صفحه 64 از 101 نخستنخست ... 14454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 1005
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvwin نمایش پست ها
    میترو... رو میشه توضیح بدین یعنی چی سه روز ؟ من تانکم حدود 100 لیتر هست...غذا هم راستش در شرف دادن میگو بودم که دوران گشنگی بود 2 روز میگذشت..که نمیخورد...:smile (73): البته الان دارم بهش همون هامپیو...اور رد ...چینگ میکس... میدم عین چی میخوره ...اما کلا شیکمش عجیب باد کرده
    مترو هر 35 لیتر یه 250 هر روز 30 درصد سیفون و تجدید دارو.
    اگر میتونستی قبلش از سولفات منیزیم استفاده کنی خیلی خوب میشد.
    برای ورمش هم اگه با اینو خوب نشد یا از همون سیپروفلوکساسین که آقای آژیده گفتن استفاده کن و یا بعد از این چند روز با من هماهنگ باش ببینیم چی میشه بعد عرض می کنم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4846
    سلام به همه دوستان فلاورمن متاسفانه دچار بیماری بیرون زدگی روده هست که عکسهاش توی عکس های زیرهست http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13111474621.jpg لطفا اگر کسی ماهی فلاور با بیماری مشابه داشته و درمانش رو می دونه راهنمایی کنید. ماهی رنگ و سایر مشخصات ظاهری و رفتاریش عادیه فقط مقداری شکمش ورم داره و بیرون زدگی همونطور که تو عکس هست. غذا فقط میگو می خوره وقتی غذا میخوره رودش بیرون میزنه و بعد مدتی میره داخل.
    با تشکر.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مینا .فنچ.ماهی..کفتر..گربه
    شماره عضویت
    4748
    سلام اگه صفحه قبل رو خونده باشی دقیقا مشکل ماهی من همین بود..... در هر صورت مهیه من با ریختن میترونیدازل حالش خوب شد ... اتفاقا اونموقع که ماهیم رودش اینجوری شد بهش میگو میدادم....حالا کار ندارم دیگه این جمله به فلاورر پیوند خورده که رودش ضعیفه...فعلا تا چند هفته اصلا بنظر من بهش میگو نده چون اینجوری پیش بره میمیره... با غذای شرکتی رشد بده تا بزرگتر بشه..... الانم درمان میترو..و دمای آب رو ببر بالا نمک بدونه ید(سنگ نمک)... بریز تو آب ...غذا هم نده 2 3 روز که میترو میدی ... امیدوارم عین فلاور من حالش خوب شه ... در ضمن اصلا روده ماهیت تو عکس معلوم نیست:smile (73)::smile (73):

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    سلام دوستان به کمک فوری نیاز دارم
    من فلاورم تقریبا یک هفته هستش که رنگش تیره و زیر شکمش سفید شده ، یک روز غذا ندادم بهش کمی رنگش بهتر شد ولی وقتی باز بهش غذا دادم رنگش دوباره تیره شد. اشتهاء خوبی هم برای غذا خوردن داره ،
    فلاورم کمی هم سرحال نیست .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط iceboys نمایش پست ها
    من فلاورم تقریبا یک هفته هستش که رنگش تیره و زیر شکمش سفید شده ، یک روز غذا ندادم بهش کمی رنگش بهتر شد ولی وقتی باز بهش غذا دادم رنگش دوباره تیره شد. اشتهاء خوبی هم برای غذا خوردن داره ،
    بدون عکس نظر قطعی رو نمیشه داد.
    زحمت بکش آپلود کن با شرح کامل امروزش.

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr نمایش پست ها
    بدون عکس نظر قطعی رو نمیشه داد.
    زحمت بکش آپلود کن با شرح کامل امروزش.

