:36 PM

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط s H a Y a N نمایش پست ها
    سلام
    بهترین گزینه برای شما jns نیستریف اختاپوس توی ایران نمایندگی داره.رئیس شرکت ریف اختاپوس هم داره میاد ایران.ببینید اسکیمر ریف اختاپوس که برای 1700 لیتر اب ساخته شده قیمتش حدودا یک میلیون و هفتصد هزار تومنه.اکواریوم شما 500 لیتره.شاید با این پول بتونید ریف اختاپوس بگیریددر مورد قدرت اسکیمر هم اگه قصد دارید اس پی اس های خاص نگه دارید باید حد اقل قدرتش 3 برابر تانک باشه.ولی اگه فقط ال پی اس قراره نگه دارید دقیقا همون مقداری که خود شرکت گفته استفاده کنید کافیه یا فوق فوقش اگه قراره اکواریوم پر از ریف بشه دو برابردر مورد تانک های خارجی ها هم که اسکیمرشون رو خیلی قوی میگیرن اگه دقت کرده باشین همشون اکروپورا های خیلی خاص و حساس دارن.دلیل این که این کارو میکنن اینه که باید نیترات صفر باشه.ولی برای ال پی اس ها نیازی به اون کار نیست چون تقریبا همشون تا نیترات 20 رو تحمل میکننقدرت اسکیمر باید با توجه به تعداد و گونه های ریفهای داخل تانک انتخاب بشه
    سلام.از توصیه اتون ممنون.
    اگه میدونید کجا نمایندگی فروشش هست یا کدوم فروشگاه اعلام کنید (البته اگه تبلیغ محسوب میشه تو پیام خصوصی ازتون میپرسم ) افرادی که ساکن تهران هستن راحتتر میتونن خرید اب شور کنن .قصد نگهداری اکواریوم sps تخصصی ندارم شاید بعضی گونه های ساده تر که ایران پیدا بشه.طبق چیزی که تحقیق کردم اسکیمر تا دوبرابر بیشتر استفاده میشه و متداوله
    رییس شرکت ریف اختاپوس واسه چی داره میاد ؟!خبر جالبی بود.امیدوارم تجهیزات اب شور حرفه ای تر با قمیت مناسبتری تو بازار موجود بشه
    در مورد تانک خودم بحث هزینه هم یکم مطرحه چون میخوام بقیه قسمتهای اکواریوم هم تا حد امکان از برندهای معتبر باشه و تا الان حدود 4 میلیون برای راه اندازی در نظر گرفتم (با وجود تانک قبلی و استفاده از بخشهایی از اون و بدون هزینه سنگ و ماهی و ریف و نور ) امیدوارم قیمت ریف اختاپوس خیلی بالا نباشه ..متشکرم
    ویرایش توسط حسین میرنژاد : 17th September 2014 در ساعت 04:30 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    سلام.از توصیه اتون ممنون. اگه میدونید کجا نمایندگی فروشش هست یا کدوم فروشگاه اعلام کنید (البته اگه تبلیغ محسوب میشه تو پیام خصوصی ازتون میپرسم ) افرادی که ساکن تهران هستن راحتتر میتونن خرید اب شور کنن .قصد نگهداری اکواریوم sps تخصصی ندارم شاید بعضی گونه های ساده تر که ایران پیدا بشه.طبق چیزی که تحقیق کردم اسکیمر تا دوبرابر بیشتر استفاده میشه و متداولهرییس شرکت ریف اختاپوس واسه چی داره میاد ؟!خبر جالبی بودبحث هزینه هم یکم مطرحه چون میخوام بقیه قسمتهای اکواریوم هم تا حد امکان از برندهای معتبر باشه و تا الان حدود 4 میلیون برای راه اندازی در نظر گرفتم (با وجود تانک قبلی و استفاده از بخشهایی از اون) امیدوارم قیمت ریف اختاپوس خیلی بالا نباشه ..متشکرم
    فروشگاه ایران اکواریوم الان نمایندگی ریف اختاپوس رو گرفته.توی سایت ریف اختاپوس هم اسم فروشگاه ایران اکواریوم هست.رئیس شرکت ریف اختاپوس هم داره میاد فروشگاه ایران اکواریوم رو ببینه
    الان حتی مهتابی های ati هم وارد بازار ایران شده.قیمت اسکیمر های ریف اختاپوس واقعا عالیه.من قرار بود برام از کانادا اسکیمر بیارن ولی با ضرر کنسلش کردم
    ببینید اسکیمر دو برابر یا سه برابر تانک اصلا صحیح نیست.ما تانک های خارجی هارو میبینیم و میگیم چون این خارجیه تانکش خیلی عالیه و اسکیمرش مثلا دو برابر حجم تانکشه پس بهترین حالت اینه که قدرت اسکیمر دو برابر تانک باشه
    ولی کسی دنبال دلیلش نمیگرده!!!!
    اون خارجی که این کارو کرده با توجه به ابزیان داخل تانکش اسکیمرش رو انتخاب کرده
    شما باید قبل از هر چیزی باید ببینی دقیقا میخوای از چی نگهداری کنی؟؟؟
    بعد باید ببینی بین رشد و رنگ کدوم برات مهم تره و با توجه به این موضوع سیستم نورپردازیت رو انتخاب کنی
    بعدش با توجه به سیستم نورپردازی که انتخاب کردی ارتفاع و عرض تانکت رو انتخاب کنی
    اسکیمر سه برابر حجم تانک یعنی دو برابر هزینه برای اسکیمر و بعدش هم عناصر بیشتری رو باید به اب تانکت اضافه کنی!!!!خب چه کاریه با هزینه ی کمتر میشه همون کارو انجام داد.مگه این که هزینش اصلا برات مهم نباشه که ظاهرا اینجوری نیست
    حساب کردن این چیزا به این سادگیا نیست
    نمیشه گفت برای همه ی اکواریوم ها اسکیمر باید دو برابر حجم تانک باشه!!!!!
    نمیشه گفت مثلا ال ای دی های رادیون بهترین سیستم نورپردازی برای همه ی مرجان هاست
    هر چیزی معایب خودش رو داره.هیچ چیزی بهترین نیست.مهم اینه که حدف شما چیه.مثلا اگه فقط رنگ ریف ها براتون مهمه و رشدشون مهم نیست خب ال ای دی رادیون بهترین گذینست.(مثال میزنم)
    این صحبت هایی که در مورد فروشگاه ایران اکواریوم کردم حدفم تبلیغ نبود.من تا حالا از این فروشگاه خرید نکردم.ولی خب وقتی داره تمام محصولات حرفه ای رو اینجوری و با این قیمت و با گارانتی معتبر میفروشه خب منم میام اینجا خبر میدم تا کسی ضرر نکنه.هیچ سودی هم برای من نداره
    در ضمن این چیزی که شما دارید درست میکنید خیلی بیشتر از این حرفا خرج بر میداره
    ویرایش توسط s H a Y a N : 17th September 2014 در ساعت 04:48 PM

صفحه 12 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)