الان تقریبا دو هفته هستش که اینجوری شده ، قبلا از این موضوع هد و قب قبش خیلی بزرگ بود ولی الان اینطوری شده ، در ضمن اشتهاو برای غذا خوردن کمتر شده لطفا برای درمانش به من کمک کنین .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45

الان تقریبا دو هفته هستش که اینجوری شده ، قبلا از این موضوع هد و قب قبش خیلی بزرگ بود ولی الان اینطوری شده ، در ضمن اشتهاو برای غذا خوردن کمتر شده لطفا برای درمانش به من کمک کنین .
    می تونی بگی چه داروهایی استفاده کردی؟
    چون من مطمئم که ضعف این ماهی روی استفاده از دارو هستش که بجا استفاده نشده.
    ببین عزیز کارهایی رو که کردی دونه دونه بگو تا بهتر بتونیم نتیجه بگیریم.
    بعد از یه عمر گدایی شبه جمعه رو که گم نمی کنم. این عارضه تغییر حالت داده و مصونیت ها رو باید بشناسیم ، مگرنه میمیره.
    باید بدونیم در مقابل چه چیزهایی مقاوم شده.
    این حالت پیشرفته بیماریهایی که فکر می کنیم نیست.
    منتظم عزیز.

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr نمایش پست ها
    می تونی بگی چه داروهایی استفاده کردی؟
    چون من مطمئم که ضعف این ماهی روی استفاده از دارو هستش که بجا استفاده نشده.
    ببین عزیز کارهایی رو که کردی دونه دونه بگو تا بهتر بتونیم نتیجه بگیریم.
    بعد از یه عمر گدایی شبه جمعه رو که گم نمی کنم. این عارضه تغییر حالت داده و مصونیت ها رو باید بشناسیم ، مگرنه میمیره.
    باید بدونیم در مقابل چه چیزهایی مقاوم شده.
    این حالت پیشرفته بیماریهایی که فکر می کنیم نیست.
    منتظم عزیز.
    هنوز هیچ دارویی استفاده نکردم ، این فلاور از وقتی خیلی کوچیک بود از 2 بندی پیش منه و تا حالا مشکلی براش پیش نیومده که از دارو استفاده کنم .
    یکی از کاربرا تو یک سایتی دیگه گفته از سولفات منیزیم استفاده کنم ولی هنوز استفاده نکردم .
    لطفا کمک کنید دیشب غذا ریختم هیچی نخوردش .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    هنوز هیچ دارویی استفاده نکردم ، این فلاور از وقتی خیلی کوچیک بود از 2 بندی پیش منه و تا حالا مشکلی براش پیش نیومده که از دارو استفاده کنم .
    یکی از کاربرا تو یک سایتی دیگه گفته از سولفات منیزیم استفاده کنم ولی هنوز استفاده نکردم .
    لطفا کمک کنید دیشب غذا ریختم هیچی نخوردش .

با اجازه جناب رستمی
    سولفات منیزیم به میزان 2 قاشق چایخوری در هر 20 لیتر ممکنه که دستگاه گوارش را به کار انداخته و رسوبات احتمال را تخلیه کنه! که این برای فلاور میتونه مفید باشه ! اما در رابطه با ادامه درمان جناب رستمی کمکتون خواهند کرد!

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها

با اجازه جناب رستمی
    سولفات منیزیم به میزان 2 قاشق چایخوری در هر 20 لیتر ممکنه که دستگاه گوارش را به کار انداخته و رسوبات احتمال را تخلیه کنه! که این برای فلاور میتونه مفید باشه ! اما در رابطه با ادامه درمان جناب رستمی کمکتون خواهند کرد!
    لطفا راهنمایی کنید که این سولفات منیزیم از کجا میتونم تهیه کنم ، از چند داروخانه که پرسیدم یا نداشتن یا یک چیزی شبیهش میدادن مثلا (منیزیم هیدروکسید)
    حالا نمی دونم باید به چه اسمی از داروخانه بگیرم .
    متشکرم

صفحه 64 از 101 نخستنخست ... 14454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)